• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Anglie, jste tu?

1. února 2016 
Bylo to super. Priste treba uZ budeme piknikovat.
28. bře 2014 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@sweettweety tohle jsou ty nase tasticky Rusty The Fox Lunch Bag by dotcomgiftshop http://www.amazon.co.uk/dp/B00BWS0X0G/ref=cm_sw_r_udp_awd_HRQntb143A8HH
29. bře 2014 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinek presne tuhle a tu lesni jsem si vybrala :dizzy_face:
29. bře 2014 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@sweettweety take mam pro nas lisky, srnky a jablicka tedy.
29. bře 2014 ve 23:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@sweettweety
@janinek
@denif
@kateczka
@ebbinka

Doufam, ze jste dneska vsechny mely krasny Mother's Day! :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=eNVde5HPhYo :grinning:
30. bře 2014 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@veronila ted jsem se fakt zasmala :grinning:
30. bře 2014 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@sweettweety :slight_smile: Mne to nekdo poslal kratce pote, co se maly narodil a uz tehdy jsem si rikala jak moc je to pravdive... Ted jsem si na to zase vzpomnela nedavno diky @fifty a po vic jak roce je to jeste pravdivejsi! :grinning:
30. bře 2014 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@veronila hehe taky krasny Mother's Day ;)
@sweettweety @ebbinka a vam holky happy PRVNI Mother's Day ;))))
30. bře 2014 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@veronila :grinning: tak to jo... no ja jsem dostala k Mothersday focenicko, takze jsme se asi tri hodiny valeli po gauci, posteli, zemi a pri tom jsem malou prezlikala, krmila a utirala nos, protoze jak se dalo predpokladat chytla to ode me a ted je chuderka marodna :frowning2:

Ani jsme si neuzili toho krasneho pocaska :unamused:
Ale snad si to vynahradime v kvetnu na Den matek :grinning:
30. bře 2014 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kateczka ahoj, zitra mame piknik v Green Parku, cca od 11hod, kdyby se ti chtelo, radi vas uvidime :wink:
15. dub 2014 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sweettweety jeee, to by se nam libilo, ale tento tyden nemuzem. Kazdy den mam naplanovany, protoze v sobotu uz zas letime domu a do toho ma mala narozeniny a nekdo u nas kazdy den je. Tak az priletime. Nekdy v kvetnu nebo cervnu by to slo. :slight_smile:
15. dub 2014 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.po dlouhe dobe se opet hlasim
Posledni tydny do porodu a ja hledam infa o papirech.poradily by jste mi prosim,zda potrbuji mit oddaci list original do porodnice a pak na ambasadu a musi byt prelozen do anglictiny?nebo staci kopie a v cestine.diky moc
5. kvě 2014 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky, plánujeme miminko a já se lečím se štítnou žlázou (autoimunitní tyreoditida) , není tu některá z vás taky s podobným problémem nebo jinou poruchou štítné žlázy, která by mi řekla jak to tu chodí s péčí v těhu? Mám tu z toho trochu strach :frowning2:
Děkuji :slight_smile:
27. kvě 2014 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@terysek44 v tehu budes mit dve kontroly u endokrinologa na krev, v prvnim trimestru a na konci druheho. To teda od NHS. Po porodu uz ti NHS konzultanta nehradi, to krev kontroluje GP.
15. čer 2014 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinek od jedné známé jsem se dozvěděla, že jí kontrolovaly každý měsíc krev,tak doufám že to tak budu mít taky, protože kontrola krve je kvůli štítné hodně důležitá pro úpravu léků :slight_smile:
16. čer 2014 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@terysek44 Ahoj . Ja mam hypocunkci stitne zlazy a presne jak rikas, kazdy mesic (ale az asi od 4.mesice ) mi brali krev. Taky jsem chodila do nemocnice na kontrolu na endokrinologii...Mela jsem navic scan asi ve 30.tydnu a musela jsem na test kvuli cukrovce. Takze to brali celkem zodpovedne:slight_smile: Nastesti bylo vse ok, nemusela jsem ani brat vic leku, nic...
16. čer 2014 ve 14:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terysek44 myslim, ze to ale dost zalezi na nemocnici...my jsme se prestehovali, kdyz jsem byla v pulce tehu a ta druha nemocnice byla o moc lepsi...dali mi plan , na jake kontroly budu muset chodit a ten se dodrzoval. Na tu endokrinologii jsem chodila kazdych 6 tydnu...
16. čer 2014 ve 14:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@terysek44 jee, ty bylis ve Wiganu? My jsme se ted prestehovali do Northwiche, to je asi jenom pul hodky od vas! To bysme mohly treba nekdy zajit na kafe:slight_smile:
16. čer 2014 v 15:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuznana no tak doufám, že ve Wiganu bude péče v nemocnici dobrá :slight_smile: každopádně, si přinejhorším otevřu trochu pusu :grinning: jj bydlíme ve Wiganu ,už šest let :slight_smile: no vidíš to je náhoda :wink: to by jsme mohli :slight_smile:
16. čer 2014 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOJKY MAMINKY z Londýna, moc Vás zdravím. Nezlobte se, že Vám vstupuji do diskuse, ale dcera se vrátila z Londýna se zájezdu se školou a je velice nadšená. Chtěla jsem se zeptat, zda se některá z Vás nechystá o prázdninách do ČR. Hned Vám napíšu důvod - dcera je prostě "nákupčí". Pokoupila si bůhví co, ale až doma na netu zjistila, co si mohla z Londýna dovézt. Např. skládací deštník I love London nebo tašku - kabelku. Jednu plátěnou na zip si dovezla, ale objevily jsme na netu jinou. Jakoby větší kabelku. Zda to máte v oku a na kolik by to přišlo v přepočtu na naše.... Ještě jednou se omlouvám za vstup do Vaší diskuse.
26. čer 2014 ve 20:18  •  3 děti - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, je tady někdo z Balckpoolu nebo okolí? :slight_smile:
11. črc 2014 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniz jezdime tam akorat na kolotoce :slight_smile: skoda ze je to celkem daleko od nas :(
22. črc 2014 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj všem. Příští měsíc se s rodinou stěhuji do Cambridge. Není tu nějaká dobrá duše, která by mě mohla uvést do obrazu? A třeba i chtěla zajít na kafe a tak?
Už se tam moc těším... a taky se moc bojím. :sunglasses:
22. črc 2014 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem. Příští měsíc se s rodinou stěhuji do Cambridge. Není tu nějaká dobrá duše, která by mě mohla uvést do obrazu? A třeba i chtěla zajít na kafe a tak?
Už se tam moc těším... a taky se moc bojím. emoticon
22. črc 2014 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
mi bydlime ve meste Leeds
22. črc 2014 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@nynus
tak to je coby kamenem dohodil :wink:
Jak se vám bydlí?
Mmj.jaké je v UK teď počasí? Na netu to vypadá dobře... :dizzy_face:
22. črc 2014 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@eff joooo fakt nevim se musim kouknot na google :grinning: je tu dusno planujem ze budem do parku nebo padnu vedrem a slunce sviti ostosest jo nevi prosimte jestli se zenu tady kapky Gynex
22. črc 2014 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@eff a kde ted bydlis??????
22. črc 2014 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Prosim prosim kdo zna kapky gynex, mohl by my poradit zda se daji nekde kopit i tady v uk nekde v kamenne prodejne nebo pres net nemuzu nic najit jen ceske stranky
22. črc 2014 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@niky10 To je škoda, až sem budete mít cestu, můžeme se domluvit a sejít se, pokud nejsi proti ;)
22. črc 2014 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek