• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
kijo: a jak děláš ty karboše se sýrem?

jíto: bud dělám domací těsto nebo si ho koupím chlazené an pečícím papíře v lidlu, nemá žádný ečka, mělo by byt ok a je dobré... a dělám z protlaku či rajčat, trocha kečupu, koření na pizzu, paprika, hodně šunky a hlavně moooc sýru, záleží na tobě, někdy dávám i hermelín i balkán je super...a i přidávám malá rajčátka...no jednoduchý, co máš rada, kdybys chtěla recept na těsto, písnu ti ho...

jejda mdž, ajo, tak všechno nejlepší :slight_smile: kytička by byla fajn, ale pochybuju, každý rok něco dostanu k svátku, ale mdž mirek nedrží a myslím, že letos nebude ani čokoška, prej přijede zase v noci, chudák mluví už ted zničeně, to čumění na pc by mě zabilo :unamused:
8. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
JOOOO a Gabče všechno nejlepší k svátku, od rána na to myslím, že Ti písnu SMS, ještě to říkám Mirče, když tady byli a klasika, zapomenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to pěkně oslavte.. :wink: Pizzu udělám, koupím to těsto chlazené..Děkuji za inspiraci :wink:
8. bře 2010 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,skoro stejně jako normální,jen tam přidám nastrouhaný sýr....mleté maso,koření,česnek,vajíčko,strouhanku,sůl a sýýýýýr.Jsou lepší.A když se mi nechcou šulat karbenátky,tak udělám jedniu velkou šišku a dám upéct jako sekanou.Mňam.

Zrovna jsem dojedla pizzu a už bych zase žrala,takže dezertní piškoty ke kávě to jistí,jsem prase,ale když musíš,tak musíš :grinning:
8. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabča má svátek? Aha...Tak všechno neeeejjjjjjj :grinning:
8. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: zkus, to těsto je dobrý, jen si ho nesplet s listový, mají ho hned vedle v takový stejný podélný ruličce a jak je to v pečícím papíru, tak se snadno spleteš :angry: prosím tě, v pohodě, však já ty svátky vůbec neřeším, kolikrát ani nevím, že ho mám, nebýt telefonu :grinning:

kijo: že se ptám vid? tak zkusím, super, že to jde i na sekanou, půjdu teda zítra koupit mleté a sýreček :slight_smile:

jinak díky za přání,mamka nám včera popřála (mirek měl v sobotu taky svátek) a dostali jsme keramický nůž a já silikonovej vál, blázínek, takový drahý jen k svátku a dnes oslavovačka taky nebude, kdoví kdy mirek zase dorazí, chudák....možná od vojtíka dostanu pusinku a obejmutí mám tě rád :dizzy_face: za to bych se spapala, miláčka :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo kijo: dobrý, jen si dej :grinning: já mám v sobě guláš s 5ti knedlama, jogurt, rozinky v čokoládě a ještě si něco musím dát, to je hrozný, jak je to dítě v bříšku rozmlsaný :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,ale Ty máš na to nárok,já těhu nejsem a žeru jako prase.už ať je teplo,budeme furt venku,tak to snad s malou vyběhám. :grinning:
8. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo - takhle já jím normálně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem ostuda no :grinning: A dárečky jste dostali pěkné, praktické..
Já jsem dnes dostala Capuccino Ice do Dolceho, tak mám takovou radost, nedá se nikde sehnat, jenom snad v Makru..Hned to jdu ozkoušet :wink: Jinak už jsme s Táďou po obědě. A piškoty dezertní dnes snědl Táďa celý sám, až na 3 - 2 měl Martínek a 1 já.. :grinning:
8. bře 2010 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ještě šupla buchtu do trouby,ale jen takovou obyč.,olejovou na plech.Jarda ro má rád,tak jsem si včera vzala recept od tchýně.Snad mi nepřeteče plech,vypadá,že mám moc těsta a nízký plech.Jdu čekat na taťku,je mi nějak smutno :wink: A malá furt chrápe :wink:
8. bře 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem dostala kytičku-tulipány a ještě dva cheesburgery z MacDonald's :wink: A už jsem je snědla,jak jinak.Fuj,se za sebe stydím,normálně.
8. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsi dobrá, buchtu by se mi péct nechtělo, navíc bych ji sežrala sama :grinning: A hlavně ty cheesburgery jsou fakt originální :grinning: :slight_smile: Tuhle jsem taky dostala, akorát teda hamburgery, 3, ten třetí snědl Tadík, Jára byl na krvi v Ji, tak dovezl..Mňam, mňam :astonished:
8. bře 2010 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Gabi já uplně zapomněla na svátek. Tak dodatečně všechno,nej,nej,nej.... Hlavně at jste celá rodinka spokojení a zdraví. :grinning: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyti dneska jsem tě viděla ve městě,šla jsi do Rosmanna,že? :wink:
8. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme dnes byly v ZR byla to paráda utrácela jsme ... :wink: až na to že když jsem vyndávala golfky tak nás chytla pěkná metelice než jsem dala Domíka do golfek tak jsme měla plný kuft a golfky sněhu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lucifírku,proč jsi se nehlásila vubec jsme tě neviděla??já když jdu po dlouhý době což ted bylo po měste tak nevím kam dřív koukat čučela jsme jako blázen že zrušily SOS textil...ale zase nový obchůdek otevřely hlavně pro vás maminy co čekáte prcky je to za radnicí nad pizzerkou pod věží dřív tam bývaly fotáky,alba a doplniky k této technice....moc pěkný. :slight_smile:
jj byly jsme v Rosmanu. :wink:

Gabi taky přejeme všechno nej k svátečku hlavně to zdravíčko pro oba :wink: a at tě kluci nezlobí. :slight_smile:

Jituš tebe jsem taky vyděla šli jste s Járou okolo Fordu asi domů...já jela ke Kinskýmu...

Kijo tak jsem hned vyzkoušela tvůj recept -zapečené těstoviny povedly se ale budou až zítra tak pak písnu jaký byly a tu buchtu peřinu jsme taky zkusila je vynikající Honza se moc netvářil když viděl jak jsme to dělala když jsme na to dávala tu smetanu tak říká co to tam ještě patláš :grinning: no chlap no :grinning: :grinning:

Holky vy tu jen žerete :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ted vás dočítám a zase žrádlo :wink: ty karboše se sýrem se jim odborně říká Holanský řízky...ale nechci machrovat :wink: :grinning: jináč super mnamka.
nevím o čem se tady bavíte musím obrátit list jsme to nečetla od zažátku ale pokud to dobře chápu tak o pizze? :wink: my jí měly minulej týden jsem jí koupila v Kaufu v akci tu vynikajíci Dr.Oetker taky mnamka.No a musím to dočíst tak zatím...
8. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vždiť to říkám samé žrádlo :grinning: :grinning: :grinning:

Ale Kijo díky za bezva nápady a mám hned naplánovanej celý týden :wink:

Jituš co kecáč prej NEJÍ vepřové maso...a ty Honzovi narozeniny?? holky kdyby jste jí vyděly boule až za ušima :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pokaždé když někde mají prasátko jak si chrochtá :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Už aby bylo léto a začala grilovací sezona... :wink: :slight_smile:
Jituš ty knihy můžou být bezva...

Jo a taky nám dnes dorazil balíčak oblečení a botičky bezvadý mikči,trička...a vše jen za 590Kč no super mám pro Domču výbavičku zas až do podzima :wink: ted jen ty kratásky a sluníčko... :grinning:
8. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo kitička by potěšila...to je fakt Honza mě říká tak si nákou v ZR kup já se nikam nedostanu... okukovala jsme v květince v hypru ale nakonec jsme si žádnou nekoupila. :unamused:
8. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
tak hlásím,že malá dnes vstávala v 5,21 :angry: Jíťo,jste nás asi nakazili :wink: I táta se divil.

Tak už se mi aspoň dusí masová směs na lazáně,ještě bešamel a upéct a pak půjdeme na město,tchyně má v ne narozky,tak ještě něco dokoupit.
9. bře 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Kristinko, tak dneska jste předběhli i nás, my zase zázračně vstávali až v půl sedmé, ale to je tím, že jsme skoro celou noc nespali, večer se mu spustila tak šílená rýma, z nosu mu kape jako z kohoutku, kašle, ale tak škaredě, štěkavě, až mě z toho bolí uši a je mi ho líto, chudáčka, nevím, kde to mohl chytit.. :pensive:
Je to fakt naprd, to je tímhl zasr... počasím..Zatím dávám Stodal na kašel a zítra asi půjdeme k dr..Tím pádem asi na sraz nedorazíme, to mě teda fakt štve!!! :angry:
9. bře 2010 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je škoda,Jíťo.Vy s těma virozama teda zápasíte,co?Chudáček,raději běžte k Dr,ať si ho poslechne.Bobeček malý.
9. bře 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHOJ holky,

jíto: u nás v noci to samé, jen nemá kašel, ale ta rýma šílená, taky nechápu, kde k tomu přišel...ale aspon jsem přišla nato, že mu jde smrkat,, občas se mu to krásně povede :slight_smile:no a tak jsem přeobjednala alergologii i očkování, takže u nás v pondělí nápodobně, jestli vůbec dorazíme :frowning2: radši zajdi k dr.....

jinak ivet taky prej nedorazí, objednala jsem dva stoly pro 10lidí, tak kdyžtak jeden pustíte jo? :wink:
9. bře 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, strašně mě to štve, to je hnus, no, k dr. určitě půjdeme, ale až zítra..Nebo dnes po o, musím se mrknout jak tam je..Jde o to, že se mi ho moc nechce tahat po venku v týhle zimě..A spoléhat na bus se mi taky nechce - copak tam dojedeme v poho, ale nevím jak dlouho to bude u dr a pak když ho nechytíme, máme na to cca půl hod, jako u dr., tak musíme buď hodinu čekat na další nebo jít pěšky - a to neujde..Kočár se mi moc tahat nechce..Tak nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Třeba se do víkendu vyzdravíme a vyrazíme, byla bych ráda, moc jsem se těšila..A letos jsme na hromadě pořád, nevím proč, loni to bylo v pohodě..
9. bře 2010 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyti,bylo mi blbý na tebe křičet. Ten obchůdek pod radnicí je ten,co býval dřív na smetance a v sokolovně. Aspon je to ted víc při ruce. Obsluha teda žádná sláva. Ale dá se tam.

Já dneska vstávala o půl sedmé a už vyžehlila,nebylo co dělat. Ted nějak nemůžu ráno spát,to když jsem spala do desíti je pryč. Už nejsem ani unavená. Už mám vyprané věci na prcka a zjistila jsem,že vlastně nic nemám,ještě toho budu moc pokoupit.

Já musím ještě
9. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mi to samo poslalo,co jsem to zas zmáčkla :grinning:

Chtěla jsem napsat,že musím dočíst,co jste psali včera.
9. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Tadíkovi i Vojtíškovi přejeme ať se co nejdřív uzdraví :wink: . Do pondělí ještě času dost, třeba se to zlepší a příjdete :slight_smile: .

Lucifirek: my teda vstávala až v 7:30, ale už jsem taky žehlila :slight_smile: . Já zas pro změnu žehlím věcičky na prodej, co už Luki a Andrejka neoblíkne :slight_smile: :wink: .

My jsme včera byli u dr, ale pěkně mě naštvala :angry: , páč mi slíbila, že mi naočkuje Lukiho (přeočkování priorixem), ale neměla dávky, takže nic :frowning2: . Andy už má to ramínko lepší, ale furt tam trochu hnisu má :frowning2: . Snad se jí to zahojí :confounded: .
9. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda,holky,to je jak naschvál,co?Tak ať se kluci brzo uzdraví :wink: A proč nejde Ivis?
Jestli nepůjde ani cvach s Kačkou,tak to je už skoro poloviny,tak nepřehodíme to o týden později?
9. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nevíte některá,co je s twity,dlouho se tady neukázala.
9. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko - to jo..Táďa je teda zasoplenej až hrůza, musím vytáhnout odsavačku, to bude řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: Řve už teď, když jsem mu řekla, že vysajeme nosánek..Zítra půjdeme k té dr.,tak uvidíme co na to řekne a jak dopadneme..Třeba to ještě do po zvládneme.
9. bře 2010 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiuš a neuměl by už smrkat sám?Zkus mu to říct,ať foukne nosánkem,je velký,už to pochopí,malou to baví,smrkala by furt.Je to lepší,než to trápení odsávačkou.
9. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, neumí to a hlavně nechce, už jsem mu to zkoušela předvádět, dělá jenom scény, začne řvát "nenenene" a tím to hasne, na nos si sáhnout nenechá a sám taky nechce..Tak nevím co s ním..Už jsme něco odsáli, ale boj je to jako blázen..A nějak se mi posral vysavač nebo co zase.. :angry:
9. bře 2010 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: teda chudák! to my máme vodovku a teče sama ado toho se občas vysmrká, tak snad to nebude dlouho trvat...at vás zítra dr. brzo veme, budeme myslet, dej info :wink:

káto: a k jaké dr. chodíš? u některých se to musí objednávat, myslím.... jinak my už měli být v lednu na spalničkách a pořád nejsme schopni, snad příští týden a bude od toho klid.

kijo: včera jsem ivetu potkala a myslela si, že je to pátek a ne pondělí a to ona nemůže, cosi slíbila pomoc s bazárkem v centrum nebo co....
9. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek