• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
criterska: já tě od vidění asi taky znám :wink: Jitka Pátková je moje sestřenice :slight_smile:

Já dneska na oběd dělala obalovanou nivu a byla to fakt mňamka :dizzy_face: Doporučuju všem. Musím jít, Anet se probudila a vyžaduje moji přítomnost, taťka s babičkou jí nestačí :wink:
13. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
eelka,vítám tě,manžel pochází z Losenice,má tam rodiče :slight_smile:
13. bře 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eelka - aha, tak jsme třeba byly i seznámeny, když jste s Jíťou sestřenky :wink: Jejího bratránka (Martina) jsem taky potkala na zábavě :grinning: A ta niva - to věřím, sýry já můžu, jednou jsem ji měla jako nějakou sýrovou variaci v restauraci - obalovaný eidam, hermelín a niva..Mňam.
13. bře 2010 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nedělejste chut se sýrama :grinning: já tedn nemůžu hermouše ani nivu a jaaaaak bych si dala. Hlavně hermelín miluju.
13. bře 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - já taky... :slight_smile: Sýry můžu jakékoliv..A jako těhu jsem jednou neodolala a hermelín si dala - na oslavě.
13. bře 2010 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
criterka já miluju všechny sýry a jak bych si dala hezky nějaký obložený talíř. No já to radši neriskuju,bych si to asi neodpustila,kdyby se něco stalo. :unamused: A manža,ten by mi dal cajk. Z nivy dělám omáčku se smetanou bud s kuřecím masem a pečenýma bramborama,nebo jenom tak třeba s tětovinama,nebo místo nivy hermelín. Vltavín je super.A pak miluju takový ten zatočený do klubíčka a zauzený,jak se sakryš jmenuje nevím. A třeba plněné hermelíny jsou super.
13. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já posledních asi čtrnáct dní teda piju strašně moc mlíko. Zaprvé mě strašně pálí žáha a zadruhé mám na něj neustále chut,tak ho prcek asi potřebuje. Hezky studený z lednice.Dřív jsem nikdy tolik mlíka nevypila.
13. bře 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted mi si tady děláme chutě. Já dneska dělal jenom cizrnovou kaši (hrachovou) s párkem a chlebem. Zítra budu dělat pečené masíčko s dušenou mrkví a bramborama,moc nám chutná a už jsme ji dlouho neměli.
13. bře 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirek: dívala sem se na tvoje album a zjistila, že se kamarádím s tvojí švagrovou Míšou :grinning: a myslím, že sme byli beztak taky seznámeny :wink: Na pálení žáhy ti můžu poradit,zabírají lipíčka anebo mě potom na konci zabíralo Renie. Jinak gratuluju k mimču
13. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
eelka,tak to musím zkusit manžu at koukne na fotečky.
13. bře 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
eelka už vím,která bije. :grinning:
13. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucifirku,proč nemůžeš sýry???Já taky v těhu milovala mlíko dělala jsme si kakao. :wink: a na pálení žáhy jsme taky používala Renie...
Já též miluju sýry ale jak jsou děsně drahý... :unamused: :angry: myslíš páranici né?taky si jí kupuju... :grinning:
13. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš,sýry by se v těhu neměly jíst,teda myslím jako plísňové,můžou obsahovat bakterie Listerie,kt.jsou nebezpečné hlavně u těhotných
:wink:
13. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mlíko si dávám jedině do müssli, to fakt můžu, nebo ještě ty lupínky Fitness, hlavně ty s čokoládou nebo jogurtem, jééé..Holky, zase jsme sami, Jára vyrazil do víru velkoměsta..
13. bře 2010 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha to jsem nevěděla...já jedla všechno...to by mě nenapadlo... :sweat_smile:

Jituš Honza šel ted též... :wink:
13. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to věděla, ale jednou jsem neodolala :grinning: :wink:
Chlapi zatracení, na Škworech si to užijeme :sunglasses:
13. bře 2010 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jásný...rozjedem to jako za mlada :grinning: ne že by jsme byly starý :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme v nejlepším věku :slight_smile: To zas budu léčit dva dny bolavej krk :grinning: No, já dneska nemám vůbec radost, že Jára někam šel, mají tady ve ZR být skini - prý si jedou vyřizovat účty s cikány - holky na FB psaly, že tu nějací naši tmaví spoluobčané prý snad ve st zabili nějakého devatenáctiletého kluka..Policie prý o té akci ví a budou na Staloši hlídkovat, tudíž skini půjdou s nepořízenou chlastat a až nalití někde potkají Járu a začnou do něj třeba rýpat..Mám z toho blbej pocit :frowning2: Je to hrůza co se děje..
13. bře 2010 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky,

tak my jsme domů dorazili ve 20:30 :slight_smile: a to jsme odjížděli ráno v 8. Jsem naprosto zničená, ale maximálně spokojená :slight_smile: :wink: . Koupila jsem si rifle, kalhoty a košili :wink: , Lukáškovi body bez rukávů a trička s dlouhým rukávem :slight_smile: . Andrejce nic :frowning2: , ale doma má hadříků, že to asi nestihne unosit :wink: .

My v pondělí určo dorazíme :slight_smile: , viděla bych to, že tam budu v 15:30 :slight_smile: .

Popřemýšlím, co jsem ještě chtěla a kdyžak písnu :grinning: .
13. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyti: díky, jsi hodná, že jsi dala info kámošce :slight_smile: . Větší věci (18-24 měsíců) jsem teďka Lukimu vyřadila a ještě to nemám nafocená, ale teď už to jsou věci spíš tak na ven na lítačku kolem baráku (tepláky, mikinky). Až bych to tam vložila, tak bych ti kdyžtak písla. Určitě tam budu pořád nějaké věcičky ještě dávat :slight_smile: :wink: .
13. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: právě, že ten skejt co mám je univerzální a měl by pasovat na většinu kočárků :slight_smile: . Kdyžtak není problém, bych ti ho půjčila a mohla by sis ho vyzkoušet :slight_smile: :wink:
13. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kk28 tak hlavně,že se vám v Jihlavě líbilo a že jste něco pořídili :wink:
13. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. :slight_smile: Tak dneska konečně spokojeně vyspaná. A za chvíli hurá na oběd. Dneska bude dušená mrkev,pečené maso,brambory.
KK tato pak zase mrknu na fotečky oblečení,i když to už je pro nás mocvelké a moc dopředu.Máš moc hezké věcičky. :wink:
14. bře 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :wink:

Tak já jsem taky krásně vyspaná,malá spala celou noc a já to zalomila po Medvídku,takže celkem brzo :wink:

Dneska nevařím,jdeme ke tchyni,má narozeniny,tak jí jdeme popřát a na oběd.Takže mě to čeká až zítra. :angry:

Už se těším na pondělí,malá se vyřádí.... :grinning: I když pro ni je zážitek i cesta autobusem a vlakem :wink:
14. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdete po obědě k mojí babičce,měla včera svátek,tak se tam všichni sejdeme. A navečer jdeme se známýma a jejich holkama na véču do stejkáče,už se těším na masíčko. :grinning:
Na zítra už se taky těším,doufám,že vás poznám. :grinning:
Teda kijo nevím jak u vás,ale tady je nechutné počasí vítr a sněží,to snad nikdy nezkončí. :unamused:
14. bře 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:

včra už jsem nestíhala, pokojíky ale přestěhované jupííí :slight_smile: a vojtík spal celou noc sám v nové postýlce v pokojíčku a byl nadšenej, sjem se toho trochu bála a on mě ještě vyhazoval: bež pyč :grinning: :grinning: :grinning:

jinak koukám, že nevaříte, my jdeme taky k petrášům :grinning:

vítám novou tvář, máš moc hezkou holčičku :dizzy_face:

káto: super, že jste si to užili, i když to musel být záhul celý den :confused: s tím skejtem díky, určo bych se ozvala, jsi hodná a musím taky kouknout na ty hadýrky pro prdolku, jen ještě bych měla kouknout na ty po vojtovi, co potřebujeme a co ne...už jsem zapomněla, co pidi mám :sweat_smile: a máš nějaký šatičky a body 62 a 68, samo holčičí? :grinning:

luci: ty jseš mlíčňák :grinning: jen pij a pomáhá to i na tu žáhu? já to teda neznám :sweat_smile: a konečně tě taky nechal kubíček vyspinkat vid? to vanesska rajdila od 3 do 4, ted chviličku a vsadím se, že celý den o ní zase nebudu vědět a až půjdu večer spát, tak zase začne, mrška :slight_smile:

jinak vůbec holky, nevím, zda zítra dorazíme, vojta kašle a mě bylo taky včera mizerně, abychom na vás něco neprskli a nezhoršili se, náš vojtas je prostě průduškovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak naschvál a tak jsme se těšili, vojta by se aspon s dětičkama zase vyřádil :frowning2:
14. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi tak to je vtipný,jak vojtík vegetí v novém pokojíčku,super,že se mu tam líbí. :grinning: Jinak mě studené mléko opravdu na tu žáhu pomáhá,zatím neberu ani reniie,i když ho doma mám. Vystačím si s mlékem,nebo banánem. Dneska jsem se fakt vyspala,šla jsem kolem půl jedenácté a spala až do rána. Zato ty si teda užíváš. :grinning:
14. bře 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj luci, tak hlavně, že pomůže a kubík bude mít vápník :slight_smile: a jéé, taky se chci takhle vyspat, no musím už trénovat, vojta začal spát celou noc a už je tady další noční budič :grinning: aspon půjdou kila po porodu dolů :wink: :wink: a co budete mít dobrého k obědu, říkala babička? já nechtěla k petrášům jít, ale děda mě nalákal na steaky...a když nemusíš vařit, uklízet, tak proč ne, nějak tam lae na ty obědy chodíme často :sweat_smile: ale jsou tak zvyklí a kolikrát nás zvou každý víkend a když nechcem, tak je to mrzí, no super tchýně s tchánem :grinning:

nic, jdu vykopat mirka z postele, my čumíme od 6hodin a vojta zejrá na tv a mě se nechce nic dělat :confused:
14. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi obídek dělám doma,k bábí jdeme až po obědě. Já dneska peču maso,dušená mrkev a brambory,máme to strašně rádi a dlouho jsem to nedělala. :wink:
To nevyjdeš ze cviku :slight_smile: chvíli si ted užiješ,že vojtík spinká a začne ti to nanovo. Tak to máš super tchýni a tchána,já si nestěžuju,taky tam jezdíme často na obídek,ale oni vaří jenom takovou tu klasiku. My si děláme ty modernější jídla,tak nějak to střídáme,musím taky někdy udělat čínu. Ale teda vymýšlet,co pořád vařit,to je něco.
14. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že jsi přidala fotečku kočárku,moc hezkej,fakt a jak se s ním jezdí,jedna básen. :grinning: Já musím hodit fotečky pupíku.
14. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek