• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj holky,

tak jak psala Gabča, tak mi nedorazíme, bo jsem si popletla termín, myslela jsem že sraz je tento pátek a on je až v pondělí, a to už jsem slíbila odpoledne pomoc u nás v MC s burzou.
¨Je to škoda, protože jsem së na vás těšila.

rýmu máme také už asi měsíc a ne a ne se jí zbavit, ale naštěstí nás jinak neobtěžuje ve spaní atak, smrkáme taky v poho, takže čekáme až odejde sama.

Luci dnes vstávala také docela brzy po 6h, což je nezvyk, ale někdy se to hodí, když potřebuji aby šla odpo dříve spát.

zítra konečně razíme za kámoškou, má 6týdenní mimčo, tak se jdeme poňuhňat.

Bobánkům Tadeáškovi a Vojtíškovi přejeme brzké uzdravení

papa jdu si udělat odpolední siestičku :wink: :slight_smile: :wink:
9. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: já chodím sem do Křížový k Dr. Silvestrový. My jsme měli dostat pigáro už v prosinci, ale to taky neměla vakcíny :angry: , pak v lednu Lukimu rostli zuby, měl rýmu a kašel :confounded: , a já byla v porodce, takže to jsme radši odložili. Já doufám, že prostě nejdýl do konce dubna mu to pigáro dá :wink: .
9. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad smrkání: Luki taky neumí smrkat :confounded: . On měl chuděra škaredou rýmu až teď, takže se to ani neměl kdy naučit. Ale musíme pomalu začít, aby jsme ho neodsávali ještě v 18 :grinning: . Odsávačka mu nevadí, naopak, drží mi hadici od vysavače a je u toho děsně důležitý :grinning:
9. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato: tak koukám, že jste na tom stejně s tím óčkem :wink:

ivis: užijte si miminka...

no a my kvůli rýmě spali po obídku pouze 20min. , hrozný :frowning2: to zase bude noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Tadík smrkat nebude a nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, nic s tím nenadělám, donutit ho bohužel nemůžu, takže za chvíli něco odsajeme, převlékneme do pyžamka, dáme véču a za hodinku, hodinku a půl půjde do postýlky..Jára dnes bude spát v obýváku, ať se vyspí, protože noc bude stát určitě zase za prd..
Gabčo - dělala jsem teď tu pizzu, je vynikající, já jsem teda měla jen kousínek na vidličce na ochutnání, ale byla dobrá moc. Jára měl na večeři a zbytek máme zítra na oběd, dopo vyrazíme k té dr., tak nebude na vaření čas..Jsem zvědavá co nám řekne. Jinak jsme dnes nevystrčili paty z domu, jenom jsem byla se psem na vycházce, když se vrátil Jára z práce, abych se trochu rozptýlila, páč mi to doma leze na mozek..

Ivet - škoda, že nedorazíte, já pořád doufám, že my jo.. :slight_smile:
9. bře 2010 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš k dr.nelez nebo tam chytnete něco mnohem horšího....
9. bře 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, teda jsme ted meli krusne dny.. :grinning: :grinning: dneska vstavani ve 4 rano... ufff jeli jsme do toho brna na to NT+ vyšetření, vše je vpořádku aprý vypadáme na holčičku, ale víte jak je to brzy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavne ze je vse v poradku .-)
9. bře 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: tak super, mně dnes mirek dovezl dodatečně k svátku z pizzerky pod věží, no ví co mě má koupit, žrádýlkem neurazí :grinning:
mona: gratuluju :slight_smile: tak to jsem zvědavá, jestli to fakt holčička bude, prej, jak ti to na nt+ řeknou, tak se většinou nepletou...u koho si byla?
9. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se taky hlásíme.Dnes byl bezva den měla jem tu babinec takže jsem se nenudila a bylo to prostě super! :wink: :grinning: návštěvy miluju ale moc jich není... :frowning2:

Dnes jsem vás četla jen na pul takže nemím co psát :wink: :grinning: ale co tak pozoruji takže nemoci a jídlo :wink:

Doufám holky že se Táďa s Vojtíkem brzy uzdrvaví a dorazíte! My taky rýmujem tak s toho nedělejte vědu my celou zimu...Domča jen vydí kapesník nebo ubrousek a hned zdrhá ale naštěstí se dá ještě přeprat... :grinning: :grinning: :grinning:
Jituš my taky už neodsáváme páč by se jinak DOmča nenaučil smarkat takže mu to furt jen utírám...taky zatím nechápe co to je smrkání... :wink:

Mona tak gratulujem že jste zdraví a O.k...
9. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucifírku,to klidně řvi mě to neva :wink: :grinning: ale možná mě to hned nedocvakne kdo to je ale určitě se příště hlas ... :grinning: ale na obličeje mám celkem pamatováka... :wink:
9. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
gaba a kytycka, moc dekuji :slight_smile:

gaba ja byla u pani doktorky Drábkové, byla moc milá, a fakt super :grinning:taky sem zvědavá teda co to bude :grinning: jesi opravdu holčiča, já bych nebyla proti :grinning:
9. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyti,tak po pondělku už se poznáme určitě. :grinning:
Snad budete všichni zdraví,abych vás mohla všechny poznat,vy ostatní už se znáte. :sunglasses:

Mona my jedeme ve čtvrtek do brna na utz a třeba se dozvíme,co to bude. I když teda nevím,když nám to neřekli do ted. BUdou prohlížet orgány,srdíčko...
Gabi na pátek taky držím pěstičky. :slight_smile:
9. bře 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci- já nikoho neznam, jdu poprve na srazík :slight_smile: :slight_smile: :wink: a už s emoc těším jako :slight_smile: :wink:
a jinak mě to u malý nerekli taky cely tehu, mala byla stydliva :grinning: :grinning:
a jinak jedete do brna taky ve 20tt jedeme taky do brna na srdicko... byli jsme aji u prvniho manzel ma vadu srdicka tak proto jedeme.. a tam teda jestli miminko nebude stydlivy tam vam to reknou urcite, me u maly jen rekli to ze tam pindika nevidi :grinning: :grinning: :grinning: takze asi tak, a opravdu mame holcicku :slight_smile: :wink:
9. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:

Tak hlásím,že Karlík dneska vstával v 5,08 :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No,ještě se chvíli válela s náma v posteli a pak už se drala ven.Hrůza,sice spala celou noc,ale i tak.jestli to bude pokračovat,tak nevím,nevím.

Včera jsem byla u kadeřnice,tak jsem opět nakrátko,nejsem ale spokojená 100% :frowning2: Měla jsem sebou obrázek a stejně to mám jinak,takže za měsíc půjdu znova a nechám se zřejmě střihnout ještě více a bude.Nechali jsem ostříhat i malou,ale jen zkrátit vzadu na krku a prostříhat ofinu,ale to už řvala jak tur,tak se moc nedalo :grinning: Uvidíme za měsíc,jestli se nechá,ale vypadá jinak,má to moc hezké. :wink:

Dneska nevařím,máme lazáně od včera,tak jsem v klidu,trochu poklidím a pak půjdeme ven :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já hlásím,že dneska jsem byla vzhůru před pátou,no otrava a ne a ne usnout. :unamused:

Mona uvidíme,jsem sice zvědavá,co to bude,ale když to nevíme do ted,tak už je to jedno. Taky mi dr. říkala na poradně,že pindíka nevidí,ale není si jista,tak to bude asi Terezka :grinning: A když ne,tak už se asi ani víc ptát nebudu a necháme
10. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
se překvapit. :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ranko holky :slight_smile: :wink: no holky já teda dneska ráno vstávala v půl 10 :grinning: :grinning: :grinning: a vstanu, a ono nádobí není, linka se leskne, celej barák vytřenej,...záchod vyleštěný :grinning: :grinning: prádlo vypraný 2 pračky teda :grinning: :grinning: a uvařeno....no teda já myslela že se mi to ještě zdá, manža vstával v 7 hodin s malou a takovouhle radost mi udělal :slight_smile: :wink: teda byla sem fakt mile překvapena, krásný ranko dneska opravdu :slight_smile: :wink:

jojo ono aji kdyz vam to reknou tak to není nikdy jisty jisty to bude az v porodnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

u malý mi to taky nerekli byla stydliva, neukazovala se :slight_smile: :wink:
10. bře 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mona,tak takové ráno bych taky jednou ráda zažila :wink: To můžu jen závidět :wink: Já se jdu na nádobí vrhnout teď,pak koupelna a záchod,Vysáto mám,prádlo pověšené před chvílí. :slight_smile:
10. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:

mona: jééé, teda ty máš manžu :dizzy_face:jo a já byla taky u drábkové a mašková mi říkala, že vlašín a drábková se jen tak nepletou a jsou téměř 100procentní, tak to jsem zvědavá :grinning: my jedeme v pátek + na veletrh na kočárky, tak jsem zvědavá, co mi za pohlaví řeknou :grinning:

luci: teeeeda, takhle brzo :confused:

kijo: my ted taky vstáváme každý den mezi 5:30-6:30, myslím, že to dělá to světlo, jak už ráno je, ale už jsem si nějak zvykla a vůbec mi to nevadí, když spí celou noc od 20:00 :slight_smile:

jinak vojta chrní, ale od 6:30 nám sousedi nad náma dělají plovoučku, tak to je pěknej rachot, jsem zvědavá, jak dlouho bude spát, určo ho musí za chvilku vzbudit :unamused:
10. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme byli dopo u dr.,máme zánět horních cest dýchacích, dostali jsme sirup na kašel, nosní kapky - nějaký humáče a ještě nějakej sajrajt, na ko máme přijít příští pá, takže už teď vím, že do kavárničky stopro nedorazíme :frowning2: To je mi líto, moc jsem se na vás všechny těšila..
Jinak Tadík teď usnul, nádobí je tam jenom trošku, tak to smyju večer, až bude najezenej i taťka a bude po svačině, nač to mýt nadvakrát, že? :astonished: Já pojedu odpo na město, jenom nakoupit pár surovin na vaření a zítra se má stavit kamarádka - kadeřnice - tak se taky těším na změnu :wink: U kadeřnice už jsem nebyla cca rok a půl, ne-li víc..A hlavně ta pálka co se tam nechá..
Kristinko - přihoď foto, jak vám to sluší, když jste obě, holky, ostříhaný..
Mony - ježiši, tak to taky jen můžu závidět, to by asi udělal málokterej chlap.. :wink:
10. bře 2010 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda jíto: tak at jste brzo zdravoučký! a jak rýma, pořád vodovka? u nás přes den celkem ok, ale večer a ráno po vyspinkání teče jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: koukám, že letos taky s těma nemocama dobře valíte chudinky vid? :frowning2:
10. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo - jojo, taková hnusná vodovka, jenže dr. říkala, že by z toho mohl mít nějakou zhnisanou rýmu nebo co, takže když nesmrká, tak odsávat a odsávat, do toho ty hnusný kapky..To bude boj a ryk..Už teď řve, když mu dávám Stodal na kašel a to je přitom chuťově dobrej, sladkej jako med..No, letos jsme si to vybrali asi i za loňskej rok..A v noci a po poledním spánku je to horší..Už ať je aspoň to jaro..Teď týden nevystrčíme nos :frowning2:
10. bře 2010 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chudáčci, tak se držte! budeme na vás myslet, my jsme taky zalezlý a zůstaneme dokud nebude ok, musíme na to očkování, takže uvidíme, zda v ten pondělek dorazíme či ne ..... jiank holky, máte to rezervované, je to na mé jméno, takže určo běžte :wink:
10. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme, vy ať jste taky co nejdříve OK, je to hrozně protivný, stačí samotná rýma a stojí to za pendrek. A ať sousedi Vojtíška nevzbudí..Já jsem dneska taky nějaká ztahaná, ani nevím z čeho..Moc se mi na to město nechce..Ale asi zajdu mrknout ještě do sekáčku do kulturáku, zase si udělat radost :grinning:
10. bře 2010 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituško,to mě teda mrzí,že nepříjdete,ale co se dá dělat,hlavně,ať je prcek v pořádku,to je jasné.Nebo přijď zase sama,jako minule :wink:
10. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko - to mi Jára taky říkal, ať jdu sama, jenže on má příští týden odpolední, takže by Tadíka neměl kdo hlídat. Jinak bych na vás přišla mrknout.
10. bře 2010 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A skoro tchýně by nepohlídala?Nebo taky pracuje?
10. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky pracuje, jako na potvoru, mají s Járou stejné směny :frowning2:
10. bře 2010 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto,prosím tě, jak ty chodíš na ty akce sekáčů v kulturáku, to ti chodí do schránky? nikdy nevím, kdy to tam je :frowning2:
10. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé,tak to je fakt škoda. :frowning2:
10. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek