• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Kladna. Procházky, posezení

20. září 2011 
Najde se nějaká maminka s malým dětátkem na společné procházky s kočárkem či posezení v dětském koutku.Mám tři děti jedno ve škole,druhé začlo chodit do školky a s 10měs dcerou jsme zůstali sami doma.Tak pokud budeme mít chuť napište a vyrazíme ven :slight_smile:
8. zář 2011 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,jsem taky z Kladna,mám dospělou dceru,4 měsíční dceru a syn je ve 3.třídě. Chodím ven hlavně dopoledne,tak pokud budeš chtít,určitě můžeme někam vyrazit spolu.
11. zář 2011 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj,ráda někam vyrazím také chodíme většinou dopoledne.Z jaké části Kladna jsi? Já bydlím přelom kročehlavi centrum kousek od divadla.
11. zář 2011 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bydlím hned vedle Labyrintu,tak to máme od sebe kousek :slight_smile:
11. zář 2011 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:slight_smile: tak můžeme hned tento týden někam vyrazit pokud máš čas.Já nemohu akorát pondělky.
11. zář 2011 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
To by bylo fajn :slight_smile: . Akorát ve středu jdu s malou na očkování a minule měla docela strašný průběh,tak to budu doma asi i ve čtvrtek,takže klidně hned úterý nebo pátek.
11. zář 2011 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak fajn můžeme tedy hned v úterý.V kolik hodin se ti to hodí?Očkování díky bohu u nás probíhá v pohodě,alespoň prozatím.
11. zář 2011 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Já dám vědět,podle toho, v kolik bude malá jíst. Už nekojím , takže krmím hned,jak se ráno vzbudí. Určitě napíšu,v kolik by jsme mohly vyrazit.
11. zář 2011 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobře tak si dáme větět.Těšíme se.Zatím ahoj musím běžet.Hezké odpoledne
11. zář 2011 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,tak se ozývám,jak jsem slíbila...pokud máš dneska čas a chce se ti někam na procházku,tak se můžeme sejít třeba u divadla po 10hod. ?
13. zář 2011 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj,na procházku vyrazím ráda,ale mám čas pouze do 11:45hod musím potom pro syna do školky.Budu tedy u divadla okolo 10hod.Sice tě nepoznám,ale ty mě snad podle foto ano :slight_smile:
13. zář 2011 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Těším se,jen budu mít možná pár minutek zdržení, malá má jíst v 10,ale nic se nestane,když jí dám najíst o chvilku dřív a vyrazim...a snad tě poznám :slight_smile:
13. zář 2011 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj,tak jak dopadlo očkování,doufám,že to malá snesla dobře?
19. zář 2011 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,tentokrát to bylo docela v pohodě,byla jen trochu teplota,zvládla to :slight_smile:
20. zář 2011 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek