• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
autor
sylvar my sa mame fajn. ano spinkame hodne aj kojime ale uz aj sunarik davame lebo moje mliecko uz jej nestaci stale je hladna :slight_smile: to je taky mal papkoš :grinning: juj jak ma dneska vystrasila Leuska.davala som jej pit cajik tak jej to zabehlo a zacala sa dusit ani nadychnut sa nemohla :frowning2: este dobre ze som nebola sama doma a boli primne akurat 2 svagrine a mi pomohli s nou chudinkou mojou malou. sak ja som ju hnetka dvyhla na ruky ale tak som sa triasla od strachu nikdy v zivote som sa tak nebala :frowning2: no ja neviem co by som spravila keby som bola sama s Leuskou doma. nastastie to dobre dopadlo vykaslala sa poriadne a potom zaspinkala.chudinke dalo jej to hrozne zabrat.

zajtra idem s malou na poradnu tak som zvedava jak je natom na vahe a vyske :slight_smile:
14. dub 2008 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
maji, to znám, to by se člověk zbláznil, když se něco takového stane, hlavně že to dopadlo dobře.a co zítra dorazíte?já pořád nevím...v krku mě nebolí,ale hlas se nějak divně změnil :stuck_out_tongue_closed_eyes: tím teplem
14. dub 2008 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Majko a ostatní,
my se máme krásně, teď jak je krásně a s Markétkou už je spoustu srandy. Včera jsme strávili celý den v parku na dece... Přes den je čím dál tím hodnější, jak se začíná pohybovat, tak se sama hodně zabaví... a já mám více času, než když byla taková to ležící miminko :grinning:

Ohledně dušení se při pití - Markét se mi vždycky při kojení dusila - ona tak hltala, až jí zaskočilo, úplně zfialověla a já ji mlátila do zádíček, aby se znovu nadechla. Zpočátku jsme byli s manželem hrozně vystrašení a bušili jsme do ní jen co to šlo, aby to vykašlala, pak jsme si zvykli a věděli jsme, že do minuty po začátku kojení se bude dusit :slight_smile: Dělala to minimálně 3 měsíce svého života :grinning:

Jsem ráda, že už to dávno nedělá :slight_smile:

Majko: Kam chodíte ven?
14. dub 2008 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Sylvar: Doufám, že nebudeš nemocná. To by byl pech. Takové krásné počasí...... Holky, jako matka vám poradím :grinning: :grinning: :grinning: Oblékejte se pořádně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (Tak teď jsem si zahrála na moji mamku :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
14. dub 2008 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj peta: hmm tak to bola prva moja skusenost s dusenim melej a nevedela som co robit ale nabuduce uz budem vediet. tak ja chodim s leuskou iba tu hore ku klastoru a naspät.
14. dub 2008 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
peta, nemocná ne, jen jsem se osypala ze slunka asi a ten hlas, to je hnus, mluvím jako ochlasta :grinning:
no jo no, krátká trička, jarní bundičky :grinning: vem si košilku!!!(babička) :grinning:
14. dub 2008 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Sylvi: košilku a pořádně zakasat. A ty kahloty! vytáhnout co nejvýše :slight_smile:
Majko: ke klášteru občas také s Markét chodíme. Chodíte nějak pravidelně? Že bychom se tam třeba potkaly?
14. dub 2008 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
peta :grinning:
my se pokusíe zítra dorazitítě ale skáče ze sedačky, tak nevím, jestli přežije
14. dub 2008 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Sylvi: :grinning: :grinning: :grinning: No tak v nejhorším dorazíš sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2008 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak my dorazit nemohly,sorry, v noci jsme vstávali po hodině dvou, jsem úplně vyřízená,ale mám uklizíno, vypráno, udělaný nehty,vyspan dítě,příště za váma musíme,trčíme doma a od rána prší :confounded: ale neva, já sotva vidím :grinning:
snad jste si to užily...i bez nás
15. dub 2008 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojte tak co ako sa mate? hmm dneska mame ale krasne pocasie co?? ochh s toho posasia som riadne mimo nic neregistrujem co mi vravia a manzel ma so mna riadnu srandu. :angry: no a najlepsia sranda je ze som bola pri doktorke a ona mi vravela by som sla s malou na Kalmetrace ale ja som nezaregistrovala ze kedy tam mam ist.na papieriku mam napisane ze v stredu ale ktoru stredu :unamused: :frowning2: Leuska nam uz vazi 4300g a meria 56cm tak je to slusne :slight_smile:
15. dub 2008 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, hlasim se do klubu :slight_smile:
majka, staci tam jit posledni stredu pred dalsi poradnou....
15. dub 2008 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
my s Emou taky nebyly. Od vcera se mi to doma nejak zamotalo a nestihacka. Vecer mi manzel potvrdil, ze skutecne odjizdi zitra brzy rano na sluzebku, takze zehleni kosil :slight_smile: a hlavne organizace toho, s cim od nej potrebuju pomoct nez odjede a tak :slight_smile: No uklidim a vyperu a nebudu muset varit :slight_smile:))

Jaky to tam bylo Pet ?

Josefa vitej v klubu

Holky co prochazka ? Pokud pocasi dovoli muzu ct a pa urcite, str pozdeji odpo

Jo a my na zadny Kalmetizaci zatim nebyly.....
15. dub 2008 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj josefa: pekne ta tu vitam medzi nami :slight_smile: no ale na dalsu poradnu mam ist az 12.6 a to uz bude mat 3 mesiace.
ako mozem vediet s akej casti prahy si?
15. dub 2008 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
majko: miry Ley jsou krasne, to pribrala asi pekne, pripomen kolik mela pri narozeni ?
15. dub 2008 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mem: pri narodeni mala 3260g a merala necelych 51cm.
15. dub 2008 ve 23:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile: diky za privitani
majka, prave ze proto, aby se vedelo. ze to ma dobre zhojeny pred dalsim ockovanim, my tam byli dnes a poradnu mam zitra :wink:
kousek od drinopolu...tedy sestka :grinning:
16. dub 2008 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj josefa. jo dekuju za radu. ja som pre istotu zavolala svojej dokt. tak to mam ist az ve 3 mes.
no ja byvam pri marjanke tak to je iba kosicek :slight_smile:
16. dub 2008 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojte ako sa mate???
16. dub 2008 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, jaký byl srazík?
Leuška je kus baby :slight_smile: ukážeš nám ji na fotce?
my dnešní noc opět hrůza, já nevím, cos e zase děje, jí po dvou hdoinách, pokud jí jídlo nedám, řve jak splašená, jedině flaška ji uklidní...
17. dub 2008 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sylvar: tak uz som ti to poslala :slight_smile: :slight_smile:
17. dub 2008 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
mě nic nepřišlo :cry:
17. dub 2008 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
juj sak som to posielala skusim este raz
17. dub 2008 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
nic :cry:
17. dub 2008 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj hmm hmm stale to skusam posielat a nic :frowning2: tak to skusim este zajtra poslat ked to dnes nepojde :unamused: inac ako sa mas co si porabala cez den?
17. dub 2008 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
maji, já byla včera v práci,tam bylo veselo :slight_smile: Máme nemocnou účetní, tak dělám ke své práci, i za ni.někdy je toho opravdu nad hlavu.
Po náročném dni, Sofi celou noc nespala,takže dnes jsem jak přejetá parním válcem.
Jdu si zacvičit, dokud je dítko ochotné si samo ppovídat v postýlce.Pak máme jet na výlet,ale nevím, je tu hnusně a mlha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2008 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se že sem tak v padám.Mám jen otázku.Maminy co jste podávali společné zdanění manželů, přišli vám už peníze? doufám, že se nezlobíte.
18. dub 2008 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky děvčata, tak se po dlouhé době hlásím. Ležím doma v posteli a drtím na zkoušky. Malého mám v lázních a pak asi na týden pojede k našim na moravu. no pěkně si to babičky naplánovali. Prý mám odpočívat a lítat kolem doktorů dokud mi můžou pomoct. Tak má ségra maturu a mamka státnice, no a já vlastně taky. Pokud to zvládnu :unamused:.
V úterý jdu do Motola na nefrologii (miminku se jdou podívat zase na ledviny) tak jsem zvědavá co mi kdo řekne. Když jsme se rozhodli, že si ho necháme, tak se k nám začali všichni chovat jako že času dost, ono se do konce těhu snad zjistí jak moc ho ta vada ledvin ohrožuje a kdyžtak vyvoláme porod předčasně.
Teda holky to je k vsteku. Všude se domáhám a doprošuju jakéhokoliv termínu, už jsem s toho unavená. A ke všemu je primař co to našel uražený, že jsme jeho zprávu zlehčili tím, že jsme si šli pro názor odborníků. No je to na palici.
No nic jdu se pokusit usnout. Tak papa
19. dub 2008 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj jani, četla jsem, co se stalo. Doufám, že už budou jen samé dobré zprávy :slight_smile: Motolská nefrologie je fakt super, ke komu jdete nevíš? a pro odlehčení: koukala jsem ti do pasu, takže vy pojmenujete chlapečka Barbora nebo Jan? To je dobré :wink: :grinning:
21. dub 2008 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojte tak co ako sa mate???? my sme vcera s leuskou boli na vylet v hradci isly sme pozdriet dedka :slight_smile: no cestu autom zvladla v pohode len dufam ze ju zvladne ked pojdeme domov na slovensko.......... juj v hradci bolo celkom fajn ten klud to nie jak tu v prahe frmol.
21. dub 2008 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek