• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
ahoj holky,vy jste toho teda včera a dneska teda nakecaly. :grinning:

Tak jsme dorazili z brna.Miminečko je zdravé. A čekáme chlapečka,prý se o něj máme hezky starat,že je to hezký chlapeček. Manža nadšený. Tchýně si myslela,že to bude holka,tak byla překvapená. Ale dědové budou určitě rádi.
Na veletrhu jsme objednali kočárek,nakonec černej a uplně nový model od Dorjanu. Ještě honemají ani na netu. A kubíčkovi jsme ve stánku Loany koupili pár hadříků. Hodím do albíčka. :wink: :wink:
11. bře 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo,no já jen že tu nikdo nebyl.... :wink: Domča mě spal do půl 5 takže nevím jak pujde spát večer... :sweat_smile:

Ivis no vidíš mluvíme o jedné a též osobě :grinning: Já bych to vůbec nevěděla neposlala ani sms :frowning2: ale její sestra dělá v Rosmanu tak se hne pochlubyla a pak jsme jí psala gratulaci a tak odepsala jak se jmenuje kolik měl a kdy se nerodil tak to jí omlouvá asi nemá čas... :wink: no jo copak Lukáš...mě dal termín 24.11. poslal mě do nemocnice vyvolávaly mě to 30.11. ale divili se že to taky neodpovídá...takže je divnej na termíny :angry: :grinning: ale hlavně že Domča byl v pořádku a zdravej...to je hlavní. :wink:
A ta benzína tam taky nenankuju...ale s tím čipem se mě to zdá divný já tankuju jednou za měsíc za 1000Kč a vydržíme většinou ted moc nejezdíme...

Lucifírku,gratulujeme ke zdravému chlapačkovi takže to bude Kubíček? :wink: jo jo jen tam šoupni fotečky... :grinning:
11. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

lucifirku: velká gratulace ke klučíkovi :slight_smile: :wink: , úplně mě to dojalo, já jsem teď furt nějaká přecitlivělá :slight_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
Ještě jsem zvědavá jak dopadne zítra Gaba, jestli jí potvrdí tu holčičku :slight_smile: .

kyti: ještě jsem se chtěla zeptat ohledně věciček, že kdyby tvoje kámoška chtěla tak se může mrknout na MMB (písla bych ti ID). Teď jsem tam vložila nějaké věcičky, doma jich mám víc, ale všechno to nafotit asi nezvládnu, ale kdyby se chtěla mrknout jen tak pro inspiraci. Samozřejmě bych jí to pak dovezla všechno ukázat, aby se mohla podívat, kdyby chtěla :slight_smile: :wink: .
11. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky fotečky jsou v albíčku,hodila jsem tam i ten kočárek,ale je to ve špatné kvalitě,je to foceno jenom z letáčku.
11. bře 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCIFI:gratulujeme ke chlapečkovi.teda tady jsou a budou samí kluci :slight_smile:

RADUS:tak to ti domča spinká pěkně.my poslední dva dny chodíme spát v šest,páč déle fakt vydrží a vstává už v šest ráno. :angry: my taky tankujeme měsíčně za 1000,ale moc neprojezdíme.

IVIS:taky se mi kitty moc líbí.Kačenka má jedno tričenko..máš pravdu.ty značka je moc drahá..ale sem tam něco koupíme.ikdyž já mám nejraději FROGA..oblečení levný a pěkný.a taky kvalita.je to česká značka,která se vyrábí v Praze.

Já jsem se tu konečně objevila po dlouhé době.měli jsme problémy s bydlením,páč majitel už má zájemce na koupi,ale dneska jsme si konečně našli podnájem na revoluční.byt 2+1 s balkonem za necelých 7 000 i s elektrikou.což je super.jen 500m od penny.tak jsme dneska byli domluvit a dodělat smlouvu a koncem března se už konečně budeme stěhovat.
venku dneska bylo hnusně,tak jsme nachvíli skončili v kavárně s tchánem.

tak se mějte hezky..já musím jít dodělat ještě prádlo a douklízet bordel.tak pa pa
11. bře 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad to Gabča s tou holčičkou rozsekne. :slight_smile:
11. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: ještě k manžovi - chodí hrát :sweat_smile: , hraje nějaký okres nebo co to je :grinning: . Hrajou ještě zítra a v neděli finále a pak už bude naštěstí na chvíli klid a taky nebude smrdět v koupelně výzbroj :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: díky bohu :sweat_smile: .
11. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo::::hraje hokej?manža zas fotbal.kdysi hrál v Blešanech první ligu,ale pak skončil.rodiče neměli výdaje na to,aby mohl hrát a studovat na soukromé škole.tak teď hraje za SFK Vrchovinu.taky se nám jeho oblečení doma válí..a když to vytahuje z batohu,tak škoda mluvit... :angry:
11. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvach: manža kdysi hrál extraligu juniorů a díky tomu jsme se i poznali :sweat_smile: páč já jsem z Třince a on tam hrál. Potom jsem odešla s ním sem, protože je žďárák a hrál tady, ale jakmile jsme začli stavět barák, tak už na hokej nebyl čas a tak zkončil :confounded: . Teďka si aspoň takhle povyrazí s klukama :sweat_smile: . Jo a ten smrad v koupelně je fakt neskutečnej :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!

Dneska byl ale manža hodnej páč mě nabarvil :sweat_smile: a ani moc neremcal :sweat_smile: :grinning: , takže vypadám aspoň trochu jako člověk :dizzy_face: .
11. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy:ten můj si zas poranil koleno a teď už 2 týdny marodí,tak je doma.ale trenér ho otravuje pořád.... :angry: si ho aspoň užíváme doma. :wink: a příští týden jedeme na zabíjačku :slight_smile: máš moc pěkné děti:slight_smile:
11. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko,Ty jsi z Třince? Já jsem z Orlovéééé :grinning: Na Vysočině jsem teprve 3 roky :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: kočárek krásnej a černá je fakt elegantní :dizzy_face: zdravíme klučíka v pupíčku :dizzy_face:

káto: o těch smradech mi ani nemluv, to já zvrácím, mirek chodí 3x týdně a kopačky dáváme na mráz, jinak bych tady musela týden větrat :grinning: :wink: ted už taky hraje tak s klukama, ale klasickej chlap, je neštastnej, když nemá fazonu či naopak se chlubí, že dal gola, to poslouchám pořád :grinning: manža šikovnej, že tě obarví, to mirek zkoušel jednou a naposledy, ale povedlo se mu to, to musím uznat.

cvach: užijte si zabíjačku a koukám, tatkové sportovci :grinning:

no nic, jdu zahučet do postele, ráno razíme do brno, tak vám písnu info, jak jsme dopadli a zda vanesska platí, či nám vyrostl pindík :grinning:
dobrou pa
11. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :wink:

Tak dneska noc na prd,malá byla vzhůru asi 5x,pokaždé řvala...děs,ale nakonec spala do 6,30 :wink:

Luci,gratulujeme k chlapečkovi,teď jen,aby šlo vše hladce a tak jak má :slight_smile: Kočárek vypadá hezky.

Gábi,jsem zvědavá,jak dopadnete vy,jestli vám potvrdí holčičku.Určitě napiš,bylo by to super,mít páreček,že?
12. bře 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeju krásné ráno,

kijo: já jsem v ZR od podzimu roku 2002 a od podzimu 2004 bydlíme v Křížový :wink: .

cvach: díky za pochvalu dětí :slight_smile: , tvoje Kačenka je roztomilá a je teda celá po tobě :slight_smile: :wink: , jo a má moc pěkné jméno :grinning: :dizzy_face:

Gabi: držím palečky na dnešní kontrolu :slight_smile: a jsem zvědavá s čím příjdeš :wink:

My dneska vstávali už v 5:30 :angry: . Manža už byl na odchodu do práce, ale přišel za mnou že Luki je pročůraný, tak jsem ho převlíkla a ještě uložila do postele (jsem si myslela, že by mohl ještě usnout :confounded: ), pak jsem kojila Andy, to už pak bylo 6, ještě jsem musela odstříkat - 6:15 a to už Luki přišel za mnou do ložnice, kde pil mlíčko a ještě jsme si četli. Nakonec jsme v ložnici byli do 7 což docela jde :wink: , takže tak.

Teď tady u mě stojí Luki a smrdí tak, že už pomalu nevidím na monitor, takže jdu přebalovat :sunglasses: !
12. bře 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.

Koukám,že dneska všichni ranní ptáčata. Já byla vzhůru ve tři a nemohla usnout. Počasí zase na prdlačku.

Gabi tak s těma chlapama máš pravdu. To mě pobavilo. manža ted hubne a každý den chodí pětkrát na váhu,kolik shodil a chlubí se. Tak když řekne,že hubne,řeknu mu,že já to mám zase o trošku vejš. :grinning: Ale zatím se celkem držím,snad to nebude horší.
12. bře 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
tak koukám, že noci nic moc a rána brzká :confused: u nás taky v 5:15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem nemohla usnout a vytuhla až po jedenácté a od 4 čumím v posteli :angry: jedeme až dýl, jinak bych asi padla, ted teprve ten spánek na mě jde :angry:

káto: a odstříkáváš? máš hodně mlíčka? jejda to kojení, to je sranda :wink:

kijo: že se ti 5x vzbudila potvůrka vid? to je blbý, chudáku :frowning2:

a co tádík? jak je na tom?

určo písnu, jsem taky zvědavá, nechápu jak si to někdo nechává jako překvápko u porodu, bych to nevydržela :grinning:
12. bře 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: ad kojení - já mám právě pocit, že to kojení není úplně ono :frowning2: . Luki ho jsem kojila 3 týdny, tak jsem teďka u Andy taková nejistá. Přibírá pěkně, spokojená taky je, ale kojím pořád z obou prsou a už by to asi chtělo jen z jednoho. Taky kojím furt kolem těch 30 minut. Odstříkávám, abych si zvýšila tvorbu co to jen půjde. V noci totiž kojím jen kolem 1 a pak až v těch 5 a dneska jsem jí dokonce musela v těch 5:30 budit na kójo. Napila se jen z jednoho a vytáhla si 100 (vážím si každé kójo) tak jsem si pak ještě odstříkala, protože jsem cítila, že jsem měla prsa nalité. Chci si právě asi domluvit schůzku s laktační poradkyní, aby mi pomohla, protože kojit bych chtěla a moc :wink: . Uvidíme.
12. bře 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak my noc dobrá, Tadík vstával v 5:25, takže pohoda, za noc se ani jednou nevzbudil, včera po o spal totiž necelé 3/4 hodiny..A pak jsem tu měla od dvou až do šesti tu kamarádku - kadeřnici..
Teď jsme dožehlili haldu prádla, tak jdeme vysávat a pak vařit - dneska jenom špenát s bramborem, tatínkovi zbyly od včera ty boloňské těstoviny, protože špenát nejí.
Jinak gratulujeme Lucifirkovi k chlapečkovi :wink: A kočárek je moc pěkný..
Musím končit, už mi visí na ruce..
12. bře 2010 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko,to je fajn,že je tu taky někdo ze severní Moravy.My se s manžou taky poznali v Orlové,pracoval v Dětmarovicích na elektrárně a já pak odjela s ním.Poznali jsme se v únoru ,v květnu mě žádala o ruku,v červnu jsem otěhotněla a v listopadu jsme se brali....rychlovka :grinning:

A kojení...já kojila z obou prsou celkem dlouho,malá byla nenažraná :wink:
12. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na oběd bude bramborák na plechu,ať nemusím stát u plotny.Už je v troubě :wink:
12. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
káto: tak se drž s tím kojením! někomu to jde a někomu bohužel ne...já kojila z obou jen v porodce a pak jen z jednoho, ale já měla to štěstí, že bych mohla kojit i doted a měla jsem mlíka až až, tak doufám, že nebudou problém ani ted při druhým, musí to být nepříjemný :pensive:
jíto: to je fajn, že tádík spinkal, určo už bude líp :dizzy_face:
kijo: tak at bramborák chutná, to je dobrej tip, my děláme jen smažený a to vojtovi nemůžu dát a mě dělá blbě na žlučník po porodu, tak zkusíme někdy taky lupnout do trouby :slight_smile:

nic jdu začít vařit, mamka pak dorazí hlídat, tak at nejsou hlady a taky něco namalovat na ten můj dnešní bídnej ksicht :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pa
12. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi tak dobře pořidtě a kupte prdelce něco hezkého. :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky

luci no krasný klučík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a kočárek máte vybranej moc peknej :slight_smile: :wink:

no gabí já si myslím že ty holčičku budeš mít :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:

a co jinak nového??u nás sněží, já vás tak četla, jste ukecaný hihih :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kijo, stejný případ, taky jsme kojili s obou, malá byla taky ennažraná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mona. :wink:
12. bře 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, ahojínky .-) to bylo kráský hihihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted už jenom počkat na Gabi,co nám poví. Doufám,že bude holčička. :grinning:
Já mám teda z toho kluka radost.Dneska jsem poprvé koupila něco klučičího. Objednala jsem na Laclik.cz ryflíky,tepláčkovou soupravičku,mikinku.Už se těším,až to přijde. Ještě chci někde vyhlídnout riflové lacláčky.
12. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaký jste měli den?
12. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

nakukuju kdy se objeví Gabča :slight_smile: .

Manža odjel na hokej, Lukášek už je v posteli, ale ještě má kecavou :grinning: a Andrejka tady v košíku bojuje sama se sebou :grinning: .

Kdyby jste se chtěl někdo mrknout na věcičky co prodávám, tak tady je odkaz:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=127980&id=0&album=0

Já jdu chystat věci na zítra :slight_smile: :wink:
12. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že kde nic tu nic :frowning2: . Kde jste všechny?
12. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak se hlásím zpět a mám zprávičku :grinning:
12. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek