• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Ostravska a Opavska, které jsou s prckem sami

27. února 2014 
Jsou zde maminky ktere jsou s prckem sami? Privitame radi nejake partaky na navstevy, vylety a hrani :slight_smile:
7. led 2014 v 18:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@morgian Ahoj, ja jsem z Hlucina, mam 6ti mesicni holcicku :slight_smile: Rada nekam zajdu :slight_smile:
8. led 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile: Rada te poznavam. Hlucin je pro nas uplne idealni. Tak co vymyslime? Prochazka k jezeru? Budeme se tesit. Alice& jonasek
8. led 2014 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to by mohlo byt:slight_smile: Na kdy se domluvíme? :slight_smile:
10. led 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, moc se omlouvam. Vubec mi neprislo upozorneni o tve zprave. Vlastne nevim zda by melo :/ ale cekala jsem ho. U zje skarede tak co radeji treba Galerie? Treba tento vikend.
21. led 2014 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chci se jen za sestru zeptat bydli v Kravařich a chce zmenit gynekologa znate nejakeho dobreho???
24. led 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky jsem moc spokojena v Hlucine. Je to v ulici Hrncirska. Ochotni. Vstricni. Vse vysvetli a maji na tebe cas. Urcite vygooglujes. Nemuzu si ted vzpomenout na nazev. Jo a zadne nadstandart poplatky
28. led 2014 v 15:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já jsem sice z Hati, ale do Hlučína jezdívám často a někdy i do galerie na kávu nebo jen tak na procházku :slight_smile:
8. únor 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Jetynko. Vubec nechodi upozorneni pokud sem nekdo neco napise. Pokud se budes chtit domluvit pak pis zpravu :slight_smile: Alice
27. únor 2014 v 19:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek