Maminky z Kladna. Procházky, posezení

Najde se nějaká maminka s malým dětátkem na společné procházky s kočárkem či posezení v dětském koutku.Mám tři děti jedno ve škole,druhé začlo chodit do školky a s 10měs dcerou jsme zůstali sami doma.Tak pokud budeme mít chuť napište a vyrazíme ven 🙂
agule
11. zář 2011
Ahoj,jsem taky z Kladna,mám dospělou dceru,4 měsíční dceru a syn je ve 3.třídě. Chodím ven hlavně dopoledne,tak pokud budeš chtít,určitě můžeme někam vyrazit spolu.
tutlicekautor
11. zář 2011
Ahoj,ráda někam vyrazím také chodíme většinou dopoledne.Z jaké části Kladna jsi? Já bydlím přelom kročehlavi centrum kousek od divadla.
agule
11. zář 2011
Já bydlím hned vedle Labyrintu,tak to máme od sebe kousek 🙂
tutlicekautor
11. zář 2011
🙂 tak můžeme hned tento týden někam vyrazit pokud máš čas.Já nemohu akorát pondělky.
agule
11. zář 2011
To by bylo fajn 🙂 . Akorát ve středu jdu s malou na očkování a minule měla docela strašný průběh,tak to budu doma asi i ve čtvrtek,takže klidně hned úterý nebo pátek.
tutlicekautor
11. zář 2011
tak fajn můžeme tedy hned v úterý.V kolik hodin se ti to hodí?Očkování díky bohu u nás probíhá v pohodě,alespoň prozatím.
agule
11. zář 2011
Já dám vědět,podle toho, v kolik bude malá jíst. Už nekojím , takže krmím hned,jak se ráno vzbudí. Určitě napíšu,v kolik by jsme mohly vyrazit.
tutlicekautor
11. zář 2011
Dobře tak si dáme větět.Těšíme se.Zatím ahoj musím běžet.Hezké odpoledne
agule
13. zář 2011
Ahoj,tak se ozývám,jak jsem slíbila...pokud máš dneska čas a chce se ti někam na procházku,tak se můžeme sejít třeba u divadla po 10hod. ?
tutlicekautor
13. zář 2011
Ahoj,na procházku vyrazím ráda,ale mám čas pouze do 11:45hod musím potom pro syna do školky.Budu tedy u divadla okolo 10hod.Sice tě nepoznám,ale ty mě snad podle foto ano 🙂
agule
13. zář 2011
Těším se,jen budu mít možná pár minutek zdržení, malá má jíst v 10,ale nic se nestane,když jí dám najíst o chvilku dřív a vyrazim...a snad tě poznám 🙂
tutlicekautor
19. zář 2011
Ahoj,tak jak dopadlo očkování,doufám,že to malá snesla dobře?
agule
20. zář 2011
Ahoj,tentokrát to bylo docela v pohodě,byla jen trochu teplota,zvládla to 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli