• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Anglie, jste tu?

5. února 2017 
@veronila @ janinek uz mame pas ;) akorat jeste nee letenky kvuli tem kyclim, zitra se dozvime jestli muzeme lete do cr a na jak dlouho ;) byla to rychlovka jenom tyden!!!
3. pro 2013 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nezobrazuji se mi vzkazy, tak nevim, ze tu nekdo prispiva.. :fearful: ale sraz pred Vanoci bude fajn! My uz do Prahy bohuzel neletime, takze muzem skoro kdykoliv... tak kdy a kde? Tesim se :slight_smile: :sunglasses:
4. pro 2013 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denif tak snad to s tema kyclema dopadlo dobre - myslela jsem na vas.
S tim ockovanim si to uz moc nepamatuju, ale myslim, ze to bylo kolem 8. tydne.
Doufam, ze vam to s Vanocema v CR vyjde, my byli minuly rok tady a bylo to ok - maly z toho stejne jeste vubec nic nemel :slight_smile:
4. pro 2013 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denif Tak my už máme zubatku, dva zajochové vylezly, snad bude na chvíli zase klid :slight_smile: Co vaše kyčle, jak jste dopadly? Snad to bude ok a budete moct letět na Vánoce do ČR.

@sweettweety @veronila @janinek @denif Jsme pro sraz, návštěva přijede až 20. 12, takže jsme volný :grinning:
5. pro 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronila dekujeme, mame dobre zpravy....kycle se posunula do kloubku, ale zatim je brzy, kdyby sundali ksirky, tak by byla zase dislocated, ale aspon maly pokrok, v to jsme doufali. nic nezaruci, ze vse bude pozdeji vse ok, ale aspon mame nadeji, ze to bude fungovat. jeste tak 9 tydnu :slight_smile: tak uvidime :slight_smile: Do cr pojedeme na vanoce, jenom cekame, kdy.... v nemocnici nam doktorka ma rict kdy bude posledni kontrola, a podle toho musime pak koupit letenky, ale tedaa ty ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ebbinka juuu tak uz mate zoubky, tak pozor na pokousane prsty :slight_smile: hehehe
taky bych mohla na sraz, krom 1x tydne vetsinou ve stredu musime do nemocnice na ty kontroly :slight_smile: my tu bdeme bud do 18 nebo az 23 (podle kontroly posledni) :wink: tak dejte vedet, zda se vam to hodi jak uz tu bylo v navrhu na southbank :slight_smile: @sweettweety
5. pro 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denif tak to je skvele, ze se to lepsi... :dizzy_face:
5. pro 2013 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek @ebbinka @luciebx @kachnik22 @niky10 @denif @veronila @radkayeboah @sidynka @kateczka @londynanka @zuznana @bibicz @ffify @bouncing_czech
holky, takze co Southbank (ikdyz ja to nenasla :fearful: , ale tusim to je nekde u London Eye?) a co dat pristi ctvrtek 12.12.13? :slight_smile: to je hezke datum pro sraz...
6. pro 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweettweety ja rada ale ja pracuju.....neslo by to o vikendu?
6. pro 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc rada bych vas vsechny videla a poznala. Ale budu v praci:-/ mame ted pred Vanocemi a je busy... Volno si nechavam kdyz ma I muj at se muzeme alespon videt a povykladat. Doufam ze priste to vyjde:-*
6. pro 2013 v 10:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sweettweety ahojky, taky bych ráda, ale malej má ve školce Christmas party a moc se těší a hlavně já si před Vánocema do Londýna netroufám:frowning2:
6. pro 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sweettweety tak to ja bych mohla 12.12. protoze pokud se nic nezmeni tak kontrolu mame 11.12. :slight_smile: Southbank je tam, jeste kousek jakoby jak tam jsou ty restaurace (wagamama, strada...) jakoby kdyz jdes podel reky do city asi 2 min od london eye :slight_smile: a cas mi je tak nejak jedno, klido kolem 12 :slight_smile: @veronila @ebinka @janinek @luciebx @kachnik22 @sidynka @londynanka @zuznana @bibicz @bouncing_czech :wink:
6. pro 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.southbankcentre.co.uk/ kousek od waterloo station (tak 2-3 min) :wink:
6. pro 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radkayeboah @sidynka to nevadi , holky, ceni se hlavne snaha :slight_smile: Snad priste :wink:

@sweettweety @denif 12.12. kolem 12:00 to davame :wink:
6. pro 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sweettweety tak to si krasne uzijte holky, ja bych teda prijela az asi nekdy na jaro, jestli bude dalsi srazek, ted jsme v CR, ale pak bych se nalodila na vlak a prijela bych do Londyna a mozna bysme mohli do Londynske zoo :slight_smile: kdyz bude hezky. A jak vlastne zvladate nastrahy velkomesta? Je v pohode jezdit metrem? Nebo jak se po meste pohybovat s kocarkem?
6. pro 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronila @sweettweety @denif Ve čtvrtek ve 12 to by šlo :slight_smile: Jen jí tam budu muset dát oběd, to bude zelenina až za ušima, i mýma :grinning:

@kateczka Jé, to se máte :slight_smile: Tak si to v ČR užijte a dorazíte na jaře. Metrem jsem jela jednou a nic moc, jsem ráda, že nám sem jezdí vlaky, ty jsou v pohodě :slight_smile:
6. pro 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja bohuzel tenhle tyden vubec nemuzu, mozna mezi svatky nebo pak v lednu proste.

Jinak, pokud pujdete do royal festive hall, je to vchod vedle Foyles knizek, tak tam je nekolik pater a ruzne kavarnicky a prostory k sezeni, neni problem mit vlastni jidlo, zidlicky detske tam jsou, prebalovaky na wc take. Takze na obed a kavu dobre misto pro vic mamin s kocarky. Takze dorazit, prohlednout, najit dobry stul s hodne msita na kcoarky a je to.

Pokud jde o cestovani metrem, pouze jubilee ma bezbarierove zastavky, proto je dobre vystupovat na westminsteru, waterloo atd, kde jsou vytahy. Na waterloo je to trochu slozitejsi se vymotat, ale s trochou trpelivosti a vice ptani se vytahu dopatrate a vystoupite bez jedineho schodu, jen je ten vylez jinde nez je Waterloo hala, tak se pak musite dobre zorientovat a vyrazit smerem k rece. Ja treba radsi vystupuji na westminsteru, k London Eye mi to prijde stejne daleko jak z waterloo, kdyz mam kocar.

Jinak doporucuji v pul 4 az ve 4 lezt zpet do metra, pak je spicka a nechcete se mackat s ldimi, co vam padaji na kocar.

Pro me treba je jezdeni metrem v pohode, mame bezbarierovou zastavku, jezdim mimo spicku, vyjizdim z domova 9:30, vracim se pred tou 4, dojedu si na bezbarierovy stratford, kde je nejvetsi nakupac v Evrope, to mam za 15 minut metrem, takze tam jedu, kdyz potrebuji koupti neco, co nejde objednat z amazonu. A do mesta jezdim prave s prestupem tam na nejakou tu zastavku na Jubillee - London Bridge a Westminster nejcasteji. jeste DLR ma hodne zastavek bezberierovych, ale greenwich je treba dobra pro me, pro vetsinu z vas to bude zbytecna dalka. Jinak jsou vsechny zastavky desne schodu.

jeste je dobre msito na srazy Museum of Childhood na Bethnal green na Central Line, zona 2, severovychod, ale jsou tam eskalatory a pak dvoje schody, jedny asi 10, dalsi tak 15-20, tam mi vzdy nekdo ochotne pomohl. Zaklad je si nejak stoupnout s kcoarem napric a bezradne dumat, jak ho spravne popadnout, nekdo se nabidne :slight_smile: ale nevyhledavam to, radsi jezdim bezbarierove, at nejsem zavisla na pomoci. Deset schodu si snesu sama, vic uz nedam.
7. pro 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
@janinek to je skoda, ze nemuzes. pekne jsi to vse rozepsala, taky jsem si rikala, ze tam te hall to bude nejlepsi :slight_smile: ja waterloo znam, pracovala jsem v city, tak jsem jezdila na waterloo a pak do city ale jak rikas, je to tam takovy zmateny :slight_smile:

@ebbinka @veronila @sweettweety tak jak ctvrtek? pocitate s tim ? ve 12 u te hall na southbank nebo dole tam je wagamama tak se muzeme sejit tam dole restaurace a pak jit nahoru :slight_smile: asi bude nejlepsi si pisnout tel cisla do IP kdyby se nekdo ztratil nebo byl pozde :wink: :grinning:
9. pro 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denif No ja uz to tu organizuji pul roku :slight_smile:

Jinak zalezi, kolik vas bude, ale proste s kocary se nekam vejit, neni jen tak. Ted jsou vsude turiste, takze vsude plne, trh yna southbank uz take jsou. Jeste mam rada BFI restauraci, tma jsou take zachody s prebalovakem, ale tam je vecne plno a malo mista, tak nevim, jak s kocary. Jeste je u Oxo tower Nero a Pret tam dole, v Neru je prebalovak urcite, v Pretu neni wc, ale zase v OXO jsou zachdoy, jen se je musi umet clovke najit, nekde v patre, no beham tam vzdy jak tatar , nez se jich v Pretu zeptam potupne:slight_smile: A dalsi zachytny bod dal na vychod je Tate modern, tam je prebalovaci a kojic mistnost, kavarny, ale je to dal, nicmene je tam pak bliz Southwark ci London Bridge zastavka, ktere jsou na Jubilee.
9. pro 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denif
@ebbinka
@veronila ja s tim pocitam a muzu, jen me jeste napadlo (tu Southbank navrhly holky a ty nemuzou), takze, jestli se vam to hodi jinde, nebo se pripadne muzeme jit projit? Ja kolem 12hod taky krmim, ale to snad zmaknu kdekoliv :wink:
9. pro 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Teda ty máš přehled, krásně jsi to všechno popsala :slight_smile: Škoda, že teď nemůžeš dorazit..

@sweettweety @denif @veronila Já se čtvrtkem taky počítám. Je mi jedno kde, klidně ten Southbank :slight_smile: Moc toho v centru neznám, ale potřebovala bych ideálně kolem zastávek Waterloo, London Bridge, Charing Cross, Victoria.. tam nám jede mašinka :grinning: Procházka by pak nebyla špatná, nevím, jak dlouho udržím dráče na klíně :slight_smile:
9. pro 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweettweety @ebbinka @veronila ja s tim taky pocitam, nechala bych ten southbank a priste muzeme jinde, co rikate? :wink: muzeme se jit projit po tech trhach :slight_smile: je to tam krasny :wink: a kolem 12 nebo pozdeji snad nebude tak busy :slight_smile:
9. pro 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sweettweety
@ebbinka
@denif Southbank je pro vice lidi s kocarkama nejlepsi reseni... Jak rika Deni, je to tam moc hezke, da se jit pres reku, krasny vyhled a posledne kdyz jsme tam byli, tak zrovna staveli trhy :dizzy_face:

Jinak holky, mne se to trosku komplikuje... Zitra dam jeste kdyz tak vedet...do IP.
9. pro 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak co, sesly jste se? A kam jste se vydaly? Snad jste mely hezky a detem se libilo.
17. pro 2013 v 01:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Ahojda, jasne sesly jsme se :slight_smile: Byly jme na Southbank, tam jsme nakrmily, pokecaly, prosly trhy, znovu nakrmily a bylo 17hod :grinning: Bylo to moc fajn odpoledne, skoda, ze jsi nemohla. Do konce roku uz to asi nezvladnem takhle ve velkym srazu, ale snad to pristi rok vyjde. Rada vas poznam :wink:
17. pro 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweettweety tak skvele, ze jste se potkaly, jsem na vas myslela, at mate pekne pocasi. Doufam, ze priste budu moci. V lednu se stehujeme, tak to bude se mnou zase horsi.

nam ted prijedou rodice manzela, budou s nami travit Vanoce, v pondeli chceme jit do Hyde Parku na WW, tak snad nas neuslapou :slight_smile:
18. pro 2013 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chtela jsem vam poprat krasny vanoce ...dneska letime do cr (teda doufame) mame az vecerni let 9.20 a teda predpoved poccasi nas moc netesi, tak snad odletime a stihneme vanoce v cr :slight_smile: uz se nam to takhle jednou stalo ze jsme doleteli 25 kvuli mlze. ach jo

@janinek jak bylo ve Winter Wonder? Tak pristi rok se snad sejdeme osobne a nee jen MK :slight_smile:
23. pro 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!

Nahodou jsem narazila na tuhle diskuzi a rada bych se pridala. Jsem prave 17. tydnu tehotna a bydlim v Berkshire / Hampshire (vetsi mesto pobliz je Reading). Je tu nekdo z okoli?

Jinak vsem preji krasne Vanoce :slight_smile:
23. pro 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kb86 Ahoj, preji hezky a klidny prubeh tehu, hodne zdravicka. U readingu nikoho neznam, ale treba s enekdo ozve.

@denif Tak jak jste letlel, dobry?

Ve WW jsme byli nakonec pzodeji, ale mco s enam tam libilo. Hlavne jsme nasli langose, na ktere jsem se tam chystala uz roky. Akorat ten den byla hodne zima a foukalo, tak jsme chodli nejdriv s malou spici v kocare, pak chvili chodici, ale po 2h jsme vlastne jeli domu. Ja se puvodne chtela jit projti na South Ken, ale na to byla ostatnim clenum vypravy zima. Pravda, ze nase dite si nenecha rukavicky, takze zima byla i ji asi trochu. Sla bych klidne znovu a na nejakou atrakci i.

Napis, az se vratite, Ja muzu relativne ten prvni tyden, ale pak mame dva stehovaci vikendy a tyden mezi tim, na to se netesim vubec. Snad mi prijde jedna pujcena au-pair pres den par hodin hlidat, at stiham balit.
30. pro 2013 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Moc dekuju! Zatim (klepu) vse probiha tak jak ma :slight_smile:
2. led 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Ahoj po dlouhe dobe, jak se mas? My jsme prestehovani z Leytonstone do Loughtonu.

Jsou tu nejake dalsi holky z East London/Essex?
17. led 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek