Maminky v egyptskej Hurghade. Žije tam nejaká z vás?

zuzik_p
18. bře 2009

Ahoj, neni tady maminka zijici v HRG?

erikasadek
18. bře 2009

ahoj zuzi.. tak ako sa mas?

dufam ze niekoho najdes.... 😉

zuzik_p
autor
18. bře 2009

AHojky 🙂 No kez by! Jednu ceskou maminku v HRG uz znam, ale bylo by fajn, kdyby nas bylo vice.

erikasadek
18. bře 2009

tak drzim palce mozno sa najde... 😉 a vas bude tam viac...

markytkaaa
18. bře 2009

zuzik: v Hurghadě jsem byla před třemi čtyřmi lety na dovče ... a bylo tam bombasticky 🙂
Závidím to sluníčko, moře 😵 😵 😵
Snad se ti poštěstí a někoho tam k sobě najdeš 😉 🙂

mamartinka
18. bře 2009

ahojte.dobra tema.mi chceme do Egypta ist buduci rok.neviete mi poradit dobre miesto a kedy tam je najlepsie pocasie dovolenkove?nie moc teplo.

zuzik_p
autor
18. bře 2009

Mamartinka, tak neni to uplne k tematu, ale nejlepsi je sem jet na jare a na podzim, v lete je prilis vedro a v zime zase studene more.

petule.h
18. bře 2009

no já vím, že když jsme byli v hurghadě my, že tam byli asi 2 delegátky co tam byli provdané a dělali pro ck, ale nevím zda měli děti

markytkaaa
19. bře 2009

My jsme tam byli v únoru ... a ideální, odjet z nečasu z ČR do příjemných 25 😵 😵 😵

emilly821
14. kvě 2009

ahoj zuzik_p. ja tiez zijem v hurghade od maja 2008.neviem ci sem do tejto temy este niekedy nakuknes,ja som ju objavila az teraz,aj ked na konika chodim od zaciatku tehotenstva,ale skor iba ako citatel 😉neviem teda ci hladas konkretne iba mamicky s detickami,alebo mozu byt aj mamicky "cakatelky" s mimkom este v brusku 😅 tak ak,tak sa ozvi 🙂