• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Libně a Vysočan. Hledám kamarádku

18. září 2015 
Plno maminek zde hledá další maminky a tak jsem se rozhodla také najít nějaké maminky, s prcky či čekající těhulky, které by si rády popovídali. Hledáme kamarádku s prckem na společné procházky, návštěvy, kávičku, popovídáníčko a kamaráda pro naší malou princeznu. Jinak se jmenuji Lucka, je mi 25 let a mám roční dcerku Klárku. Jsem veselé, hravé a živé dívčiny. Tatínek je do večera v práci a my se doma začínáme nudit tak hledáme kamarádky na společné řádění a vymýšlení různých akcí pro naše ratolesti a odpočinek pro nás maminky. Tak pokud máte zájem a jste z oblasti Vysočany a Libeň (bydlíme mezi) tak se určitě ozvěte, budeme se těšit. Lucka a Klárka
20. čer 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Že by žádná maminka z Libně ani Vysočan? V parku potkávám hodně maminek, samotných s miminkem ale ty asi nechodí sem hledat společnost :frowning2:
22. čer 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj moc ráda bych s vámi zašla na procházku. Je mi 28 let a mám 10 měsíční holčičku Dominičku. Už to začíná být pěkně neposedné šídlo a tak sháníme kamarádky. Bydlíme na Balabence a i když už jsme tu nějaký ten rok, tak tu vůbec nikoho neznáme :frowning2:.
17. říj 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - narazila jsem na tuhle diskuzi ale koukám že je už nějaký ten pátek stará.... tak se chci zeptat - zda je to ještě aktuální? Já bydlím ve Vysočanech blízko metra u Rokytky, bydlím tady už taky nějakou dobu ale z okolí moc lidí neznám, kamarádky i s dětma jsou spíše dál, ráda bych se také seznámila s nějakou maminkou a podnikala společné akce apod. Je mi 27 let a mám skoro dvouletého syna, je to vcelku kliďas začíná ho zajímat společnost ostatních dětí, ideálně starších, myslím že by mu prospěla nějaká kamarádka/kamarád :sweat_smile:
11. led 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flosinka86 Ahojky, bydlím na Balabence, před měsícem se mi narodila dcera, mám ještě syna dva roky a pět měsíců. Chodíme na procházky, hrát si do dětského koutku Bambule, ale moc rádi bychom našli "kamarády" pro společné vycházky, setkání.. měli by jste chuť s námi něco podniknout? Šárka
21. únor 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tu někdo? :grinning:
13. črc 2015 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lufy Hlásím Libeň:slight_smile:
13. črc 2015 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misadan No paráda :slight_smile: Já bydlím na rozhraní Vysočan a Libně a hledám kamarádku na společné poplkání, případně procházky apod. Miminko čákáme v září :slight_smile:
13. črc 2015 ve 14:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, také hledám nějakou maminku na popovídání a procházky. Mám 3 měsíční dcerku a bydlíme kousek od Balabenky.
18. zář 2015 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek