• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
gabi nenapínej a sem s tím, já už tu na tebe čekám od 19:47 :grinning:
12. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mimí je vpořádku, vše se vyvýjí dobře a pohlaví prej na sto pro holčička :slight_smile: no pindík prostě nikde :grinning: jsem ráda, že je zdravé a že budeme mít páreček... mám fotečku, tak vyfotím a přihodím....

jinak veletrh mě zklamal a novodobé kočárky taky, vše je tvrdé a neodpružené, trochu už jsem se poučila chiccem u vojty, ale ted jak bydlíme na klafaru a chodím úvozem a hl. nám tady v zimě prděj na údržbu chodníků, tak půjdu do odpruženého a to mě ted zaujal ten hoco master L v červené barvě, ještě ale váhám v bertini, ten na veletrhu bohužel nebyl :frowning2:
12. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: moc gratuluju :slight_smile: , to je krásná zpráva při večeru :wink:

ad kočár: hoco měla kámoška a kupovala si jiný, protože tady ten je prý strašně těžký :angry: . Nemůžu posoudit, jen píšu co jsem slyšela.
12. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
káto: díky :slight_smile: jo? a měla ten master l se samonatáčecím podvozkem, nevíš? mě zase tak těžkej nepřišel.... i korbička nebyla tak těžká, není to taková ta klasika čtyřkolková s vložnou taškou, což nechci...
12. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo fotečka přidána a já padám po dnešku na držku, za chvilku povalím chrnět za vojtulkou :slight_smile:
12. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: měla hoco tornado

Vanesska bude kočanda :slight_smile: :wink: , moc pěkná fotečka :wink:
12. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé děkuji, to potěší :dizzy_face: aha: tak to je klasická čtyřkolka, tenhle jsem koukala má s hl.korbou 15kg a se sportovní 16kg, což není moc a ani se mi nezdál těžkej, u trojkolky chicca jsem měla to samé, no uvidíme, to ještě bude rozhodování :grinning: jaký máš to stupátko pro lukáška? taky musím vojtulkovi pořídit a stojí ti na tom?

no musím jít, mirek mě vyhazuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak dobrou a klidnou noc pa
12. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak nejprve gratulujeme Lucifirkovi a Gabče k úspěšným kontrolám :wink: Tak jsem vás holky obě tipovala na holčičky, a nakonec je to tu 1:1 což je super.

Koukám, že je to tu samý sportovec, Zdeněk také hrál fotbal a hokej, ale letošní sezonu vynechal, tak to bylo prima, ale od příští nás to asi nemine - jako ty smradlavý věci, a absence doma, chjo :frowning2:

Já dnes stihla uklidit než Luci přijela z Losenice, tak to bylo perfekt, aspoň budu mít zítra klídeček, i když čekají mne tu 3 pračky na žehlení a ještě zabalit dárečky pro neteřinku a sestřenici a v neděli nachystám pár věcí na tu burzu do Srdíčka.
Jsem zvědavá, zda na burze něco nakoupím pro Luci(sice už vážně nic nepotřebujeme, ale když mne to tak baví :confounded:

Holky, tady to je samé jídlo, to já neúspěšně každý den začínám shazovat ta nadbytečná kilečka, ale nedaří se, nedaří - chybí vůle :angry:

A zítra mne čeká po dlouhé době vaření, Zdenek jede na útvar do JI, tak budem vařit s Luci.

tak papa, klidnou noc všem
12. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: mám buggy board od firmy Lascal a Luki na tom stojí a líbí se mu to :slight_smile: , občas teda sleze, když chce jít, ale když mu řeknu, že spěcháme, tak si tam zase vleze :grinning: . My to fakt využijem na 100 %.

ivis: a kdy ta burza probíhá? a tam se dá nějak zaregistrovat a věci tam přivézt nebo jak to prosím funguje? díky
12. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábinko,moc gratuluji ke zdravé holčičce........holky,já vám normálně závidím ty vaše bříška :wink:
12. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,kolik jste toho ještě napovídali. My už jsme vzhůru, i Kubíček samo. :unamused: :grinning:

Gabi fotečka nádherná,to bude princezna. My si uplně zapomněli vzít fotečku v té euforii. :grinning:
Jsem zvědavá,jestli spolu budeme rodit. :grinning:
Jinak mě to Hoco s natáčecí nápravou připadalo taky pěkné a hezky se s ním jezdilo.
13. bře 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk koukla jsem na věci v mimi bazaruse a asi si něco objednám,hlavně lacláčky,ty se mi moc líbí,i když už jsou větší. Ty se budou hodit. :slight_smile:
13. bře 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
GABI:gratulujeme k holčičce.bude fakt určitě moooc krásná.to jde poznat už z té fotečky :grinning:

taky bříška závidím.snad se brzo zadaří i nám :slight_smile:

dneska dělám Kačenu se zelím a knedlou a nudlový vývar..pak večer písnu.pa pa
13. bře 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvach,teda vy si dlabete při sobotě :grinning: ale kačenu se zelím jsem neměla strašně dlouho,naposledy snad v dětství.
13. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Gabčo též gratulujeme k holčičce, já to věděla :wink:
Řeknu vám, že snad ty pupíky taky závidím, samozřejmě v dobrém :slight_smile: :wink: Ale nevím nevím, u nás by to zatím nešlo..Já dělám ty kuřecí závitky dnes jak mi na ně házela odkaz Kristinka..Vypadají zatím dobře, už se pěkně pečou v troubě..Jinak noc jsme dnes měli šílenou, každou chvíli řev a vstávání, jsme jak mrtvoly.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen teda já s Járou, Tadík srší energíí...Občas bych si to vyměnila se psem co spí v obýváku :grinning: Počasí radši ani nekomentuju :angry:
13. bře 2010 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky:slight_smile:
moc díky a však tak šup do těhulkování :wink: :wink: kijo: vy nechcete druhý? nebo až dýl? cvach se určitě povede, neboj :slight_smile: ale tvůj manža nechce zatím ne?

jíto: tak pak napiš, jak vám chutnalo, taky se na to chystám..ale dnes máme fakt super sobotní oběd, pizzu, mirek jí chce, tak jí má, aspon nemusím vyvářet :slight_smile: a vojta spinká, až se vzbudí, manža bude přehazovat tu ložnici, postele pro vojtíka a vanessku už dovezl včera, jen to asi složíme až příští víkend, stejně ještě nemám matrace....holky, hl.kijo a káto, jaké jste kupovali prckům matrace a kde? díky :slight_smile:

káto: a to stupátko je jen na perego nebo univerzál? určo si zjistím, chci taky pořídit, ale ty máš hodného chlapečka, já se obávám, že ten náš drak tam moc nepobude :angry:

jo jinak zase děláte chutě, kačenka.... ale taky se s tím vyvářet, to je skoro na celé dopo u plotny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Tak my jsme právě po O,měli jsem pečené brambory a přírodní kuřecí plátek...mňam :slight_smile:

Gábi,druhé bychom chtěli,jen nevíme,kdy,tak to zatím necháme tak a uvidíme :wink: A matraci jsme dali malé naši,z ložnice,nebyla stará,Jarda si kupoval novou a já si přivezla svoji z Orlové od mamky,tak nám 2 zánovní matrace s byli.zatím ji to stačí,je lehoučká a později se koupí nová.Myslím,že dětem,když jsou lehké,stačí levnější matrace,ona se pod nima ani neprohne.Tak někde koukněte a určo vyberete. :slight_smile:
13. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
GABI:jo,celé dopoledne u plotny,ale výsledek stál za to :grinning: .manža už by taky chtěl mimi..jsme říkali,že by to bylo tak akorát..a ještě když je Kačenka taková hodňoučká...

JITUS:jak tak čtu,tak toho moc nenaspíš chudino :frowning2: já bych to asi nevydržela,máš můj obdiv. :slight_smile:

KIJO:tak to jste měli taky dobrotu :wink:

a kdo teda všechno v pondělí dojde?jestli Kačenka bude po očkování OK,tak určitě dorazíme.To počasí je dneska děsný a ještě mi den zhnusil soused nad náma..debil..ještěže se snad budeme za 14dní stěhovat..důchodci dokáží být dost hnusně protivní a náladoví :angry:

musím jít přebalit Kačenku.už to tu zavání.tak pa a pěkný den...
13. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačo,vždyť jsi nedávno psala,že manžel nakonec mimi nechce.Vy se nějak nemůžete domluvit,ne? :wink:

My dorazíme určitě,snad nebude pršet nebo něco,pojedeme busem,taťka bude v Brně.
13. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
KIJO:no,nechtěl,ale já jsem mu řekla pro a proti a nakonec,že to teda necháme na přírodě a antikoncepci si prý brát už nemám.tak to beru jako souhlas :grinning:
13. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvcata gaba- ahojínky, teda moc gratuluji, k holčičce fotecka je nadherna, teda takze sto pro holcicka, je ja sme zvedava uz chci aby jsme jeli taky ve 20tt do toho brna aby nam to rekli .-D :grinning: :grinning: :-
13. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak uvařeno na zítra,uklizeno a ted jen ta pohodička Domík sice bude asi za chvíly vstávat ale aspon na chvilku jsme vás konečně dočatla.... :wink:
Včera jsme byly v ZR a když jsem přijela tak mě začala bolet hlava tak jsem vás ani dočíst nemohla ani psát se mě nechtělo tak jsem to v 21.00 zapíchla a šla spát...
Dnes tatka s dědou pojedou do Příby babičce pro dort a tak jsem si objednala vínečko mám na něj chut tak doufám že tam budou mít otevřeno... :wink:

Gábi,gratulujem k holčičce je nádherná...
Já když jsem kupovala Domíkovi do postýlky madračku tak jsem jí koupila v nábytku Nový byt a mají tam i do větších postelý i pro dospělí a nemají je ani drahý bych řekla...i když jen ta malá do postýlky stála 600Kč ale co je málý je drahý...

kk,jsem ten odkaz poslala kámošce aby se podívala pro inspiraci máš krásné hadříky ale pro nás už malé... :grinning:

Jituš kdy ty už se vyspíš... :unamused: já to nechápu kde tu enargii bere...to Domča je spáč...a já jsme jenom ráda... i když dnes byl vzhůru od 6 ale kolem 8 ještě vytuhnul...

Jo holky jak je to s tím srazíkem???kdo teda jde a v kolik tam budete?

Cvach,copak ti soused udělal?My jdem na srazík...

Děs běs to počasí co se tam venku zase děje :angry: se tý zimi asi nezbavíme... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prej má být za pár dní jaro to chci vidět :grinning:
13. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš,my jdeme a dorazíme po 16h,ale rezervačka je na 15,30,tak by tam měl někdo být,aby nám to nezrušili

A Gábi,vy teda půjdete?
13. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

právě sem se zaregistrovala a objevila tuhle diskuzi :wink: Jsem z Velký Losenice a ráda tu s vámi budu klábosit :sunglasses: Jinak vás tady moc neznám, teda krom Ivis (s tou docela dobře, viď Ivet? :grinning: )
Taky sem přidala pár foteček naší Anetky, v pondělí jí bude 7 týdnů a už s ní začíná být veselo......

takže se mějte a přečkejte ten dnešní škaredý sníh :wink:
13. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, tak jsme po o i po spaní a vymýšlíme co dělat - v tomhle počasí mizerným to jde dost těžko :unamused:
Jinak vítáme Eelku - ahojky, z Losenice? Tam to trošku taky znám :wink: Znám odtama Janu Wasserbauerovou s Natálkou a Jíťu Pátkovou - chodily se mnou do třídy :slight_smile: A jinak tam mám babičku. A jak máš Natálku vyfocenou s "tetou", tak tu určitě znám od vidění, asi ze zábav.. :slight_smile: Ale to už je dávnoooo.

Jinak obídek se vyvedl na jedničku, jsem velice spokojená, už je to taky všechno sežraný :grinning: :sunglasses: Moc nám chutnalo..
Cvach - jojo, se spánkem je to na prd, myslela jsem, že půjdu ležet po o s Táďou a zatím se mi spát nechtělo, ale ono to přijde, tak kolem osmý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně, aby dnešní noc byla lepší :wink: Jo a copak vám vyvedl soused? Já dnes vozila Táďu na tatře, po bytě, už se tak nudí, že nemám co vymýšlet a sousedi pod náma mlátili koštětem do stropu :grinning: Tak jsme jezdit přestali :astonished: :sunglasses:

No nic, jdeme umývat nádobí, Tadík se toho vehementně dožaduje..
13. bře 2010 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
eelka,vítám tě :wink:

Jíťo,jsem ráda,že vám chutnalo :grinning:
13. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
EELKO:taky tě vítáme.máš pěknou holčičku:slight_smile:

No,šla jsem ráno domů z nákupu a potkala jsem souseda nad náma.a začal rejpat,že jestli jsem si všimlaže máme na umývání schody a jestli je míním umýt..tak jsem mu řekla,že jo a že budou umyté do neděle.a hnedka měl debilní kecy..no prostě debil....už abychom se odstěhovali...to se fakt nedá.schody umyjete a on vyleze a jde to po vás kontrolovat,jetsli nejní v rožkách špína a jestli jsem nějaký schod nevynechala...

my na sraz dorazíme asi v 15:15..no,uvidíme,jak na tom Kačenka bude.

JITUS:fakt obdivuji..
13. bře 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eelko - oprava, malá Anetka, myslím na Natálku od Wassky a píšu blbosti :wink:
Cvach - no, ani není co, byla jsem už k ránu pěkně vzteklá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska to byla opravdu "super" noc..Noc předtím jsme spali v pohodě a krásně, od osmi do půl šesté bez vzbuzení..Z dědka si nic nedělej, je to blbec, tady se na to nehraje, kolikrát jsem umývala schody o týden dýl a nikdo se z toho nepo...Se jim divím, že je to baví, takhle někoho buzerovat..
13. bře 2010 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
JITUS:no,my jsme tady na baráku nejmladší jinak samý důchodce,tak si na nás dovolují.tam kam se máme stěhovat,tak tam jsou jen mladé rodiny,tak se těším...
13. bře 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo,my mužeme dorazit klidně už na 15,00 nám je to jedno...tak super hlavně doražte... :wink:

eelka,ahoj taky koukám že tvou sestru znám taky od vidění...Anetka je pěknoučká... :slight_smile:

holky,vubec vám sousedy nezávidím...ještě že je namáme... :stuck_out_tongue_closed_eyes: takhle kecat lidem do života bych normálně dědkovi řekla at si je jde vytřít sám když na to tak spěchá a hlavně aby to bylo pořádně! :angry: to je vidět že duchodci nemají co na práci...
13. bře 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek