Maminky z Prahy 3. Dáme kafíčko nebo procházku?

Je tu nějaká mamina - co se pohybuje po Praze 3? A ráda by si sedla s mrňouskem na Parukářku, nebo do Riegrových sadů nebo na Vítkov na kafčo - pivčo? 😉
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
lsx
11. kvě 2011
@alicci ahoj jsme sice z Prahy 10, ale rádi se projedem.
alicciautor
11. kvě 2011
@lsx A od kud jste - Strašnice? Ostatně na tom nezáleží....,,hledám parťačku občas na prochajdu -posezení-pokec-né jen o dětech... 😃
kristina80
11. kvě 2011
My jsme taky z Prahy 10 a rádi někam zajdeme, Vršovice, Vinohrady 🙂
lsx
11. kvě 2011
Super, tak se můžem domluvit. My jsme z Hostivaře, ale chceme poznat i jiný místa v Praze 🙂
kristina80
11. kvě 2011
Chodíme ven většinou po obědě, jak vy? Co někdy příští týden? Zkuste navrhnout hezké místo, já to v Praze moc neznám, jsem nová 😉
lsx
11. kvě 2011
My taky spíš až po o. Co ty Riegráče? Tam jsme ještě nebyli 🙂
kristina80
11. kvě 2011
My taky ještě ne, klidně dojedeme do Riegrových Sadů, snad to zvládneme 😃
lsx
11. kvě 2011
a kdy by se vám to holky hodilo?
kristina80
11. kvě 2011
@lsx Mně asi až příští týden nebo možná v pátek ...
sandritak
12. kvě 2011
Ahoj, dievčatá tak vidím že se domlouváte na "výlet" do Riegerových sadov. My sme z Vršovic, pri Bohemce, takže to máme blízko. Mohli by sme sa pridať?
lsx
12. kvě 2011
já jsem pro 🙂
tenhle týden v pátek (zítra) máme taky volno a příští týden můžem čt nebo pá
kristina80
12. kvě 2011
My bysme mohli zítra po obědě 🙂
lsx
12. kvě 2011
tak super, doufám, že bude lepší počasí než teď :-S
kristina80
12. kvě 2011
Kudy se jde nejlépe do Riegrových sadů, víš Sandro? Kdybys šla pěšo s kočárkem zítra po obědě, přidám se...
lsx
13. kvě 2011
tak co, holky, jak dneska? Pořád koukám ven a nějak se ty mraky honí, nevím, nevím...
kristina80
13. kvě 2011
Holky, já dneska půjdu s malým jenom na hřiště a do parku vedle našeho baráku, ty Riegrovy Sady mám pěšo docela daleko a nevím, jak bude...
lsx
13. kvě 2011
tak snad to vyjde příští týden
kristina80
13. kvě 2011
Snad jo ...
lsx
18. kvě 2011
@alicci
@kristina80
@sandritak
Halo, halo, jak jste na tom tenhle pátek?
alicciautor
18. kvě 2011
@lsx maminy ráda - ale pokud by to šlo v příštím týdnu?kdykoliv -a určitě po obědě - a přesněji by jsme to dopilovali 🙂 V Riegrových sadech je to parádní park ale co víc......je tam obrovská zahrádka pod kaštany - free lidi - psi- děti-dětské hřiště a pak je tam měnší zahrádka.... 🙂 Tento pátek je http://www.zizkovskasmrst.cz/
takže tam razíme na kukačku - pivko a muziku 😉
lsx
18. kvě 2011
jééé to je super, že tam můžou psi, vzala bych svojí hafici, jestli by to nikomu nevadilo 🙂 je hodná.
kristina80
18. kvě 2011
Domluvili jste se nějak nakonec holky? U nás je možno kdykoliv po obídku ...
lsx
18. kvě 2011
Holky, navrhuju úterý, když alicci nemůže tenhle týden. Jste pro?
kristina80
19. kvě 2011
U nás ok, akorát nevím, jak se tam dostanu z Vršovic, jsem této části Prahy neznalá ]-( Nepůjdete někdo pěšky stejným směrem??
lsx
19. kvě 2011
já tam pojedu MHD, můžem si dát sraz, taky ještě přesně nevím, kudy. Tam se asi parkovat nedá, viď, Alicci? Samý modrý zóny?
alicciautor
24. kvě 2011
@lsx ahojky...já jsem dřevák teď jsem vůbec nesledovala dění tady :-S S tím parkováním tam fakt netuším....já chodíme s kočárem....
alicciautor
24. kvě 2011
z Vršovic tram do - Strašnice - Želivského - Jiřího z Poděbrad a tam se zeptat kudy.Nebo to není daleko z náměstí míru.Já chodím od Olšanského náměstí...
alicciautor
24. kvě 2011
jestli jdete dnes tak si to užijte já se nechytám 🙂))) Potřebuju to vědět aspoň týden do předu jsem na MK skoro denně ale občas jen juknu jestli nemám nějaký vzkaz....a jdu od stroje
zuzana0409
24. kvě 2011
ahojte baby...chcem sa len spytat ci nemate zaujem niektora o kocik s autosedackpou...mam na predaj a v lete idem na cehcy tak by som ho zaniesla....potrebujem ho predat...cena je 1600 korun ceskych...kocik+autosedacka sa da nakliknut + fusak na kocik aj sedacku....ak by ste nekoho poznali kto ma zaujem dajte mi veidet dakujem...vhodny aj ako surodenecky na fotke jak je ten stupienok moze sediet starsie dieta... 😉
petule12
24. kvě 2011
Ahojky,

@alicci - Praha 3 - u Viktorky 🙂
Parukářka a Riegrák se pohybuju poměrně často, můžem někdy dát spicha.
Většinou se pohybujem venku tak mezi 11-13 a nebo pak tak po 15 hodině.
Strana
z2
PředchozíStrana
z2