• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
tak,tak.Nechutné,moje řeč,ale můj Jarda má taky rád játru,nebo třeba držkovou polívku :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bych ani nevařila,natož to jíst :wink:
5. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak držkovka u nás taky zrovna nejede, tu jsem nikdy nedělala. Na játra už jsem si zvykla, ale když jsem byla těhu, tak jsem je taky nedělala, festovně se mi zvedal kufr :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je téma :grinning:
5. bře 2010 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda fujky, fujky, co se to tady probírá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jen tak letmo pak dopíšu zbytek...
Jituš dort se povedl je vynikající ale prostě je na dně řidší třeba do odpoledne ještě stuhne ale mám takovej pocit že je to tou blbou želatinou...jakou kupuješ?Já koupila větčí balení v Kaufu nevím co to bylo za značku stála 19kč tak to snad nebyl šunt nebo nevím....

U nás taky chumelí ale skoro nic nezustáva na zemi naštěstí...tak pá zatím...
5. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo :grinning:
5. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:

fůj držkovka a játra, to jsou teda chutovky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak koukám, že na sraz dorazíte všechny, super :slight_smile:
5. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, počítám dobře, že nás je 9 + dětičky? a jeslti jsem na někoho zapomněla, tak se moc omlouvám :confused: tak já tam brnknu a snad nebudou mít už nějaké akce...
5. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=52365

Luci,tohle je taky dobrá buchta a není suchá :wink:
5. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo tak ta buchtička vypadá výborně,jdu kuknout,jestli tu na ni všechno mám,že bych ji hnedle uklohnila. :grinning:
5. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu skočit do obchůdku koupit potřebné a asi udělám tu s pudinkem. :grinning:
5. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :_) cister.. tak pošta vím kde je, jednou sme tam byla, švagrovka mě tam zavedla :grinning: :grinning: tak snad sama bych na pstu trefila ale urcite ano, a ono je to nekde u posty???
5. bře 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO to jsem tomu dneska dala,fakt od rána špatnej den. Jsem nakonec dělala tu s pudinkem a zakysankou a zapomněla jsem tam dát prášek do pečiva.Sice jsem dělal sníh,ale je taková zprcnutá :grinning: Ještě,že má manžel rád sražené buchty. :grinning:
Mona je to pod hlavní poštou. http://www.ekvilibrium.cz/kontakt/
5. bře 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmenuje se to ekvilibrum teda??a co to je vlastne ::jako kavarna nebo cukrarna nebo co je to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky ja uz s eteda na vas tesim, a hned druhy den 1.3 tam jedu zas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale na vysetreni uz hihi :grinning: :grinning: :grinning: k maskovy :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mona,je to něco jako kavárna,pro maminy s dětma je místnost zvlášť,kde jsou hračky atd.Kuchyni mají jen studenou,nějaký salát a dort... :wink: Ale je to tam fajn,jen je teď na prd,že se tam nesmí brát dětem svačina,což teda nechápu,ale budiž :wink: stejně malé něco vemu.
5. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a vy tam berete deti??kdo je tram berete, ja teda prvne si rikala ze necham malou tatínkovi na hlídačku, ale když by tam měla kamarády tak jí asi vezmu :slight_smile: :wink:
5. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mona,jasně,že bereme děti :grinning: :grinning: :grinning: Vždyť to děláme hlavně kvůli nim,tak vem Markétku sebou,žádné hlídání tatínkem,to by nebylo ono.Aspoň se děcka vyblbnou :slight_smile: Jsem se teď zasmála,nic ve zlém :wink:
5. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijonka, tak jo super, malou beru, já už to manžovi řekla :grinning: :grinning: :grinning: a je rád že bude mít klid ale jako víš jak :grinning: :grinning: :grinning: jako ve srandě :grinning: :grinning: :grinning: hihi nene ja se taky pak zasmála hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak paráda no už s etěším teda , to malá se vyřádí festovně ona děti miluje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: koukám ýe máš karolínku stejně starou :slight_smile: :wink: malá má jen o 2 měsíce víc :slight_smile: :wink:
5. bře 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak svacu maly vezmu nejakou taky..a kdyz to bude mozne tak ji to dam... a ni jogurt nebo jablicko treba v misticce jo??nic takovyho s etam nesmi :frowning2: to je blbi toto..skoda ze to zakazali..a maji tam neco??treba jako :slight_smile:
5. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,jsou skoro stejně.Karolínka taky miluje děti,hned se chced líbat a objímat je...nevím,po kom to má :wink:
Manžel bude taky rád,že bude mít "klid"

a sjídlem je to tam na prd,minule nám zakázala křupky,ale přitom tam nic pro děti neměli...a i kdyby,pochybuju,že tam budou prodávat jabka,že...?Jako tatranka na sváču,to těžko.Tak jsem zvědavá,jestli tam už budou něco mít
5. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijonka..aji křupky zakázali jo??a ty malá tak miluje, ty bereme všude :grinning: :grinning: :grinning: no t je skoda teda, no tatranka ke svace hihi to je pamlsek teda aspon to tka beru ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak uvidime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jo tak ja jdu na slunec seno..se tesim :slight_smile: :wink: tak páááááááááááá
5. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak konečně klídek pohoda můžu psát... :grinning:
Jsem dnes měla mít návštěvu kamarádku která se z Nížkova odstěhovala když já se přistěhovala :frowning2: je to děsná škoda ted se vidíme jen tak 2x do pul roku ale v létě se to zlepší budem se navštěvovat na kolech bydlí jen ob vesnicu ale nemá auto tak je to těžký...a z tý díry nic nejezdí jo 1 autobus možná dva :unamused:
Tak jsme nakonec doma jen ležely u pc s jinou kámoškou ted je těhule :wink: projížděly jsme inzeráty s kočárkama a těma koj.polštářema...

jináč Domča je ďábel už lítá po baráku jako čert to budete čučet... :grinning: vždicky se rozeběhne a začne děsně ječet no prdel... :grinning: :grinning: :wink: má hroznou radost.

Jituš gratuluju ke kuchařskému umění... :grinning: :wink:

Zajmaví téma zase žrádlo :wink: já taky vnitřnosti nemusím játra tak 2x za rok ale držkovku to je bomba...si asi říkáte že je to humáč ale je to mňamka já jí doma nedělám kupuju jí od Slámy z Bíteše takovej váleček a jen se naředí vodou mi jí z Honzou zbožnujem dělám jí pomali každejch 14 dní...ale jak říká Jituš každej máme rádi něco jinýho....

Kijo jedna buchta lepší jak druhá já bych pekla o 106 ale Honza sladký moc nemusí tak bych se s tím cpala sama a to fakt nepotřebuju...ale Tvaroh.dort mu moc chutnal... :grinning:
Návštěva nedorazila tak to musíme sníst samy hlavní je že Domčovi taky chutná...

Mona,to by byla vážně škoda kdyby jsi dítátko nechala doma...jak píše kíja děláme to kuli nim :grinning:
ona to dřív bývala školka.Já do ní chodíla a mamka tam pracovala. :wink:
5. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kytička- no já vůbec nevěděla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no už sem jí říkala že bude mít nové kamárády :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

je tak to je škoda :frowning2: já měla taky kámošku a taky se mi odstěhovala ale až do rakouska :frowning2: :frowning2: :frowning2: a od té doby sem ji videla jen jednou no :frowning2: :frowning2: :frowning2: takže blbí.....

jinak všem hezký ranko, já teda at koukam jak koukam zatim bych asi kočárek koupit nemohla, libi se mi jich moc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno všem,

ad srazík: ráda dorazím :slight_smile: :wink:. Nevadilo by, kdyby potom dýl došel manža :sweat_smile: ?

Recept na lazáně vypadá výborně :dizzy_face: , ale já bohužel nejím rajčata a nevím jestli by to bylo bez nich ok :cry: . Stačil by kdyžtak jen kečup? Nebo co by se dalo dát místo rajčat?
6. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :wink:

Katko,určitě nebude vadit,když příjde manžel.pro nás pak taky přijede nejspíš taťka.A do lazání by určitě šel dát jen kečup,nebude to asi úplně ono,ale myslím,že to bude i tak dobré.A na dno místo nakrájených čerstvých rajčat bych asi dala kolečka cibule,třeba :wink:
6. bře 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky maminy,
tak na toho 15.3. v 15:30 je to rezervované, ivis taky dorazí, tak to vypadá, že budeme komplet :slight_smile:

a co tvoříte? my chtěli už předělávat ten pokojík a ložnici, ale jaksi včera mirek musel zůstat v práci do 1hodiny ranní a je unavenej, tak to odkládáme a odpočíváme :slight_smile:
6. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,tak super,jsi hodná,že jsi to zařídila :wink:

Malá usnula kolem 12,45,tak taky odpočíváme,jdu uvařit kafe.Pak si ji bere tchýně ven,tak se půjdu asi natáhnout nebo vezmeme Kubu na prochajdu.Ale venku je hnusně,tak nevím,jestli nepůjde Jerda sám :grinning:
6. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak super, že se sejdeme v tak hojném počtu :wink: :slight_smile: Obsadíme půlku kavárny :grinning: A vaše chlapy, kteří se dostaví, fakt obdivuju, Jára by do toho nešel :slight_smile:
My se chystáme do kavárny, ve tři vyrážíme..Jedeme autem se sousedkou tady z baráku. Jinak Tadík spal dnes po O jen půl hodiny, tak doufám, že večer usne aspoň brzy. Tatínka budeme mít jako každý víkend kdesi na kalbě - tentokrát jdou s prací - na bowling a pak na disko.
6. bře 2010 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo ,tak si to užíjte a pobavte se. :wink:
6. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,to je hnus venku co? :angry:
taky sedíme doma a nikam asi nepujdem vůbec se mě nechce a táta prohlásil že jde chrupkat :grinning:u tv :wink: uvařila jsme, Domík taky usnul až k 13,00 asi něco na měsíci a před chvílí stával my skládáme puzzle co dostal tatka k vánocům 1500 dílků ale jen když Domča spí takže chvíly odpol a chvíly večer :wink:

tak to je bezva že se sejdeme komplet.to bude žůžo :grinning:

Jituš s jakou sousedkou?Paní Svozilovou?

My byly včera s Honzou v hospě...byla tam sranda a jedna kámošky segra tam slavila narozky...no tatka šel vystřídat dědu v 22.hod a já tam vadržela do dvou takže pařba dobrá...

na srazík se móóóóc těšíme... :wink: tak páčko jdu čučet na Saw 2 pá
6. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to bylo moc fajn, potkali jsme se tam mezi dveřma s Cvach, byla tam s rodinkou, ale jelikož jsem měla zamlžený brejle a měla jsem je sundaný, tak bych jí ani nepoznala, kdyby se sama nepřihlásila :grinning: Nojo, jsem slepá jako patrona :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Byli jsme tam určitě tak 2,5 hodiny, strašně to uteklo :wink: Tadík teď usnul, tak ještě musím vyběhnout se psíkem, nachystat taťkovi ležení v obýváku a pak se asi budu chvilku povalovat a taky půjdu na kutě..

Radu - byli jsme tam s Lenkou Kuřátkovou a malou Saňulkou..Je roztomilá.Konečně máme taky kamarádku - holčičku.A ten dort- tak jsem ráda,že se vám povedl, já kupuju želatinu tady u nás v obchodě od Dr.Oetkera, je dobrá..Hlavně, že chutnal :wink:

Kačí - ty lazáně se dají dělat i jinak - se špenátem nebo houbovosýrové, zkus se mrknout na netu po nějakém recepise :wink:
6. bře 2010 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek