Maminky z Hostivice a okolí 🙂

Ahoj, nedávno jsem se přistěhovala do Hostivice. Mám ročního chlapečka a ráda bych se seznámila s nějakou maminkou nebo těhulkou pro občasné procházky a popovídání 🙂 Díky
tesssayautor
4. lis 2011
Opravdu tady není žádná maminka z Hostivice a okolí ? 😕
nosalice
4. lis 2011
Ahoj nejsem sice z Hostivic, ale nějako dobu jsem tam bydlela. Pak jsem se přestěhovala do P6, ale do Hostivic chodíme na procházky nebo jezdíme na kole.
tesssayautor
8. lis 2011
Ahoj, díky, že ses mi ozvala 🙂 Já jsem bydlela na Řepích a docela často tam jezdíme i do tamějšího MC Řepík. Nevím, jestli ho znáš? Teď jsme bohužel nemocní - máme pořádnou rýmu, ale až se vykulírujeme, mohli bychom jít společně na procházku ? Měj se zatím hezky a pozdravuj děti. Hanka
wasilly
22. říj 2012
Ahoj Tesssay,
nechtěla bys někdy vyrazit na procházku? Jsme z Hostivice (pokud tu ještě bydlíš 🙂 a mám čerstvě dvouletou slečnu. Říkala jsem si, že možná budete podobně staří, že by si děti třeba rozuměly 🙂

Pěkný den, Petra
wasilly
22. říj 2012
Tes, teď čtu historii Tvých příspěvků a dostala jsem se k nejnovějšímu, každopádně až Ti bude lépe a budeš mít chuť, rády vás s malým poznáme! Držím palce, Petra
castania
21. čer 2014
@wasilly ahoj, tesim sa ze som nasla túto konverzu🙂 stahujeme sa do Hostivic a rada by som sa opytala ako sa tam byva, keďže mame dve deti malinke, sú tam miesta na prechádzky a nejake centrum detske? Nikdy som tam nebola🙂 tak má zaujíma vsetko o tomto mestečku 🙂 budem rada ak si nájdeš čas. Ďakujem
castania
21. čer 2014
@wasilly ahoj, tesim sa ze som nasla túto konverzu🙂 stahujeme sa do Hostivic a rada by som sa opytala ako sa tam byva, keďže mame dve deti malinke, sú tam miesta na prechádzky a nejake centrum detske? Nikdy som tam nebola🙂 tak má zaujíma vsetko o tomto mestečku 🙂 budem rada ak si nájdeš čas. Ďakujem
@tesssay

Začni psát odpověď...

Odešli