• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj holky,

tak na srazík už se moc těšíme. gabčo díky za organizaci :wink:

My dnes jeli odpo do Jihlavy a vrátili se až na zprávy, nejdřív do bazénu, naposled jsme tam byli na podzim, a Luci se strašlivě těšila, jen co jsme vstoupili ze sprch do bazénu tak na celý bazén se ozvalo Jééééé, tak jsem měla ohromnou radost.
A pak mrknout do City parku, ale s manželem a dítětem to fakt nejde, takže jsem obchody jen prolítla a těším se až za 14dní pojedem do Prahy hodit švagra a jeho nastávající na letiště - jedou na předsvatební svatební cestu, tak omrknu Chodov :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
Ještě jsem tedy zlatíčka přemluvila na Tesco, a utráceli jsme v Cherokee - džínové kraťásky, bekovku, atd... ale hlavně dáreček pro moji sestřenici - tríčo(co taky 16leté holce jiného než něco na sebe)

A také jsem dnes objednala dárek pro neteřinku k jejím 3.narozeninám, tak snad se bude líbit :
http://www.ostrovpokladu.cz/kuchynky/klein-makety-potravin

Zlatíčko mi před chvilkou usnulo, byla z toho bazénu dost grogy, tak snad bude spinkat celou noc.

Lazáně - úžasný, vynikající jídlo, ale na mě strašně pracné, naposledy jsem je jedla v Barceloně a byly bombastický(hm možná taky proto, že jsem je nemusela dělat, a z celodenního chození po památkách v 40C vedrech jsme byly KO a hladový)

tak papap
krásnou neděli všem :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,děvčata :wink:

Tak počasí si s náma hraje pěkně,co?Ale už by to mohlo být jen lepší.Budeme doufat.

Já jdu zítra na KO na gyndu,nebyla jsem tam přes rok.Malou budu dávat k sousedce,tak jsem zvědavá,jak to dopadne.Je na ní sice zvyklá,ale přece...Jarda jede pracovně do Brna a brát ji sebou nechci,u setry by řvala a do ordinace ji tahat nebudu,určitě mi bude brát stěry a to malá fakt vidět nemusí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Teď počkám,až prďola usne a jdu si uvařit kafe a dám si něco dobrého,jak jinak :wink:
7. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, my jsme dnes byli na návštěvě u babičky a dědy, když jsme vycházeli - kolem půl třetí, tak bylo nádherně, když jsme se vraceli - po páté - tak fakt dost velká kosa!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kristinko - se Ti nedivím, já bych s sebou Tadíka taky nebrala :slight_smile: Snad to Karolínka u sousedky zvládne dobře, já myslím, že jo..Je to šikovná holčička :wink: Já se taky pořád láduju dobrotama, to je hrozný jak budu do léta vypadat :astonished: A kafe vařím tak 4x denně, hrůza, musím se krotit..S počasím máš snad pravdu, doufám, že už to bude jen lepší a lepší..

Gabčo - chudák Mirek, v práci do jedný, to by mě kleplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ivis - tak jste pěkně nakupovali, ale máš pravdu, nejlepší je vyrazit sama nebo jen s kamarádkou, manžela ani děti nebrat :grinning: :wink:
7. bře 2010 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVIS:taky se chystám na nákupy,ale do Brna..a jak se znám,tak neodolám a nakoupím zas fůru věcí té naši berušce.

JITUS:bylo v kavárně plno,co?my jsme došli domů a Kačenka unavená šla po hodině o pěti spinkat.

Jinak nám už pěkně chodí a nelozí a máme z toho velkou radost.je to lepší.dneska skákala na gauči,pak se svezla na madračku a z madračky na koberec a odrala si nosík..

Jo,píšu ohledně srazu.nám došla pozvánka na 15.3.na 14:00 na očkování k doktorce,tak zas nám to asi nevyjde.nevím,jak malá bude po injekci reagovat.. :frowning2: že nám pokaždé do toho něco vleze.. :unamused:

pěkný večer.pa
7. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačo,já myslím,že to malá chvilku obrečí a pak bude v pohodě.Klidně pak příjděte.Já taky dorazím o něco později,protože bus nám jede v 15,30.tak až asi ve 16 nebo něco po :wink:

Jituš,mluvila jsem dneska se setřičkou,co tam dělá a říkala,že mě veme hned,tak hodku snad malá vydrží.Jenže problém,já myslela,že jsem objednaná na 10 a já jsem na 11,no nic,půjdu na 10 a budu dělat blbou :wink: Už jsem i tak domluvená se sousedkou :wink: Mně už hrabe. :wink:
7. bře 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvach - jo, lidí bylo dost, ale nebylo to tak hrozný.. :wink: Ve čt tam byl nával šílenej..Tak s Kačenkou doražte, snad bude OK a až uvidí děti, tak ožije :wink:

Kristinko - tak to je dobrý, dělat blbou, taky jsem párkrát dělala :grinning: :sunglasses: :wink: Mně taky hrabe, dost často :astonished: Teď půjdu ukládat smrádečka, PC budu nechávat zaplej, sleduju jednu aukcičku..Snad ji i vyhraju, konečně něco pro mně..
7. bře 2010 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,malá chtěla jít spát už před 20 sama,bobek,byla unavená z procházky.A co sis vyhlídla?
7. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko - tak to se máš, Tadík usnul až po osmé, ale naštěstí ho ukládal Jára :grinning: Vyhlídla jsem si Johna Sinclaira, ty sešitky - jakoby detektivky nebo jak to mám nazvat..Dnes jsme vstávali až o půl šesté, to je parádička :wink: Tak ať Ti to na gyndě rychle utíká. A Karolínka bude určitě v pohodě.
8. bře 2010 v 06:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :wink:

Jituško,to vůbec nevím,o co jde :sweat_smile:
Tak to jste si pospali,ne?Karolínka vstávala před 6,tak pro mě trest.V noci se vzbudila,chtěla bonbon(navím,jak na to přišla a samo,že ho nedostala),řvala,že chce za taťkou,tak jsem si k ní na 15 min lehla a nakonec usnula,nevím,co to zase bylo :angry: ještě,že má velkou postel,to je fakt výhoda :wink:
8. bře 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holky.. :slight_smile: :wink:

mluvíte porad o tech lazaní ja vubec nevim co to je..ale koukala jsme uz je tu aji recept tak je ais tayk zkusim :slight_smile: :wink:

jinak vubec nestiham, tak holky vas nestacim docitat.. dneska velkej nakup a zitra??? hned v 5 rano vyjizdime do toho brna na ten screening...takze to bude perny.. zitra se semka dostanu zas az vecer protoze se v tom brne chceme zdrzet.. :slight_smile:
8. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky.Taky vám dneska vstávaly děti brzo,co?my už o šesti,což je pro nás nezvyk.ale teď už zas usnula..

MONI:jedeš do Brna na Veveří?tam jsou dobří.jsme měli zrovna takovou mladou doktorku a už nám ve 13tt řekla,že čekáme holčičku..a měla pravdu..

JITUS:uvidíme,jak bude reagovat pak až odejde od doktorky.já bych tam nerada šla,kdyby byla protivná.by se tam stekala a já bych z toho nic neměla..ale snad to bude OK..

Jinak Kačula si už umí sundávat náušničky,tak každý den ji je zas musím dávat.to je kolem toho řevu,až hrůza..
a co budete dneska vařit?my si asi dáme boloňské špagety..
8. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevařím,pro malou mám od včera,Jarda je v Brně,tak se nají tam a já si dám pizzu :grinning:

Ale zítra budou taky lazáně :wink: Musím odpo nakoupit suroviny a zítra ráno se na to vrhnu,jsem si udělal chutě,jak jsem dávala ten recept :wink: A Jarda bude jenom rád,to on může.... :grinning:
8. bře 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Tadík právě usnul, to je pohodička :wink: :slight_smile:
Dnes jsme měli návštěvu - Mirču s Martínkem a Alexem - psíkem, tak si pohráli děti i psi :grinning: Bylo to fajn. Jinak právě vařím těstoviny se Salsou Napoletanou :slight_smile: a dělala jsem bramboračku, taťkovi to teď moc nejede, tak bude mít tu polívku + domácí hranolky se sýrovou omáčkou a kuřecími kousky - zbyla mi ze včerejška zhruba 1 porce..
Kristinko - a co ko, dobrý?Karolínka je dobrá - bonbon :grinning: To Táďa většinou povída ze spaní - Tadík taky, matebou (= za Tebou, což znamená pojď za mnou :grinning: ) nebo néééé, ale na čokoládu nebo bonbony si naštěstí ještě nevzpomněl, dneska jsem jen asi 2x podávala "pitíčko".. :slight_smile: Sinclair jsou takové sešitky, mám to jako oddechovku, čtu na Wc nebo když Táďa spí, jsou tam upíři, vlkodlaci, záhady, nemrtví atd..No kraviny, ale mě to baví :grinning: Vyhrála jsem 38 sešitků za 90 Kč, tak mám radost :wink:

Holky, hoďtě ještě nějakou inspiraci na vaření, mně už fakt nic nenapadá, to je takovej opruz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,malá už taky spí. :wink:
KO v pohodě,bylo tam plno lidí,ale setřička mě vzala hned,tak jsem šla jako první :wink: Takže malá byla na hlkídání asi jen 45 min a v pohodě.
Sýrovou omáčku se taky chystám dělat a včera jsem koupila v Penny chlazené kuře,tak někdy v týdnu nebo o víkendu upeču kuře a s rýží a bude to.
Vy moc nejíte to vepřové,co?My máme hrozně rádi vepřové na hříbkách,je to jednoduché a moc dobré,šlo by to i s hovězím,ale to kupuju jen na rajskou a svíčkovou,přece jen,je to vždycky pálka za to hovězí.
8. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko - no vidíš, Karolínka je šikulka, já jsem to povídala..Mám tu pro vás mikču co dostal Tadík, ale je vyloženě holčičí, tak snad se vám - hlavně malé - bude líbit :wink: Jojo, my nejíme vepřové vůbec, Jára by to nedal do pusy a já ho taky extra nemusím, ale snědla bych ho, jenže kvůli sobě a Tadíkovi ho vařit nebudu, kuřecí jíme jen prsa a hovězí většinou kupují zadní - na svíčkovou a na roštěnky..S náma je to těžký :grinning: Ale houby ty miluju, to je moje vášeň :sunglasses:
8. bře 2010 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jedině z toho hovězího,z kuřecího by to nebylo ono.
A nebo zkus tohle,mám to vyzkoušené a je to mňamka :wink:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=46311
8. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé,mikinku???Tak ji vem sebou a mrkneme :wink:
8. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co třeba karbenátky nebo nějakou sekanou? :wink:
8. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:

kijo: no super recept, ukládám, přidávej dál :grinning: já už taky nevím, co vařit, karbenátky u nás nejsou oblíbené, ale sekačku dělám docela často, minule jsem dělala domácí pizzu a to jste neviděly, jak rychle zmizla, hlavně vojtas :grinning: dnes jsme měli gulášek z hovězího ze včera a polívku...takže jsem taky nevařila...zítra se chystám dělat po dlouhé době pangasa mnam :slight_smile: a jdeme zítra dopo na alergologii, jsem zvědavá, co tam s vojtou budou dělat :confused:

cvach: tak uvidíš, třeba bude dobrá a budete moc dorazit :wink: my máme jít tento týden... kijo, jíto: už máte naočkovanou druhou dávku spalniček...asi už jo že?
8. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vezmeme, nebojte.. :slight_smile: Hm, ty rolády vypadají fakt dobře, ty zkusím, děkuji za tip. Karbenátky a sekanou dělám, to jo :slight_smile: To bych mohla nějaký den zase udělat..Zítra bude bramborový guláš.
8. bře 2010 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,Jarda taky nemusí karbenátky,ale já dělám se sýrem a to v pohodě sní.
Jíťo,bramborový guláš jsme taky dlouho neměli.Já si jdu teď upéct pizzu a pak dám kafíčko :wink:
8. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3169

Holky,tohle se taky chystám dělat,vypadá to dobře.
8. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo - ahojky, jojo, máme, teď už budeme mít delší dobu klid, byli jsme tam kolem Vánoc tuším..Pangase bych taky udělala, ale Jára ho nemusí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda zrovna ten můj oblíbenej recept..A jak děláš tu domácí pizzu?

Kristinko - pizza je taky mňam..Jakou si děláš? Já mám nejradši Ristorante. Kafe už jsem dopo měla, ráno čokoládu, za chvíli dám zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je hrůza, už ať je venku hezky, ať tak nežeru a nechlastám furt..Tady zase teda sněží, krucifix už..

Jo, holky, a vše nejlepší k dnešnímu MDŽ :grinning: :wink:
8. bře 2010 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=5496

a tohle taky občas dělám,sice ne stejně,ale máme to rádi.Já dělám bez zeleniny,ale tohle bude lepší. :wink:
8. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, fakt to vypadá dobře..Tak už mám dva nové recepty na kuřecí :wink:
8. bře 2010 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,díky.Tobě taky. :wink:
8. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukni na MMB,tam jich je...až oči přecházejí a je fajn,že tam bývají i fotky a přesný postup. :wink:
8. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky děkuji :grinning: ŠKoda,že už se to nedrží, i když kdyby to mělo být tak jak to bývalo - ženská dostane květinu a chlap sežere chlebíčky a ožere se, tak o to ani nestojím :grinning: :sunglasses:
Občas na MMB na recepty nakukuju, mám odtama květákové placičky a jsou vynikající, jenže to by teď nesměl být květák drahej jako prase..
8. bře 2010 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,já jsem minule taky chtěla koupit na polívku,ale stál 40 kč a ještě byl malinký.To by se polívka podražila,raději koupím mraženou zeleninu :wink:

Ale kytička by potěšila,že???
8. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, taky jsem uvažovala o zmraženém - květáku, vyšel by levněji..To jo, potěšila, ale já jsem teda nedávno dostala růže, škoda, že vydržely jen asi 3 dny..Tadík je vzhůru, tak jdeme obídkovat tu salsu..
8. bře 2010 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek