• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Dobré ráno, no spíš už odpoledne, my nějak dneska nestíháme, Tadík má taky řvavou, vstávali jsme o půl páte a usnul mi až v půl 11, dost hrůza..Celej mezičas totiž říve a vzteklí se, takže buď jsme nosili nebo si spolu hráli..Nicmoc doma nestíhám, ani venku jsme nebyli, počasí fakt nicmoc..Na obídek jsem mu uvařila ty špenátové listy s bramborem a kuř. masíčkem, tak jsem zvědavá jak bude papinkat..Už nám došlo puzzle - krásný, ale přikoupíme ještě jedno, nemůže se na něm pořádně rozvalit.. :slight_smile:
Kijo - a jak jsi tu švestičku dělala? Taky bych ji zkusila..
Gabča - ta kabelka - tak jsme sklerózy obě :grinning:
10. říj 2008 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,vidíte to a Karolínka je dneska hodná,jen dopoledne plakala,měla hlad :frowning2:
Švestku jsem oloupala,vypeckovala a dala na chvilku podusit,je to hned rozvařené,udělala jsem tak 3 a k tomu nastrouhala jablíčko-čerstvé,to už vím,že nám nevadí.Taky jsem včera koupila hrušky,ale ještě nejsou úplně měkké,tak ještě počkám a budu teď dávat ty švestky,ať toho na ní není zase moc.
Gabi,já myslím,že švestky moc nebudou nadýmat,spíš změkčujou stolici.Tak doufám,že to Karolínka nebude mít až za ušima,ale ji by to neuškodilo,ona většinou kaká bobky,jako králíček :grinning:
10. říj 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Tadík taky řval celé dopo, ale hlad určitě neměl, naopak, musel být spíš přecpanej.. :grinning:
Teď si dává poobědového šlofíčka, tak mám trochu času..Dnes zase přišel dřív taťka z práce, tak je to fajn. :wink:
Švestičky zkusím zítra dopoledne na sváčku, to jsem zvědavá, jak se bude ksichtíčkovat..
Kijo: Taky kakáme bobany, ale dnes to byla pěkná patlanina - že by po špenátu? :grinning:
10. říj 2008 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli dneska ve ZR,koukli jsme se do Baby expertu,ale žádná kombinézka,co by se mi líbila.Nakonec jsme koupili jen v LOle čepičku a punčocháčky,ale ty jsou super.A v DM dýni ve skleničce :slight_smile:
10. říj 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, minule to tam byla bída- myslím v Expertu, sice ty dupajdičky co jsme tam koupili byli super, ale kombinézky a zimní věcičky byly všechny pidi, takže smůla..Dýni ve skleničce? Tak tu taky musíme koupit.. :slight_smile: Nám dnes ještě došel hrající a vstávající tučňák od Fisher Price - taky už na Vánoce.. :grinning:
10. říj 2008 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta dýně je dobrá,už jsem ji jednou koupila,je to sklenička 190g,takže zítra ji dám půlku s něčím a v neděli druhou.Já zase musím koupit ten špenát :slight_smile:
10. říj 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teprve usnul, bobek. Teď jsem venčila psa a pobíhá tady nějakej vlčák na volno a vypadá docela nebezpečně, tak jsem měla docela dost bobky, ten náš troubulín si ho ani nevšiml, no zkrátka mops.. :slight_smile:
Tak pro dýni hned v po vyrazíme.. :grinning: Špenát se nám osvědčil, zítra uvaříme těstovinky se zeleninou a masíkem..
10. říj 2008 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
čtu dýně? a to je jako nakládaná rozmixovaná? a těstovinky už taky dáváte? a jak, taky rozmixované že? a my už je taky můžeme nebo mám ještě počkat ?

do loly pro punčošky taky musím a nějak se tam nemůžu dostat, vojtík po hodině rejdění usnul, je tam nakřivo odkrytej a má nohy nahoře přes postýlku šíša, ale netroufám si ho jít přikrýt,t ak dlouho mu trvalo usnout, tak snad mu nebude zima :sweat_smile:
10. říj 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a o té patlanině, vojtík měl zelené hovínko :grinning: vždycky mívá prďku oranžovou po mrkvi a dnes byla zelená :grinning: a my bobky ne, když tak pořádnej bobek nebo patlanina jak píše criterska... ježiši tady zkoumáme hovínka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hovínka jsou náhodou důležitý :grinning:
Vařila jsem těstovinky zatím jenom jednou, ale jsou v receptu od ukončeného 7. měsíce, tak bych asi být Tebou ještě počkala..Jinak jsem dělala jenom pár bezvaječných špagetek a posekala jsem je nadrobno, docela mu jely.. :wink:
Pro punčošky taky musíme vyrazit, máme jenom dvoje, ale my je zase nějak extra často nenosíme, jsme spíš dupačkovej typ :grinning:
Gabča - Táďa má 2 deky, kdyby byl odkopanej tak neusnu, jsem hrozná :grinning:
10. říj 2008 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, holky, jdu taky zalehnout, vypadá to, že Tadík to myslí vážně a budeme zatím v klidu spinkat. Jenom táta se nám courá někde po hospodě, takže nevím jak usnu - nemám to moc ráda.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak dobrou noc a ať vás cvrčci moc nezlobí.. :wink:
10. říj 2008 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha,tak díky, ještě počkáme, já už bych ho taky rvala vším :grinning: stejně, počkejte až okusí čokoládu... to pak bude mazec, to budou žrouťárny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak jíto, dobrou noc a at se ti jára brzo vrátí, já taky nemůžu spát, míra naštěstí chodí jen výjímečně :slight_smile:

p.s.: na peřině si ležel, takže to bych ho určo vzbudila, tak jsem vzala deku, na dvakrát přehla a dala na něj, hned sebou cukl,a le zase usnul, to nechápu, co to máme za spánek, to zase budeme do 23 vzhůru :angry: fakt asi další zub,dnes dělá jak divej - hrůza a takhle to vždy začínalo při prvních dvou zoubkách, ach jo,a t už máme všechny! :wink:
10. říj 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kija už spinká nebo se věnuje manželovi, tak já dopiju s tatuldou vínko, mrknem na nic v tv a taky zalehnu, pak začne nekonečná a kojící noc :grinning: dobrou noc
10. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kija nespinká,ale fakt jsem se věnovala manželovi a on mě :confused:
gabi:ta dýně je jako přesnídávka,jako každý příkrm a mají tam i kukuřici s něčím a tak.Je to od Alnatury,24Kč.
My měli vínko včera :grinning:
criterska:taky nemám ráda,když se manže toulá,jsem nervozní a nemůžu spát.Ale občas to těm chlapům musíme dopřát :grinning:
10. říj 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a s těstovinama a rýží ještě asi počkám,budu dávat až tak za dva týdny,já myslím,že je času dost.Ale je to fajn,aspoň bude mít Karolínka zase něco jiného :slight_smile:
10. říj 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dneska je ale krásně co?Já jsem celé dopoledne makala jak blbá a před chvilkou jsem se vrátili z výletu.Byli jsme se podívat u Rozštípené skály v Najdku.Je to tam hezké,malá byla poprvé ve sporťáku a byla moc spokojená protřže ji nic neuniklo :grinning: A co vy?Taky jste výletovaly?
11. říj 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, my taky výletovali, vojtík spal kupovidvu přes hodinu, tak jsme si prošli po delší době santini, konventák, zámek a tu spojovačku mezi zelenkou a vysokým, klídek, no super + jsme fotili podzim...ted jsme se napapali, hrajeme si, votík už fakt skoro leze dopředu, žádné couvání :slight_smile:
kijo: no vidíš, že se jí sporták líbil, to je moc dobře, ted ti bude všude čumákovat :slight_smile: jakej že máš kočár?
11. říj 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky něco nafotili,musím to zmenšit a hodit do albumu
:slight_smile: My máme kočár Micrus Alu sprint,ale ten sporťák je nějaký úzký,no nevím,připadá mi tak.
Byla jsem si s Karolínkou koupit hranolky a tatarku,tak budu mít zdravou večeři,už se to chystám smažit :slight_smile:
11. říj 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem přidala fotečky do albumu :grinning:
11. říj 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jo, já dnes dělala špenátovou polívku a ted pijeme červenej burčák :slight_smile: na kočárek kouknu na net, nevím,jak vypadá....hlavně,aby byl pohodlný malé a té se to líbilo, takže úzký neúzky :wink:

fotky moc pěkný! taky jsme tam byli, ale ještě bez vojtíka. ještě jedte mrknout na hamroně a na račín na raka a na dolinkách je mamlas :wink:
11. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem mrkla, mikrus vypadá pěkně, takovej zajímavej :wink: co máš za barvičku, určitě nějakou červenou ne? :wink:
11. říj 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
criterska: dnes jsme tě viděli z auta u stadáku na stezce, járu jsem dlouho neviděla, ale je opravdu nepřehlídnutelný :grinning: :wink:
11. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: v albíčku malou krmíš řepou,t o jí dáváš jak? uvařenou a kde jí kupuješ? a neosypala se ti po ní, četla jsem, že jí ekzematici moc nemají a tuto červenou zeleninu vůbec,t ak jí radši nejím ani já, ale zkusit s vojtou můžeme a uvidíme :wink:
11. říj 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočár máme oranžovo šedý,nevěděli jsme,že budeme mít holčičku :wink: Jinak červené ovoce a zelenina by se neměla,ale řepa nevadí,je to psané na kojeni.net jako doporučená zelenina.Já nekupuju,mám od tchýně ze zahrádky,ale teď ji prodávají všude,se poptej.Normálně ji oloupu jako brambor(ale má hrubší slupku) a pak uvařím.Je ale tvrdší,vařím ji dýl.Je dobrá i syrová,já jsem to zkoušela :slight_smile: Je nasládlá,zkus ji nejdříve dát kousek třeba s bramborem a uvidíš.Malá v pohodě,takže si myslím,že i u vás to bude O.K. :grinning:
Gabi?Vy budete stavět v Hamrech?Tam jak se teď staví ty nové baráčky?A vy máte pozemek už koupený?A nevíte o nějakém volném?
11. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: aha díky, poptám se, my máme jen zavařenou od babičky,ale třeba ještě něco na zahrádce bude nebo zkusím někde sehnat :slight_smile:
jinak s těma hamrama a pozemkama, budou se otvírat nové pod tou benzínkou, pošlu odkaz,najdeš tam vše a volné tam taky jsou, jen je to dost drahé, my jsme nad tím dost váhali a ted to ještě víc podražili :angry: :angry: :angry: :angry: nakonec jsme do toho šli, máme zaplacené dvě zálohy a za chvilku poslední, stavět ale budeme až za dva roky :slight_smile: ted se tam bude stavět i stezka do zr :wink: copak, líbilo se vám tam? :slight_smile:

www.nimiru.com
11. říj 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
najdeš to v aktuálních projektech/bytová zona sluneční vrch.....(pravá část)
11. říj 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak ještě se staví tam nahoře, ale o volném pozemku nevím, tak jsme to nechtěli, protože tam jezdí dost vlaky a není tam klid a ta druhá strana u silnice už je myslím plně zastavěná....

no nic, vojtík usnul až po hodiny, přečetla jsem mu dvě pohádky a dělal jak divej, tlemil se, kopal... konečně je klid, my máme burčák v sobě :grinning: a já půjdu asi taky spát, zítra nemusím vařit, jdeme k mirkovým rodičům, tak bude taková oddechovka :slight_smile: přeji dobrou noc!
11. říj 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,líbilo,ale ta cena za m2,to je hrůza.Dát jen za pozemek třičtvrtě milionu?No,mazec.Tady jsou všude tak drahé pozemky :angry: :angry: :angry:

A zavařenou určitě nedávej,je to už ochucené,tak to ne e :wink:
11. říj 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic,pro dnešek se loučím.Jsem z toho šůrování nějaká bolavá a unavená :confounded: Jdu zalehnout do čistých převlečených peřinek,to se bude hezky hajkat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Snad bude spinkat i ta naše beruška.Tak přeju dobrou a klidnou noc :slight_smile:
11. říj 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, my jsme včera měli taky takovej uklízecí a lítací den.. :slight_smile: Celé dopo jsem uklízela a vařila a odpo jsme vyrazili na vycházku, já jsem pak kluky předala skorotchyni a měla jsem sraz v pizzerce s exspolužačkama ze střední :slight_smile: No, dobrý to bylo, jenom na 2 hodinky, ale fajn..Večer tu byla zábava, chtěla jsem jít - Jára by byl doma s malým, ale pak jsem si to nějak rozmyslela, kvůli tomu svýmu prdínovi, nějak se mi přestalo chtít a ještěže tak, dnes vstával co dvě hodiny, byl úplně přesnej - ve 23 hod, v 1, ve 3 a nakonec v 5 a od té doby jsme vzhůru.. :frowning2:
Gabča - no, to je pravda, Jára se přehlídnout nedá, myslím ale že jinak vypadá pořád stejně :grinning: To jste nás asi viděli když jsme vyráželi na tu vycházku nebo už šli ke tchyni na Libušín. Jinak řepu už jsme taky dávali a v pohodě..
Kijo - jdu mrknout na nové fotečky, to jsem zvědavá :wink:
12. říj 2008 v 07:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek