Maminky z Prahy 5 a okolí, jsou tu?

Jsou tu nějaké maminky z Prahy 5 a okolí, kterým by se s námi chtělo na procházku nebo na kávu na pokec? Jsem ze Zličína, mám téměř 10ti měsíčního prcka-chlapečka a jelikož jsem tu přistěhovaná, nikoho tu neznám :-p
speedygon
25. čer 2013
Ahojky, jednu takovou diskuzi už mám, ale je nás tam jen pár...chceš se přidat? 🙂 my bydlíme u Anděla tedy 🙂
sarka3autor
25. čer 2013
Ahoj, jo jo, to bych ráda.
speedygon
26. čer 2013
@sarka3 ok, přidávám a hned Ti tam písnu, abys měla přímý odkaz 🙂
kuratkol
13. črc 2013
@sarka3 taky jsem ze Zlicina. Mam holcicku 24 mesicu
sarka3autor
16. črc 2013
@kuratkol Tak můžem někdy vyrazit na procházku nebo na kávu s prckama jestli by byl zájem 🙂
kuratkol
16. črc 2013
@sarka3 Urcite, zitra mam cas 🙂
sarka3autor
16. črc 2013
My zítra také máme čas, ale jen dopoledne jestli neva. Malý cca v 10 svačí, takže tak do 11 bysme se mohli vybatolit. Jak se poznáme a kde se můžeme srazit?My máme černý kočár Jané MUUM, možná už jsme se i potkaly 🙂.
kuratkol
16. črc 2013
Kde tak orientacne bydlite?
@sarka3
sarka3autor
16. črc 2013
Nedašovská
sarka3autor
16. črc 2013
A vy?
kuratkol
16. črc 2013
@sarka3 Tulešická. A kolik máte času ? Můžeme jít na procházku a pak si sednout na kafe v té nové cukrárně s dětským koutkem.
sarka3autor
17. črc 2013
My máme tak hoďku, hoďku a půl max., ale to by se dalo stihnout, tak kde se můžeme sejít?
kuratkol
17. črc 2013
Tak třeba u školky a šly bysme procházkou dolů k rybníčku ?
@sarka3
sarka3autor
17. črc 2013
U školky by to šlo, to je u nás před barákem, pokud myslíte tu v Nedašovský (nevim jestli tu neni ještě nějaká jiná) 🙂 tak v těch 11? Doufám, že nebude malej vyspávat a stihneme to. A jak Vás poznáme?
sarka3autor
17. črc 2013
Tak v 11 nestíháme teprve jdeme svačit.
kuratkol
17. črc 2013
Tak nám zase volalo PPL, že dovezou balík ve 12.30. Tak nezajdeme jen na kafíčko do cukrárny (stejně je pařák) ? Na procházku jindy, až budete mít víc času ? @sarka3
sarka3autor
17. črc 2013
@kuratkol Tak až se Vám bude chtít, můžeme vyrazit k tomu rybníčku. V dohledné době zatím snad nic v plánu nemáme, akorát některý den příští týden pojedem k babičce - nejspíš po nebo út. Dneska to bylo strašně hektický jak jsme chvátali. 🙂
kuratkol
2. srp 2013
@sarka3 No nevím, jak to bude teď s delšíma procházkama, když je mi teď tak šoufl...
sarka3autor
3. srp 2013
Copak? Nějaká nemoc? Nebo že by další prcek?
kuratkol
22. srp 2013
@sarka3 no jo, prcek. Nejak ty nevolnosti nedavam. Je to narocny.
sarka3autor
23. srp 2013
Tak snad to brzy přejde, mně to přešlo pokud si dobře pamatuju někdy kolem 4. měsíce. A měla jsem toho dost a to jsem nezvracela, tak to chápu, obzvlášť když je ještě o koho se starat. To já se v podstatě starala jen sama o sebe 😃
kuratkol
24. srp 2013
@sarka3 ja je mela v 1. tehotenstvi do 16. tydne, tak dlouho to asi nevydrzim, takova doba jeste, ach jo....
sarka3autor
24. srp 2013
@kuratkol Nejhorší je, že na to pořádně fakt nic nezabírá, tedy aspoň mně nezabíralo, jedině spát 😞 To jsem mohla 24 hodin denně a pořád mi to bylo málo.
kuratkol
24. srp 2013
@sarka3 ja prave nejsem zvykla moc spat. Takze kdyz to zaspim jednou pres den, v noci nemuzu spat 😞 nic na to nezabira, to mas pravdu
sarka3autor
24. srp 2013
Aha tak to já když byla těhotná tak bych spala od rána do večera. Tak snad to přejde v tom 4. m. (jsem slyšela, že někdo to má až do porodu).
kuratkol
24. srp 2013
@sarka3 Kazdy den mam pocit, ze uz to nevydrzim.
sarka3autor
24. srp 2013
Ale vydržíš, neboj!!! Ono to přejde. Vim že se to snadno říká, ale ten prcek za to stojí!!!
speedygon
6. říj 2013
holky, v týdnu má být přijatelně, nechcete některá s námi ven? Sešly bychom se na Andělu a zajdeme u nás na zvířátka, na hřiště.
kuratkol
30. zář 2014
Tady to nějak utichlo 🙂
@sarka3
@speedygon
sarka3autor
30. zář 2014
@kuratkol Taky jsem si všimla 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli