Maminky z Nového Strašecí

Ahojky maminky, hledám někoho, s kým bych mohla něco i s dětmi ( a klidně občas i bez nich) "podniknout". Bazén, kino, divadlo nebo jen tak pokec v kavárně nebo čajovně... Nebydlím sice v Novém Strašecí, ale obě moje děti tady chodí, Honzík do školky (3 roky) a Anička do školy (10 let). Nechybí některé z vás parťačka? Pája
anngie
17. pro 2009
ahojky, tady jedna je 😃
paja: písnu ti do IP...

ozve se ještě nějaká mamina?? 😉
anngie
21. pro 2009
ozve se ještě nějaká maminka z NS? :-N
pajaschejautor
24. pro 2009
vážně tady zůstanem samy? 😞
cazadora
25. pro 2009
ahoj holky jsem z tuchlovic to je coby kamenem dohodil😉
pajaschejautor
25. pro 2009
Ahojky Caz, jéje, ty máš úplně čerstvoučké mimi :-o , to moc blahopřeju. Ať je Štěpánka i maminka moc zdravá! Zbytek rodinky samozřejmě taky 🙂 . Já taky nejsem přímo z NS, mám to taky co by kamenem dohodila a zbytek dojel autem 😃 . Bydlím až ve Vinařicích u Loun, ne u Kladna, ale obě děti chodí do NS a já na angličtinu taky. To sis dala nádherný dárek k vánocům. Kde si rodila?
cazadora
25. pro 2009
Ahoj pajo, jj máme čerstvou holčičku,rodila jsem na kladně jako i poprvé 😉 jsem ani nevěděla že jsou nějaké vinařice u Loun 😉 a co že jezdíte do strašecí do školy a školky?
janinac
28. pro 2009
cazadora: ty jsi z Tuchlovic?? A neznáš Renatu Bonovou nebo Petru Reiterovou?
iris
29. pro 2009
Janinac, já je znám obě 🙂 Všechny zdravím.
cazadora
29. pro 2009
jani v tuchlovicích bydlim teprv dva roky a zrovna tyhle holky neznám, ikdyž asi podle vidění určitě jo 😉
iris
29. pro 2009
já v Tuchlovicích bydlela cca 24 let...Renata se mnou hrála volejbal a Petru znám taky 🙂
janinac
29. pro 2009
Jééé Iris tak obě dvě moc moc moc moc moc pozdravuj....že je pozdravuje Janina z Dobroměřic u Loun 😉
Oni budou vědět 😉
Chodila jsem s nima do školy na Stochově 😉
iris
30. pro 2009
Já si to myslela...já je moc nevídám, už v Tuchlovicích nebydlím, ale když jedu k našim tak Renatu občas potkám, Petru míň, ale vyřídím 😉
pajaschejautor
30. pro 2009
ahojky Caz, no, manžel pracuje v NS, já v Řevničově, takže jezdíme denně pracovat do jiného kraje 🙂 , Vinařice u Loun jsou totiž poslední obec Ústeckého, hned vedle nás už začíná Středočeský. Takže děti jezdí pochopitelně s námi 🙂, Anička má v NS i hudebku a angličtinu.
pajaschejautor
30. pro 2009
janinac, ahojky, Dobroměřice jsou od Loun taky kousíček, nevyrazila bys někdy někam? S dítkem nebo bez něj... Honzík měl v červenci 3 roky.
anngie
8. led 2010
posunuji, třeba se někdo zase objeví 😃
cazadora
8. led 2010
anggie a ty jsi přímo z nového strašecí?
anngie
11. led 2010
cazadora: jj, napsala jsem ti do IP, sem nakouknu jen když si vzpomenu 😃
barcid
28. únor 2013
@pajaschej Ahojky páji piši asi dost pozdě a doufam ,že to neva 😢 čtu tvojí zprávičku achybí nám s mým synem nějaká malá partička na různé zábavy,výlety ,akce a i si někam zajít na pokec 😉 Víš nebydlíme tu dlouho nedavno jsme se sem přistěhovali a nikoho nezname a rádi byjsme poznali 😉 Pa a dobrou Barča
pajaschejautor
28. únor 2013
Ahojky Barči,
můžem se někdy scuknout. Jezdím do Straga každé pondělí na angličtinu, končím v 5, tak bychom mohly pak na kafe. Koukám, že máš šestiletýho Dominika, kam chodíte do školky? Honzík už je v 1. třídě, ale třeba se kluci znají 🙂 . Když tak písni přímo na email pajaschej@seznam.cz.
Papa, Pája
barcid
3. bře 2013
Ahojky Pajo,
dík za odpověd piši až ted,protože mam furt fofr,ale určitě by jsme se mohli sejít,ale nevím přesně kdy 😉 My musíme jezdit do školky na Kladno :-| Ale mám auto a jsem pojízdná.Akde bydlíš ty,jestli se můžu zeptat?Určitě se můžem nějak sejít na pokec 😉 Můžu ti npsat na email a já ti můžu dát můj 🙂 Pa BArča
barcid
13. bře 2013
Hezký večer Pajo,tak jak se máte ted jsem se moc nedostala k psaní 😉 Přišla ti zprávička odemě??To je venku zase bílo pro děti .Co děláte o víkend spíš v neděli?Nechtěla by jsi jít s dětmi do divadilka?Dávají ho u nás ve Strašecím 🙂 Tak zatím pa Barča.

Začni psát odpověď...

Odešli