• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z okolí Jičína, Semil, Turnova, jste tu?

18. května 2012 
autor
Jo holky, jak je to tam vlastně v zimě? Dost sněhu??? vím že to zní asi divěn, když je to na horách, ale my jsme byli jen JEDNOU!!!!! s dětma na bobech, a to ještě dopoledne. V noci začalo sněžiot, dopoledne jsme vytáhli nadšeně boby a odpoledne to roztálo, fakt přísahám že za celou zimu u nás nesněžilo, sněhu vždy max 5 cm a vydržel jen půl den a hned roztál,hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: já teda zimu nemám ráda, ale než ta šedá hnusná, deštivá, to radši pořádně sněhu :grinning:
3. kvě 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem z Nové Paky (cca 15km od Jičína) a máme 7-mi měsíční Kristýnku :slight_smile:
3. kvě 2012 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a holky, co praktický doktoři a pediatři??? Já jsem tady našla super dr, se kterým jsem se dohodla na NEočkování, takžMatyho ještě nemám očkovanýho hexou a počkáme minimálně do půl roku, pak se uvidí.. a přijal mi ho i po ambuporodu, v den oprodu přijel k nám domů i s váhou a tu nám půjčil, byl perfektní. Matyáš není poslední člen rodiny, ještě mímo bude :dizzy_face: tak jestli nemáte tip na respektujícího doktora??
3. kvě 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@allye1 ahoj :slight_smile: tam byl přítel zrovna dneska kouknout na jeden podnájem :grinning: :grinning:
3. kvě 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaleilah no se sněhem to tu není špatný, bývá tu i půl metru. My bydlíme ještě o trochu výš než je Turnov a tak tu sněhu míváme dost, takže se nemusíte bát:wink:
My máme Dr. docela dobrou, žádné nepovinné očkování nám nenutila jen radila, co dát a co ne a stejně jsem dala spíš na svůj pocit.
Ty musíš mít hodně ráda děti, viď? Jsi tak mladá a už máš tři a ještě další plánujete. :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@stavba upřímně dneska o dětech nechci ani slyšet a ráda je mám na pekáči se švěstkovou omáčkou :grinning: :grinning: nechápu jak mě můžou dvě ani ne metrový bytosti rozpálit do běla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
3. kvě 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jilemnice - sídliště Hraběnka?Říká vám to něco? Je tam jeden byt, starší, ale mohlo by to vyjít :sweat_smile:
4. kvě 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Potřebuju ještě jedno mimino, aby byl klid od všech :grinning: Matyáše jsem dala do kočárku na chodbu a poprosila Adušu a Daniela, aby vozili kočárek. Výsledek : Matyáš spí v kočáru = klid. Adrianka vozí = klid. Daniel trucuje v koutě,protože mu Adriana vzala kočár = klid, ale zamračeno, takže další mimino to jistí :grinning:
4. kvě 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak bydleníčko už snad máme, eď ještě vyřídit smlouvu a můžeme se stěhovat... Tak je tu ještě nějaká mamča z Jilemnice????
15. kvě 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. kvě 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaleilah to je dobře,že jste našli byt...:slight_smile:
18. kvě 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek