• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Anglie, jste tu?

5. února 2017 
Dámy z Londýna a okolí, pořádají se nějaké srazy? Ráda bych se přidala. Bydlíme v severním Londýně
10. kvě 2015 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviksouthend tak co to tedy je? Princezna nebo loupeznik?
17. kvě 2015 ve 13:44  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chelsea2015 Ahoj, Tak budeme mit holcicku :slight_smile:
21. kvě 2015 v 11:40  •  čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. kvě 2015 v 11:24  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek. Mam doma 2 boxy Femibionu. Je to do ukonceneho 12 tydne. Chce nekdo?
25. kvě 2015 v 16:01  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chelsea2015 moc dekuju, a co ty? Uz vite, co bude?
28. kvě 2015 v 10:19  •  čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviksouthend az pristi tyden.uz se nemuzem dockat
28. kvě 2015 v 18:31  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co si prejete vic? :slight_smile:
je to krasny zazitek, ve 20 tydnu je mimi uz opravdu krasne videt. Budete mit moznost 3d ultrazvuku?
29. kvě 2015 v 11:46  •  čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviksouthend nevim.my chodime na privatni scany. Tam vzdy dostanem 4d. Prvni mame z 8 tydne. A ja do ted nevim,co to na te fotce je. Hlava nebo pata. Ale ty 4d z 28 tydne jsou super. Na to se tesim.
Jmeno uz mate vybrano?
29. kvě 2015 ve 21:25  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chelsea2015 Jmeno jsem mela jeste nez jsem vedela,ze Bude holcicka.proste jsem to tak citila. Ale je to tajemstvi,rodine Nic rici nesmim :slight_smile: a vy?
31. kvě 2015 ve 21:36  •  čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eviksouthend my jmena mame tak z poloviny. Holku teda mame. U kluka si moc jisti nejsme.uz jen tyden a budem vedet. Nemuzu se dočkat.
31. kvě 2015 ve 22:14  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviksouthend takze my budeme mit chlapečka.
8. čer 2015 v 09:27  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chelsea2015 Tak gratuluji ! Urcite mate velikou radost. A ted muzete zacit planovat a nakupovat :slight_smile:
Ja jsem vcera byla na Reiki a pani mi rekla, je to kluk, ze? A pritel se jen smal a rikal, no doufam, ze ne. Musel by chudak pul roku byt v ruzovem :slight_smile:
8. čer 2015 ve 13:33  •  čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviksouthend he he. Tak ruzova neni spatna barva. Nam koupila znama ruzove fusky a dudlik. Tak bude mit aspon na spani
8. čer 2015 v 15:44  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to jsou same maminky z Londyna :frowning2: ze my jsme si museli vybrat takovou diru jako je Wigan :grinning:
8. čer 2015 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ja se jmenuju Ila a pres tri roky bydlim se svym manzelem a kocickou v Manchesteru,kousek od letiste. Miminko cekame v listopadu a protoze je to nase prvni mimi tak mi pece tady vyhovuje asi protoze nemam s cim srovnavat. Kdyby tu by nekdo pobliz a obcas by se chtel sejit budu rada :slight_smile:
8. čer 2015 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terysek44 ... tak jsem koukla, kdeze to ten Wigan je, tak to jsme celkem 'blizko'...my zijem ve Stockport :slight_smile:
@iliii ... jeee, tak to jsi uplne blizko :wink: Celkem casto s detma jezdivame na 'Runway Visitor Park' na letiste koukat na letadla. :slight_smile:
18. čer 2015 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safryy jj Stockport, to mi neco rika :slight_smile: tak treba pak s malym vyrazime na vylet a muzeme se sejit :slight_smile:
@iliii my zijeme da se rict kousek od Manchesteru,,,ve Wiganu ...40minut vlakem a jezdime tam nakupovat celkem casto,,,teda spis jezdivali. Ted uz mam chvilku pred porodem ,tak jsem v klidu doma...ale treba az bude vetsi muzeme se nekdy sejit ,,,,to zase budes mit ty pred porodem,,,tak pak az budou oba nasi svišti na svete :slight_smile:
18. čer 2015 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terysek44 ... Stockport je cast Mcr :slight_smile: Do centra jsme casto jezdivali bezdetni a ja hlavne se segrou, kdyz priletela na navstevu a nakupy. S rarachama uz mene, je tam moc lidi, bojim se, aby se nam nekde nezatoulaly. A ted s mega pupkem jsem rada, ze nikam moc nemusim :slight_smile: Radeji, nez Mcr vymetame vsechny mozne parky :wink:
18. čer 2015 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terysek44 no jasne pujdeme spolu vyvencit deti a kocarky a kdyz se pridaj i tatinkove tak vyvencime i je :slight_smile: jinak je tu skupinka spojene kralovstvi tam je mamin a holek z Uk taky dost :slight_smile:
18. čer 2015 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@safryy jeee ja miluju vyhlidku na letiste,my ted byli v Mobberley a uplne bomba,krasne male mestecko a pekna prochazka :slight_smile:
18. čer 2015 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iliii jj ja vim, uz tam jsem taky v te skupine :slight_smile: tatinky muzeme vzit klidne sebou :slight_smile:
18. čer 2015 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, jak je to s cestovnima pasama pro mimi? Co ten Home office potrebuje?
23. čer 2015 v 09:34  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , nejsou tu nejake ceske a slovenske maminky i budouci , ktere ziji v Anglii v oblasti Surrey ?
Pokud ano prosim pridejte se do skupiny na Facebooku , pokud pouzivate, bylo by skvele si predavat rady a zkusenosti. Dekuji
ODKAZ NIZE :
https://www.facebook.com/groups/515719865242041/?fref=ts
23. čer 2015 ve 22:59  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chelsea2015 Myslis Britsky pas? Tak jestli je tatinek Brit, tak je to jednoduche: Tatinkuv pas, formular z Post Office, rodny list miminka ( dlouhy) a foto miminka. To se jim posle, poplatek a je to. Na poste ti vyplneny formular zkontroluji a reknou i co potrebujes kdyz ti chybi informace.
Jestli rodice ani jeden nemaji britsky pas, tak se to trochu komplikuje. Musite prokazat ze tady pracujete 5 let, coz znamena ze jste settled ( mate Permanent Residency).Aspon jeden z vas. Pak je postup stejny. Formular z Post Office, pas rodice, 5 x P60, dlouhy rodny list. Na FB je skupinka ' Ceske a Slovenske maminky zijici v UK ' a tam se takova temata probiraji. :slight_smile:
24. čer 2015 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj maminky. V rijnu jedu s pritelem do Londyna. Kdyz vse dobre dopadnw budu mit 2 mesicni holcicku a vubec nevim co tam budu delat :confounded: nevite nekdo jestli tam jsou nejake ceske uskupeni? Moje anglictina je pomalu nulova :grin:
7. črc 2015 v 05:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@offmisha jedete na dovolenou? Nebo se tu stehujete?
9. črc 2015 v 09:42  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chelsea2015 budeme tam asi par let. Ale vse budu vedet v rijnu :smirk: to bych tam mela jet
9. črc 2015 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@offmisha az budes vedet,kde budete bydlet atd. Tak se urcite muzeme domluvit na nejakou tu kavu nebo neco.
10. črc 2015 v 18:58  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chelsea2015 ok. Domluveno :thumbsup: kdyztak mi na sebe posli mejla. offmisha@gmail.com. Dekuji :thumbsup:
11. črc 2015 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek