• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Jíťo,jj,na dno plátky čerstvých rajčat.A lazáně kupuju 500g a vyjdou asi tak na 3x :astonished: :grinning: Tak si je budete muset dělat častěji.Ona stačí jedna vrstva těch těstovin,neklade se jich více na seba,a jak jsem psala,klidně je polámej,prostě,aby byl zakrytý ten bešamel :wink:
4. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buchtu jdu vytahovat z trouby :wink:
4. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo - nerada dlužím za cokoliv :grinning: :wink: A zas tak laciná není :sunglasses:
Kristinko - díky díky, tak teda musím koupit někde ta rajčata a koření a jinak vše mám.. :slight_smile: Těším se na žrádýlko, jsem hrozná :astonished: Buchtu bych si taky dala..My jdeme na to město a prý se stavíme i na kafčo, ať si kluci trochu pohrajou v kuličkách :wink: Tak díky a papa
4. bře 2010 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,ohledně srazu.15.klidně,ale na 15 to nestihneme,to malá vstává a bus nám jede 15,30.Tak bychom dojely tak na 16 :wink:
4. bře 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi však jsi měla taky bezvadně naklizeno.
Tak to vypadá,že srazík dopadne brzy. :grinning:
4. bře 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ten sraz dáme na 15:30, souhlas? zavolala bych a zarezervovala, ale potřebuji účast, kolik míst mám booknout!

TAKŽE SRAZ 15.3.2010 V 15:30 a počítám, že lucka, jíta, kristinka, katka, mona a radka dorazí sto pro jo? prosím teda o zbytek, aby daly info nejlépe do této neděle, aby v týdnu zarezervovala....
4. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky:_)

gaba ta vizita včera byla poprvé bylo to o vadě srdíčku u miminek a dokonce aji kdyz miminko melo nadosr v brisku jeste u maminky..no pekny...bylo to o motole nemocnici.

tak srazík, já můžu sto pro, jste dali super datum, manža je doma, takže mu nechám aji malou :grinning: jen at hlídá :grinning: :grinning: já stím teda počítám a potvrzuji 100% účast ale kde to bude prosím??já ždar znam jen jako tak že jdu k maškové hihi :grinning:
4. bře 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky 100% na sraz příjdu. :wink: Už se těším.

Luci,buchta je výborná,manžel říkal,že je to nejlepší,co jsem kdy upekla a že ji mám dělat častěji.Je fokat dobrá :wink:
4. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli nás tam budete chtít taky a nebudeme navíc,tak bychom aj šli..ale nerada bych se někam vnucovala...
4. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda dnes jsme celý den cestovaly ted sednu k pc na čučím jako blázen drbny jedny ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No jo zase se probíralo žrádlo :wink: furt náká dieta vid Jituš?? a ted to doháníš co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kijo ale paráda lazáně jsem dělala na Radniční je to pěkná piplačka ale ty máš zjednodušenej recept tak to jde ale můžu říct že se snažím vařit jednoduchý jídla abych se moc nenadřela :grinning: ale mě to problém neděla strašně mě to baví ale ta fanazie... :frowning2: zrovna nevím co uvařit Honzovi já mam doveženou koprovku od maminky ale on koprovku nejí tak mu si vyndá nákej zbytek z mrazáku co občas zbyde...a bude to.
Ten recept na tu buchtu znám dělala ho moje babička je mňam mňam... :wink:

Dneska vážně bylo krásně až na tu zimu...Domík dnes poprví chodil po venku ale jen za ruku páč by se mě hned někde vyválel :slight_smile: musím ho naučit na ty nerovný cesty páč to není jako doma jedna velká rovina :grinning: sotva vylezl z auta tak kousek od něj hned zakopl o vyzvednutou dlaždičku :wink:
ale snaží se...

No a co se týče srazíku tak taky potvrzujem učast...a pak že to nejde naplánovat zřív :grinning:

Holky končím jsem náká zmožená dnes to bylo zase náročný..Tad už 2 dny vstávám s Domčou v 7,půl 8 takže pro mě nezvyk. :sweat_smile:
tak pa pa..

Jo Jituš dnes jsem dělala tvaroh.dortík tak doufám že se povedl akorát piškoty mě vyplavaly nahoru a celé to je náký řídký tak doufám že to stuhne aby jsme to nejdly lžičkou... :grinning: :grinning: :grinning: dělala jsme z ananasem.zítra máme vzácnou návštěvu...Hanču St.ted se tu objevuje jednou za 100 let :frowning2: tak pa...
4. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
4. bře 2010 ve 22:21 • janka313
autor
ahojky :slight_smile:

kijo: ty nám tady děláš chutě :slight_smile:

cvach: proč by ses prosím tě vnucovala?

a co vladuska?
5. bře 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko kočky. Ta hlásím,že u nás napadlo a stále padá sníh. Je mi z toho blivno. V posledním týdnu stršně blbě spím. Zdají se mi hovadiny,jenom se převaluju,nemůžu usnout.
5. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem ráno viděla ten sníh,tak jsem myslela,že se mi to se mi to snad jenom zdá :frowning2: Já se těšíla,že už bude krásné počasí.
5. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi vy jste vstávali brzo. :wink:
5. bře 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak lazáně už se nám dělají v troubě :wink: Snad se povedou..Fakt super recept..A ta směs je tak dobrá, bych ji snědla snad samotnou

Radunko - já taky včera dělala opět další dortík, na dnešek máme nahlášené dvě návštěvy, tak ať máme co nabídnout..Jojo, je to taková tekutá sračička než to ztuhne přes noc v lednici, určitě už můžeš podávat..Jára už měl k snídani. A já taky malinkej kousíček, jen abych ochutnala, zda se povedl. Teď jsem dělala s jahodama..

Luci - jo, taky jsem myslela, že se mi to snad jen zdá, to je teda hnus, kruci :angry: Já už se tak těšila na jaro..Ale včera psali na netu, že má přes víkend napadnout až 15 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Cvach - zvaní jsou všichni :wink: Tak doražte..

My samo dorazíme též, už se na všechny těšíme..

Byli jsme včera s Mirčou - švagrovou - s klukama a bylo tam šílených lidí..Ale jinak dobrý :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko, jestli se tady budeš vyskytovat, jak dlouho cca děláš ty lazáně? Mně totiž nejde termostat na troubě, tak to jen tak odhaduju, píchat teda budu, ale jen tak abych zhruba věděla.. :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do toho píchám a je to měkký :slight_smile: Je možný, že bych to měla cca po půl hodině v troubě hotový?
5. bře 2010 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Jituš,už je sice pozdě,ale určitě to stačí,pokud jsou měkké.A jak se teda povedly? :wink: Sned vám budou s Táďou chutnat :wink:
5. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi - jsou vynikající :wink: Tadík už je zbaštil a já obědvám zrovna teď :slight_smile: I ségra už se na ně těší..Díky moc za bezva recept..
5. bře 2010 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my jsme tu měli chlapa kvůli pojistce,zřizovali jsme i novou životní a úrazovou.Teď rychle dovařuju rýži,bude rizoto,Jarda pelášil s malou ještě pro sýr :wink:
5. bře 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé,to jsem fakt moc ráda,že vám chutnalo. :wink: Skoda,že to nejí Jára a musíš mu dělat něco extra. :frowning2:
5. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rizoto jsme měli tuhle, to Jára taky nejí..Ani filé, včera jsem mu dělala hermelín, dnes nic, dělá si teď sám vajíčka míchaný..A lazáně jsou fakt vynikající..Budeme mít určitě i na zítra..A to i když dám ségře s sebou..
5. bře 2010 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.. tak od rána sme byla zalezlá v dílně :grinning: :grinning: :grinning: a ted konecne jdu kvam namrknout.

tak paráda tak sem zvědavá kolik se nás sejde...

a prosímmmmmmmmmmmm kde to je :grinning: :grinning: :grinning: možná sem to přehlídla ale do zdaru jen jezdim k dr. a to k maškové takže moje orientace hihi no radsi budu mlcet :confounded: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony - víš kde je hlavní pošta? U Pěší zóny?
5. bře 2010 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,tak aspoň,že si něco udělá sám,že se ještě nemusíš honit,aby měl on co k jídlu.A jak jí vajíčka,taky bez chleba? :wink: :astonished:
5. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ahojky teda tady to jede, dočítat, to snad ani nemá smysl, ale jak jsem letmo koukla tam vidíím že se vaří, to mě šíleně nebaví :unamused: ale kvůli Verči musím, ale kuchařka ze mě nikdy nebude :confounded:.

gabi: počítej s náma na srazík dorazíme :slight_smile:

jinak já letím uklidit koupelnu dokud my brouček spinká, s ní se to dělá blbě.papa
5. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko - taky bez :grinning: Zítra mu budu dělat játra - ty teda zase nejím já, nám zbydou lazáně :wink:
5. bře 2010 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýýýýýýý jooooooooo,tak je je něco,to já bych se toho nenajedla,možná tak z 10 vajec,ale to bych zase nepozřela.A játru taky nejím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,žádné vnitřnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nejím vnitřnosti, přijde mi to nechutný, ale každýmu chutná něco jinýho..Jojo, Jára chleba nejí snad k ničemu, možná k lanšmítu jo..Ten mu nabídnu na večeři :slight_smile:
5. bře 2010 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek