• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Ostravy Poruby na procházky či pokec

16. listopadu 2012 
Ahojky,

hledám maminky z Ostravy Poruby na procházky či jen společný pokec :wink: Mám dcerku, 9 měsíců. Ozvěte se :wink:
28. čer 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
...... :slight_smile:
28. čer 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, hlasim se z Ostravy - Poruby, cekam holcicku jsem v 8 mesici a mam nevlastniho kluka 4 roky o ktereho se spravedlivym dilem delime s jeho maminkou :grinning:
28. čer 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barulina Ahojky, odkud z Poruby jsi? Az budes mit prcika vetsiho, tak muzeme na spolecnou prochazku :slight_smile: Mam jeste kamaradku z Poruby, ktera bude za chvili rodit, tak budete mit skoro stejne stare prcky :wink:
29. čer 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava Tak vzhledem k tomu, že budu mít letí mimčo tak prochajdovat budem hned a podle dr. malá prijde asi driv na svet, tak uvidime. Jinak treba muzem zajit kdyz budem mit maleho :slight_smile: Ja bydlim u bazenu a ty?
29. čer 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barulina Taky bydlím u bazénu :grinning: Tak to určitě na prochajdu zajdeme :wink: Malá děti miluje! A kde plánuješ rodit?
29. čer 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava ráda bych Fakultku, kde tady u bazenu bydlis?
29. čer 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barulina Rodila jsem tam a nemůžu si stěžovat :slight_smile: Bydlím na tom kopečku, v baráku kde začínají z jedné a druhé stranky chodníky do té naší oázy klidu :grinning: Náš vchod je jediný zateplený z těch tří co ten barák má a je to takový nižší. Z okna koukám na OMV.
29. čer 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava jo jako hlave to je blizko, tak to ja bydlim mei bazenem a bohemkou, jak je ta autoskola.
29. čer 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barulina Tak to jsme se asi nepotkaly, ani při venčení :slight_smile: Máme dva bílé hafany, tak nás jde celkem vidět :grinning: Chodili jsme na louku, než tu postavili ten park. To byla parádička. Jak se těšíš na prcíka? Hned bych si bříško na chvíli půjčila :grinning:
29. čer 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava a to jsme klidne mohly, my mame čivavaka a taky jsme tam s im chodily a i ted tam s im zajdem :slight_smile: navic a OMV jsem byvala celkem casto. Na malou se tesim moc, ale zarove vim e se mi bude po tehu styskat :slight_smile: Jinak já jsem Bára, předpokládam že ty Pavla
29. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barulina Ano ano, těší mě :slight_smile: Jsi Bára nebo Barbora? My máme doma Barborku :slight_smile:) Krásné jméno. A tak třeba jsme si i potkali :slight_smile: Máte fenku či pejska? Pokud pejska, tak jsme se asi moc nepřibližovali, protože doma máme potvoru rváče :frowning2: Tedy jako nikdy se s nikým neporval, protože jsem mu to nedovolila samozřejmě, ale je na psy vysazený :-/ A to od malička byl mezi X psama na cvičáku i venku.. Najednou mu rublo a bylo :grinning:
30. čer 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajoslava Já jsem Barbora, ale tuším, žeBára jako taková ani v kaledáři není. Mě říkají ruznne Bára , Barča, Baruka, zalezi jak kdo. Máme psika, ale takovyho mazla ze to není normáli. A co máte za rasy?
30. čer 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barulina Cetla jsem, ze uz to na Tebe jde, tak hodne stesti, at je to rychlovka a hlavne to moc neboli :wink: Pak napis, az to budes mit za sebou a budete doma :slight_smile: Vyrazime na prochajdu :wink:
10. črc 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ono to tak brzy nepujde, je to nepravidelny to relaxem jeste rozezevem, a hlenovka muze odchazet i mesic, ja spis jsem nervni jestli mam vsechno :grinning: hezkou prochajdu, ja mam nohy hore :grinning:
10. črc 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Haloo maminky, je tu nekdo? Tady snad Porubacky spi nebo co :grinning: V zadnem tematu se to nerozjede.. Kazdopadne chystam se s malou obrazit nejake to materske centrum, prida se nekdo???
16. lis 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
20. zář 2013 v 07:57 • misi85
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
11. únor 2014 ve 14:05 • helena2323
Tvůj příspěvek