• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Anglie, jste tu?

5. února 2017 
autor
@ebbinka ja kupuji v Tescu a ve Waitrose, nekdy manzel prinese i ze zahradky. Taky si rikam, ze zajdu na farmarsky trh :slight_smile:
A nakupuju organic i ne. Taky podle toho jak co vypada, voni atd.
4. lis 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@niky10 tak to me o nejake rizikove skupine nerikali :fearful: Taky mi brali par ampulek krve nekdy ve 20tt, to bylo na ty tripple testy myslim a downuv syndrom atd. asi. Ja mela taky pokazde jinou midwife.
4. lis 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweettweety nejlepsi ovozel maji podle me ve Waitrose... Pak Sainsbury's...atd. My ted ale delame velke nakupy v Tescu online, protoze se vyplati sbirat body, ktere jde pouzit pri koupi listku na Eurotunnel :wink: Vetsinu ovozel kupuju organic...ale ne uplne vzdycky.

Tak tady taky sviti, ale uz zacina byt zima... Sraz se tady uz planoval nekolikrat, ale nikdy to nejak nevyslo...tak uvidime tentokrat :slight_smile:
5. lis 2013 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kateczka tak to nevim na co mi brali uz v 8tt :slight_smile: diky za info :slight_smile:
5. lis 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweettweety Elli je taky přes 5 měsíců, z prikrmu jsme zatím zkusily jen mrkev a brambor ještě z českých skleniček, dneska se chystam na sladký brambory, co jsem koupila v Sainsburys. Začal ji ale do toho lezt zub a prujmuje, tak mi to dela bordel v zavadeni novy zeleniny :slight_smile:
My jdem zitra na prvni rande k dr. S Elli, tak jsem zvědavá, jak to bude probihat, zatim žádný očko nema krome rotaviru.

Ja jsem taky pro sraz :slight_smile: Můžeme vcelku kdykoliv :wink:
5. lis 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kateczka
@veronila Waitrose tady nemáme, jen Sainsburys, Tesco a Lidl. Co jsem zatím okukovala tak ovozel tam vypadá dobře, tak snad bude ok :slight_smile:
5. lis 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky good luck s prikrmama cim zacinate? :slight_smile: Melance jsou teprve 4 mesice tak nas to ceka. jsem zvedava jaky bude jedlik. Jinak zuby uz ji taky lezou,nebo se spis jen snazi. za dva tydny jedem domuuuuuuuuuuuu takze my letos sraz uz nedame. skoda.
5. lis 2013 ve 13:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na sraz dorazism, kdyz nebudu zrovnabehat po domech, stale nemame nove bydleni. Tak reknete kdy a kde. Skoda, ze jsme to nestihly v lete v parku nekde na pikniku. Ted to chce neco vevnitr.

Na posezeni neni spatma royal festive hall na southbank. Jeto na jubilee line, takze pro kocarkarky super a je tam kavarna a hodne mista, kde bychom se vesly se vsemi kocary. Jinak je to v centru dost tezke najit neco pro vic kocaru. Mame problem s dvema.
7. lis 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@londynanka jasinemuzu vynachvalit baby led weaning, codelame s nasi. Od zacatku jedla sama rukama. J
Jen je to narocne, nez samy sedi, ze se nemuzou tak krmit v pololehu. Ale ji mi ted krasne.
7. lis 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebbinka ja kupuji podle vzhledu, vune a ceny. Nekdy bio, nekdy ne. Jestli se ti neco libi, kup a navar jednodruhove vic a zamraz do tvoritek na led a postupne pridavej do jidla pak.
7. lis 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To byl omyl, jsem tu dala prispevek jinam.
8. lis 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jak to jde? dneska ma byt krasne.
jinak my byli ve ctvrtek na kyclych protoze pri kontrole v porodnici meli podezreni na spatnou kycli a dozvedeli se, ze mala ma dislocated hip (pravy), takze v pondeli musime jet do nemocnice zase, a daji ji reminky, aby se ten kloubek dobre vyvinul. trosku me to vzalo, ale uz je lip :slight_smile: hlavne aby to pomohlo a hlavne ze to chytli, kdyz je takto mala. @sweettweety mne by taky sraz nevadil, jen ted uvidime, jak vse bude a jak tomala bude snaset, tak bych ti dala jeste vedet co a jak :frowning2:
@ebbinka tak jak si zvykas na londyn? uz jste zabydleny? doufam, ze pomalu ale jiste :slight_smile:
ja mela problem se zadama po porodu tak jsem mela physio a mela jsem asi spatnou reakci, tak jsem dost onemocnela jenom na 2 dny ale ztratila jsem mliko, tak jsem pak jeste zkousela odstrikavat a mala strasne rvala, coz drive vubec nebrecela tak jsem zjistila, ze mam tak 10 ml chuderka, tak jsme zacli s Aptamilem a je konecne spokojena, takze kojeni uz neni :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejak se nam nevede! jinak ted spinka krasne, vetsinou usne v 11 a spi do 3 rano a pak zase do7 a pak tak do 10 takze si nemuzu stezovat. snad se to ted vse nerozhazi tou jeji kycli!
10. lis 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek mne by se southbank taky hodil, prijela bych na waterloo takze taky super pro me ;) jak rikas, je to tam velke, tak dejte vedet, uvidim, jak to u nas dopadne, snad bude mala ok :slight_smile:
10. lis 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronila dneska jdeme fotit malou na pas :slight_smile: minuly tyden jsme ji konecne zaregistrovali :dizzy_face:
10. lis 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denif ty kycle me mrzi, byli jste na scanu teda? Mala byla zadkem dolu dlouhou? Tak hlavne at ji sleduji a pomuze to berusce.

Ad kojeni, ted je to asi jedno uz, ale odstrikanym mnozstvim se nerid, ja kojila do roka 8 x denne, ale odstrikala jsem tak 100-150 ml po hodine snazeni z obou prsou v pul roce. Ty prvni tydny jsme po hodine mela 20 ml z obou.
10. lis 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek diky! jjojo delali hnedka scan a protoze je mala, tak jdeme hnedka v pondeli at ji to daji, aby to pomohlo :slight_smile: aspon nemusime cekat :slight_smile: nene byla porad hlavickou dolu.

ona porad rvala a my mysleli ze je to brisko....a pak jsme ji konecne dali aptamil a ona mela jenom hlad :sweat_smile:
10. lis 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denif Tak hlavne at ty reminky pomuzou, oni u tech mimin se tu staraji prece jen vic. Coz je dobre. Tady se totz scany kycli nedelaji vubec, ja si to vybehala na soukrome pripojisteni, ale obvodacka na me koukala, jestli jsem nespadla z Marsu. Kycle kontorluji pohmatem, nekdy pry poslou na scan mimca, co byla prave obracene celou dobu, ze to byva u nich pak casta komplikace, jak tam byla zmacnkuta.

Jo, to ja ty prvni tydny take proad resila, co ji je/neni. a proste jsem ji mela casteji kojit. Take jsme dali asi 3x aptamil, ale pak jsem se uz rozkojila a hlavne kojila co nejcasteji. Jinak to rvani hlady, to ma dodnes v tech 15M :slight_smile:

Jak jinak zvladas? mas nekoho na pomoc? Mne prijela mamka asi na deset dni, kdyz bylo male tyden, muz byl doma s nami tyden, takze nejak od 3-4 tydnu jsem zacla byt sama. Coz byla moje zachrana, nekolik tydnu jsem ani nezvladla tlacit kocarek.
10. lis 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denif tak hlavne, ze na to prisli takhle brzo a mala to bude mit brzy spravene :slight_smile:
To spani mate teda luxusni, takhle se nevyspim ani ted... No vlastne jsem se uz poradne nevyspala skoro rok :sweat_smile:
Kojeni je skoda, ale hlavne ze jste ted obe spokojene :wink:

Jinak pro nas je Southbank taky fajn!
10. lis 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denif To je mi líto, že máte problémy s kyčlí, ale hlavně, že to řeší hned a bude je mít v pořádku, než se začne hýbat a kopat nožičkama. My jsme taky kyčle neměli ok, malá byla KP asi do 28 tt, ale měla jen široké balení, teď už nás čeká jen poslední utz v lednu v Praze.
My už jsme vcelku zabydlení, jen malý rostou zuby, tak má průjmy a mě taky začal bolet zub, myslela jsem, že to přejde, ale už se to nedá, takže jdu tady k zubaři. Trochu se bojím, ale snad to ten zubař umí :slight_smile:

My se na Southbank taky nějak dostaneme, jak jsem koukala. Ale můžeme jen do příští středy 20., pak tu mám na týden mamku se ségrou, tak potom až zase od 27. 11 máme volno.
13. lis 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja navrhuji pristi tyden utery nebo ctvrtek, stim, ze utery lepsi, at prijde ebbinka.

A sraz 11-11/30 pred vlezem do Royal Festivehall, je to vedle knihkupectvi Foyles tam na Southbank.
14. lis 2013 v 00:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Ani to úterý se mi bohužel nehodí, jdu dopo na čištění zubního kanálku k zubaři, asi budu ráda, když odtamtud odlezu :unamused: Co pondělí nebo co ten další týden středa - pátek?
14. lis 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebbinka
@janinek my bychom to v pondeli mozna dali...ten dalsi tyden zatim nemuzu potvrdit, maly ma narozeniny, tak nevim, jak budu zvladat pripravy oslavy... Ale neohlizejte se na me, kdyztak se pak muzeme potkat pred Vanocema, nebo v novem roce :wink:
14. lis 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za me spis to utery, ale tak at se vyjadri i ostatni. Nic na, nebrani se sejit ted v pondeli nebo utery a za dva tydny zase, podle toho, jak kdo muze. Bylo by fajn se sejitred Vanoci.
15. lis 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetest
@janinek
@hlasil
@veronila
@ebbinka
@sidynka Ahoj holky, mám prosbu, mohly by jste mi zjistit, kdy se v Anglii slaví svátek Danny? Nemůžu to nikde v dostupných kalendářích najít:frowning2:Děkuji moc... :sweat_smile:
20. lis 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@browneye v kalendářích jména nejsou. Dle mě se jména k datu nepřiřazují .
20. lis 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sidynka Takže taky svátky neslaví jo?? Já jsem někde našla, že snad je svátek Danny 11.10. a v americkém 10.10., tak teď teda nevím :sweat_smile:
20. lis 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@browneye nee, i muž říká že to neexistuje. Leda by v tom byl nějakej jinej systém, ale na netu nic nenacházím. Danny myslím ani nebude anglické jméno, tak spíš to usa
20. lis 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@browneye Britove svatek neslavi, jmena v kalendari nemaji a vlastne ani nevi, co to je :wink: Danny je zkracenina jmena Daniel, ktery ma svatek 17. prosince, takze bych si to dopsala do kalendare a slavila tak... Taky to tak delame :slight_smile:
20. lis 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek jee ja tu chvili nebyla, prosvihla jsem sraz? Nebo jeste nebyl?
3. pro 2013 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronila dekuju, zitra jdeme zase na kontrolu ( musime kazdy tyden) ale zitra jdeme na scan a uvidi, zda se to nejak lepsi tema ksirkama ;) tak drzte pesti, fakt diufam, ze to bude lepsi at nemusime na operaci atd! Jinak ted zkousime najet na rezim, mala usinala az v 1 rano a pak chrapala do 1, takze ted do postele v 10 a vstavame kolem 7, v noci se 1x budi na mlicko, ale zatim se to Dari teprve 3 den, tak snad to bude ok ;) taky uz nebreci v kocarku tak jezdim kazdy den 1.5 hr do parku ;) Aspon se prospi a ja se hybu!
A jak se mate vy?
@ebinka jejda zoubky, to je porad neco.... Nejaky trapeni! Tak to je dobre ze mate uz kycle ok, Aspon jste nemuseli ksirky ;)
Dneska nam je 7 tydnu, pristi tyden 8 tydenni kontrola a pry uz ockovani. @janinka @veronila taky jste to tak meli, jestli pamatujete ;)
3. pro 2013 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek