• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Münchenu a okolí

9. listopadu 2012 
ahojky :slight_smile: jsem tu nova a prave jseme se zaregistrovali na Modreho konika :- zijeme v Münchenu a mame cerstve pozitivni testik. Je tu nejaka z vas z Mnichova? Chtela bych se o to stesti podelit.. ale skoro vsechny me kamadky pracuji u stejne firmy . To znamena Pssssssst. :frowning2: Hezky den vsem
23. led 2010 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ivetko, ja jsem primo v Mnichove, mam 2 letou dceru a cekame druhe miminko... Gratuluju k testiku!!!!
23. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Milusko jeee, tak tu preci nekdo je. Taky moc gratuluji k druhemu mimi.. a jak jsi daleko? :slight_smile: Asi jsi na materske,vid? Kde v Münchenu bydlite, my ve Schwabingu. zatim pa pa
24. led 2010 v 01:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme v Moosachu, takze ne daleko. Jsem 18tt, to se ukazuje vedle jmena u prispevku.
Jsem s malou doma, ale ne na materske, byla jsem selbständig, takze jsem ted tusim arbeitslos nebo Hausfrau :grinning: . Pracuju jen v pondeli dopoledne v jedne Spielgruppe, ale to se nepocita.

Kde pracujes ty?
24. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,stale zijete v Nemecku? Ja jsem kousek od Mnichova ..Augsburg...Hledam tu nove kamaradky abych nebyla sama... :frowning2:
22. pro 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, s rodinkou se budeme stěhovat do Německa Hallbergmoos - Mnichov. Tak hledám nové kamarádky abychom měly s dcerkou ( 4 roky ) v Německu nějakou zpřízněnou dušičku z Čech :slight_smile:
2. čer 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky. v marci sa budeme s rodinou stahovat do mnichova. teda do okolia, smer na salzburg.mm dostal job a zacina vo februari. hladame nejake slusne byvanie a ja samozrejme kontakty. momentalne zijeme v CH.
9. lis 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek