• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Anglie, jste tu?

5. února 2017 
@denif OK děkuji, tak to uvidíme az se mimisek narodí a dostaneme taky červenou knížku :slight_smile: děkuji za info :wink:
3. únor 2015 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Neajke maminky ze Southend on Sea a okoli?
24. únor 2015 v 16:39  •  čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejake tehulky v uk? Ozvete se.
11. bře 2015 v 09:32  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja jsem v 13tt a v UK - Southend - a ty?
13. bře 2015 v 11:27  •  čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviksouthend ja v 6 tydnu. V Londyne
13. bře 2015 v 11:39  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak gratuluji :slight_smile: jak ti je? Uz jsi videla midwife?
14. bře 2015 ve 13:53  •  čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne. Jeste ne. Jdu k gp za necele dva tydny. Tak uvidim.
14. bře 2015 v 15:03  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mazete se? A kdyz tak cim.
15. bře 2015 ve 12:01  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vyrabim prirodni kosmetiku, tak jsem si udelala vlastni krem s mesickem lekarskym, hermankem, Shea a kokosovym maslem, olive.olejem a vcelim voskem.parada!
15. bře 2015 ve 14:39  •  čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eviksouthend to jsi sikovna. To ja tak maximalne neco uhackuju.
15. bře 2015 ve 22:46  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to ja zase vubec neumim :slight_smile:

A jak se citis? Mas ranni nevolnost?
16. bře 2015 ve 13:44  •  čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviksouthend prave ze nic mi neni. Ani nevim,ze jsem tehotna.az se obavam,jestli je vse ok. Jak se citis ty?
16. bře 2015 ve 14:38  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mela to same, takze neboj. Ja se citim skvele, jen obcas me trochu boli podbrisek, jako kdyz to mam dostat, ale to je normalni. A vubec zadnou nevolnost jsem nemela, ani moc chute zatim nemam. Jen na pomerance, ananas a jakekoli ovoce. Tak jsem stastna a doufam, ze to na me neprijde a nebudu si vynucovat pizzu nebo kebaby v pulnoci :slight_smile:
17. bře 2015 ve 12:59  •  čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chelsea2015 V 6tt fakt nemusis vedet ani citit nic. Toho se neboj.
19. bře 2015 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. bře 2015 ve 23:14  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem zacala 15tt a teprve ted si zacinam pripadat tehotna, Najednou mi ze dne na den brisko nejak vyrostlo, ze kalthoty uz sotva dopnu :slight_smile:
20. bře 2015 v 15:56  •  čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviksouthend Tak me tlacily dziny v 7tt a i kdyz jsme hubla cely prvni trimestr, tak proste dziny jsme uz odmitala navlect :slight_smile:
21. bře 2015 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejake tehulky z Essexu ? Ozvete se.
1. dub 2015 v 11:34  •  čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc vás zdravím, momentálně bydlím na jižním okraji Londýna (Purley) a jsem těhotná s třetím dítkem. První dvě děti se narodily v ČR, takže nemám vůbec zkušenosti se zdejší "antenatal care". V UK žijeme teprve od srpna 2014 a zatím je v plánu se někdy příští rok zase vrátit. Akorát syn tu chodí do školy, takže jsem tu trochu víc uvázaná a rodit budu muset tady. Zatím mě teda nejvíc děsí fakt, že se tu propouští z porodnice někde i 4-12 hodin po porodu...to fakt teda nedám :grinning:
20. dub 2015 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chelsea2015 Koukám, že mám termín jen dva dny po Tobě:wink: Co nevolnosti, už přišly? Doufám, že snad ne (nebo jen trochu pro klid duše), mě to trápí už 5. týden, sice nezvracím, ale je to hrozně nepříjemný...
20. dub 2015 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@des mi uz nevolnosti skončily. Teda aspon doufám. Nezvracela jsem,ale zelena jsem byla i za usima. Fuj. Ted uz je to lepsi. Ale delam na sichty,tak poradne uvidim,az pristi tyden,kdyz zase chytnu ranni. Doufam,ze ti bude brzy dobře.
21. dub 2015 v 10:35  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chelsea2015 Já to mám dobrý, že jsem doma s dětma, takže i když každý ráno běžíme (skoro) 30 minut do školy, tak když je nejhůř, sebou po návratu plácnu na gauč, malá se nějak zabaví a nádobí umyje večer (s radostí:slight_smile:) manžel :grinning:
21. dub 2015 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak za tyden mame ultrazvuk a porad se rozhodujeme, jestli zjistit pohlavi. Tak se chci jen zeptat, jak jste na tom vy? Zjistit ci ne? :slight_smile:
21. dub 2015 v 16:32  •  čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviksouthend my jeste mame dlouhou dobu do tohoto scanu. Ale pohlavi si nechame rict.ani nevim proc. Jen tak proto :slight_smile:
21. dub 2015 ve 23:20  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helsea2015 nas se porad kazdy pta, uz me to stve :slight_smile:
Je mi jedno, co budeme mit, hlavne at je vse v poradku. Pritel si preje chlapecka. Vse ma sve pro a proti. Kdyz nezjistite, je to na konci prekvapko pro vsechny. A ja stejne miluju neutralni barvy, takze pri nakupech me to nijak brzdit nebude :slight_smile: A kdyz zjistite, tak se muzete pripravit (i kdyz ja si vecicky stejne budu kupovat spis neutralni, vzdyt z toho stejne za chvilinku vyrostou a pak se muzu rozjet a kupovat saticky nebo kosile atd). Jinak jedine je asi to jmeno, je to jednodussi kdyz vis, co budete mit.
22. dub 2015 ve 13:57  •  čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eviksouthend Já myslím, že si to zase necháme říct...čistě pro to, že bychom (nebo aspoň já určitě) zvědavostí prostě nevydrželi. Ale myslím, že pokud má někdo tu silnou vůli to nevědět, tak je pak porod ještě silnější zážitek právě o to překvapení :wink:
22. dub 2015 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď zase řeším porodnici....čtu různý ohlasy a jsem z toho už jelen, jestli prostě zvolit tu nejbližší velkou v Croydonu nebo nějakou jinou. Měla jsem pocit, že ten Croydon je strašně nacpaný, ale jak jsem četla jiné komentáře od matek, tak se mi zdá, že to je problém všech porodnic. Většinou péče během porodu dobrá, ale na tu poporodní si hodně lidí stěžuje. Otázka ovšem je, jak mají Angličanky nastavené parametry na to, že sestra je nebo není "rude" a co je dobré jídlo a co je špinavá koupelna:slight_smile:) Nevím, jak jste v Anglii dlouho, ale jak hodnotíte lékařskou péči, nebo byla jste některá např. hospitalizovaná? Díky
22. dub 2015 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@des pro me bude porod dostatecne velkym zazitkem uz tak. :slight_smile: takze jestli je to kluk nebo holka si raději necham rict. S manželem nejsme schopni se domluvit na jmene,snad nam toto trosku ulehci.
23. dub 2015 v 08:34  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@des @chelsea2015 no asi je to pravda, uz se moc tesim na utery, tam se uvidi, jestli pritele premluvim, abychom to zjistili :slight_smile: My mame taky co delat se domluvit na jmenech, takze nam to snad trosku usnadni situaci.
S porodnici mam zkusenost jen jednu, kamaradka rodila tady a ja ji byla prekladat. Musim priznat, ze jsem byla prijemne prekvapena. Mela svuj vlastni pokoj, koupelna byla spolecna se sousednim pokojem, ale slo to. Jenom to, ze vas pusti hned par hodin po porodu (jestlize je vse v poradku), to je sila. Ale zase si rikam,ze je to lepsi nez tam sedet a cekat. Radsi budu ve svem.
23. dub 2015 v 15:33  •  čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviksouthend Jde o to, že během těch pár dní, co si v Česku člověk v porodnici poleží, tak jednak získá jistotu v kojení (s vydatnou pomocí sester), dítěti udělají odběry a základní vyšetření, matce udělají kontrolní ultrazvuk dělohy atd,, má to všechno po ruce a nemusí už jakmile je doma někam trajdat. Ale jo, no, jsou zase holky, co chtějí ambulatntní porod a s tím je zase v ČR malinko problém, takže asi jak to komu vyhovuje. Já osobně bych teda radši chvíli dýl v porodnici. A porodnici máš už vybranou, personál v pohodě? Já jdu teprve v sobotu na první schůzku s midwife v Croydonu, tak jsem na to zvědavá.
6. kvě 2015 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek