Maminky v Milovicích, Lysé nad Labem a okolí

Ahojky mamky. Mám téměř ročního chlapečka a rádi poznáme nové mamky na procházky, pokec a hraní. Sice tady bydlíme už 2 roky, ale moc maminek tu neznáme a chodit ven sami nás nebaví :-|
terezabautor
18. únor 2013
@nlenka
@alunka001 teda, to je mi líto. ať jste brzy fit

@yildiz jasný chápu 😉

@alunka001 příští týden v úterý máme doma taťku (dělá na krátký a dlouhý týden), takže to za nás určitě ne
alunka001
18. únor 2013
Tak klidně jiný den,nám je to jedno,zatím nejsou zápisy do školek,tak je to v pohodě 🙂
@terezab
terezabautor
18. únor 2013
Nám by se příští týden hodila jedině středa :-|
terezabautor
18. únor 2013
Tak mě napadlo, že ve středu se tu dá jít do rodinného centra, kde jsou středy jen pro děti do 3 let. dělají tam i kafe a je tam obrovský prostor se spoustou hraček pro děti 😉
yildiz
18. únor 2013
neni problem 🙂 😉
alunka001
19. únor 2013
@terezab My máme problém,Daníkovi je už 3,5 roku 😃
Ale myslím,že by ho tam mohly pustit 😃
A jinak středa je OK 😉
terezabautor
19. únor 2013
@alunka001 prostě řekneš, že mu jsou 3 a hotovo. tam je to spíš o tom, aby tam ty menší děti měli klid a byli "v bezpečí" 😉 ty velký jsou kolikrát jak hrom do police 😃
alunka001
19. únor 2013
@terezab Ono to naše dítko je naštěstí kliďas 😉
Takže se domluvíme na té středě ?
terezabautor
20. únor 2013
@alunka001 za mě klidně
alunka001
20. únor 2013
@terezab
@yildiz
@nlenka
@iluss
Ok,tak zatím tedy středa 🙂
iluss
20. únor 2013
My uvidíme, zatím stále marodíme. Míša už se z toho dostal, ale teď marodí zase Lucinka a já jsem taky stále nakřáplá, si to tu předáváme mezi sebou, tak uvidíme, jak na tom příští týden budeme 😉 Když to půjde, rádi se připojíme.
A vidíte to na dopoledne a nebo odpoledne?
nlenka
21. únor 2013
AHoj, no já nepřijdu,protože příští týden má Jirka ve školce prázdniny a tak bude doma. Připojím se ráda jindy 🙂
terezabautor
26. únor 2013
@alunka001
@yildiz
@iluss Holky, jak to zítra vidíte?
iluss
26. únor 2013
@terezab ahojky, tak za nás bohužel ne. Před chvílí jsem se vrátila od doktorky. Míša má už skoro týden horečky, tak mu dneska napsala antibiotika.
yildiz
26. únor 2013
Mno, to je pech 😕 zitra jdeme ve 13h na - nausnicky 😕 takze my zase taky nemuze ..chjoooo 😞
terezabautor
26. únor 2013
No, tak to asi zase posuneme, co 😃
terezabautor
26. únor 2013
@iluss chudák. tak ať je brzy v pořádku
iluss
26. únor 2013
@terezab díky, už se v těch nemocech plácáme nějak moc dlouho.
alunka001
26. únor 2013
@iluss
@yildiz
@terezab
Tak to holky asi zase posuneme,co?
Tak příští pondělí nebo úterý? To má @terezab manžel pracovní dny,viď?
terezabautor
26. únor 2013
JJ, má. Ale v úterý jdeme na roční prohlídku a očkování, takže leda to pondělí. Anebo můžeme zas ve středu naplánovat tu herničku, protože to bude spát po noční 😉
alunka001
26. únor 2013
Tak bych to nechala na středu na tu herničku 😉
@terezab
iluss
27. únor 2013
My jdeme příští středu na kontrolu k doktorce (v úterý dobere antibiotika). Ale raději ho do kolektivu ještě brát nebudu. Takže se omlouváme, ale připojíme se k vám jindy.
terezabautor
31. bře 2013
Holky, nějak nám to tu umřelo 😃 Co bude s tím srazíkem 😉

Začni psát odpověď...

Odešli