• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
u nas se taky spi
dopo 2x tak 45min, pak luxus od 13-15 a ted podvecerni chvilka :slight_smile:))
az jsem z toho upekla makovy buchty

Pet se zitrkem pocitam, napiseme si

mejte se pa pa
7. dub 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dodávám slíbené doplňující informace ohledně Břevnoského srazu maminek.

Adresa:
Bělohorská 62
P-6

Kdy:
15.4. od 10.00

Je to kavárna, kam nikdy moc lidí nechodilo. (Já tam taky ani jednou nebyla) Dostal to do rukou nějaký mladý kluk, který se to snaží trošku pozdvihnout, a tak se koná tato akce. Myslím, že dobrý nápad......

Mějte se!
8. dub 2008 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vzkaz pro Mem:
Tak jsme dělali to pizza těsto v té pekárně no a MŇAM :grinning: Bylo to fakt vynikající, krásně vše vykynulo, těsto nádhera! Zkusím tedy ty buchtičky :slight_smile: MŇAM
8. dub 2008 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, tak to je fajn, pokusíme se dorazit,ale asi o něco později :slight_smile:
9. dub 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte mamicky a tehulky tak co ako sa mate? :slight_smile:
9. dub 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee není to ta internetová kavárna??To měl známej a nedávno to prodal.Dneska je kráásně že??Zítra jdem na 3D podruhé se mooc těšíím jestli bude i takové počasí by se mohla Johanka pěkně už ukázat :grinning:
9. dub 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
rossib, přeju,ať je holčička šikovná a ukáže se,moje se na 3D nechtěla otočit a ukázat,tak nemám ani záznam, jak byla v bříšku :cry: ona byla hodně dole a hlavičku moc nešlo vhytit a když se to povedlo,tak si před ni strčila ručku :sweat_smile:
od rána čekám na PPL,v půl osmé mě vzbudili telefonem, že v 10 jsou u nás a nic, jsme mohly běhat venku, takhle dřepíme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
majko, a jak se máte vy? půjdeš taky v úterý?
9. dub 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj sylvar: no uvidim ci este pojdem ci mi to vobec vijde lebo v utorok mam ist s malou na poradnu. no nic ja idem teraz s malou vonku po je celkom pekne. tak zatim papa.
9. dub 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dorazím,ale v 9,40 mi jede od nás bus,tak uvidím, jak pojede 22 nebo 25 a na jaké zastávce mám vystoupit? :grinning:
9. dub 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj sylvar: tak to mozes vytupit na zastavke drinopol.
9. dub 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky maji :slight_smile:
9. dub 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, fuj, dnes mě zas začalo škrábat v krku, jestli budu ještě jednou nemocná, tak se z toho asi zblázním :frowning2:
Markét, svatba bude v Prachaticích, abychom si pak užili velkou zahradní párty na chatě... chudáci hosti, snad je to neodradí :grinning:
9. dub 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dotaz, to se tam dá jít s kočárkem dovnitř?
9. dub 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sylvar, uvnitř je to docela prostorné, bezbariérové, takže se tam s kočárkem dá určitě. Jen jde o to, kolik jich tam bude :dizzy_face:
Ještě k té trase, vystoupíš na Drinopolu a přejdeš na levou str. ve směru jízdy. Je tam přechod. Potom půjdeš z kopce dolů, dokud na to nenatrefíš :slight_smile:
9. dub 2008 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je to pizzérka?
9. dub 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne, je to kavárna, myslím že tam nemají pizzy - ale nevím....
9. dub 2008 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky sportovní maminky,
konečně se nám podařilo od příštího týdne otevřít půjčovnu a prodejnu vozíků za kolo ( na in - line, běh, na tůry do terénu a do lesa)značek croozer a chariot.
Kočár pobere až 80l krámů důležitých pro vaše prdelky.
Aderesa: Belmond, Bavorská 856, Praha 5
nebo i od příštího týdne : www.belmond.cz
nebo piště na můj email a nebo tel 777344335
10. dub 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, Péťo, Markétka je fakt kouzelná! Lopatičky jí moc chutnaly, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
Naše svatba bude v Prachaticích - abychom pak mohli mít párty na zahradě na chalupě :slight_smile: to jsem zvědavá, kolik tam nakonec přijede lidí - zatím se všichni tváří, že by hrozně chtěli přijet, což je krásné, ale kapacitně trochu neúnosné :wink:
10. dub 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanuki, děkuju za pochvalu Markétky :slight_smile:
Taky jsme svatbu plánovali někde poblíž naší chaloupky - kde bychom potom všichni zůstali. Spali by třeba ve stanech na zahradě, nebo jen tak kdyby bylo hezky. Nakonec jsme to ale zrušili. Nelíbilo se to mým rodičům :stuck_out_tongue_closed_eyes: a měli svatbu klasicky v Praze.
Máš už šaty? Jééé, svatební přípravy.... To je tak krásné období :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2008 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte tak co ako sa mate??? :slight_smile:

peta: jo to fakt je marketka nadherna a jaka je zlatucka na pieskovisku :slight_smile: :slight_smile: ja uz som chcela dat foto s mojej malej ale zblbnul nam PC odiesl nam zvuk a niejake programi takze nemozem upravit fotku aby ju to tu ulozilo. hmm :angry: to je srtot ten nas PC a pritom ho mame iba necele 2 roky :angry:
dneska som bola s Leuskou na nakupy.......jeeee ta mi cele nakupovanie prespala tak to bola pohoda. ja to nechapem ze jej to tam nevadilo a spinkala si pekne. no ale ked je doma klud tycho.....tak spinkat velmi nebude :grinning: :grinning:
10. dub 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj tanuki: jeee svadobne pripravy :slight_smile: :slight_smile: hmm ked som sa ja vdavala tak som ani nevedela ze sa robia niejake pripravy. ja som bola tu v prahe a svadba sa pripravovala doma na slovensku ochh to bolo :grinning: :grinning: ale dopadlo to celkom fajn :wink: :wink:
10. dub 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jak je ? koukam, tady se resi svatba :slight_smile:), hezke, no jsem rada, ze ty pripravy mam ta sebou :grinning: :grinning: , ale bylo to moc hezke :slight_smile:)

Pet: uz piskoviste ? nejdriv nocnik, ted pisek, teda vy jedete :slight_smile:, ale s lopatickou v ustech je Marketka vazne uzasna

Toho 15.4. bych asi do kavarny na chvili zasla, co vy ? Vzala bych Em do satku, at je o kocarek mene. Co je vubec na programu ? :slight_smile:)

Majko: dobry, uz na nakupech, jsi sikula...ohledne toho spani, ja nejdriv doma mela uplny ticho, jenze to pak Em probudilo cokoli, tak jsem zkusila jemne radio/tv/nebo psat na pc a ono to funguje.... ale kazde dite je jine, nektere opravdu chce jen ticho, hlavne se to porad meni....
10. dub 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,včera se nám 3D pěkně vydařil.Johanka si cucala palec potom ručkou si roztahovala pusinku nakonec se usmála a schovala obličej do placenty to bylo konec představení,ale je moc pěkná :grinning:
11. dub 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, Rossib, tak šupla nějakou pěknou fotečku :slight_smile:

Majko a manžel a tatínek v jedné osobě je Čech nebo Slovák? :slight_smile:

Svatební přípravy, to je teda něco. Nejdřív jsme si museli ujasnit, kdo má jakou představu, pak kompromisně vybrat střední cestu. Já třeba chtěla hned po svatbě zahradní párty, ale rodinnému obědu v restauraci se nevyhneme.. :angry:
Teď zas, že bývá jedno menu pro všechny, tak bojuju za nabídku 3menu předem, protože mi došlo, že v létě, těhotná, svázaná v šatech chci rybu se salátem a né svíčkovou. To by mě totiž hrozně unavilo a potřebovala bych se jít po obědě natáhnout :grinning: Jen doufám, že nebude 20svíčkových, 5lososů a 5kuřecího, to bych se asi svezla raději s většinou :grinning:
12. dub 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šaty už mám vybrané 4ery, sice jsem z půjčovny nechtěla, štvaly mě ty ceny, ale zašla jsem tam...a když jsem zjistila, že mi sluší ty, které bych si nevybrala a moc nesluší ty, které bych si vybrala :wink: , tak se mi nechce si je nechat šít...výsledek naprosto nejistý... Vůbec nevím, které z nich. Bílé jsem nechtěla, ale 2oje favoritky jsou bílé-nicméně se šněrováním vzadu, což je výborně pohodlné a při bříšku praktické...
Ale největší kámen úrazu je pro mě snubní prstýnek. Já prstýnky kovové nenosím... teď mám něžný zásnubní z bílého zlata, na který jsem si už zvykla, ale představa dalšího kovu, když teď nabídka je taková pro mě nezkousnutelná- příliš masivní nebo vypadají jako cetka z pouti... Prostě hrůza.
12. dub 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A další problémek je svatební cesta. Letěla jste některá v těhotenství? Já bych se bála, ale zas lepší než 14hodin v autě. Tchánovci s tím nesouhlasí, abych někam těhotná jela. Já jsem závislák na moři... Takže jsem vymyslela západní pobřeží Francie - chladný Atlantik, ale mořský vzdoušek:slight_smile: nebo nějaký pěkný norský fjord :slight_smile: kamarádka mi dala tip na dřevěné sruby na pobřeží, to se mi zdá jako velká romantika! Chtěla bych jet hned po svatbě - 23., max 24.tt. Naše republika je krásná, ale na svatební cestu bych ráda něco "víc"...
12. dub 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj tanuki: manzel a tatninek v jednej osobe je slovak :grinning: hmm my sme svatbu mali na slovensku a na svatebni cestu sme isly naspät do prahy :grinning: :grinning: ja som bola doma a manzel chodil do prace :grinning: ne ale tetkom v lete by sme chceli ist na rodinu dovolenku do chorvacka. hmm ale mne sa velmi nechce ist po preca Leuska v lete este len bude mat 4 mesiace a to by bolo take vseliake. :unamused:

juj za par dni sa chistame ist domov na slovensko uz sa velmi tesim ze uvidim svoju rodinku :slight_smile:
12. dub 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak zítra nevím nevím...ztratila jsem hlas a mám strach, že z toho oteplení vyleze angína :stuck_out_tongue_closed_eyes: nerada bych ji prskla na děti
14. dub 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte ako mate?????
14. dub 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, krom chraptícího zkěněného hlasu, dobře...
a vy?vy asi hodně spíte, stále kojíte a jste hodné :dizzy_face:
14. dub 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek