• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 3. Dáme kafíčko nebo procházku?

Je tu nějaká mamina - co se pohybuje po Praze 3? A ráda by si sedla s mrňouskem na Parukářku, nebo do Riegrových sadů nebo na Vítkov na kafčo - pivčo? :wink:
11. kvě 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alicci ahoj jsme sice z Prahy 10, ale rádi se projedem.
11. kvě 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lsx A od kud jste - Strašnice? Ostatně na tom nezáleží....,,hledám parťačku občas na prochajdu -posezení-pokec-né jen o dětech... :grinning:
11. kvě 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky z Prahy 10 a rádi někam zajdeme, Vršovice, Vinohrady :slight_smile:
11. kvě 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, tak se můžem domluvit. My jsme z Hostivaře, ale chceme poznat i jiný místa v Praze :slight_smile:
11. kvě 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodíme ven většinou po obědě, jak vy? Co někdy příští týden? Zkuste navrhnout hezké místo, já to v Praze moc neznám, jsem nová :wink:
11. kvě 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky spíš až po o. Co ty Riegráče? Tam jsme ještě nebyli :slight_smile:
11. kvě 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My taky ještě ne, klidně dojedeme do Riegrových Sadů, snad to zvládneme :grinning:
11. kvě 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy by se vám to holky hodilo?
11. kvě 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lsx Mně asi až příští týden nebo možná v pátek ...
11. kvě 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dievčatá tak vidím že se domlouváte na "výlet" do Riegerových sadov. My sme z Vršovic, pri Bohemce, takže to máme blízko. Mohli by sme sa pridať?
12. kvě 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem pro :slight_smile:
tenhle týden v pátek (zítra) máme taky volno a příští týden můžem čt nebo pá
12. kvě 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bysme mohli zítra po obědě :slight_smile:
12. kvě 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super, doufám, že bude lepší počasí než teď :confounded:
12. kvě 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kudy se jde nejlépe do Riegrových sadů, víš Sandro? Kdybys šla pěšo s kočárkem zítra po obědě, přidám se...
12. kvě 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co, holky, jak dneska? Pořád koukám ven a nějak se ty mraky honí, nevím, nevím...
13. kvě 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já dneska půjdu s malým jenom na hřiště a do parku vedle našeho baráku, ty Riegrovy Sady mám pěšo docela daleko a nevím, jak bude...
13. kvě 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad to vyjde příští týden
13. kvě 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad jo ...
13. kvě 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alicci
@kristina80
@sandritak
Halo, halo, jak jste na tom tenhle pátek?
18. kvě 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lsx maminy ráda - ale pokud by to šlo v příštím týdnu?kdykoliv -a určitě po obědě - a přesněji by jsme to dopilovali :slight_smile: V Riegrových sadech je to parádní park ale co víc......je tam obrovská zahrádka pod kaštany - free lidi - psi- děti-dětské hřiště a pak je tam měnší zahrádka.... :slight_smile: Tento pátek je http://www.zizkovskasmrst.cz/
takže tam razíme na kukačku - pivko a muziku :wink:
18. kvě 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé to je super, že tam můžou psi, vzala bych svojí hafici, jestli by to nikomu nevadilo :slight_smile: je hodná.
18. kvě 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domluvili jste se nějak nakonec holky? U nás je možno kdykoliv po obídku ...
18. kvě 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, navrhuju úterý, když alicci nemůže tenhle týden. Jste pro?
18. kvě 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás ok, akorát nevím, jak se tam dostanu z Vršovic, jsem této části Prahy neznalá :angry: Nepůjdete někdo pěšky stejným směrem??
19. kvě 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam pojedu MHD, můžem si dát sraz, taky ještě přesně nevím, kudy. Tam se asi parkovat nedá, viď, Alicci? Samý modrý zóny?
19. kvě 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lsx ahojky...já jsem dřevák teď jsem vůbec nesledovala dění tady :confounded: S tím parkováním tam fakt netuším....já chodíme s kočárem....
24. kvě 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
z Vršovic tram do - Strašnice - Želivského - Jiřího z Poděbrad a tam se zeptat kudy.Nebo to není daleko z náměstí míru.Já chodím od Olšanského náměstí...
24. kvě 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jestli jdete dnes tak si to užijte já se nechytám :slight_smile:))) Potřebuju to vědět aspoň týden do předu jsem na MK skoro denně ale občas jen juknu jestli nemám nějaký vzkaz....a jdu od stroje
24. kvě 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby...chcem sa len spytat ci nemate zaujem niektora o kocik s autosedackpou...mam na predaj a v lete idem na cehcy tak by som ho zaniesla....potrebujem ho predat...cena je 1600 korun ceskych...kocik+autosedacka sa da nakliknut + fusak na kocik aj sedacku....ak by ste nekoho poznali kto ma zaujem dajte mi veidet dakujem...vhodny aj ako surodenecky na fotke jak je ten stupienok moze sediet starsie dieta... :wink:
24. kvě 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@alicci - Praha 3 - u Viktorky :slight_smile:
Parukářka a Riegrák se pohybuju poměrně často, můžem někdy dát spicha.
Většinou se pohybujem venku tak mezi 11-13 a nebo pak tak po 15 hodině.
24. kvě 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek