• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Ostravy Hrabůvky, máte chuť jít na procházku?

24. října 2015 
Ahoj, přistěhovali jsme se před 2 měsíci do Ostravy. Mám dva syny - 1 a 3 roky. Pokud máte chuť strávit společně čas, jít na procházku, na hřiště, popovídat, ozvěte se. Budu se těšit. Lenka
4. dub 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valentd Ahoj,vítám tě v Hrabůvce. Taky mám kluka, kterému budou v květnu 3 roky a další mimčo na cestě, taky bude květnové. Ven s malým teď už sama nechodím, sotva se ploužím a syn je dost aktivní, tak bych nestíhala,ale po porodu bude zase dobře. Bydlím u kruháče a ty?
5. dub 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Evo, my bydlíme u kostela, takže kousek od Vás. Až budeš mít chuť, ozvi se, budu ráda. Zatím tady nemám zjištěné ani skoro žádné aktivity kam s dětma, kromě jednoho cvičení s mladším synem, ani jsem neobjevila nějaké hezké dětské hřiště, tak pokud se do Tvého porodu nesetkáme, budu ráda za nějaký tip, kam chodíte nebo jste chodili:slight_smile: Hezký den! Lenka
5. dub 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ja bydlim pobliz Belskeho lesa a mam 11 mesicni holcicku. Muzu se zeptat jake cviceni uz mate? Me ted jedno zrusili, tak hledam nejake nove a nic moc nemuzu najit. Nektere jsou pro me fakt v nevhodnou dobu trebas o pul 9 teprve vstavame :slight_smile:
13. dub 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rominaa
Ahoj, na cvičení chodíme do Kuky (Viva), vedle Broadwaye. Je to po schodech nahoru, není tam výtah, ale dá se tam s kočárkem vydrncat. Začátky jsou v 9 - 9:30 - zaleží na konkrétní skupině.
Lenka
22. zář 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry den, jsem tady poprve a hledam ,nekoho na prochazky mam holcicku.jsme z hrabuvky. nasel by se nekdo.diky za pratelskou
19. lis 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentd
ahojky jsem z hrabuvky, hledam nekoho na prochazky, at uz je odkud koliv. Rada chodim do belskeho lesa. Mala je v kocarku tak je to zatim lehke jej cely projit az nahoru do vyskovic nebo na dubinu. Je to prave prima , ze belsky les to spojuje na vsechny strany.Jestli nekdy budes mit chut jen tak projit a bezne veci kolem deti poklabosit. Budu rada jen nejsem na netu porad. ja ho doma nemam je jen u rodicu tudiz to necham na tobe jak se sejdem nebo co bude dal.
20. lis 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtela bych se zeptat jestli vite, kde by se mohlo na plavani s ditkem, teda krome poruby tam se mi to nejak nezamlouva. Jestli je neco jeste dalsiho nebo jen to dekuji za radu
20. lis 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, z hrabuvky jsme se odstehovali, ale plavani je ve vitkovicich v ridere. nechodili jsme tam, tak nevim, jake to je. skoda, ze uz v hrabuvce nebydlime, ale uplne na jine strane ostravy... hezky den!
20. lis 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chevroliere Ahoj a odkud z Hrabůvky jsi? Můžeš písnout i do IP.
20. lis 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem z jubilejni a ty?
23. lis 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, najde se nějaká mamča na procházky s kočárkem? Hrabůvka, Dubina, Bělský les,...?
13. zář 2015 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@phipi Ahojky, ráda bych taky našla nějakou mamču na procházky. Termín mám začátek října a bydlím ve Výškovicích.
14. zář 2015 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky
Hledam kamaradku, bydlim kousek od radnice.Mam dve deti.
Rada popovidam, zajdu na kafe,zasportuji...
14. zář 2015 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katiisek Ahoj, já bych ráda zašla na popovídání, kafe.... Jak jsem psala výš, miminko teprve čekám a jsem z Výškovic.
14. zář 2015 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam 4mesicni holcicku a pristehovali jsme se do Hrabuvky nedavno. Rada bych obcas zasla na prochazku ci na kafco a pokec :wink:. Ozvete se,kdo ma zajem , budu rada :wink:
24. říj 2015 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malevil82 Ahojky,zasla bys nekdy na prochazku a pokec? :slight_smile:
24. říj 2015 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@phipi ahoj,stale plati kocarkovani? :slight_smile:
24. říj 2015 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek