Maminky z Olomouce, Prostějova. Přijďte mezi nás.

Maminky z Olomoucka,Prostějovska a okolí,..honem sem :o)
zuzka72
8. zář 2011
Ahojky...
simonceli
9. zář 2011
@sira jaj jsem se překlepla, středa je pro mě mrtvá, dopoledne se chystám na výuku a odpoledne učím. JInej den by se mi hodil víc, jako není problém se domluvit operativně, nebo jestli se ti chce, třeba to nafotit a dát na koníka do bazárku? Ale já klíďo dojedu, to nění problém. Učím v autoškole.
@zuzka72 ahoooj
@stylly tak my třeba jezdíme k sestře, chodíme ven, furt něco. Jako dokud neprší, tak se dá hromada věcí.
sira
9. zář 2011
@simonceli Je toho hodně, několik desítek oblečení se mi fotit nechce...No já jsem tipovala že učíš nějaký jazyk 🙂
sira
9. zář 2011
@stylly Taky jsme dokud neprší venku, chodíme na procházku dopoledne i odpoledne. No a máme zahradu, takže na zahradě je dost vyžití, máme pískoviště, skluzavku (3m heč 🙂 ), houpačky...no a doma frčí kostky, Terka skládá strašně ráda, buď ty dřevěné nebo ty plastové jak mají ty výstupky a zapadají do sebe (něco jak Lego). Nebo malujeme. A Marťa se plazí kolem a bourá co mu pod ruky přijde 🙂
sira
9. zář 2011
Jo a myslím že se teď v Ol. otvírá nějaké nové mat.centrum, tuším Mraveniště, ale nevím přesně kde to je, kámoška mi to říkala ale jsem hlava děravá.
simonceli
9. zář 2011
@sira tak já dojedu, to není problém.... A kde že to bydlíš přesně? No a pka mi dej vědět kdy můžeš, akorát teda na víkend odjíždíme a vracíme se v neděli večer, takže kdyby jsi psala, tak ti odpovím až v neděli večer.
sira
9. zář 2011
@simonceli Nemilany, Povelská 16. A hodí se ti pondělí nebo úterý odpoledne? Jedno odpoledne jedu pro babičku, tak v neděli budu vědět kdy a napíšu. Stačí mi to v pohodě až v neděli večer, klidně i v pondělí během dopoledne jestli se ti nebude chtít zapínat počítač.
simonceli
9. zář 2011
@sira budu počítat teda pondělí nebo úterý. JAk řekneš.....
sira
11. zář 2011
@simonceli Ahojky, takže jestli se ti to hodí, tak můžeš zítra dojet po čtvrté hodině 🙂
simonceli
12. zář 2011
@sira prosím tě, jsetli dorazí rodičák, tak přijedu, ale jinak ne-e bych ti neměla čím zaplatit. Jsem včera dala příteli poslední svoje peníze na naftu a tak čekám, kdy mi je pěkně donese, takže teď mám 60kč v kapse 😃 Pošli mi na sebe číslo na mobil, budu dopoledne doma, ale odpoledne budu mít lítání, tak bych se sem už nedostala ti napsat.
sira
12. zář 2011
608564411. Ok, to chápu 🙂 Bysme to nechali na jindy.
simonceli
12. zář 2011
@sira rodičák došel..... takže dojedu, jen mi řekni, tak za kolik počítáš kus nebo tak orientačně, ať vím kolik mám vybrat, kartou asi u tebe nezaplatím. A sejdeme se někde? Nebo? Já asi budu muset jet autobusem, mám auto na zvedáku a nevim, jestli mi ho v práci stihnou opravit do odpoledne.
simonceli
12. zář 2011
@sira Můžu přijet lehce po 17h? přítel chce jet s malou na kolo, ale může až po práci, takže bych si vzala jeho auto a dojela bez malé. Jestli nevadí. ALe až tak lehce po 17h.
simonceli
12. zář 2011
jaký byl jinak víkend?
simonceli
12. zář 2011
@sira moje číslo je 776562317 a dej prosím vědět, jestli můžu dorazit po té 17h..... jen smsku prosím, já mám ještě nějaké jednání odpoledne na firmě, tak nebudu moct brát telefony. Tak do 13h budu určitě u pc.
slunicko6_12
12. zář 2011
@zuzka72 vitej 🙂
slunicko6_12
12. zář 2011
holky nechcete dat nekdy srazik nekde podle pocasi bud nejaka hernicka pro deti nebo nekde venku ? 🙂
simonceli
12. zář 2011
@slunicko6_12 já jsem pro
slunicko6_12
12. zář 2011
super kdo se prida?
aktekram
12. zář 2011
já jsem taky pro ale až po 21.9., to mám zkoušky a snad i nějaké volné odpoledne
styllyautor
12. zář 2011
@zuzka72 😃 😃 😃 😃 😃

@slunicko6_12 tak už beze mě |-|
slunicko6_12
13. zář 2011
teda holky :-|
simonceli
14. zář 2011
@slunicko6_12 nebude lepší, když půjdeš k nám do diskuze do olomoucand? Tam je nás víc a furt je nějaký sraz. @aktekram ti určitě povolí přístup.
milca111
14. říj 2011
AAAAAAhoj 🙂 tak jsem po 100 letech zase zde 😉 ale koukám a nemůžu naši diskuzi najít 😢
janice20
1. led 2012
ahoj vidím že tu už nikdo nechodí 😉
leiladelly
1. led 2012
jak se píše v názvu diskuse "honem sem". Tak jsem honem tady , ale tady už nikdo 😉
styllyautor
1. led 2012
@milca111 my jsme už uzamčení v místnosti kterou správcuje AKTEKRAM napište jí a ona vám odemče 😉
janice20
9. čer 2012
já jí psala už 2x a ignoruje mě
leiladelly
9. čer 2012
@janice20 to ne, Markéta spíš nechodí na net, tak často. Jak to uvidí, určitě se ozve 🙂
janice20
9. čer 2012
njn uvidíme 😉