• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 3. Dáme kafíčko nebo procházku?

Holky, prosím, prosím, nemohly byste mi doporučit nějakého dobrého dětského lékaře v okolí Olšanského náměstí, popřípadě nám. Jiřího z Poděbrad? Díky moc.
26. zář 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, čekáme miminko v únoru, nenajde se tu těhulka nebo maminka z Prahy 3 přip. okolí?
15. pro 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eniciatko - Ahojky, my jsme z P3 - Jarov.... konecne tram 9...
15. pro 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 mám jeden dotaz ohledně doporučení detského pediatra na Pze 3...
A v případě zájmu můžeme "za chvilku" spolu třeba na procházku :slight_smile:
15. pro 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eniciatko - jasne :slight_smile:, budem rady :slight_smile:, ohledne pediatra? klidne se ptej...
15. pro 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1super :slight_smile:
potřebovala bych někoho doporučit - nejlépe na Pze 3 :slight_smile: nejblíž to máme na Olšanké nám. ,našla jsem tam dr. Šmelhausovou akorát má prý dle recenzi nepříjemnou sestru...:(
15. pro 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.. my mame pediatra Dr. Karhana.. na prvy pohlad strasne mily starsi pan ale teraz ho planujeme "vymenit" pretoze jeho nazory su zarazajuce!! Je to na zastavke Kněžská luka.. My byvame inak na Ohrade a Sarinka ma 7 tyzdnov :slight_smile:
30. pro 2011 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlenushkax - jakto zarazejici?...... jestli se muzu zeptat? ...
30. pro 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eniciatko - my chodime k Dr. Rakusanovi, taky Knezska Luka....bydlime taky tady a nemuzu si na nej stezovat...i super sestricka.....
30. pro 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no boli sme tam ked mala Sara asi 3 tyzdne a vravela som ze strasne vela place(to som este nevedela co pride pozdejsie) a on mi ako "liek" doporucil nech ju dam do postielky a necham vykricat.. to som samozrejme neurobila, aj ked priatelovi sa tato myslienka zapacila( ved je to doktor on vie vsetko najlepsie).. vcera sme boli na kontrole zasa(7 tyzdnov), tak som vravela ze sa to este zhorsilo, ze mala cele dni len krici, vobec nespi a jjedine cim ju trosku ukludnim je chovani.. tak sa zasmial (mne to teda vtipne nepride) a povedal ze mam smolu ze je moja chyba ze som si to takto zariadila aa ze taketo veci sa riesia v 1-2 tyzdni!!! tak to ma fakt vytocil! tyzdnove mimi ktore na mna sotva vidi nechat v postielke urevat do bezvedomia a nezobrat si ho na ruky.. tak to teda nie.. :angry:
31. pro 2011 v 00:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlenushkax - no jasne, to chapu a co prejit vedle? Dr Rakusan je skvelej, Dr. Polakovou nebrat, horsi doktorku jsem nezazila, malou honila po nemocnici pac nepoznala ze ma ve 3m prdy..........
31. pro 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlenushkax - jinak to chapu, za takovou radu bych poslala nekam........... to jsme nedelali nikdy, ani ted, kdyz uz je Alenka batole...........
31. pro 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 no prave vcera sme stretli susedu ktora ma tri decka a ona chodi prave k tomu Rakusanovi a velmi si ho chvalila.. ale potom dodala, ze veaj od Karhana vela ludi odchadza (cim to asi bude?) a kedze ti dvaja pracuju vedla seba tak vramci zachovania nejakych priatelskych vztahov jeho pacientov neberie.. no kazdopadne to skusime a ked sa to nepodari tak budeme musiet hladat inde.. ja svoju malu necham plakat max dve minuty a to len ked sa rozplace pocas mojho "odskocenia" :slight_smile: a inak to ani nebude pokial je taka malinka nech si hovori kto chce co chce....
1. led 2012 v 17:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlenushkax - a to vite ze jeho pacienty nebere? vzdyt dneska ma kazdy svobodnou volbu lekare..... navic my treba nenechavame vyplakat ani ted, dcerka dotedka neusina sama, vzdycky jsme s ni v pokoji, treba obcas ani necteme pohadku, proste jenom jsme tam s ni, ona jinak hrozne place, tak to nechavam byt, pac do 15 minut chrni....a je spokojena, mam pocit ze potrebuje citit, ze ji mame radi, tak proste jeste je mainka a potrebuje nas.....tak od ni neodchazime, celkove ty vyplakavaci teorie neuznavam. Jina vec je kdyz vim ze hysterci a vynucuje si pozornost, to si ji nevsimam, ale nikdy neodejdu.......... , takze naprosto chapu, kdyz ma takove reci, ze se vam to nelibi..... dyt je to miminko.....
1. led 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 - tak tam svagrova bola a vraj jej pekne vysvetlil ze ju nevezme... takze mam nerva, lebo mi pride ako totalna hlupost , ze ma doktor nevezme len preto, ze som s jeho kolegom bola nespokojna!! :angry: neviem kam teraz pojdeme, ale dufam ze uz budeme spokojni...
5. led 2012 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlenushkax - tak to je blby, ja si pana dr. R. nemuzu vynachvalit, ale je pravda, ze jsem mela doporuceni, pac k nemu chodil uz muj manzel, kdyz zacinal....
6. led 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek