• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
luci, aha, tak at vám chutná :slight_smile: mrkev taky můžeme :slight_smile: my za chvilku vyrážíme, tak se jdu namalovat a vychystat vojtíka... a fotečky pupíka příhod :wink: :wink: :wink: pa a hezkou neděli

jo a už jsem si dnes objednala na mmb 3 růžové kousky :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,taky máme rádi dušenou mrkev,ale já ji dělám bez masa,jen s bramborem :slight_smile: To,když chci ulevit našim žaludkům,tak ji udělám,manžel říká,že maso je k tomu zbytečné a to je co říct,je masový :wink:
14. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Gábi,super,že spí Vojtík ve svémn,my malou šoupli do pokojíku hned,jak jsme se nastěhovali a zařídili ho.A taky spala hned napoprvé celou noc :wink: Pak vyfoť a přidej fotečky :wink:
14. bře 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopolko :wink:
dušenou mrkev nemusím a naštěstí ji ani manžel nevyžaduje, takže ji nevařím. Já mám dneska v plánu kuřecí plátky na žampionech asi s rýží.
Chtěla sem se zeptat, nemáte některá zkušenosti co zabírá na větry? Naše Anet na ně trpí, teď jí zrovna pomáhá spaní na břiše. Máme vyzkoušený snad všechno jen ne kapky. Asi je budem muset pořídit.

kyticka33 - znám ze zábav tvého manžela/přítele. (nekamarádil se Zdenkem Hoškovým co má kámošku?) ale to už je straaašně dávno ......

zatím přeju pěknej zbytek neděle
14. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kijo tak to jste na tom stejně,já bych maso taky oželela,ale mám ráda,když se to polije tou štávou. Ale bohatě by mi stačili brambory s mrkví,té musí být hodně :slight_smile: A to samé platí i o špenátu. :slight_smile:
Gabi jsem moc zvědavá,jak jste pokojíček zařídili,určitě moc hezky. Se nedivím,že se tam vojtíškovi líbí.
:wink:
eelka,já teda zkušenosti nemám,jenom vím,že ségra měla s malou taky dost problémy,první tři měsíce byly dost krušné,masírovali,nahřívali,tygříkovali dávali kapičky a nic,pak jim Koštálová nechala namíchat nějaké kapičky v lékárně,ty trošku pomohli,ale i tak to nebyl zázrak a to ségra skoro nic nejedla,ze všeho měla malá prdíky.Žádnou zeleninu,ovoce,čerstvé pečivo,luštěniny,cibule,česnek.
14. bře 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Kyti jak psali holky, ty plísnové sýry se v těhu nesmí kvůli listerioze,způsobuje potraty,tak to radši neryskuju. :unamused:
14. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak my se dneska vychrupli až do 9 :slight_smile: , ale pak jsme začli rychle makat. Já upekla buchtu, manža připravil maso na obídek, pak vysál a já vytřela :slight_smile: :wink: . Teďka si půjdem asi schrupnout :grinning: .
Lukáška nám dovezou až kolem 3 a Andy spinká :slight_smile: .

Gabi: já si myslela, že budu dávat Andrejce taky nějaké věci po Lukášovi, ale když oni mají tak krésné věci na holčičky a v růžové vypadá nádherně, a taky jsem si řekla, že je to asi moje poslední dítko :grinning: , tak proč si jí neužít v holčičích barvách :slight_smile: . Takže po Lukim měla jen modrý overalek a to asi jen 3x :slight_smile: :wink: .
Jinak věcičky už taky mám nějaké na MMB (moje ID 127980). Teďka jsem začla vyřazovat 56. Věcičky v 62 mi zatím ještě oblíkne, ale určitě jakmile bude mít něco malého, tak se to tam budu snažit hned frknout :slight_smile: :wink: .
14. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem chtěla přivítat Eelku :slight_smile: .
ad větry: Andy je teda zatím v pohodě a to jím opravdu všechno :slight_smile: . Lukášek spíš trpěl na kakání, takže jsme ho každý večer museli rourkovat, aby se vykakal. Takhle jsem to dělali do 3 měsíců a pak už to bylo ok :slight_smile: .
Ještě možná zkus dávat kapičky Sab simplex, je to právě na bolavé bříško a známé si to docela chválily :wink: .
14. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my dnes docela dobrý - i noc, i den.
Zítra na srazík nedorazíme, ale bude se tady stavovat Raduš, než pojedou, tak Ti, Krisitnko, pošlu tu mikču pro Karolku, mám ještě jednu ze sekáče, původně pro Tadíka, ale je taky holčičí, tak tu pošlu taky. Pěknou neděli všem..Já se za chvilinku půjdu naložit po půl roce do vany, to bude pohodička, udělám si kapůčo a vezmu si s sebou nějakou knížku..
14. bře 2010 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo,tak mi napiš,kolik chceš za mikinky,ať Ti můžu po Raduš poslat peníze.A nepiš,že nic nechceš!!!!!!!

Je škoda,že nedorazíte,ale důležitější je,ať se Táďa uzdraví.Snad příště. :wink:
14. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko - nic nechci :grinning: Ne, fakt nic nechci, ne abys mi něco posílala. Ani nevíš, jestli se Ti budou líbit..Ta jedna je nová, ta druhá je nošená,H&M, je to na ní vidět, ale mně se líbila, byla škoda ji tam nechávat :wink: Hlavně, že Karolínce poslouží..Kdyby se vám nelíbily, tak si je stejně vemte a někoho podarujte..My jinak v okolí žádnou holčičku, které by mikči byly nemáme..co na oslavě u tchýně? Já čekám až Jára dojí a půjdu na to koupindo :slight_smile:
14. bře 2010 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, hodím tu H&M do albíčka, tak písni, jestli by se vám líbila, ať neposílám zbytečně.. :wink: Ale je fakt hezká, víc než na fotu :slight_smile:
14. bře 2010 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé,ta je fakt moc hezká,tu si vemem rády :wink: :grinning:
14. bře 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a je po koupeli..Super to bylo.. :wink: :slight_smile:
Tak to jsem ráda, že se líbí, mně se taky líbila, druhou fotit nebudu, tu rovnou pošlu, to je ta nová, ta je vyloženě holčičí..A co ta oslava?
Holky, závidím vám, všechny na obědech po příbuzenstvu - to my vařili sami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. bře 2010 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojínky holky, ted sem nejak nestihala vubec, :unamused: :unamused: jsem tu na skok se zeptta zda zítřejší srazík platí, já doufám že jo v 15:30 teda jo?? :slight_smile: :wink:

vítám elli :slight_smile:
14. bře 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám tady děsně moc prádla na žehlení.. mě trefí...pak smeka nakouknu teda, nestíhám vůbec dočítat právě :astonished: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš,oslava v pohodě.Dárky se líbily,to je důležité.Na oběd byla svíčková,pak chlebíčky,vínko :wink: To teda bylo až odpoledne :wink:

mona,srazík platí ,na 15,30 je tam rezervačka :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam zítra v 15.30 budu. :grinning:
14. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam budu po 16 :grinning:
14. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A K :grinning: arolínka se mnou
ups...nějak se mi to rozjelo :wink:
kij- oukej, super, já se těším .-) nevíš kde tam koupím bačkurky pro malou??pojedu driv a jeste se musim stavit pro backurky ale nevim kam bych tam tak je mohla koupit, nevis??
14. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé,bačkůrky koupíš přesně naproti té kavárně.Je tam obchod s dětskou obuví :grinning:
14. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme před týdnem kupovali nové,ale tady ve Městě :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kij- jo??no já budu hledta tu kavárnu takže paráda :grinning: až najdu kavárnu teda najdu aji bačkůrky :grinning: :grinning: :grinning: no to bude sranda :grinning: :grinning: :grinning: tady v Polný totiž bačkůtky nemají :confounded: :confounded: prej vyprodáno a beoru zboží prý až za dva týdny..jako :unamused:
14. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já Ti moc cestu neporadím,jelikož neřídím a ani moc ZR neznám,ale trefím tam sama,což je pokrok :grinning: Já půjdu od autobusáku a to je jednoduchá cesta,ale když nebudeš vědět,tajk se zeptej,lidi Ti poradí.Je to pod poštou a někde pod tí,myslím,je nějaká sociálka nebo něco.A hned přes cestu je ta obuv. :wink:
14. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kij- jojo mi to nějak s markétkou zvládnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak zítra :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
úplně vám ten zítřek s vojtíkem závidíme :slight_smile: vojta už je lepší, ale v tomhle počasí ho nemůžu tahat a hl. abychom na vás něco neprskli...

mona: určo najdeš a bačkůrky mají jak píše kija a je to dobrá obuv, kupuje tam bačkůrky snad celej zdar :slight_smile: :wink: jinak přeji, at máš to žehlení rychle za sebou! nezávidím, chudáku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

elli: náš vojtík taky strašně trpěl na prdíky, žádné kapky a procedury nepomáhaly, a to jsem se ve stravě strašně omezovala, pak nám dr. poradil sypat do mlíčka lacidofil, volně prodejné, do půl roku 1/2 tabletky rozdělat, vysypat a dát do odstříklého mlíčka a to jediné trochu zabíralo, tak zkuste :wink: i ted jsem ho vojtíkovi po antibiotikách dávala nebo když má průjem či zácpu, je super, i já si ho dávám kolikrát preventivně :wink:

luci: ten pokojík ještě není dodělaný, ještě není vymalován, tak snad brzo zvládneme a skříně musíme zadat truhláři..takže ještě se peněženka provětrá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ta postel super, nelituju peněz :slight_smile: a přišli jsme na to, že od nich máme i manželskou, jen jsme o tom dosud nevěděli :grinning:

kijo: ono je to nejlepší, je tam nárazově šupnout vid? já když viděla jak je vojta z nové postele nadšenej, tak jsme neváhali, tak uvidíme, jak dnes, snad vydrží v poho celou noc, šikulka :slight_smile: fotky dodám, až budeme komplet :wink: jinak obídek jste měli super a chlebíčky a vínko jéééé mnam, jste si dali :slight_smile:

káto: tak až vyřadíš, tak dej info, dnes jsem objednala nějaký šatičky, jsem se už neudržela, ale nějaký holčičí bodýnka se budou hodit :slight_smile:

tak já jdu zahučet do postele, dobrou a klidnou noc pa
14. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
gaba3- ahojínky :slight_smile: tak to je paráda .-) vše takhle u sebe to je super :slight_smile: tak holky já jdu zas žehlit...ale vyžehlím ještě tak dvě trička a končím....zas zítra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: něco..
tak holky teda zítra.
14. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko tak já tady zase od půl šesté leze.Tak nevím,jestli mám vůbec dorazit. Ale musím aspon na otočku,kvůli KK,doveze mi nějaké klučičí oblečky,už se na ně těším. :wink: Včera jsme byli na véči ve stejkáči,tak jsme si dali do čumáčku. Moc dobrý masíčko

Gabi to mi povídej s tím nábytkem,co to bude stát. Nám volal švagr,že ta komoda s přebalovákem bude stát cca 5000,-. Ale ty ceny se tak nějak pohybují a máme mnohem širší a hlubší,než bývají z obchodu. Stejně ji potřebujeme a už aby byla hotová,nemám kam dávat ty věcičky,co už jsem pokoupila.
To neva,že to ještě není hotové,hlavně,že se tam vojtíškovi líbí a spinká bez problému.Budete dělat na zdi nějaké obrázky? Já bych něco malovala hnedle,ale v ložnici nic malovat asi ani nebudu,není kam.
15. bře 2010 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek