• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
ahojte
26. lis 2007 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že tohle téma se vážně ujalo :grinning: :grinning: :grinning: tak co maminky z šestky, najdou se nějaký? :slight_smile:
6. pro 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fakt tu je malo co maminek se 6 a okoli :slight_smile:
7. pro 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, já se hlásím :wink:. Odkud přesně jste?
10. pro 2007 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kamus77: jej :slight_smile: pekne ta tu vitam.no ja sem s prahy brevnov.a ty? :wink:
11. pro 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Střešovice. Břevnov je kousíček. Na Bělohorskou chodíme téměř denně :wink:
12. pro 2007 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Přidávám se k maminkám z Prahy 6. Já jsem z Bílé Hory.
12. pro 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj la.kup pekne ta vitam si hodna ze si sa k nam pridala.ta to stranka este len zacina sa rozbiehat.inak ako sa mas?
12. pro 2007 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky
:slight_smile:
15. pro 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda všichni
Majka 225: ok necháme setkání po Novém roce. Taky toho máme teď celkem dost. V pátek jedeme k rodičům a zůstáváme přes svátky. Kdyby se chtěl někdo přidat, určitě není problém. Domluvíme se po novém roce.
19. pro 2007 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady taky jedny Střešovice se hlásej :slight_smile:
28. pro 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky tak co ako sa mate ja sem tu dlho nebola lebo nemala som vela casu. :slight_smile: :wink:
7. led 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že nás z Prahy 6 je celkem hodně. :wink: Já jsem z Břevnova, bydlíme tu třetí rok a já tu nikoho neznám :unamused: . Do teď mi nevadilo, být na mateřské "sama", užívala jsem si klidu, Markétky... Ale po půl roce mi už začíná být smutno. Z kamarádek jsem první kdo má dítě (je mi 27) , a tak jsou všechny ostatní v práci. Co takhle společné vycházky? Jestli je teda na tom někdo stejně jako já :grinning:
10. led 2008 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky koukám, že i děťátka máme podobně stejné - a jedno je na cestě! to je tak krásné, před 14 dny se narodila švagrové holčička. Ta je tak malinká, vůbec si neuvědomuji Markétku takhle malinkou :grinning:
10. led 2008 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdybyste některá chtěla, klidně mi napište do IP. Nejsem tu taky každý den - Markétka chce čím dál víc pozornosti. Ale vždyť vy to určitě znáte :grinning: Těším se!
10. led 2008 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já teda na šestce bydlím od narození ale krom dvou kamarádek taky nikoho s dětma poblíž nemám a musím se přiznat že jezdit sama s kočárkem mě teda dost nebaví... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kam tak nejčastěji chodíte? Já když jdu na nějakou větší tak většinou vyrazím autem do Hvězdy, je to tam po rovince takže pohodička :slight_smile: A už se hroooozně těším na jaro, v tomhle počasí je to pěkná otrava, hlavně než nás obě navlíknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočičáku, do Hvězdy chodíme občas taky, častěji chodíme na Ladronku, nebo k Břev. klášteru, nebo na druhou stranu na Petřin :slight_smile:
Ale Hvězda je z Ladronky nebo od kláštera kousek. CO udělat příští týden někde sraz? Je nás tu víc, tak ať si založíme partičku na jaro, léto - to bude paráda!!!! Sedneme na trávu, děti kolem nás budou lézt :grinning: To oblíkání je vážně děs, nejdřív oblíknu sebe, pak Markétku, aby na mě pak nečekala řvoucí v kočárku, mezitím se spotím, jak s ní zápasím. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo jo pravda, ať už je tu jaro :slight_smile:
10. led 2008 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte petamarketka :slight_smile: to by bolo fajn particku na jar a leto to uz budu mit aj ja mimco a budu moc chodit kočikovat. :wink: no ja sem chodila na ladronku bruslit na kolieskovych korculiach a to bolo zaciatkom tehu.ale potom som to nechala lebo som musela chodit do prace a uz som musela davat pozor vic na sebe.

no to je fatk jak uz bude jaro to pocasi je hrozne :unamused: aj by som isla vonku sa niekam prejst ale mne sa nechce samej.tak len som stale doma a je to otrava ale ked bude mimco tak uz ma to donuti ist vonku. :slight_smile:
10. led 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vrátila z Ladronky - venku je nádherně!!! Majko, nedivím se, že jsi doma, ještě někam s tím pupkem chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Venku to klouže - na Ladronce je jenom ledovka a já si vyšla jen v teniskách - ještě bys sebou sekla :unamused: Víš, co čekáš? a máte jména?
10. led 2008 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Ladronce je to fajn v létě, ale teďka tam musí děsně foukat, ne? Já tam byla tuhle zimu zatím jednou a byla jsem úúúúplně zmrzlá. Každopádně tam mají luxusní latté :slight_smile: Chtěla jsem si na podzim koupit brusle abysme jezdily, ale zatím jsem se k tomu nějak nedostala. Ty máš brusle Peto?
Srazík beru, ale jestli to nebude v naší pěší vzdálenosti, tak spíš začátkem týdne, protože ve čtvrtek nám jede taťka na služebku a sebere nám autíčko :sweat_smile:

Taky jsem zvědavá majko co čekáte, necháváte si to jako překvápko? :wink:
10. led 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peta :slight_smile: no my este nevime co bude mat a uz ani nechceme vediet.ved co budeme mat prekrasne prekvapenie hlavna vec ze miminko je v poriadku.vybavicku mame neutralnej farby. a prechadzku by som zvladla to nemam strach ved ked idem na poradnu tak chodim sama piesky po tych klzavych chodnikoch.idem si pomalicky a je to v pohode. ach za 3tyzdne mi bude traba ist do vinohradske nemoc.sa zaregistrovat k porodu.a co myslis kto pojde so mnou? nikto. manzel musi byt v praci ta len sama na seba sa musim spoliehat. mna len tolko stve ze musim ist az tak daleko do nemoc.lebo tu vsetko na okloi je uz davno davno obsadene. :unamused: a meno este nevieme jake dame.ako ja pozeram stale na mena ale co sama nemozem rozhodovat o mene musi vybrat aj manzel.
:slight_smile:
10. led 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Majko, až na Vinohrady, no chudáčku! A původně jsi chtěla do Motola? Poslední týden je to fakt venku o ústa, tak dávej pozor, ještě teďka si pamatuju minulou zimu když jsem byla těhu jak jsem ani nechodila se psem protože mě dvakrát stáhnul po sněhu a já padla na zadek, bála jsem se pak. No ale jinak aby Ti to nebylo líto, tak se mnou manžel chodil maximálně tak na ty velký ultrazvuky, jinak jsem se taky o sebe musela postarat sama, vždycky mi to bylo líto když jsem v poradně viděla ty tatínky co doprovázely a já tam byla sama :unamused: No ale co, jsme velký holky, ne? U porodu manžel byl a to je pro mě nejdůležitější :slight_smile:
10. led 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Markynka spinká :dizzy_face: a já mám trošinku čas. No, co se manželů týče, tak můj mě taky nedoprovázel na prohlídky. Ultrazvukem ve 20. týdnu to skončilo :grinning: , ale teď se stará to jo. Je to vzorný otec, s Markétkou se proti mně vždycky spiknou :angry:
My jsme si teda nechali říct, co čekáme, ale u druhého mimča (až bude) jsem rozhodnutá, že se to dozvím až na sále. Myslím, že to musí být krásné! Svým způsobem ti Majko závidím, že se to dozvíš až tam :wink:
10. led 2008 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brusle mám, naposledy jsem na Ladronce bruslila na podzim a musím říct, že je to s kočárkem daleko větší fuška než bez něj - nějak bláhově jsem si myslela, že to bude jednodušší :grinning: A jelikož nejsem žádná Sáblíkovám, dalo mi to celkem zabrat :grinning: . Ale rozhodně se nebráním ani bruslení :slight_smile:
10. led 2008 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se sem včera už vůbec nemohla dostat, vůbec mě to sem nepustilo :frowning2:

S těma bruslema jsem si taky myslela že to bude s kočárkem dobrý, minimálně bezpečnější pro mě, já neumím brzdit :grinning: a na kočárku mám ruční brzdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do jara si na ně snad ušetřím :slight_smile:

Já obdivuju všechny co to vydrží až na sál, měla jsem co dělat abych to vydržela do toho 20tt než to bylo vidět :grinning: :grinning: :grinning: Ale musí to být super překvápko potom, to jo. Jestli se rozhoupu pro druhý dítko, tak to možná zkusím taky vydržet, i když nevím nevím jestli to zvládnu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak aby to nevypadalo že to manželovi bylo jedno, to vůbec ne, ale začal chodit do nové práce a tak chápu že se nechtěl hned takhle ze začátku ulejvat. Teďka se taky stará, fakt mě tím mile překvapil. I když většinou jenom o víkendu, protože přes týden je dlouho v práci :unamused:
11. led 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Celý víkend jsem tu nebyla - bylo krásně venku, a tak jsme trajdali. V pátek jsme totiž koupili nový kočárek - sporťák. Markétka se nám už totiž do hluboké korby nevešla. Koupili jsme s velkými nafukovacími koly - aby byl hodně do terénu. Celý víkend jsme ho zkoušeli ve Hvězdě a obstál. Tak máme velikou radost....
13. led 2008 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte :slight_smile:
21. led 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Majko, nějak nám to tu usíná :zipper_mouth:
23. led 2008 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj petamarketka no ved prave je to tu prazdne nikto nic. inac ako sa mas? ja som dnes bola naposledy pri svojej doktorke na poradni a od buduceho tyzdna budem chodit na poradnu az do vinohradskej nemoc. och uz sa mi to krati doteraz som sa nebala ale cim dalej ide ku terminu tym viac sa bojim porodu. ten posledny mesiac je najhorsi miminku uz zacina byt tesno v brisku tak se tlaci na kazdou stranu.
23. led 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, koukám, že se mi sem nevložil jeden příspěvěk :astonished:
Psala jsem, že jsem ted s Markétkou doma, je nějaká nachlazená, má rýmu a měla i teplotku :frowning2: ale už se to pomalu lepší.
23. led 2008 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se týče posledního měsíce těhu, tak si moc dobře pamatuji ten strach, aby bylo vše ok. Nebála jsem se bolesti, ale aby vše dobře dopadlo. Můžu tě jenom ujistit, že oni jsou ted takoví profíci, vše během porodu kontrolují (miminčino srdíčko, kyslík...) že vše bude určitě ok. Držím pěsti!!!A těším se až dáš vědět. Jména zatím pořád nemáte? :grinning:
23. led 2008 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 61
Tvůj příspěvek