• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Olomouce, Prostějova. Přijďte mezi nás.

28. listopadu 2012 
holky budu rada kdyz bedete chtit nejaka treba na prochazku...Rada poznam maminky a nejaky fajn kamose pro Samulku :slight_smile: ci kamosku jemu je to v tomto veku uplne jedno :slight_smile:
18. srp 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stylly dekuji :slight_smile: taky pekna maminka
18. srp 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsme se byli podívat na Flóře, manžel měl volné vstupenky, ale teda nic moc. Lidu šíleně a nic extra k vidění. Jedině bylinky v Áčku se nám líbili, koupila jsem si dva květináčky domů. Byli jste se někdo taky podívat?
20. srp 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvirka já byla s holčičkama na floře včera mezi 15-17hod. a dalo se to., těch lidí už moc nebylo, a je fakt že to bylo slabé, kytky nic moc, stánků málo, koupila jsem si venkovní ibišek, dětem balonek a tím to haslo :unamused:
21. srp 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
23. srp 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...nam to tady nejak vazne posledni dobou :slight_smile:
25. srp 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky jsem zpět z Turecka,....tak co podniknem? :wink: :sunglasses: :wink:
25. srp 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stylly To si to někdo pěkně užíval v Turecku. No ještě, že ti nemusíme moc závidět, protože pařáky byly i tady.
26. srp 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andraa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak trochu
26. srp 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak trávíte s dětmi víkendy???????
27. srp 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktekram kdyz je teplo, tak jedine u vody, nac v tom horku deti nekam tahat:slight_smile: a jinak dle toho, co se vyskytne :wink: vetsinou jedeme k segre nebo si nekamm udelame vylet, proste jednou tak a jednou onak, u nas neni specificke kam se pojede nebo nepojede, hlavni je zabavit deti :grinning:
27. srp 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, tak já se asik k vám trocha připojím.
@aktekram tak my jsme jasní v sezonbu na závodech, na chalupě, furt někde. Znáš nás neposedíme na zadku doma.
29. srp 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky
30. srp 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak to že to tady vázne??????????????????????????????????
30. srp 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja dnews marne koukam co o vikendu podnikneme s prcekem a nevim nevim hruuza :unamused:
2. zář 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak je tu poslední pěkný víkend..... my dneska po obědě frčíme za taťkou na závody a zítrajedeme ke tchánovcům na oběd a pak na rešovské vodopády a do Ikei pro nějaké věcičky. Tak snad to časově všechno stihneme.
3. zář 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, budu mít od švagrové velké množství oblečení na holčičku do vel.98, vše je značkové a za dobré ceny. I boty a spoŕťák Casualplay na prodej. Pokud byste byla některá z okolí Nemilan a měla zájem, můžeme se domluvit a oblečkami se můžete nezávazně prohrabat :slight_smile:
5. zář 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sira Ahoj, tak já bych i do nemilan dojela, ale my teda potřebujeme velikost 86-98
6. zář 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu, koukam nove olomoucke tema :grinning: muzu mezi vas? :slight_smile:
6. zář 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli Už mi to dnes přivezla a dívala jsem se na to, je to spíše menší, spousta bodyček do vel.74, spací overálky to samé, nějaké bundičky, ale taky menší, bylo by tam jen pár triček, ale kvůli tomu tě sem nepoženu...ještě mi má přivézt něco ve čtvrtek, tak se podívám a dám ti vědět. V těchhle velikostech budu mít něco já až se dokopu udělat čistku ve skříni :slight_smile: Přes víkend to dám dohromady a napíšu ti co bych měla. Musím zkusit jestli se Terka ještě vleze do loňských zateplených kalhot a svetrů, mikinek. Tak bych ti nachystala přímo tyhle velikosti na kouknutí.
6. zář 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a něco pro chlapečka 18-24m by nebylo ??? :D
6. zář 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sira super děkuji
7. zář 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nevite o nejake blizke akci pro deti?
8. zář 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko6_12 letecký den v sobotu na letišti v neředíně v Ol :wink:
8. zář 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stylly na chlapečka jen do vel.80-86 max., škoda :slight_smile:
8. zář 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli Tak už se mi to tu kupí, bude toho asi celkem dost, tak snad ráda přehrabuješ oblečení :slight_smile: Trika kr. i dl. rukáv, mikiny, svetry, rifle, manžestráky, šaty, sukně, bundy....Můžeme se předběžně domluvit na středu odpoledne? Dojedeš busem? Je to konečná č.17.
8. zář 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sira určitě dojedu autem a středu dopoledne nemůžu :frowning2: já každou středu vyučuju
8. zář 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli Já jsem psala odpoledne, ale jestli ses překlepla a myslela odpoledne tak můžu i dopoledne. Nebo se domluvíme na jindy. V neděli budu vědět jestli můžu pondělí nebo úterý odpoledne tak ti napíšu. Co učíš?
8. zář 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sira :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. zář 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co děláte s prcky když je hnusně jako třeba ted???
8. zář 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek