• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Holic a okolí. Najde se někdo?

27. ledna 2014 
:slight_smile: Milé maminky, bydlím v Holicích půl roku a mám roční dcerku. Občas uvažuji, že bychom se vydaly do DM na cvičení s miminky abychom se seznámily.. ale vždy z toho sejde. Tak zkouším alespoň touto cestou poznat maminky z našeho kolí... Nemohla jsem tady na diskuzi najít v regionech Holice tak přidávám téma nové... a doufám, že se nás tu brzy sejde víc...
18. únor 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teda maminka nie som,ale patrím medzi tie snažilky.Ale o chvílu budem bývať aj ja v Holíči :slight_smile:
18. únor 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
simonka ahoj :slight_smile: to vůbec nevadí :slight_smile: budete se sem stěhovat? Tady je to rušné :grinning:
19. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej budeme,najneskôr v máji. A strašne sa bojím,že tam budem sama,nakoľko tam nikoho nepoznám. Kde v Holíči bývaš presne?
19. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já bydlím na Staroholické přímo proti restauraci. No tak až se nastěhujete tak si napíšeme a můžeme zajít na kafe :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ani neviem kde je,nakoľko Holíč vôbec nepozám.Ako dlho tam bývaš?? To by sme mohli,to by bolo super :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přímo v Holicích bydlím cca půl roku. Máj... myslíš ulice - květovky?
19. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
malá teď chrupe :grinning: hurá hurá, odběhnu si uvařit kafe a hned jsem tu :slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda tady v Holicích snad nejsou žádné maminky :slight_smile:
25. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ja mám tiež taký pocit :frowning2:
26. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
haló haló... nikdo sem nic nenapíše :slight_smile: ?
2. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, koukám, že holických maminek je strašně málo nebo jsou hodně stydlivé :confused: Já jsem z Horního Jelení (taky přistěhovalec:slight_smile:) a zatím tu skoro nikoho neznám. A jezdit s kočárem samotnou mě moc nebaví :frowning2:
7. bře 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od kud jsi se přistěhovala, Vendulko? Já jsem původně z Pardubic :slight_smile:
7. bře 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj. Původně jsme bydleli v Práchovicích u Dašic. Teda je nás tu opravdu pomálu... Na kočárkování je opravdu lepší jezdit alespoň ve dvou. Čím je Terezka větší tím víc zjišťuju že kolem sebeb potřebuje další děti. V Holicích mám sice švagrovou s 6ti týdením klučíkem ale ty moc na procházky nejsou :grinning:
8. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však taky budou chodit na procházky, až se trochu oteplí :slight_smile:
Práchovice znám, přechodně jsme bydleli v Rovni a to jsem přes Práchovice jezdila na kole do práce a taky jsem tam jeden čas jezdila koupat psy :slight_smile:
8. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Holicích se někde cvičí s miminky? A nevíš od kolika měsíců miminka to cvičení je?
8. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cvičí se tu v domě dětí a mládeže. Na ten věk se ti kouknu snad během zítřka. Dnes nemáme cestu kolem :frowning2: jsme zase nastydlí
9. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak cvičení je tuším ve středu a je pro děti od roku víš.. ale nejsem si jistá. Ještě jsem se nekoukala... jsme nemocný :frowning2: tak nikam nemůžeme
14. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, copak vám je? To počasí zrovna moc nedodá, už aby bylo tepleji. My jsme teď začali jezdít cvičit do Pardubic, tam se cvičí s miminkama od 2 měsíců. Byla jsem na to zvědavá, Jeník zatím hodně spí, tak jsem se bála, aby to neprospal, ale cvičili jsme poctivě celou hodinu a bylo to moc fajn :slight_smile:. Ale tam budeme jezdit jen do té doby než malýho zařadí do kurzu plavání, 2x týdně jezdit do Pardubic, to by bylo asi moc. Takže pak bysme asi začali chodit cvičit do Holic, až teda dorosteme, zatím jsme ještě moc malí.
Tak se opatrujte a brzy se uzdravte. pa
14. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj všem.
Nesetrilek: už jsme zdravý, chvíli jsme tu nebyly protože jsme měli doma na čtyři dny kamarádku ještě z porodnice :grinning: a holky si to náramě užily. Naštěstí už jsme zdravé. Ale obas mrzoutíme... víš jak. není každý den posvícení. Dneska vezmeme malou poprvé na kolo tak jsem zvědavá jak dopadneme :grinning:. Cvičení a plavčení vám moc chválíme... Je tro super!!! My nejezdíme .-( nějak není čas a finance. Chodím ještě do práce aby byli kačky... no jo no, chtěli jsme domek tak musíéme škudlit. Tak cvičíme alespoň doma
20. bře 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: zdáreček. Nesetrilek: Včera jsem potkala v Holicích jednu maminku a ta mi říkala že do Radovánku chodila se synkem cvičit už asi od deseti měsíců. My se tam chystáme příští středu. Dnes razíme na hřiště..včera se nám tam moc líbilo. Ale jsem večer absolutně vyřízená :-/ ... Co jinak? Jak se máte? Tady není ani řádeček :grinning:
26. bře 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Vendulko, my ted nejak nestihame, byli jsme nemocni, nejdriv jen ja a pak to malej chytil ode me, chudacek. Mne uz je teda celkem dobre, ale Jenik jeste kasle, tak porad jeste pro jistotu nechodime ven. Jak jste si to uzily na kole? To my si jeste tak rok pockame :wink: Zatim musime vyhledavat jine aktivity :slight_smile:
2. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: :slight_smile: tak snad už bude hezké počasí :grinning: . Na kole super!!!! malé se to strašně líbí a pořát volá haf haf jak slyší pejsky štěkat. Je to fajn... tak snad i to počasí už bude ok
6. dub 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
halo halo.. je tu někdo???? Ve středu se chystáme do Radovánku do domu dětí... nesetrilek nechcete se jít podívat s námi???? Jen tak na kukačku????
13. dub 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jsme ze Starých Holic. Synkovi byly teď 2 roky. Přistěhovali jsme se sem z Pardubic, také tu skoro nikoho neznáme. Jestli ještě chceš trochu společnosti, rádi Vás uvidíme. Do Radovánku se chystáme už dlouho-nechce se nám tam samotným. zatím se mějte,zdraví Anička.
5. říj 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,holky.Omlouvám se,že Vám sem lezu,jen jsem Vám chtěla říct: Zítra otvírám kavárnu s dětským koutkem v Pardubicích v Pyramidě,v prvním patře(výtah,eskalátory tam jsou) -9*5,5metru,bude hotovej během tohohle týdne,tak kdyby jste měli cestu,jste zvané.Mám už i stránky,zatím bez fotek (dodám),ale prej hezký,říkali holky. www.kavarnaumaminy.cz Těším se.Papa. :slight_smile:
10. říj 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, koukám, že to je hodně stará diskuze, ale jsem také z holic a většina kamarádek má buď starší děti, nebo žádné. nám je 15.měsíců. :slight_smile:
11. čer 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajdaa ahojky.nám jsou jen dva měsíce:wink:
23. led 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj nám za 2 měsíce 2 roky, ale to nevadí. mě příjde , že tu kolem nejsou vůbec žádné maminky :slight_smile: od kud jsi?
23. led 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule123 jé teď koukám, napsala jsem to bez odpověďet :slight_smile: tak kopíruji : ahoj nám za 2 měsíce 2 roky, ale to nevadí. mě příjde , že tu kolem nejsou vůbec žádné maminky emoticon od kud jsi? :slight_smile: :wink:
23. led 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkap dobrý den, ahoj, jsem ze starých holic, začala jsem chodit do radovánku, ale stále nemáme nikoho tady v okolí, za 2 měsíce nám budou 2 roky :slight_smile:)) :wink:
23. led 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek