• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Anglie, jste tu?

1. února 2016 
Ahoj holky,mam dotaz jak to tu funguje,kdybych musela na rizikove tehotenstvi zustat doma? O jedno mimi jsem prisla a mam obavu jak to bude,kdyz se zadari znova. O praci bych nerada prisla.Mate stim nektera zkusenost ?,dekuji.
26. únor 2014 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím všechny maminky :slight_smile:
Není tu některá z Glasgow, která by mohla půjčit na týden golfky? Samoszřejmě za nějakou odměnu. Děkuji, Lucka
5. bře 2014 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@febee O nikom na rizikaci jsem tu jeste neslysela, tak se zeptej sveho dr. Nevim, cos mela za problemy, ale pokud nebudes muset lezet v nemocnici, tak te asi doma jen tak nenechaji - leda neplacene volno.
5. bře 2014 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinek @ebbinka @luciebx @kachnik22 @niky10 @denif @veronila @radkayeboah @sidynka @kateczka @londynanka @zuznana @bibicz @ffify @bouncing_czech
Ahoj, obnovuji tema SRAZ? Co vy na to? Ted uz doufam bude jen tak krasne pocasi, tak muzem klido jen prochazku :wink: :dizzy_face:
15. bře 2014 v 00:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sweettweety kdy a kde? :wink:
15. bře 2014 v 00:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@sweettweety no ja jsem pro
15. bře 2014 v 00:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sweettweety ja bych moc rada, jen si nedovedu predstavit cestovat po Londyne sama s kocarkem. Na Victorku to dam, ale jak pak metro?? :confounded:
15. bře 2014 v 01:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@sweettweety jsi zlatá, ale já v půlce ošého měsíce, tak na Londýn si netroufám. Jsou to dve hodiny vlakem:frowning2:
Ale pojedeme pak po porodu vyřizovat rodný list, tak se ozvu.
Užijte si to holky!!
15. bře 2014 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Take jsem pro. Akorat mala je ted nemocna, tak snad se do tydne uz uzdravi.
15. bře 2014 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem pro :slight_smile:
15. bře 2014 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronila
@ffify
@kateczka
@janinek
@kachnik22
@sidynka jasne, to chapu! Pokud se ti bude chtit, tak dej vedet, ja jsem primo na ambasade, tak muzem dat Caro :wink:
holky, jak jste na tom v tydnu? Zkusim navrhnout hned pristi tyden st, ct, pa? Nepamatuji si, kde kdo presne bydli, ale nejaky kompromis. Me cestovani nevadi, jely jsme se Sof uz i vlakem, ale metrem zatim ne :sweat_smile: Minule jsme se sesly na Southbank a bylo to v pohode, dalo se tam nakrmit a pak jsme se prosly podel vody..
15. bře 2014 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@sweettweety příští tyden muzu krome patku a southbank je super i pro me. Jedu vlakem na London bridge
15. bře 2014 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Za me pokud neco, tak ctvrtek nebo radsi patek. Ale nevim, jak na tom L. bude.
15. bře 2014 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, já bych taky byla pro sraz, ale jsme až do příští soboty v ČR, takže jestli bude už příští týden, tak se bohužel nezúčastníme. No tak snad bude nějaký i potom, minule to bylo moc fajn :slight_smile:
16. bře 2014 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sweettweety tak jsem se divala a na London Bridge jsem za hodku a ctvrt vlakem. Takze krome vikendu muzu :wink:
18. bře 2014 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kachnik22
@kateczka
@janinek
@ffify
@veronila ahoj, chce se vam tenhle ctvrtek teda na prochazku? Nebo az ten dalsi tyden? Ja muzu ted porad az do kvetna :grinning: (to budou nejake navstevy..) a pak letime do Prahy
18. bře 2014 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
No ja muzu, ale dite je takove nijake porad.
@sweettweety
18. bře 2014 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@sweettweety Tento tyden uz se mi to nehodi....jo a jedna technicka...muzene se presunout do skupinky? Mne se to spatne zobrazuje....ve skupine to je prehlednejsi..... :slight_smile:
18. bře 2014 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@ffify Kdyz mas diskusi v oblibenych, tak pak jen koukas do oblibenych a vidis, zekdy je posledni prispevek.
18. bře 2014 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janinek jak to hodim do oblibenych? Dam like nahore?
18. bře 2014 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@ffify Jj, das nahore To se mi libi, jde to u kazde skupiny. A pak kliknes na Me oblibene na hlavni strance to mas tam nad seznamme tech aktualne aktivnich diskusi. Nebo kdyz jsi treba v labech, kliknes na forum a tam zase bude smit me oblibene a to se dostanes do oblibenych diskusi. Je to dost neintuitivni. V oblibencyh se ti skupiny radi podle nejnovejsich reakci, takze pak vidis, kde se neco deje. Ze treba ti u tehel bude svitit Dnes ve 14:20.
18. bře 2014 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Oni tam driv meli Pridat k oblibenym, ale pak to prekopali na tohle a prijd emi to dost nejasne.
18. bře 2014 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@sweettweety
@kateczka
@janinek Holky, klidne ve ctvrtek, muzeme nechat az na pristi tyden, az bude moci i @ebbinka a L. od @janinek bude uplne zdrava...
18. bře 2014 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@veronila
@sweettweety
Me se to pristi tyden taky lip hodi :wink: tak hlavne, aby nam vydrzelo pocasko :slight_smile: a kdyztak je tam nekde nejaka kavarna s hracim koutkem? Kdyby nahodou...
18. bře 2014 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kateczka v Londyne prave zadne kavarny s hracim koutkem nejsou...nebo o nich aspon nevime... @janinek Zlata Cr v tomhle :wink: :sweat_smile:
18. bře 2014 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronila
@janinek
@sweettweety AHOJ holky, ja pristi tyden nemuzu v utery a ve ctvrtek jinak jo, to uz neco mame ;) ;) tak uvidime kdy se chcete setkat ;)
18. bře 2014 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@denif
@kateczka
@janinek
@sweettweety nam by asi nejvice vyhovoval patek. Ve stredu a asi i ve ctvrtek nemuzeme...
18. bře 2014 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@veronila taky muzu patek ;)
18. bře 2014 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@veronila
@denif
@kateczka
@sweettweety

Take muzeme v patek 28/3. Tak nejak v 11 na Southbank?
21. bře 2014 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@veronila
@denif
@kateczka
@janinek
@bouncing_czech fajn, my taky muzem, to bude Sof jeste spat a mezi 12-13 bych jen potrebovala nakrmit, jinak jsem uplne free :slight_smile:
21. bře 2014 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek