Maminky z Prahy 10 - nejlépe Strašnice, Skalka

Ahojky maminky,
asi pred rokem jsme se prestehovali s rodinkou do Strasnic a porad se nam nejak nedari najit spriznene duse na prochazky, hriste, navstevy, mamince treba i na sklenku...
Mam dve princezny - 8/2009 a 6/2011. Hrozne rady bysme nekoho pobliz s kym by se dal travit volny cas. Proste kamaradky pro holcicky ale i maminku 🙂
Budeme se tesit 🙂
aronek
21. zář 2013
@eiminka ahoj, jsem původně ze Strašnic, ale teď bydlíme jinde a jen sem jezdím občas za našima. Chodím s klukama na Gutovku a tam je vždy plno maminek, třeba by se někdo našel tam 😉
eiminkaautor
21. zář 2013
Ahojky, dekuju moc 🙂 Gutovka ma ten problem, ze se tam sjizdi lide z cele Prahy 😞 Od par mistnich maminek vim, ze tam temer nechodi, protoze je tam plno lidi... Ale uvidime, snad budeme mit stesti 🙂 Prestehovali jsme s z kraje Prahy a tam to bylo co do seznamovani jednodussi. Novostavby-vsichni se chteli seznamovat 🙂
aronek
21. zář 2013
@eiminka já tam třeba byla ráno a to tam nebyl skoro nikdo, jen pár místních co daly starší do školky či školy a než šly vařit byly s mladšími chvilku venku 😉 Jako když je odpoledne a krásně, tak je to tam mazec, taky jsem spíš potkala cizince než místní =-)

Začni psát odpověď...

Odešli