• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Holic a okolí. Najde se někdo?

27. ledna 2014 
@vendulkaf. dobrý den, ahoj, jsem ze starých holic, začala jsem chodit do radovánku, ale stále nemáme nikoho tady v okolí, za 2 měsíce nám budou 2 roky :wink:
23. led 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj zuzajdo .... tak naposledy jsem sem něco psala asi před třemi roky :slight_smile: a teď na vyskočil email že sem někdo cosi píše :D no konečně :D
najít tady kolem někoho s malými dětmi je celkem problém.... odkud jsi? Naší už je 5 :slight_smile:
23. led 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendulkaf. jsem ze starých holic hanzlova 388 a mám taky ten pocit, nikde nikoho nevídám a všechny známé a kamrádky mám kolem 20km, dnes to není problém, je auto, ale i tak, je lepší když je někdo tady :slight_smile: můj mejlík : zuzka.rehak@seznam.cz :wink:
24. led 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzajdaa : Hledání někoho poblíž jsem tady nakonec vzdala :slight_smile: a časem se sem přestěhovaly některé známé tak to bylo lepší. Momentálně už mi Terezka chodí do školky a já do práce takže s časem je to nic moc. Jak dlouho tu bydlíte??? Malá je teď nemocná takže jsme doma s nastydlinou :( . Tady v květnovkách je pěkné hřiště.. trávily jsme tam dost času. Už aby bylo teplo.
24. led 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulkaf. bydlím na starých od narození :slight_smile: no není problém se kdykoliv sejít. jít na procházku:slight_smile:))))
25. led 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fajn :slight_smile: tak až budeme zdravý tak se můžeme sejít. Dneska je celkem kosa.. ještě že jsme doma.
25. led 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendulkaf. okik, budu se těšit :slight_smile:))) :wink:
26. led 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajdaa no teď už z holic:wink:
26. led 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajdaa
@vendulkaf. taky bych se k vám třeba někdy v květnu přidala:wink: aspon můžete zavzpomínat a pochovat si naše miminko:wink:
26. led 2014 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacule123 ahoj, já jsme ze starých holic a ty? tady na starých mi někdo chybí :slight_smile: a nemusíme přece čekat na jaro :slight_smile: i krátká zimní prochajda je super :slight_smile:
27. led 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek