• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Černého Mostu. Pokec, návštěvy, výlety

28. října 2014 
@hyriska
@janulka21 zítřek potvrzujeme! Tak zase na tu 9 hod? Buď v 9 hod před CA, nebo v 8:45 h u metra ČM, u bankomatu český spořitelny? (hned naproti stanici metra, nejlepší je to na rajský nastoupit do vagonu u řidiče) ? Jak to vidíte??? No to nevim proč skočil, prý se to ve škole i tají, že ofic. verze je, že měl nějakou dlouhodobou vážnou nemoc...a na to prý zemřel..My teď odpol vytáhli lepší bundu, boty, čepici i rukavice, tak snad zimu přežijeme ve zdraví..jsem hrozná zmrzlina :grinning: A udělala jsem si radost, koupila jsem si těhu kalhoty, krásný!!!! Jen nevím, jak mi dlouho budou, vzala jsem si je v mojí velikosti a jsou mi ťip -ťop :grinning: Prostě budu doufat, že se trošku vytáhnou a že mi poroste jen břicho :grinning:

@janulka21 jo a prosím, vem nám tu šáličku :wink:

Těšíme se!!!!
14. lis 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
14. lis 2011 v 17:50 • monny89
@maxi.smile
Na 9 je to fajn. Tak my budeme čekat v 8:45 u toho bankomatu. Máme to po cestě.
No my musíme taky najít nějaký rukavičky, chudáček můj, měl odpoledne úplně zmrzlý ručičky. Akorát si je asi nenechá na sobě...No tak to jsi měla pěkný odpoledne :slight_smile:. Těhu kalhoty jsou super.
Zítra se těšíme, ahoj
14. lis 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulka21 tak jak jste na tom, holky??? :slight_smile:
14. lis 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maxi.smile
@hyriska Ahoj holky, omlouvám se, ale byli jsme u tý zubařky a ted jsme se vrátili ze schůze BD, jsme tam neměli ani lézt :grinning: Zítřek platí a šálku vezmu, už je i vypraná :slight_smile:
14. lis 2011 ve 21:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hyriska jo, ještě se, prosím, zeptej na tu školu :slight_smile: Aktuální to u mě není, ale tak koukla bych se na jejich stránky..třeba mě to někdy popadne :wink: Kuju :slight_smile:
14. lis 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka21 no super! A máme na Tebe čekat u toho bankomatu, nebo kde???
14. lis 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maxi.smile
Simčo,
chodí na Metropolitní universitu obor mezinárodní vztahy http://www.mup.cz/. Alespoň to už vím i já :grinning:
14. lis 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maxi.smile Já nevím jak bude Anet vstávat, usla mi v metru po cestě k zubařce a šla spát místo v půl osmý v devět. Můžeš mi, prosím poslat do IP Tvé tel. číslo? Ráno bych Ti napsala. Děkuju :slight_smile:
14. lis 2011 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je mi to moc líto,ale jsme marod tak jsme se s vámi nemohli sejít.Není nějaký jiný náhrdaní termín kdy by jsme mohli už s vámi?Dííky
17. lis 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky je možno se s vámi někde sejít?:slight_smile:
30. lis 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hyriska
@hyriska Ahoj holky, jak je? U mě docela mazec :frowning2: Za dva týdny píšu dvě zkoušky a ještě jsem byla nemocná tak proto jsem se neozvala. Budete mít tenhle týden časík?
3. pro 2011 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunik11 ahojky, proč ne :slight_smile: Počkej jak se domluvíme s holkama a můžeš se přidat :slight_smile:
3. pro 2011 ve 21:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super budu se těšit:slight_smile: pisněte ju?
4. pro 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maxi.smile
@hyriska Halooo, co je s Váma?
7. pro 2011 ve 14:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a nemáte nějaký email nebo tel. kde by jsme se lépe domlouvaly?:slight_smile:
8. pro 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloo holky nechcete se sejít po Novém roce?:slight_smile:
30. pro 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky je mi 28 let a mám 14 měsíční dceru.Jsme z Černého mostu a hledám maminu co by se k nám připojila na procházky a tak
2. říj 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jste tu,že by jsme udělali nějaký srazík po letech? :slight_smile:
25. říj 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, omlouvám se, že jsem tu tak vpadla, ale potřebujeme nutně dohnat ztrátu 3 dní. Natálka byla na 3. místě a bohužel spadla až na 13. místo. Aby se mohla zúčastnit dalšího kola, potřebujeme zůstat v první patnáctce, což je hodně těžké, protože s tím mrnětem nemohu sedět pořád u počítače a prosit známé jako to dělají ostatní :frowning2: Takže vás moc, moc, moc prosím, jestli byste nám neposlaly pár hlasů. Jde poslat 5 hlasů za hodinu, takže pokud nemáte jiného favorita, dejte nám je všechny, prosím. Jedná se o to, že pokud se dostane do druhého kola, hlasování už bude objektivní, jelikož se bude hlasovat pomocí sms. Předem vám moc děkuji :slight_smile:
http://prozeny.blesk.cz/soutez/zlaticka/2012/profil/2044/natalie/
26. říj 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky prosim potrebuji se spojit s maminku maxi.smille,kvuli jejimu inzeratu,ale asi tady ted moc neni.moooc prosim jestli jsi to nekdo precte a znate ji,at se mi prosim ozve.dekuji mnohokrat
28. říj 2014 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek