• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Nového Strašecí

13. března 2013 
Ahojky maminky, hledám někoho, s kým bych mohla něco i s dětmi ( a klidně občas i bez nich) "podniknout". Bazén, kino, divadlo nebo jen tak pokec v kavárně nebo čajovně... Nebydlím sice v Novém Strašecí, ale obě moje děti tady chodí, Honzík do školky (3 roky) a Anička do školy (10 let). Nechybí některé z vás parťačka? Pája
12. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tady jedna je :grinning:
paja: písnu ti do IP...

ozve se ještě nějaká mamina?? :wink:
17. pro 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozve se ještě nějaká maminka z NS? :sweat_smile:
21. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vážně tady zůstanem samy? :frowning2:
25. pro 2009 v 00:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jsem z tuchlovic to je coby kamenem dohodil:wink:
25. pro 2009 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Caz, jéje, ty máš úplně čerstvoučké mimi :astonished: , to moc blahopřeju. Ať je Štěpánka i maminka moc zdravá! Zbytek rodinky samozřejmě taky :slight_smile: . Já taky nejsem přímo z NS, mám to taky co by kamenem dohodila a zbytek dojel autem :grinning: . Bydlím až ve Vinařicích u Loun, ne u Kladna, ale obě děti chodí do NS a já na angličtinu taky. To sis dala nádherný dárek k vánocům. Kde si rodila?
25. pro 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pajo, jj máme čerstvou holčičku,rodila jsem na kladně jako i poprvé :wink: jsem ani nevěděla že jsou nějaké vinařice u Loun :wink: a co že jezdíte do strašecí do školy a školky?
25. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cazadora: ty jsi z Tuchlovic?? A neznáš Renatu Bonovou nebo Petru Reiterovou?
28. pro 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janinac, já je znám obě :slight_smile: Všechny zdravím.
29. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani v tuchlovicích bydlim teprv dva roky a zrovna tyhle holky neznám, ikdyž asi podle vidění určitě jo :wink:
29. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já v Tuchlovicích bydlela cca 24 let...Renata se mnou hrála volejbal a Petru znám taky :slight_smile:
29. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Iris tak obě dvě moc moc moc moc moc pozdravuj....že je pozdravuje Janina z Dobroměřic u Loun :wink:
Oni budou vědět :wink:
Chodila jsem s nima do školy na Stochově :wink:
29. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si to myslela...já je moc nevídám, už v Tuchlovicích nebydlím, ale když jedu k našim tak Renatu občas potkám, Petru míň, ale vyřídím :wink:
30. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Caz, no, manžel pracuje v NS, já v Řevničově, takže jezdíme denně pracovat do jiného kraje :slight_smile: , Vinařice u Loun jsou totiž poslední obec Ústeckého, hned vedle nás už začíná Středočeský. Takže děti jezdí pochopitelně s námi :slight_smile:, Anička má v NS i hudebku a angličtinu.
30. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janinac, ahojky, Dobroměřice jsou od Loun taky kousíček, nevyrazila bys někdy někam? S dítkem nebo bez něj... Honzík měl v červenci 3 roky.
30. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
posunuji, třeba se někdo zase objeví :grinning:
8. led 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
anggie a ty jsi přímo z nového strašecí?
8. led 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cazadora: jj, napsala jsem ti do IP, sem nakouknu jen když si vzpomenu :grinning:
11. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajaschej Ahojky páji piši asi dost pozdě a doufam ,že to neva :cry: čtu tvojí zprávičku achybí nám s mým synem nějaká malá partička na různé zábavy,výlety ,akce a i si někam zajít na pokec :wink: Víš nebydlíme tu dlouho nedavno jsme se sem přistěhovali a nikoho nezname a rádi byjsme poznali :wink: Pa a dobrou Barča
28. únor 2013 ve 22:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Barči,
můžem se někdy scuknout. Jezdím do Straga každé pondělí na angličtinu, končím v 5, tak bychom mohly pak na kafe. Koukám, že máš šestiletýho Dominika, kam chodíte do školky? Honzík už je v 1. třídě, ale třeba se kluci znají :slight_smile: . Když tak písni přímo na email pajaschej@seznam.cz.
Papa, Pája
1. bře 2013 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Pajo,
dík za odpověd piši až ted,protože mam furt fofr,ale určitě by jsme se mohli sejít,ale nevím přesně kdy :wink: My musíme jezdit do školky na Kladno :unamused: Ale mám auto a jsem pojízdná.Akde bydlíš ty,jestli se můžu zeptat?Určitě se můžem nějak sejít na pokec :wink: Můžu ti npsat na email a já ti můžu dát můj :slight_smile: Pa BArča
3. bře 2013 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer Pajo,tak jak se máte ted jsem se moc nedostala k psaní :wink: Přišla ti zprávička odemě??To je venku zase bílo pro děti .Co děláte o víkend spíš v neděli?Nechtěla by jsi jít s dětmi do divadilka?Dávají ho u nás ve Strašecím :slight_smile: Tak zatím pa Barča.
13. bře 2013 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek