Maminky z okolí Jičína, Semil, Turnova, jste tu?

Ahoj, budeme se stěhovat, hledám nějaké maminy z okolí 🙂
kaleilahautor
3. kvě 2012
Jo holky, jak je to tam vlastně v zimě? Dost sněhu??? vím že to zní asi divěn, když je to na horách, ale my jsme byli jen JEDNOU!!!!! s dětma na bobech, a to ještě dopoledne. V noci začalo sněžiot, dopoledne jsme vytáhli nadšeně boby a odpoledne to roztálo, fakt přísahám že za celou zimu u nás nesněžilo, sněhu vždy max 5 cm a vydržel jen půl den a hned roztál,hrůza :-p já teda zimu nemám ráda, ale než ta šedá hnusná, deštivá, to radši pořádně sněhu 😃
allye1
3. kvě 2012
Ahoj, já jsem z Nové Paky (cca 15km od Jičína) a máme 7-mi měsíční Kristýnku 🙂
kaleilahautor
3. kvě 2012
Jo a holky, co praktický doktoři a pediatři??? Já jsem tady našla super dr, se kterým jsem se dohodla na NEočkování, takžMatyho ještě nemám očkovanýho hexou a počkáme minimálně do půl roku, pak se uvidí.. a přijal mi ho i po ambuporodu, v den oprodu přijel k nám domů i s váhou a tu nám půjčil, byl perfektní. Matyáš není poslední člen rodiny, ještě mímo bude x-) tak jestli nemáte tip na respektujícího doktora??
kaleilahautor
3. kvě 2012
@allye1 ahoj 🙂 tam byl přítel zrovna dneska kouknout na jeden podnájem 😃 😃
stavba
3. kvě 2012
@kaleilah no se sněhem to tu není špatný, bývá tu i půl metru. My bydlíme ještě o trochu výš než je Turnov a tak tu sněhu míváme dost, takže se nemusíte bát😉
My máme Dr. docela dobrou, žádné nepovinné očkování nám nenutila jen radila, co dát a co ne a stejně jsem dala spíš na svůj pocit.
Ty musíš mít hodně ráda děti, viď? Jsi tak mladá a už máš tři a ještě další plánujete. 🙂
kaleilahautor
3. kvě 2012
@stavba upřímně dneska o dětech nechci ani slyšet a ráda je mám na pekáči se švěstkovou omáčkou 😃 😃 nechápu jak mě můžou dvě ani ne metrový bytosti rozpálit do běla :-p 8-( 😃
kaleilahautor
4. kvě 2012
Jilemnice - sídliště Hraběnka?Říká vám to něco? Je tam jeden byt, starší, ale mohlo by to vyjít :-N
rozarka65
4. kvě 2012
@kaleilah 😃
kaleilahautor
4. kvě 2012
Potřebuju ještě jedno mimino, aby byl klid od všech 😃 Matyáše jsem dala do kočárku na chodbu a poprosila Adušu a Daniela, aby vozili kočárek. Výsledek : Matyáš spí v kočáru = klid. Adrianka vozí = klid. Daniel trucuje v koutě,protože mu Adriana vzala kočár = klid, ale zamračeno, takže další mimino to jistí 😃
kaleilahautor
15. kvě 2012
Tak bydleníčko už snad máme, eď ještě vyřídit smlouvu a můžeme se stěhovat... Tak je tu ještě nějaká mamča z Jilemnice????
rozarka65
18. kvě 2012
@kaleilah 😃
rozarka65
18. kvě 2012
@kaleilah to je dobře,že jste našli byt...🙂

Začni psát odpověď...

Odešli