• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Anglie, jste tu?

1. února 2016 
Ahoj,
Neni tu nekdo pobliz Poynton, Bramhal,....etc.?
29. črc 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu nekdo z Londyna?
10. srp 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pppxx Z Londýna je nás tu hodně :slight_smile: Odkud přesně jsi ty?
13. srp 2014 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebbinka Finsbury park. Mam dvouletou dceru, je hodne pratelska, tak hledame nove kamarady :slight_smile:
17. srp 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pppxx My bydlíme SE9, trochu z ruky, ale můžeme zase udělat nějaký hromadný sraz i s ostatníma holkama někde v centru :slight_smile:
27. srp 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, narazila jsem na tohle forum a chci se jen zeptat.... já žiju v ČR ale teďko se hodně probírá téma juvenilní justice a zabavování dětí v Anglii.... na you tube se dají shlédnout konkretní rodiny, kde děti zabavují a jak je nemožné je dostat zpět. Chtěla bych spíš znát názor i Vás co v UK žijete, je to tam skutečně takový problém??? Mnoho Slováku lituje , že si tam děti nechaly zabavit... Bojíte se tam tohodle problému? Díky za odpovědi..
27. srp 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se pridat? Chtela jsem se zeptat co by jste doporucily za kocar? A jestli Travel systems jsou dobry napad? Podle zkusenosti, ty co mate, jestli jsou v pohode na cestovani ( letani do CR a zpet) a prakticke. Me se vzdycky nejaky libi pres internet, ale v realu na nich vzdycky neco najdu. Diky moc. :slight_smile:
1. zář 2014 v 01:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky od rijna se stehujeme do londyna, poradi mi nekdo vhodnou lokalitu pro mladou rodinu s rocnim prckem? Manzel bude pracovat primo v centru a pocita s xojizdenim :slight_smile: diky
4. zář 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldlady Záleží, kde bude pracovat. Jsem taky v Londyne s manželem a rocnim dítětem, manžel pracuje na London Bridge a bydlíme v Greenwich (Kidbrooke) odkud to ma 15 min primym vlakem. Je to tu klidný, parky a hřiště, pro rodiny fajn :slight_smile: Ale určíte jsou i jiný pěkný mista, třeba holky poradi :slight_smile:
7. zář 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja173 Výběr kocarku, to je fuška... mam pocit, že dokonalý neexistuje, na každém mi taky vždycky něco vadilo :slight_smile: Mela jsem dvojkombinaci německého Hartana, ted MP Armadillo a s tim se cestuje mnohem líp, je lehci a skladny, ale to uz je lehký sportak, u kočárku pro maly mimco to vždycky bude horší, ať koupis cokoliv. Pak jsou dobry ty cestovni pytle na kočárky, aby ti ho v letadle neznicili.
7. zář 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebbinka Jo dekuju. Jak rikas, na kazdem kocaru neco je. Ty pytle uz obhlizim, protoze vim co s temi kocarky delaji. Takze pytel uz je na seznamu veci k nakupu. :slight_smile:
8. zář 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldlady na jake zastavce bude pracovat? At se zepta kolegu. Budete tu par let nebo dele? Vybirala bych take podle skol, jestli tu chcete zustavat. A zalezi na rozpoctu, co mate.
16. zář 2014 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nevite,daji se normalne v supermarketu v Anglii koupit Mozartovy koule?Prijede k nam navsteva z Anglie,tak jim chci neco dat.Mam pro ne i neco jinyho,takze tohle jim bud dam,nebo ne.Podle toho,jestli se tam daji normalne koupit...
19. zář 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek @ebbinka díky holky manžel bude pracovat vedle Tower Bridge, ale zatím jsme našli a zaplatili ubytko na první měsíc a až tam budeme, tak si vybereme něco na dlouhou dobu, obejdu si okolí a tak podobně, naše představa je okolo 1250 liber + energie... Lokalita nakonec nebude kvůli práci tak důležitá, protože bude mít často homeoffice :slight_smile: Každopádně hledám a nenacházím jestli mají angličani nějaký podobný web našemu koníkovi? :grinning: A náhodou nejste některá zapojená do těch busy bags výměn? To se taky snažím najít a zatím neúspěšně :frowning2: Díííky všem
19. zář 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldlady
tak tady je dost oblibeny Mumsnet, je tam hodne informaci. Nekdy az moc aprobiraji se vsechna mozna temata. Ale Konik to neni. :wink:
8. říj 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@goldlady Mumsnet, babycentre.uk a pak FB skupiny lokalni nebo dle zajmu.

Uz jsi tady?

Lokalitu bych asi vybirala podle dojezdnosti, s detmi je to lepsi dal od centra, vic prostoru vic zelene. Tech 1250 by v centru bylo nejaka 1+0 bez kuchyne v osmem patre bez vytahu. Kouakla bych zona 4 a dal, ale ono je to tady kus od kusu, chce to fakt tu konkretni oblast.

My si tehdy vybrali podle metra, manzel je na Liverpool street, tak jsme vybrali oblasti, na netu k nim hledali info, zadne nenasli, tak jsme to brali i jako dobre, ze tam neni mco negativniho. A jeli se tam podivat, obesli tam u metra realitky. Jinak rada ti poradim, na co davat bacha a kouakt a ptat se pri vyberu. Realitky tady jsou desne a velci lhari, je to dznugle.
9. říj 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek ano, minulý týden jsme přiletěli. Zatím jsme v Romfordu, ale je to dočasné bydlení, než najdeme něco na dlouhou dobu.. Nakonec jsme zvýšili maximum za ubytko na 1500 a to se uz daji najit hezke 3 pokojove domky, ale zatim se nam vzdycky neco nelibilo (zadne obchody v okoli, vezeni za domem :grinning:) a tak podobne. Ve ktere oblasti teda zijete?, kdyztak mi pisni PM, urcite uvitam jakykoliv rady. My jsme se nadchli pro Eltham a Greenwitch, ale zatim tam nic poradneho neni :frowning2: Jinak s tema realitkama je to desny v ramci spolehlivosti, reknou ze zavolaji za 5 minut a ozvou se za 2 dny, vubec nereaguji a nekomunikuji, uplne jinej styl nez na co jsem byla doposud zvykla, ale to je tady se vsim :grinning:

A holky až budete mít nějakej sraz, určitě mě zahrňte, zatím tu neznám vůbec nikoho a uvítám jakýkoliv rady, tipy a hlavně společnost! :slight_smile:
9. říj 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldlady juu dalsi skoro anglicanka ;) vitej ;) at nejaky ubytko brzy najdete. Greenwich je hezky zeleny a pak jeste south west, west je dobry. na vychod bych moc nechodila / nebydlela ;) ale vsude se najde dobra oblast, hodne se to tu lisi, ale nejlepsi je jak rikas, zajet se podivat a budes videt, zda se vam libi :slight_smile: taky se koukni na vlaky, nekdy to je rychlejsi vlakem nez metrem :slight_smile: a kdyz je flat hezky tak musis mit viewing rychle, tady neni tolik dobrych bytu a kdyz jsou tak jdou rychle ;) heheh jak pise @janinek je to tu dzungle ;)
9. říj 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja173 ja mela dvojkombinaci Tako, hluboky byl paradni, ze byl velky a mala se tam dlouho vesla. Sportak uz se mi nelibil, koupili jsme Uppababy a spokojenost. Je lehky, dobre se sklada, polohovatelny a sedacka jde otacet. Letela jsem nekolikrat a tuk tuk, zatim mi ho neznicili, ikdyz drobnym odreninam se nevyhnes. Je lepsi mit fusak.
27. říj 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldlady ja v tomhle asi moc neporadim, bydlime v centru, ale co vim, tak jak rikaji holky. Chce to objet a podivat se. Kidbrooke je fajn, od nas par lidi jezdi i z Richmondu, hlavne tam kde je dobra dostupnost vlaku ;)
27. říj 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, chtela bych se zeptat, jestli se nechate nebo nechali jste se ockovat v tehu proti tomu cernemu kasli, ktere nabizi od 28tt? Zjistila jsem si, ze se to zaclo ockovat az od r. 2012 a to kvuli rozsireni nemoci mezi novorozenati a dokonce 14 jich umrelo… :,(
diky Terka :slight_smile:
2. únor 2015 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terysek44 nenechala. Ale mne to ani nenabizel nikdo.
3. únor 2015 v 05:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek a to jsi byla těhotná v te době co se to začalo očkovat?
3. únor 2015 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terysek44 jj. Dvakrat. Ale ja jsem pokazde ztracena v systemu.
3. únor 2015 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek to je zvlastni, ze ti to nerekli. Je to normalne i v tehotenske prukazce :slight_smile:
3. únor 2015 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terysek44 ja jsem se nechala, pry to chrani I mimco, kdyz se narodi :slight_smile: ale kdo vi, jestli to tak je ;)
3. únor 2015 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denif ja se po dlouhem rozhodovani chci nechat prave taky :slight_smile: a vse pak bylo s prcekm v pohode? Ja totiz slysela o par pripadech, ze mimco po te vakcine prestalo nabyvat na vaze a umrelo :frowning2: bylo to ale v roce 2013...
Jj ma to prave dat imunitu mamce a ta ji prenese na mimco,ktere je pak chranene do prvnj vakciny ve dvou mesicich :slight_smile:
3. únor 2015 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terysek44 ja to mela ve 2013, a vubec zadna reakce na me nebo mimco! Kdyz se narodila mela 3.87 kg ;))) takze urcite problem s vahou nebyl ;)
3. únor 2015 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denif tak snad bude vše ok :slight_smile: a pak na očkování to 5v1 se chodí az nějak poprvé ve druhem měsíci? :slight_smile: já chci dat ještě očkování na rotaviry a meningokoka. mužů se zeptat, na co vsechno jsi nechávala ockovat ty? :slight_smile:
3. únor 2015 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terysek44 ja na to co bylo v te red book ;) musela bych kouknout! Nic Vic jsem nedavala! A nikdy nemela reakci! Akorat jsem ted nesla na to Mmr, pujdu v 18 mesicich, nikdo mi nepsal/ nevolal ;)))
3. únor 2015 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek