• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
hoj
no smetanu nekojim, ale asi je vyzivny :slight_smile:, rada jsem, spoleham na to, ze to pak vybeha a ze se zeleninou se to zastavi :slight_smile:, my jsme oba normalni, Jirka tedy vysokej, tak nevim :slight_smile:))

ja jsem taky pro sraz, dneska tedy spala v kocarku na zahrade, hlidala tch., sla bych klidne v patek, jinak uz tenhle tyden nemuzu, ale pristi tyden muzu krome uterka porad.
chodime taky ven kolem jedne, taky se prizpusobime, nakojime driv
10. bře 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo necháme 2.4.jdem na 3D ultrazvuk,já chodím do Břevnova na tu polikliniku a na tom utz tam nic nebylo vidět jen nám řekla,že je mimčo droboučký tak by to mohla být holčička :grinning:
11. bře 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdepak máme Majku s Leou? Už je to týden, už by je měli každým dnem pustit, ne? :slight_smile:
12. bře 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte no tyk my uz sme dnes konecne prisli domov :slight_smile:
12. bře 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a este velmi pekne vam dakujem za gratulacie ste moc zlate :slight_smile: :wink:
12. bře 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Majko,
to je dobře, že už jste doma. Tak ti přeju pěkné zajetí nějakého řežimu a vše v ať je v klidu. Ozvi se
pa M.
12. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já poslední týden vůbec nic nestíhám. Nevím, co se děje s Markétkou, ale je to teď náročný. Odmítá jíst oběd, (do teď s ní nebyl nejmenší problém - dlabala ukázkově) a pak se logicky celé odpoledne vzteká - hlady :unamused: No snad to bude brzy lepší...
16. bře 2008 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám Majku s Leuškou doma!!!!!!! To je krásné Majko viď? Doufám, že máš Leušku mooooc hodnou. :wink: Co tento týden někam vyrazit? Podle počasí samozřejmě. Navrhuji třeba čtvrtek??? Po obědě.... Že bychom šli třeba na Ladronku??? Co vy na to? Pokud bude pršet zrušíme to.... :sunglasses: :wink:
16. bře 2008 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím se Vám pochlubit (cizím peřím) :slight_smile: Markétka má od včerejška bratrance!!!!!! Manžovýmu bráchovi se narodil včera kluk. Tak máme radost. To bude mít Markétka kamarádů :slight_smile: Už má 2 sestřenice a 1 bratrance - všichni + - rok. To bude příští rok veselo. Tolik chodících dětí pohromadě. Ale nebydlí zrovna za rohem.... :unamused:
16. bře 2008 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko, jak ti Leuška spinká? Vydrží spinkat v noci? Je hodňoučká? To Markét po narození byla. Celý první měsíc prospinkala :slight_smile: A kam chodíte nakonec k dr? Já jdu s Markét v úterý na osmiměsíční prohlídku - tak Vám pak napíšu naše míry - teda raději jenom míry Markétky :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2008 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mem, jsi i tady? :confused:
16. bře 2008 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se teda právě rozloučila s holkama na červenci, že jdu spát, ale jestli tu jsi, že bychom se domluvili na procházku :slight_smile:
Díky za číslo, posílám i svoje :slight_smile: Teď jdu ale asi taky spát, zavírají se mi oči... Mám toho teď dost
16. bře 2008 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
petamarketka, to jsme měly taky, řvala hlady,ale jíst nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: samo to přešlo, bylo to zubama :confounded: a občas se to vrací, nejedla nic třeba jen 200ml sunaru za den :pensive:
16. bře 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
pet: jsem tu tak napul, pracuju pri tom a ten kun se mi zasekava......
chtela jsem napsat, ze ve ctvrtek muzu, poicitam s tim, a ze ti poslu na sebe cislo, abychom se mohly domluvit aktualne podle pocasi
diky za cislo, ulozila jsem
dobrou noc, doufam, ze se vyspis, kdyz ted mate trosku trable.
ale jak pise sylvar, kamaradka mi podobne rikala prave taky u zubu, tak se drzte :slight_smile:))
16. bře 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak noc byla celkem ok. Vstávala v pět, najedla se a teď ještě chrupčí. Tuším, že jen co to dopísnu, bude vzhůru :slight_smile:
Ty zuby jsou možné. Má zatím 2, které jí vyrostly, když ještě byla plně kojená. Tak tam jsem žádnou změnu s odmítáním jídla nezaznamenala. :grinning: No snad jí rychle vyrostou.
Sylvar: a co ty? Mohla bys ve čtvrtek dorazit? Když bude pěkně?
Mem: se čtvrtkem tedy počítám. Cca na 13.00???
Mem: jsi dobrá, že zvládáš takhle po večerech ještě pracovat! :fearful: :wink:
17. bře 2008 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
petamarketka,já bych moc ráda,ale budu v práci, to vím už na 100%, příště ale ráda dorazím :slight_smile: díky za pozvání...
17. bře 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj peta ja sa mam fajn Leuska tak isto akurat teraz mi zaspala tak mam chvilku volneho casu. inak malicka pocuva v noci mi docela pekne spinka cezden uz pomnej ale spi.ona je taky vecny hlados a potom len blinka lebo si poriadne neodgrcne. k doktorke chodime na polikliniku pod marjankou inak je to docela fajn pani dokt. rehakova. no to by bol super napad si vyrazit na prechadzku len dufam ze mi dotoho nic nepride a vyjde nam pocasie. ved to sa este mozme dohodnut vo štvrtok pred obedom ze ci to na isto plati.
17. bře 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj mem: ako sa mate s malickou? :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, a nechcete v pátek???
já vás chci vidět a i miminko
17. bře 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně vyhovuje i pátek. Majka mi psala, že ve čtvrtek jdou k dr. a kvůli zimě se asi nezúčastní. Což chápu....
Tak jestli to změníme na pátek. A nebo půjdeme ve čtvrtek i v pátek. Já jsem klidně pro oboje. :dizzy_face:
17. bře 2008 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOukám, že hodně z vás tady s mimčama pracuje. Já bych taky ráda, ale neumím si to časově představit. Práci z domova ano, ale nic takového nedělám... No, rychle musíme zapracovat na druhém a pak už půjdu do práce :slight_smile:
17. bře 2008 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
pet - 13h vyhovuje, prizpusobim kojeni uz od rana, ale plus minus nam to i tak vychazi :slight_smile:
doufam, ze se u vas zlepsilo jidlo a budes mit vetsi pohodu
no my se dohodli s Jirkou uz na zacatku, ze zkusime, abych pracovala. byla jsem ve firme dlouho, nechtela jsem se hned prace vzdat a diky tomu, ze je Ema zatim velmi hodne dite, tak to zvladam. Vychazi mi to tak na 1-2h denne a pak jeste k tomu potrebuju behem tydne najit nekde tak 5h, coz se taky da. NO a kdyby to neslo, tak toho necham, to je jasny :slight_smile: Hlavne se dvema detma uz to nepujde :slight_smile:
Peto taky preju zitra Marketce k "namesicninam" a at vam dobre dopadne kontrola

majko - super, ze je vsechno v pohode, ublinkavani znam a dlouho cekani na krknuti taky, ted je to uz ok, holcicky jsou hodny, tak doufam, ze ti i to spinkani vydrzi

sylvar - ja uz v patek nemuzu, slibila jsem vozeni tch. :slight_smile:, tak se zase domluvime na nektery den v pristim tydnu, zkus navrhnout den podle prace, kdy mas volno
17. bře 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem: já bych nic proti práci neměla, mně se i stýská, ale před MD jsem učila na ZŠ a to holt skloubit s mimčem nejde. Učím tedy soukromě - jenže to je naprd. Učím v jedné firmě na náměstí Míru - jedu tam skoro hodinu, pak tam hodinu učím a zase domů. 3 hodiny jsem mimo domov. A to můžu jen až přijde Marek (manžel) domů. Tzn v pět. A to se zatím moc nedá. No ale alespoň se dostanu z domova a úplně nezakrním a nezblbnu. Teda alespoň doufám :slight_smile:
17. bře 2008 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem: no tak to vypadá, že ve čtvrtek půjdeme jen spolu :sunglasses: Kde se sejdeme? Asi na vrcholu Sněžky - myslím tím na vrcholu Kochanovky :slight_smile:
Děkujeme za přání k 8. měsíci. To to letí. Zítra podám zprávy o váze a výšce :slight_smile:
17. bře 2008 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja prave taky nechtela zblbnou a prestrihnout snuru rychle.
Podle mne je super, ze ucis, byt je to jen hodina + plus tedy ta cesta, ono provetrat hlavu je opravdu potreba :slight_smile:
Nicmene moje nektere reakce na logicke veci jsou vyborne, takze pak jes suse konstatuju: a to jsem doma jen 5 mesicu :slight_smile:)

No jednodussi cesta pro nas dve na Ladronku neni, nez ze pres Snezku, vystihla si to fakt vyborne :slight_smile:) . Super, budu na vrcholu, jsme posledni barak pod nim :slight_smile:)
tesim se a uvidime, treba se majka jeste prida
17. bře 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem: tak jo. Já jen půjdu na Sněžku oklikou. Zabočím už tady u nás do ulice U Dvora a přijdu vrchem - je to menší zlo :slight_smile:
Měj se a já jdu spát!
A co se týče toho zblbnutí, ještě vám napíšu jednu vtipnou příhodu co se mi stala minulý týden: Moje mamka chová Markétku, Markétce vypadne z pusinky dudlík na zem, já ho seberu a naprosto nepochopitelně ho strkám mojí mamce do pusy a říkám jí HAM!!!!
To jen na ukázku. Jsem doma necelých 10 měsíců! šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dobrou
17. bře 2008 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet dobrou, ja jdu taky, mam toho dneska dost, jsem utahana, jeste neco dotukam a do peri

vyborna historka, tos mi pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet, tak já jsem i pro pátek, středa čtvrtek makám jak drak :grinning: nebo příští týden, to mám zase středu čtvrtek volno
jo, je supr, že tu skoro všechny pracujeme, mě to pomáhá nezblbnout z plínek, papání, řvaní :grinning:
historka supr :grinning:
17. bře 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte maminky tak co ako sa mate? ja sa mam fajn len Lea je niejaka nesvoja dneska skoro vobec nic nespala ale zato v noci pekne spinkala :slight_smile: juj to je dneska pocasie hrozne :unamused: :angry:
18. bře 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Majka tak ještě jednou gratulace k Leušce,jak to zvládáš??Ptám se,protože jsi věkově jako já já mám trochu strach jestli to zvládnu tu péči a když bude plakat :sweat_smile:
18. bře 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek