• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Černého Mostu. Pokec, návštěvy, výlety

28. října 2014 
Ahojky moc ráda bych našla fajn kámošku je mi 33let a mám dvě děti holčičku 3roky a kluka 1 rok.Najde se tady nějaká mamča co je na tom podobně na pokec,návštěvy,výlety.:slight_smile:
21. črc 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, bydlíme na Libni (metro Českomoravská) takže to na černý most máme relativně blízko. Mám dcerku, 14měsíců. Mě je 25 let a taky hledáme někoho na popovídán, procházky, návštěvy a výlety po Praze a do zoo. Pokud máš zájem tak se ozvěte.Lucka a Klárka
22. črc 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Já jsem přímo z Černého Mostu, bydlíme v bytě u metra ČM. Mám skoro roční holčičku :slight_smile:
22. črc 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lalina11
@maxi.smile
Ahoj, já jsem taky z ČM, bydlím u knihovny. Mám skoro 3 letého chlapečka a nově 7-týdenní princeznu. Tak se kdyžtak ozvěte ať tu po sídlišti nebrouzdáme single:D
27. črc 2011 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verja jů, tak super!!Kde to je, ,,u knihovny" ??? Ještě nějaký záchytný bod? Tak z mateřský do mateřský, tak to je super...My přijedeme do prahy až asi v září, jsme na prázdniných na chalupě mimo Prahu, ale už teď se těším na ,,rande" :grinning:
28. črc 2011 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maxi.smile My se tedy taky budeme těšit. Bydlíme v Doležalově a vy přesně ke? Jo z mateřský do mateřský je super, až na ty nervy aby to vyšlo, když to nešlo:D.
29. črc 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verja no to my se taky snažíme :slight_smile: V práci uvolněná na 3 roky, ale příspěvek na 2 roky...peníze vem čert ( i když teda nevím, co by jsme dělali :grinning: ) Ale chci moc prcky blízko od sebe...tak uvidíme..My v Bryksova, u metra ČM.
29. črc 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maxi.smile Tak do dvouleté mateřské bych nešla. Všechny zkušené matky doporučovali min. 3 roky ostup:D Ale s babičkou v domě by to šlo, ale pomoci si můžu nechat zdát:( Jinak kamarádky říkali, že děti po 2 letech je mazec, ale všechny to zvládly :wink:
29. črc 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verja jo, já si myslím..mazec, ale když, tak zvládnout se to musí..ono nic jiného nezbyde :grinning: Nahrává nám i to, že malá je neskutečně hodná, třeba jí 14 dní neslyším zabrečet..se nechci chlubit, ale je to tak :sunglasses: No uvidíme..taky nikdo neříká, že to klapne :wink:
29. črc 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem.Mám doma čtyřměsíční holčičku a hledám kamarádku z Černého Mostu nebo okolí na procházky a klábosení.
2. srp 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jente659 tak tě tu vítáme:D. Kde bydlíš přesně?
4. srp 2011 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
verja: ahoj,děkuju za přivítání, bydlím kousek od zastávky Kpt.Stránského. Jak se máte?
8. srp 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jente659 No máme se celkem fajn:D My jsme dřív bydleli v Kpt. Stránského a teď jsme přesídlení u Idei ( zast. Doležalova). Vy jste v těch nových? Kdy chodíte ven?
9. srp 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
verja: chodíme většinou kolem třetí. A Vy?
13. srp 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jente659 no my chodíme dopoledne cca kolem 10 a odpoledne po čtvrté....
15. srp 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maxi.smile Ahoj, gratuluju k těhotenství, koukám, že Vám to vyšlo docela brzo:D
1. zář 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
nejsem přímo z Černýho mostu,le dobře se tam dostávám:slight_smile:Ta bych s vámi mohla třebas někdy vyrazit....:slight_smile: @verja:koukám,že máme skoro stejně staré holčičky:slight_smile:
22. zář 2011 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boruvka87 Ahoj, to je super i kluci by si mohli rozumět! Tak dejte někdy vědět a někdy vyrazíme. Ale až se uzdravíme, protože obě děti mají zánět průdušek. Ach jo:(
22. zář 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verja:jejda tak ať se brzy uzdraví...a kde k tomu přišly??
23. zář 2011 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boruvka87 babička zapomněla vzít v bundu a malej prochladl a malá to chytla od něj..zánět průdušek. Ale už jsme docela ok, jen po ATB musíme být ještě pár dní v izolaci, protože má Ondra vrozenou špatnou imunitu:(
23. zář 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, i já jsem z Černého Mostu.Mám ročního chlapečka Vojtíška. Bydlíme V Cíglerové :wink: hanka
3. říj 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verja
@maxi.smile Ahoj holky, hlásím se do klubu maminek z ČM :slight_smile: Kdyby jste měly zájem, písněte :slight_smile:) Můžeme na prochajdu nebo třeba do dětského koutku. @hyriska Ahoj, to bydlíš skoro vedle nás :slight_smile: My jsme z Trytovky. Janča
1. lis 2011 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka21 jé, určitě! To by bylo super!!!!Teď nás sice skolila nemoc, ale jen co budeme fit, můžeme vyrazit třeba na tu prochajdu :grinning:
1. lis 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka21
@maxi.smile
Holky, my s váma taky půjdeme moc rádi :slight_smile:!!!!!!!
Jojo, Trytova je hned vedle nás. Bydlíme kousíček od sebe. A kam chodíte do dětského koutku?
1. lis 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hyriska :grinning: Moc se těšíme! My jsme z Bryksovky, kousek od stanice metra ČM...tady jsme byli jen v nákupním centru nahoře v dětském koutku, jinak my děláme procházky směrem na dolní počernice k rybníku.
1. lis 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maxi.smile
@hyriska paráda :slight_smile:) Už jsem si myslela, že jsem tady z ČM snad jedinná mamina, která se chce seznámit a jít na prochajdu :grinning: Zatím jsme byly s kámoškou jen ve Štěrboholech v Outletu, ale nic moc a prý je hezký na Harfě a na Vysočasnký. V Globusu jsem ještě nebyla. Koukám, že máme i "stejně" starý děti :slight_smile:) to si budou rozumět :slight_smile: Už se těším, až se uvidíme, třeba příští týden? Už budete v poho maxi.smile?
1. lis 2011 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hyriska Určo už jsme se i potkaly a nevíme o sobě :frowning2: Na prochajdě to doženem :slight_smile:
1. lis 2011 ve 13:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maxi.smile
@janulka21
Jéé tak to má teda opravdu radost! Příští týden super. Já jsem taky byla jednou v koutku v nákupním centru, jinak nikde. Taky koukám, že máme skoro stejné děti. Nám Vojtíšek ještě sám nechodí, nějak se nechce pustit, tak třeba by něco odkoukal :slight_smile:)). Že by ho holky motivovaly :slight_smile:.
Těšíme se, hanka a Vojta
1. lis 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka21
@hyriska příští týden můžu v úterý? Co holky, může být úterý???? :grinning: S věkem prcků je to fakt náhodička, to bude paráda!
1. lis 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hyriska
@maxi.smile Neboj se nic, holky si vezmou Vojtu do parády a ještě Ti bude líto, že začal chodit tak brzo :grinning: Holky, v úterý už nemůžu, co ve středu? Snad bduete moct, když nám to zatím tak pěkně vychází :slight_smile:) Dětičky o měsíc, je paráda :slight_smile: S naší už se doma nedá skoro vydržet, kramaří co se dá, dvě kámošky taky z ČM co mají holky byly nemocný a ještě jsou v pokročilém těhu tak už jsou spíš líné :grinning: Tak jsem ráda, že tady budu mít další spřízněný dušičky a Anet kamarádky a kamarády :slight_smile:))
1. lis 2011 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka21
@maxi.smile
Holky, já můžu oba dny,tak je to na vás :slight_smile:. Já se taky těším, nemám tady žádnou kamarádku s děťátkem. Vojtíšek taky kramaří, občas si říkám, proč máme hračky :slight_smile:. Nejlepší zábava je vyndavat všechno ze skříní :slight_smile:.
1. lis 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek