• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 10 - nejlépe Strašnice, Skalka

21. září 2013 
Ahojky maminky,
asi pred rokem jsme se prestehovali s rodinkou do Strasnic a porad se nam nejak nedari najit spriznene duse na prochazky, hriste, navstevy, mamince treba i na sklenku...
Mam dve princezny - 8/2009 a 6/2011. Hrozne rady bysme nekoho pobliz s kym by se dal travit volny cas. Proste kamaradky pro holcicky ale i maminku :slight_smile:
Budeme se tesit :slight_smile:
21. zář 2013 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eiminka ahoj, jsem původně ze Strašnic, ale teď bydlíme jinde a jen sem jezdím občas za našima. Chodím s klukama na Gutovku a tam je vždy plno maminek, třeba by se někdo našel tam :wink:
21. zář 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, dekuju moc :slight_smile: Gutovka ma ten problem, ze se tam sjizdi lide z cele Prahy :frowning2: Od par mistnich maminek vim, ze tam temer nechodi, protoze je tam plno lidi... Ale uvidime, snad budeme mit stesti :slight_smile: Prestehovali jsme s z kraje Prahy a tam to bylo co do seznamovani jednodussi. Novostavby-vsichni se chteli seznamovat :slight_smile:
21. zář 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eiminka já tam třeba byla ráno a to tam nebyl skoro nikdo, jen pár místních co daly starší do školky či školy a než šly vařit byly s mladšími chvilku venku :wink: Jako když je odpoledne a krásně, tak je to tam mazec, taky jsem spíš potkala cizince než místní :confused:
21. zář 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek