Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Maminky z Prahy 5 - Smíchov + okolí, najdou se?

medulin55
17. led 2015

Ahoj holky, hledám maminky i budoucí z Prahy 5 Smíchov či okolí na společný prochajdy,atd.Najde su tu nějaká? 🙂

siebs
24. led 2015

@medulin55 Třetí je fajn. Chcete ven na procházku, nebo někam dovnitř? Co třeba herna na Kampě?

medulin55
autor
24. led 2015

A jak máš starýho prcka?Ta Kampa vypadá dobře 😉 Když nevymyslíme nic jiného,klíďo můžem tam... 🙂

medulin55
autor
24. led 2015

@siebs A jak máš starýho prcka?Ta Kampa vypadá dobře 😉 Když nevymyslíme nic jiného,klíďo můžem tam... 🙂

siebs
24. led 2015

9 měsíců

bewe
26. led 2015

Ahoj holky, kde to tam na té Kampě najdu? 🙂

siebs
26. led 2015

@bewe KC Kampa, podrobnosti najdeš na internetu. Je to přímo mezi Sovovymi mlýny a tím dětským hřištěm

siebs
26. led 2015

Budete tam dnes někdo?
@bewe
@medulin55
@panda_cervena

bewe
26. led 2015

@siebs: my to dneska nestíháme, ale zítra bychom dorazily 🙂

siebs
26. led 2015

Jé, já jsem trouba, vždyť je dnes pondělí 😀 Myslela jsem zítřek. V kolik zhruba to plánujete? Třeba ve tři?

bewe
26. led 2015

No, nějak jsme se předběžně domlouvaly na tu třetí 🙂. Musím juknout ještě jak mi odsud takhle odpo jezdí nízkopodlažní bus 🙂

medulin55
autor
26. led 2015

@bewe
@siebs
Zítra tedy ve tři se sejdeme na Andělu třeba u KFC a pak bychom šli společně na tu Kampu?

bewe
26. led 2015

Ok ;). Budeme tam, zitra si jeste písmem sms ;), těšíme se ;)

panda_cervena
26. led 2015

Ahoj, my tam taky budeme, ale radši bych zůstala venku, když počasí dovolí.

medulin55
autor
26. led 2015

@bewe Yes,i my se těšíme 🙂

medulin55
autor
26. led 2015

@panda_cervena Super,budeme se těšit 🙂 Klidně můžem zůstat venku,já nemám problém s ničím 😉

bewe
27. led 2015

Ahojk holky. Taky nemám problém zůstat venku, zatím (aspon tady) krásně svítí sluníčko 🙂. Jen budu pak potřebovat někde nakojit.

bewe
27. led 2015

@medulin55 nemůžu se ti dovolat, tak nevím, jestli máme vůbec vyjíždět... už bychom se teď musely oblékat...

panda_cervena
27. led 2015

Tak takhle proměnlivo má být venku minimálně do konce týdne, tak nevím, jak se dohodneme 😒

bewe
29. led 2015

Ahoj holky, tento týden nám to nějak nevyšlo, co? Příští týden tu nebudeme, ale ten přespříští bych se určo chtěla sejít. Co vy na to? 🙂

nakad
22. únor 2015

@keeshka ahoj mam mesic a pul stareho chlspecka a bydlim v hlubocepich. Uz se s nekym vidate? Rada se pridam

nakad
22. únor 2015

Holky tak co ten sraz?

lenickalenickalenicka
24. únor 2015

Ahoj holky. Já mám 7 měsíců starou holčičku. Jsem ze Štěchovic. Od Smíchova to není daleko. Ale možná se tady najde i nějaká maminka blíž. Určitě se ráda seznámím. Je mi 27, ráda chodím na procházky, jsem taková upovídaná, aktivní, veselá, normální holka. Holčička je naše první dítě. Určitě se ráda s někým setkám🙂

keeshka
24. únor 2015

@nakad já se ráda setkám 🙂, máme v podstatě stejně staré děti, bydlíme blízko a my dvě si třeba taky sedneme 🙂.

nakad
25. únor 2015

@keeshka a kdy se ti to hodí? já jedu ve čtvrtek na barrandov k pediatrovi, tak jestli bude hezky, můžeme se třeba setkat u billy..

keeshka
1. bře 2015

@nakad Omlouvám se, neměla jsem moc čas na počítač. Budu se snažit sem koukat nebo pošli SZ a můžeme se domluvit 🙂, když se ti to bude hodit.

nakad
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nela2014
13. dub 2015

@keeshka Ahoj, taky jsem z Barrandova 😉Mam 6ti týdenního chlapečka. Nezajdeme nekdy na procházku?

nakad
14. dub 2015

@nela2014
@keeshka
Tak holky, co třeba zítra? má být krásně. navrhuju sraz na plácku mezi billou a dm. co třeba v 10?

nela2014
14. dub 2015

@nakad @keeshka Ahoj, super, já můžu. Zítra jsem tam 😉 Jsme černý Britax kočárek . Těším se 😀

keeshka
14. dub 2015

@nakad @nela2014 taky ráda příjdu 🙂, tak tedy zítra na Chapliňáku v 10hod. My máme hnědý Maxi-cosi.

Sem začni psát odpověď...

Odešli