• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Gabčo - dlouho jsem tam nebyla, tak 3 měsíce určitě, sleduje to Mirča, ta mi vždycky říká kdy co je..Dnes a zítra by tam měl být Belitex, ten má sem tam docela pěkné věcičky :wink:
Kristinko - no to jo, to je fakt pech..Jinýho hlídače (čku) nemám :frowning2:
10. bře 2010 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky a už tady asi otevřeli Takko, protože jsme včera měli leták..Přští měsíc tam zajdu nakouknout :sunglasses: To zas bude peněz v kelu :grinning: Ne, musím se krotit, potřebuju spíš něco na sebe, Tadík toho má pro dvě děti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den,

já se teďka vychrupla, tak jsem jak znovuzrozená :grinning: . Luki šel spinkat ve 12, Andrejka mi spí už od 11, tak jsem taky na chvíli zalehla :sweat_smile: :dizzy_face: .

Jití: chudák Tadík :frowning2: , pořádně se kurýrujte ať jste co nejdřív fit :wink: :dizzy_face:

My v sobotu vyrážíme na nákupy do Jihlavy, tak doufám, že něco pořídím :wink: . Hlavně potřebuju koupit něco sobě (kalhoty, rifle, trika), ale jak se tak znám, tak nejvíc toho bude mít Luki s Andrejkou :wink: :dizzy_face: :sweat_smile:

My zatím v pondělí dorazíme, páč jsem si domluvila endokrinoligii, takže v ZR určo budem :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi sekáč je dneska a zítra,a když tam člověk jde,tak dostane lísteček s dalším sekáčem.Já tentokrát nejdu,nějak na to nemám nervy.Bývá tam toho moc,i když se dají koupit hezké věcičky za pár kaček. Taky se můžeš podívat na jejich stránky,na konání dalšího prodeje www.bellitex.cz

To je super,že otevřeli Tako,tam chodím celkem ráda.

Koukám,že Vojtíškovi,ani Tádíkovy není dobře,tak at se brzy uzdraví. škoda,že nemůžete dorazit. :frowning2:
10. bře 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem zpět.. :slight_smile:
Káťo - máš neuvěřitelně hodné dětičky :wink: A hlavně spavé :slight_smile:
V sekáči super, máme kraťáky na léto Topolino, tríčo s krátkým Topolino, H&M tříctvrťáky, rifle Palomino od C&A, dohromady za 150 Kč :grinning:
Gabčo - jsem kretén, až teď jsem si uvědomila, že tam měli těhu tříčtvrťáky od H&M, vel. M, jsem Ti je mohla vzít sakra...
10. bře 2010 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
criterska opravdu se tam dá dobře nakoupit,ale musí na to mít člověk nervy se přehrabovat. Někdy mi přijde,že tam mají samý takový obnošený věci. A někdy se tam dát nakoupit hezkých věcí. Je to náhoda,na co člověk narazí.
Ségra pro malou od začátku nakupuje převážně po sekáčích.
10. bře 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se tam akorát dneska moc nechtělo a zítra jedeme do Brna,tak sekáč abosolvuju až zase někdy příště. :grinning:
10. bře 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - to máš pravdu, je to jak kdy..Občas jsem taky nevybrala nic..Ale dneska tam byly fakt moc pěkné věcičky :wink: Hlavně na holčičky, to bych se vyřádila, takové krásné rifličky, halenečky, sukýnky a šatičky :slight_smile: A ty těhu tříčtvrťáky se mi taky moc líbily..
10. bře 2010 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme konečně doma a hlásíme se... :wink:
My ted stáváme v 6,30-7,30 jak kdy...
Dnes jsme měly bezvadnej den jako včera...

Jituš u nás byla Hanča včera.. :wink: dnes jsme byly s kamarádkou a jejím Tádou v Jihlavě ve Vodním ráji byla to paráda měla jsem z toho strach ale Domča je super dítě...normální ryba, verliba,lachtan všechno dohromady :grinning: :grinning: jsem netušila že bude takhle v pohodě ten tam řádil samozřejmě že vítězila skluzavka. :wink: ale jináč se tam po všem sápal vše musel vyskoušet... :wink: už se zase těšíme až tam pojedem děsně to tam utíka ale paráda...já tam hlavně jezdím ted pro benzín mají tam za 28,50Kč normálně to se mě teda ještě nestalo 6 pump nebo jak se tomu říká a za tím tak 4-5 aut normální kolona... :unamused: se nedivím když v ZR na OMF je 32,20 to at si strčí někam normálně jsme to s Honzou počítaly že se to vyplatí tam jet i kdyby jsme jely jen pro benál... :wink:
Pak jsme si zajely do CP tam se kluci vyspaly unavený, hodný...nic jsme nekoupily jen v intersparu jídlo a babičce v Tchibu kafe..

Jituš to je zajmaví tobě pro Tádu dali sirup a kapky a mě na to řekl to je u dětí normální a musela jsme si to zajet koupit sama... :angry: aby přezil přes svátky...to je bordel! :unamused:
Jináč nás to mrzí že se neuvidíme...

Sakra at ta zas... zima už skončí!!! :angry: :angry:

normálně jsme myslela jak Domík bude unavenej a ještě tu lítá v kuličkách a řádí ve stanu tak má energie dost... :wink: ale už ho jdu chystat do pyžama a veču a jde spát...tak pá. :slight_smile:
10. bře 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,tak to byl dobrý úlovak,tolik věcí za pár kaček :wink: taky musíme pár kousků dokoupit,ale nepřeháním to,raději dokoupím postupně,ať mi to pak neleží ve skříni. :wink:
10. bře 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, manža jel na hokej :angry: , obě děti už zase spí :slight_smile: a já házím věci na MMB :slight_smile: .

Lucifirku: a zítra jedete na Utz? A když vám tam řeknou co budete mít, prozradíte to, nebo si to necháte pro sebe? Každopádně si to zítra užijte :slight_smile: :wink: .

Kyti: a kde jste v Ji kupovali ten benzín? My že tam v sobotu jedem, tak bysme taky mohli natankovat :grinning: .

Jinak mi manža dneska domlouval, abych se v sobotu soustředila na sebe a svoje věci a né aby jsme odjížděli se samýma pidi růžovými věcičkama a modrýma frajerskýma :slight_smile: :grinning: . No, jsem zvědavá jak to dopadne :sweat_smile: .
10. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Káto,jj byly jsme v Jihlavě tankuju u hypernovi a je kvalitní švárovi ani mě to nic s autem nedělá... :grinning: určo si natankuj je to vážně rozdíl... :wink:
10. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyti: dík, určo se tam mrknem :slight_smile: :wink:
10. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: :wink:

Gábí- jo??no jako říkala to tak stoprocentně. tak uvidíme no :grinning: :grinning: :grinning: jedeme tam vlastně pak jeste jednou ve 20tt tak pry to pujde videt uz ..jesi tedy miminko bude chtit :grinning: :grinning: :grinning: no tak uvidíme.. :slight_smile: :wink: ale já klidně věřím ze je to holcicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pac to mam stejny jka u maly :grinning: :grinning: :grinning: tak uvidime :slight_smile: :wink:

no holky, jako řeknu vám ráno..fakt paráda, :slight_smile: :wink: já vím teda jako fakt ja byla v tranzu skoro :grinning: :grinning:

jojo taky tankujem u kypernovi anebo ejste v jihlave u benzinky tam u coop no jakoby na kosove....tak je to taky levny.. :slight_smile: :wink:
10. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak návštěva dnes u mimíska super, akorát Luci to moc nebralo, a i já byla ráda, že jsem se mohla poňuhňat a zase vrátit mamince, no a druhá kámoška porodila v sobotu, takže až bude hezky tak vyrazíme opět za bobíškama malučkýma.

Koukám, že to příští rok bude samý babinec, tak snad se doktoři nespletou a nebudou muset chalani nosit růžovou :wink:

My jsme z vý¨hodného tankování v Jihlavě vyléčení, asi před dvěmi lety jsme též koupili benzín a pak nenastartovali auto, takže teď bereme na Zdaru, mají tam vždy o nějakou kačku levnější a ještě máme čip, takže to platím jen jednou měsíčně.

Jíťo: suprově jsi nakoupila na sekáči, my tam chodíme také dost často, akorát mě to vůbec neba v tom hledat, to švagrová si vždycky odnese velkej pytel super hadýrků.
Dnes tam byla mamka s Luci, tak mi tam něco nechali stranou, takže si to jdu zítra vyzkoušet.

tak papap jdu chrupkat, zítra jdu až na odpolední, tak jsem si dnes večerku protáhla :wink:
10. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivis, no moji svagrové, rekl pan doktor vlašín kluka, , pak ve 20 tt pan doktor jiný ve ždaru taky rekl ze je to kluk.. a maskova stará, porad rika ze je to holka :grinning: :grinning: teda ta to rekla 2x a predposledne ji rekla kluka :grinning: :grinning: :grinning: takze kdovi, ale ja si ymslim ze ma kluka v brisku, uz jen si rikam v brne a ve 20tt pan doktor jsou presnejsi.. nevim no :grinning: :grinning: :grinning: tak se uvidi hlavne :grinning: :grinning: :grinning: az u porodu :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:

luci: díky, příště vyratím :slight_smile: at dobře v brně dopadne a pořídíte :wink:

jíto: jak je tádík na tom? my spinkali celou noc, ale po rýme skoro stopa a zase to přechází na průdušky, dnes mi vyzvracel dlan hlenů :frowning2: klasika, snad nezačíná zase ten zápal, už jsem volala dr., tak davám mucosolvan a začínám i aerius, pokud nepřejde, tak valíme taky k dr, to je hrozný a to počasí venku, je mě asi hrábne :frowning2:

jinak mirek včera maloval, no mazec, zítra jedeme do brna, tak dám info, co nám na utz řekli :wink:
11. bře 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ivis: benzín na čip, to jde jo? to čučím, dobrý :slight_smile: s miminkem je super, když zase vrátíš :grinning: mě už ted pupík budí pravidelně od 5:00 a nemůžu spát, takže už abych se připravovala :sweat_smile:

káto: ty máš zlatíčka a koukám, že manža taky sportovec, hraje hokej nebo chodí jen koukat? já mám doma zase nadšence do fotbalu :grinning:
11. bře 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
noc docela ušla, akorát v půl druhé Tadíka chytl záchvat kašle a kašlal celou hodinu skoro v kuse- hrůza, nevěděla jsem co už mám s ním dělat..Jinak spinkal pěkně, vstávali jsme po půl šesté..

Gabčo - chudák Vojtík, beztak taky nakonec skončíte u dr..A když se člověk podívá z okna, tak ho to ještě nasere, páč už zase sněží :angry: Táďa taky kolikrát vypadá, že bude z toho kašle zvracet.. :unamused: A co jste zase malovali, prosím Tě? Vy pořád malujete :slight_smile: S pupíkem se nedivím, taky se mi špatně spávalo, ale Ty máš ještě dost času..

Radu - máte doktora dementa, radila bych Ti přihlásit se k jinému, tohle není normální a taky byste mohli něco zanedbat..Do Ji se taky chystáme, ale nejdřív za měsíc, doufám, že se tam Tadíkovi taky bude takhle moc líbit..Domča ten je spokojenej všude, to je extrém :grinning: Ten sraz nás taky mrzí, ale nedá se nic dělat.. :frowning2:

Ivet- máš to dobře zařízený :wink: Mamka a Lucinka jsou šikulky :wink:

Káťo - jsi jako já, taky sobě nic a Tadíkovi pořád něco :grinning:
11. bře 2010 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Tadík si oblíbil "Tak mi to teda nandey" od Wanastovek, tak tady lítá a zpívá "Nandej, nandej, bejby", to je sranda... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 07:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já jsem ze ždáru.
:grinning:
11. bře 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já jsem ze ždáru a hledám někoho na pokec
11. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dani - tak nám řekni něco o sobě :wink:
11. bře 2010 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,vidím,že se tu kecá už od rána :wink:

Karolínka spala celou noc,vzhůru byla před 6.My jsme včera odpadli s Jardou už po 21,nějak mě to bere,jsem utahaná furt.
Oběd už mám skoro hotový,dělám ty čínské nudle s kuřecím a zeleninou.Tak jen pak uvařit a osmahnout nudle.Krásně to tu voní :grinning:

Venku zase sněží,je to fakt hnus,už :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chtěla jsem se jít projít do Lidlu s malou a Kubou,ale nevím,nevím,jestli půjdeme.

brostik,máš děti?
11. bře 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko - tak dnes jste spali docela dobře, co? Se Ti nedivím, že se vám nechce ven, já počkám až Tadík usne, Mates holt bude muset vydržet, Táďu do tý chumelenice určitě nepotáhnu..Já dnes budu dělat zapečené boloňské těstoviny, jsou fakt vynikající, máme poklizeno, povrchově, teď jdeme s Tadíkem vysát, potom mu zkusím pustit Teletubbies a vytřu a pak vaření - ale to je rychovka, naštěstí..Včera jsem dělala pizzu číslo dvě, natolik se u nás uchytila, chutná všem třem klukům, Matesovi teda hlavně salám :grinning:
11. bře 2010 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A posrala se nám konvice, stála litr a akorát uplynula dvouletá záruka, to fakt naštve, tak vařím vodu na kafe a čaj na plotně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak Domča mě ještě spí tak mám čas napsat...
Ivis,kámošce se taky v sobotu narodil kluk nebavily jsme se náhodou o tom že Martinu Junovou znáš?To je totiž ona :wink: a kde jsi tankovala?Já už jem tam ted byla po 2 a plnou nádrž a v poho a svagr taky...ono si nevybereš v ZR to taky stojí za prd na Tokoze tankovala jedna paní a oprava auta jí stála 50 000Kč takže bud to je dobrý a nebo je to v prd...
Asi jsem blbá ale co je to tankování na čip??

Jituš,no není asi nejlepší taky si na něj tu stěžujou ale co naděláš na kterýho dr.nebo zubaře lidi nenadávaj ale je tu jedinej děckej a já nebudu lítat s Domčou do ZR chodíme k němu jednou za čas tak co...když jsem chodila já k děcký taky jsme na ní nadávali takže bych asi ani nevěděla ke komu ho dát takže to neřeším...jj Jihlavu doporučuju je to tam bezva a bylo tam málo lidí...se zas těším až pojedem...nevím jak Táda ale Domča máš pravdu je spokojenej všude :grinning: :grinning: Už poslouchá hudbu jako maminka jó? :wink: :grinning: :grinning: no to bych ho chtěla vydět to musí být prdel... :wink: :grinning:

Vítáme Brostik... :wink:

Kijo,těstovinky byly moc pochválený tak je budem dělat :slight_smile: a buchta taky chutnala máš dobrý nápady jen tak dál :wink:

Jituš s toho si nic nedělej to je zákon schválnosti...holt si koupíš novou.ty máš ale pech na ty koncice co???my ji máme 2 roky pryc a furt jede....
11. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně Domča láme rekord ve spaní už spí 3 a půl hodky...
Holky kde jste???Snad jste nešli ven v tomhle počasí.... :astonished: se normálně nudím... :wink:
11. bře 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš,my nejsme venku :wink: Šli jsem jen na poštu pro balík,co nám poslala ségra a Jarda tam taky něco měl a teď koukáme na DVD.Kolem 17,30 pojedeme do Lidlu a pak vyzvednout dárek pro tchyni :wink:
11. bře 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

no počasí opravdu hnus, ale už snad jen pár dní a bude tepleji.

My dnes skončili celé dopoledne na sekáči, něco málo jsem vybrala, dvoje jeansi, sobě světřík a nějaké kraťásky, ale už to bylo dost přebrané.

Tankovali jsme tenkrát u Tesca, naštěstí se to obešlo bez opravy, ale už tam raději netankujeme.

Tankování na čip, normálně přiložím čip, a tam se načte za kolik sem brala benzín a pak jednou měsíčně mi přijde faktura, je to na Zdaru, takže když jezdíme do Kauflandu tak se tam stavíme i natankovat.

Jasně Kyti, mluvila jsem o Martině, nevím jestli jsi s ním mluvila, ale prý se Lukáš sekl o 14dní s termínem, a nechal ji přenášet, nakonec stejně musela na vyvolávačku, ale za 8 hodin od první tablety porodila, takže bych řekla že porod měla OK. A to ji taky strašil od začátku a rval ji magnézkem aby neporodila předčasně.

Jinak u nás je teď strašně oblíbená kočička, takže když dáváme plínu - pampersku, tak vyhází všechny dokud nenajde tu s kočičkou, akorát je problém, že kočky už nám došly, takže je vždycky Luci nasraná, když ji dám plínu s psíkem, červíkem atd...
Přemýšlím pomalu nad pokojíčkem, tak to asi nakonec vyhraje motiv kittynky, povlečení mají nádherný :slight_smile: i oblečení je božský, akorát strašlivě drahý :angry:

tak papap
11. bře 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek