• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Černého Mostu. Pokec, návštěvy, výlety

28. října 2014 
@janulka21
@hyriska my ve středu nemůžeme :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jedeme ještě na otočku na chalupu....pak můžu v sobotu a v neděli (12.-13.11.) ...ale pak na chatu už určitě jezdit nebudeme, takže příležitostí se vidět bude mraky..taky se těším, že budeme mít ,,za rohem" kamarádky a pidi kámoše :grinning:
1. lis 2011 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@maxi.smile
@janulka21
My nemůžeme zase o víkendu. A co pondělí? :slight_smile: . Nebo ten další týden, ať můžeme všechny.
1. lis 2011 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulka21
@hyriska takže já to vypíšu takhle. My můžeme: 8.11., víkend tedy nic, pak 14.11., a od 17.11. do 20.11. Tak to jsou dny v nejbližší době, kdy můžeme. Brala jsem to, jak manža dělá..Když má volno, tak si tatínka užíváme, jinak totiž dělá až do noci, tak ho nevidíme :slight_smile: Tak koukněte do kalendáře, jak můžete vy a určitě to sladíme!
1. lis 2011 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: my můžeme také 8.11., 14.11 a 17.11 :slight_smile:)
1. lis 2011 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ehm, my můžeme 14.11., ale jen do 16hodin, protože od 17 hodin máme být u zubařky ( chodíme celá rodina i s našima :grinning: ), no a pak nic, protože 17 je volno a to jak píše maxi.smile si užíváme tatínka. Taky pracuje celý dny, sice né do noci, ale přichází před sedmou a víkendy taky nic. Tak toho 14.11. ? Jak vám dětičky spinkají? Anet od 12 do 13:30 až 14hodin takže v půl třetí jsme připravené :slight_smile: sice to bude s náma jen na max dvě hodky, ale aspon něco :slight_smile:)

@hyriska
@maxi.smile
2. lis 2011 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulka21
@maxi.smile
A co toho 14 dopoledne? My taky spinkáme do obedě.
2. lis 2011 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@hyriska To klidně můžeme :slight_smile:) Od 9 do cca. 1:30 hod v poho :slight_smile: co vy
@maxi.smile ?
2. lis 2011 ve 13:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulka21
@hyriska to je sranda :grinning: My sice spíme dopoledne, ale nebudu prudit a prostě to zvládneme i bez toho dopoledního spaní :grinning: Jste prostě v přesile :grinning: Tak v 9 hod????? A kde????
2. lis 2011 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@maxi.smile Počkej, to si děláš srandu? :grinning: V kolik vstáváte? Neříkej, že ti malá spí 2x za den, to je provokace!!!!! :grinning: bych dala srazík nějak napůl cesty, abys nešla celou cestu až sem k nám sama. Co třeba U Hassa? Hodí se to? Kam půjdeme? Asi podle počasí, co? Když bude hnusně tak do Globusu do koutku a když nějak normál tak můžeme být venku, holky budou učit Vojtíška chodit :slight_smile:
2. lis 2011 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulka21 U Hassa...to mi něco říká :grinning: :grinning: Ještě nějaká nápověda? :grinning: Vstáváme v 8:30, pak kolem 10:30 jde spát, oběd, hraní, procházka apod. a tak obden ještě usne kolem 17 hod, ale to už ,,jen" asi na 1 hod. maximálně..a pak kolem 21 hod. jde spát :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@maxi.smile Tak hospoda Hokejka, Rossmann, zlatnictví, nahoře bowling, dole je Albert, už víš? Je to nad Poliklinikou Parník. To se máš :slight_smile:)) Bych to taky brala, Anet mi spí kolem oběda tak hodku a půl a víc ani ň. Kdybych jí dala spát v 17hod na hodku tak straší do půlnoci :grinning: to si nemůžu dovolit :grinning:
2. lis 2011 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulka21
@maxi.smile
Souhlasíme se vším co jste tady napsaly :slight_smile:). V 9 u toho Hassa! Jéé, kéž by holky naučili Vojtíška chodit, to bych se radostí zbláznila, hrozně se na to těším :slight_smile:. On jim třeba zase někde něco namontuje, je to náš montér :slight_smile:.
My taky spinkáme jen po obědě, ale klidně 2,5 hodiny. A konečně už i v noci, byl to u nás boj. Vstávali jsme do nedávna každou hodinu, dvě. Děsný!
3. lis 2011 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@hyriska Super :slight_smile:)) Už se těšíme, až Vás poznáme :slight_smile: Teda holky, vy my dáváte s tím spinkáním :slight_smile: Anet se budí v noci 2x, jednou o půlnoci a pak kolem půl 6, dřív vstávala co 3 hodky takže změna k lepšímu, ale na to, kolik jí je bych už brala, aby se budila jen jednou. Zase jí to mlíčko nechci upírat, přes den toho moc nesní :frowning2:
3. lis 2011 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulka21
No Vojtíšek právě, jak se hodně budil, chtěl pokaždé Sunar. Tak jsme mu ho prostě nadali a spinká skvěle. Naštěstí. Přes den papá dobře všechno, jen obědy vůůůbec!!! :slight_smile:). No třeba se to zase zlomí. Roste jako z vody, tak dobrý. Je velikej, už má 84cm .-) a 10,5kg.
Taky se na vás moc těšíme!
3. lis 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@hyriska Jéé tak to Anet je proti Vojtíškovi prcek :grinning: Má jen 78cm a nevím kolik váží, až se vzbudí tak jí schválně převážím, protože mi kámošky říkají jak je lehoučká, přitom má pěkný pandírko :grinning: Taky jsem to v noci tak udělala, když se budila kolem třetí tak jsem jí asi týden dávala jen vodu a to si pak rozmyslela vstávání :slight_smile: Jenže přes den sní právě oběd a večeři a jinak skoro nic, půlku jogurtu ráno, odpolko půlku banánu a sem tam kousek rohlíku. Takže to máme zase na opak. Navíc vůůůbec nechce ovoce ani zeleninu ( jen ten banán a to ještě jen půlku a tak ob tři dny ) a zeleninu fakt žádnou :frowning2:(( Přesnídávky taky ne, neřešila jsi tenhle "problém"?
3. lis 2011 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulka21 Vojtík taky jeden čas nic nechtěl, ale samo se to nějak zlepšilo. Asi mají vždycky takový období. Vojta miluje jogurty, ovoce, zeleninu, chleba s čímkoliv, ale jak vidí, že mu jdu dát teplý jídlo, tak nene a mám smůlu :slight_smile:. Včera jsme mu zkoušeli jít příkladem, posadili ho s náma k večeři a dělali, jak nám to chutná a nesnědl ani lžičku, ale chtěl rajče :slight_smile:. Tak to je Anetka akorát, zase je to holčička :slight_smile:. Anetka je krásný jméno, taky by se mi líbilo, ale to by se nám musela příště podařit holčička a tomu moc nevěřím, ale moc bych jí chtěla :slight_smile:.
A napaá mě, nechce jíst ani třeba sama? To u nás hodně funguje, moc ho to baví, tak když má něco na kousky a může to jíst sám, tak je rád...
3. lis 2011 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@hyriska Jééé, tak to závidím :slight_smile: další věc, jak Ti Vojtíšek krásně baští :slight_smile: Doufám, že se to srovná, ale nechci jí do toho nutit. Nepomůže ani aby jedla sama :frowning2:(( Zkoušela jsem jí dát ovoce i do takovýho dětskýho talířku, že je dole krásný zvířátko, nic, nazdar a jde pryč, to samé co Vojtíšek na teplé jídlo :frowning2:
My bysme chtěli zase chlapečka, ale to člověk asi neovlivní. Mě se zase strašně líbí Vojtíšek, ale manža ho nechtěl. Pak ještě Daniel a Dominik, ale to mi zkazila máma, protože mi pořád zpívala, no to mu bude každý říkat Dominiku Niku Niku tak jsme to zvarhli. Jsme totiž byli celý těhu v tom, že čekáme kluka. Každý nám to říkal, že mám "klučičí" bříško a nenechali sjme si to říct. Jaký bylo pak překvápko na sále, že je to holčička :grinning: Ted bych jí nevyměnila za nic na světe, rozumbradku jednu :grinning:
3. lis 2011 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: no to máte tedy trpělivost, že jste si o nenechali říct. Mám už se vzbudil Vojtíšek, tak musím jít, pláče v postýlce...Těšíme se na vás, pa
3. lis 2011 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky mám kluka 1 rok a 4 měsíce můžeme se přidat?:slight_smile:
3. lis 2011 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulka21 ahojky můžeme s e k vám přidat?Aspon budeme vyrovaní dvě holky dva kluci:slight_smile:
4. lis 2011 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@nunik11 Ahojky, určitě :slight_smile: Budeme jedinně rádi a vyrovnání je taky super :grinning: Srazík je napsaný výše :slight_smile:)
4. lis 2011 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulka21 tak díky to jsme rádi.Kdy,že jste do nakonec dohodly až toho 14.11?To opravdu nemáte časík,když jste s dětmi doma až za takovou dobu?:slight_smile:
5. lis 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@nunik11 Jj, na toho 14.11. já dřív můžu, tak pokud bys chtěla tak se můžeme sejít :slight_smile:)
5. lis 2011 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jo proč ne kdy se ti to hodí?:slight_smile:
6. lis 2011 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulka21
@maxi.smile
Ahoj holky, tak se na vás v pondělí moc těšíme! Platí to? v 9 u Hassa? A kde tam?
12. lis 2011 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@hyriska
@janulka21
a co před vchodem do Rossmanna? V 9 hod?
12. lis 2011 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@nunik11 tak se těšíme! :wink:
12. lis 2011 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@maxi.smile
@hyriska Za nás také platí :slight_smile:)) Těšíme se :slight_smile:)))
12. lis 2011 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulka21
@maxi.smile
@nunik11
Tak před Rossmannem. Těšíme se :wink:
12. lis 2011 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulka21
@maxi.smile
Ahoj holky, půjdeme zítra dopoledne do toho dětského koutku? Hodí se vám to?
Simčo, říkala jsem doma o Nožičkovi a David byl v šoku :slight_smile:)). Prý proč skočil? :slight_smile:
A fusak s beránkem je úplně nádhernej! Radši jsem na to neměla ani koukat, teď bych ho chtěla :slight_smile:
14. lis 2011 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek