Maminky z Anglie, jste tu?

Bydlim v Anglii a taky tu budu rodit, chtela bych se podelit a poprosit o zkusenosti s doktorama, midwife nebo jen tak probrat co a jak 🙂
kateczkaautor
21. bře 2014
@ffify mohla bys mi prosim napsat, jak se z London Bridge dostanu na Southbank?jde to i jinak nez metrem? diky 🙂
denif
21. bře 2014
@sweettweety
@janinek tak super to se mi hodi holky 😉
denif
21. bře 2014
@kateczka z London bridge vem train to Waterloo East, to je kousek od Waterloo station a to uz je pak 3 min na south bank 😉 koukni na mapu 😉
kateczkaautor
21. bře 2014
@denif no ted jsem to prave zkoumala 🙂
kateczkaautor
21. bře 2014
@denif ale diky 😉
janinek
21. bře 2014
@kateczka pesky podel reky
kateczkaautor
21. bře 2014
@janinek taky jsem se divala, ale to bych dosla pozde
janinek
22. bře 2014
@kateczka pokud se nebojis s kocarkem na eskalatory, tak muzes i metrem, jubilee line. London bridge ma vytahy, waterloo normalne take, ale minule nefungovaly. Ale mne staci eskalatory jedouci.
ebbinka
25. bře 2014
Ahoj holky, tak koukám, že sraz je nakonec už teď v pátek.. škoda, my se vracíme až v sobotu 😞 Tak snad příště.. užijte si to 🙂
veronila
25. bře 2014
@ebbinka nevadi...urcite priste! 😉
janinek
26. bře 2014
To je pocasko, co? DOufa, ze v patek to bude teda lepsi.

A navrhla bych vymenit si nejak v poste cisla, at si muzeme psat, kdyz nekdo bude mit zpozdeni, at vi, dke nas najit.

A kde presne v 11? Tak primo pres SOuth Bank, jak je FOyles knihkupectvi nebo u Kola? U kola je takove mini hriste, ale pro chodici spis.

@denif
@veronila
@kateczka
@fifify
@sweettweety

Zapomnela jsem jeste nekoho?
janinek
26. bře 2014
Bomba jak ted na bbc predpovedi je na aptek destik presne od 11 🙂
ffify
27. bře 2014
@janinek myslis southbank jako stanici Southbank nebo jako South bank reky?

Jinak holky mne se nejak nealertovali vase prispevky a tento patek to nedam... Uzijte si to...
@denif
@veronila
@kateczka
@sweettweety
kateczkaautor
27. bře 2014
@janinek
@veronila
@denif
@sweettweety

Tak holky nevim, jestli nakonec prijedem. Tady uz treti den prsi a neco na me leze, tak uvidim, jak mi bude, ale je to spis horsi 😞 to me mrzi 😞
sweettweety
27. bře 2014
@janinek @denif @veronila @kateczka @ffify
Ahoj, takze klasika, den pred vsichni odpadnou 😞 my muzem, tak dejte dneska vedet, at vim a nepripravuju se zbytecne, diiik
ffify
27. bře 2014
@sweettweety no ja jsem myslela ze to bylo minuly tyden ve stredu....mne se to fakt nezobrazovalo.... 😢
denif
27. bře 2014
@sweettweety @janinek @denif @veronila @kateczka @ffify
ja muzu tak mi taky dejte vedet co a jak a v kolik presne. kdyztak te muzu potkat jako minule a nebo pockame na Kamcu a sejdeme se pristi tyden co? @ebbinka
janinek
27. bře 2014
@denif
@sweettweety
@veronila

Ja s tim pocitam. Pojedeme na Westminster. Kde jste se schazely minule?
denif
27. bře 2014
@janinek my se sesly na south bank jakoby nahore nad wagamama tam jak je ten bridge jenom pro pedestrians 😉 kdyz jdes of Waterloo station tak u ping pong restaurace nahoru, je tam vytah 😉 snad se najdem 😉 v 11? Nebo v kolik? @sweettweety @veronila
veronila
27. bře 2014
@denif
@janinek
@sweettweety v 11 je to OK... My nebudeme moci zustat moc dlouho - manzel ma zitra po 10ti dnech volno a jak je porad v praci, tak se moc nevidime... |-|

S @eebinka se potkame priste 😉
sweettweety
27. bře 2014
@veronila
@denif
@janinek tak fajn, v 11 jsme tam 😉 tesime se
ebbinka
27. bře 2014
@denif @sweettweety @janinek @veronila Uzijte si to zítra a doufám, že další sraz bude brzy 😉 😃
janinek
27. bře 2014
@denif
@sweettweety
@veronila

Tak v 11 u te wagamama?
sweettweety
27. bře 2014
@janinek ok! 🙂
veronila
27. bře 2014
kateczkaautor
28. bře 2014
@sweettweety
@veronila
@janinek
@denif

Holky krasne se dnes mejte! Me je lito, ze nemuzu. Mam anginu jak vysitou, jen doufam, ze to ode me mala nechytne 😕 tak se nezlobte a na priste uz se tesim!
janinek
28. bře 2014
@kateczka At se brzy uzdravis a mala to nechytne.

Bylo nakonec krasne, zadny dest.
veronila
28. bře 2014
@janinek
@sweettweety
@denif bylo to moc fajn, holky... Az jsem z toho i zapomnela odejit driv :-N
sweettweety
28. bře 2014
@veronila ja si pak rikala, kdyz jsem u budu videla 16,20, ze to moc driv nebylo x-)
veronila
28. bře 2014

Začni psát odpověď...

Odešli