• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Hostivice a okolí :-)

21. června 2014 
Ahoj, nedávno jsem se přistěhovala do Hostivice. Mám ročního chlapečka a ráda bych se seznámila s nějakou maminkou nebo těhulkou pro občasné procházky a popovídání :slight_smile: Díky
26. říj 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Opravdu tady není žádná maminka z Hostivice a okolí ? :fearful:
4. lis 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nejsem sice z Hostivic, ale nějako dobu jsem tam bydlela. Pak jsem se přestěhovala do P6, ale do Hostivic chodíme na procházky nebo jezdíme na kole.
4. lis 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, díky, že ses mi ozvala :slight_smile: Já jsem bydlela na Řepích a docela často tam jezdíme i do tamějšího MC Řepík. Nevím, jestli ho znáš? Teď jsme bohužel nemocní - máme pořádnou rýmu, ale až se vykulírujeme, mohli bychom jít společně na procházku ? Měj se zatím hezky a pozdravuj děti. Hanka
8. lis 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Tesssay,
nechtěla bys někdy vyrazit na procházku? Jsme z Hostivice (pokud tu ještě bydlíš :slight_smile: a mám čerstvě dvouletou slečnu. Říkala jsem si, že možná budete podobně staří, že by si děti třeba rozuměly :slight_smile:

Pěkný den, Petra
22. říj 2012 ve 13:50  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (46. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tes, teď čtu historii Tvých příspěvků a dostala jsem se k nejnovějšímu, každopádně až Ti bude lépe a budeš mít chuť, rády vás s malým poznáme! Držím palce, Petra
22. říj 2012 ve 14:02  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (46. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wasilly ahoj, tesim sa ze som nasla túto konverzu:slight_smile: stahujeme sa do Hostivic a rada by som sa opytala ako sa tam byva, keďže mame dve deti malinke, sú tam miesta na prechádzky a nejake centrum detske? Nikdy som tam nebola:slight_smile: tak má zaujíma vsetko o tomto mestečku :slight_smile: budem rada ak si nájdeš čas. Ďakujem
21. čer 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wasilly ahoj, tesim sa ze som nasla túto konverzu:slight_smile: stahujeme sa do Hostivic a rada by som sa opytala ako sa tam byva, keďže mame dve deti malinke, sú tam miesta na prechádzky a nejake centrum detske? Nikdy som tam nebola:slight_smile: tak má zaujíma vsetko o tomto mestečku :slight_smile: budem rada ak si nájdeš čas. Ďakujem
@tesssay
21. čer 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek