• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
ahoj holky,
jak se vam vede ?
Jano: drzim palce na tu nefrologii, aby to bylo v poradku a to urcite bude :slight_smile:

my byly s Em vcera na druhy hexe, pri ockovani neplakala, byla statecna, odpo ani moc nespala, ale navecer se mi vzbudila s placem a pak hodinu kricela, nez ji zabral cipek. Pak uz to bylo v pohode a prospala celou noc.
Ale jak jsem ji tu hodinu nosila, tak mi tech 9,5kg co ma vubec neprislo :slight_smile:, jak to pekne funguje, kdyz jim neco je a clovek tohle vubec nevnima - holt priroda

dneska tu prsi, jedeme za Prahu za kamaradkou, prestaveli domecek, budeme myt radiatory a kecat, docela se tesim

tak se mejte vsechny krasne a at vam deti rostou

pa pa
22. dub 2008 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
kde jste vsechny ? :slight_smile:))
28. dub 2008 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady to teda žije :confused:
29. dub 2008 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky maminy,to už sem nikdo nechodí :cry:
6. kvě 2008 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Vylezlo sluníčko, venku to kvete a miminky trajdají po procházkách a nesedí vůbec u počítače? :grinning:
6. kvě 2008 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, kde jste všechny?
:grinning:
My byli minulý týden na dovolené v Hradci (u známých) bylo to tam skvělé. Po dlouhé době jsem si vážně odpočinula. Celý týden se o M. staral manžel a ta naše kamarádka. Já jen večer a ráno kojila :slight_smile: To byla opravdová mateřská dovolená :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes jsem byla celé odpoledne venku. Tam bylo táááák krásně... Jen si lehnout na deku a nechat po sobě lézt dítko. No ideální :slight_smile:
Zítra se jdeme mrknout do venkovní expozice botan. zahrady v Troji. Doufám, že jim tam ještě pokvetou ty plné záhony tulipánů a všeho možného.... V sobotu jedeme na zámek Loučeň a projdeme (doufám) celé labyrintárium :slight_smile:

Od pondělí jsem zase volná na procházku. Chcete mě? :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2008 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, pojďte sem :slight_smile: Jsem sama doma - a tak můžu koníkovat :slight_smile:
7. kvě 2008 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tady stále nikdo, za to manža už přišel :slight_smile: Tak dobrou :dizzy_face:
7. kvě 2008 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tééda vy jste výletníci,já bych chtěla o víkendu do zoo,ale asi to už neujdu s tím pupkem,no možná že to zkusím :grinning:
8. kvě 2008 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
moc to tady nežije, ale už to někdo tady napsal :grinning: ja taky koně moc nestíhám...
12. kvě 2008 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
mají, nic mi nedošlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: já tu Leušku neuvidím snad nikdy :cry:
12. kvě 2008 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
jak se mate ? ja ted bohuzel kone moc nestiham :(
mame ted na dome hodne prace, vyklizeli jsme komoru a davame dohromady jednugarsonku, kam se od cervna nastehuje jedna pani, tak zarizuju a koordinuju bourace, malire podlahare obkladace, no je to prca a za mesic nas ceka dalsi byt
o vikendu se snazime nejake rodinne vylety, abychom se uzili a vypadli z mesta, ted v sobotu se chystame na Prcice, tak si na nas vzpomente :slight_smile:

nicmene Pet co vyrazit na prochazku v utery 20.5. ? pridate se kdyztak nekdo dalsi ???

Em je porad zlata, porad spinka celou noc, jen se nekdy nad ranem budi a chce dudlik a je moc hodna..... jo a uz jsme ji soupli do sportaku, tak ma rozhled, beruska moje

Co vase ditka ? Pet koukala jsem na Marketku, je roztomila v tech satech, holcicka a uz se stavi.....

Mejte se krasne a napsite, pa pa M.
16. kvě 2008 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
manža kouká na hokej, a tak mám čas vám napsat :slight_smile:

Mem: my v úterý asi nemůžeme - leda, že bychom vás někde došly. Jsme objednané mezi 13.00 - 14:00 k dr. na 10 měs. prohlídku. Jsem na tu naší holku zvědavá :slight_smile:

Dělá nám čím dál větší radost - je to taková šikulka. Hlavně je neskutečně vtipná. Vždycky hodí takovej ksichtík :grinning: :grinning: :grinning: Fakt vtipný dítě :slight_smile:

Včera jsme byli v Zoo a nikomu to teda nedoporučuji. Myslím tím chodit tam o víkendu. Takových lidí tam bylo! No šílenost!!! My ale měli nějaké volňásky, které včera vyprchávali, tak jsme tam na poslední chvíli zašli. Ale užili jsme si to, to zase jo :slight_smile: Markétce se úplně nejvíc líbili tučňáci :slight_smile: Z těch byla u vytržení :grinning:

Mem: potkala jsem myslím babičku s Emou - a všimla jsem si, že už ji máte ve sporťáku :slight_smile: No jo, vždyť už je to veliká holka! Je to nevěřitelný, jak to letí :pensive:

Tak zase končím, mějte se pěkně a pište holky, pište! :dizzy_face:
18. kvě 2008 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám tam hrubku! Volňásky vyprchávalY!!! No, ale na mateřský se to snad může :slight_smile: Občas ujet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2008 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoja,

Pet: nechame to na domluve zitra.... my bychom mohly totiz jit asi az kolem te 14te. Mam tu totiz strejdu, ktery nam vedle obklada koupelnu a musim se o nej postarat, co se tyka svaciny a hlavne obeda. Sly bychom tak na hodku, aby byla Em venku, pak jeste musim do DM pro pleny
Domluvime se po sms ju ? taky podle pocasi, dneska bylo celkem hnusne

Drzim vam palce na zitrejsi MuDr a tesim se na zpravy

Jestli to byla takova pysna babicka, tak to byla nase :slight_smile:)), ona se u toho kocarku hrozne naparuje (myslim to v dobrym)
19. kvě 2008 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Mem, ok, tak já zítra napíšu, jakmile u dr. skončíme. Dnes jsem byla s M. venku taky jen na hodinku a stačilo to. Pak začalo krápat, tak jsme mazaly domů.

Babičku jsem poznala podle Emouše :slight_smile: Mrkla jsem do kočáru a bylo jasné. Už jsem ji potkala asi po třetí, takže už vím jak vypadá :slight_smile: Je to taková moc pěkná babička :wink:

Mějte se :sunglasses: a snad zítra :dizzy_face:
19. kvě 2008 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Super, jsme domluvene
Tesim se, dlouho jsme se nevidely

pa M.
19. kvě 2008 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile: taky bych se k Vám na procházku přidala, ale dnes ani zítra už nemůžu...........možná příští týden?
20. kvě 2008 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky a hlavně malá Sofinko Sylvárková :slight_smile: Vše nejlepší k Tvým dnešním narozkám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prvním narozkám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:grinning: :grinning: :grinning:

Tak teď něco o nás :slight_smile:
U Dr. Markét neskutečně řvala - tak jsem ji ještě řvát neslyšela - nevím proč. Jen ji vážili a ona hodně přibrala :slight_smile:
Už váží 7 410 gr a měří 69 cm :slight_smile: (a já se dívím, že pořád nosí velikost 68) prcek :slight_smile: a to jí má být za 2 měsíce rok :slight_smile:

Mem: mrzí mě, že to dnes nevyšlo. Až budeš mít méně práce, ráda ven půjdu. A ještě prosím objednej lepší počasí :slight_smile:

Josefo: tebe určitě taky bereme!!!!! Chodíme s Mem nejčastěji na Ladronku. Teda nejčastěji... Zatím jsme jinde nebyly - tak to se asi nedá říct nejčastěji :grinning:
Odkud jsi?

Jdu se věnovat tomu našemu zvířákovi!!! Co dnes děsně zlobí :angry:
20. kvě 2008 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peta, to Vás s mírama brzy dozenem, prcek mel minulý týden 6,3 kg a 66 cm, zítra jdeme na očko, bojím :fearful: :wink:
My bydlíme kousek od Drinopolu, a chodím nejčastěji ke klášteru, pak na Ladronku, Petřín a vyjímečně na Hvězdu :wink:
20. kvě 2008 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už jsem zase sama doma. Manžel je opět fuč. Tak mě napadá, jestli bych se už nad sebou neměla zamyslet... stále sama doma :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ba ne, jel pomoct jednomu kamarádovi, za chvilinku bude doma :sunglasses:

Jos: No tak to je kousíček - ke klášteru taky moc ráda chodím! Tam je takový příjemný klid :slight_smile: Tak se na příští týden domluvíme. Mem určitě nebude proti :slight_smile:
Váš prcek (nevím jméno) je teda kus chlapa :slight_smile: Nebo spíš Markét je moc malinká :slight_smile: Ale u holky to nevadí :grinning: Kdyby byla kluk, bylo by to horší ...

I když, nebylo, manžel je taky prcek a jakou má pěknou a hodnou a chytrou a ... manželku :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2008 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoja holky,

Sofince gratulace !!! je to uz velka holka

Pet: urcite se brzy uvidime, dodelame byt a bude zase klid.
Zitra prijdou maliri, tak mam na ct a pa naplanovany uklid po nich plus montovani skladacek z ikey, jako stolek, zidle, komoda a tak. Snazim se hodne pomoct Jirkovi, aby na nej nezbylo vsechno o vikendu, jen ty tezsi veci. No jo, ale zas to bude hotovy a rovnou pronajaty, sice musime za mesic vsechno zvladnout, ale mozna lepsi, nez to natahovat a pak delsi shaneni cloveka pres realitku, to uz mame u jednoho bytu za sebou :(
Je to sileny na baraku hodne prace, zatim do nej cpeme praci a penize, snad se nam to za par let vrati

Jinak gratuluju Marketce k pribrani :slight_smile:
hezky ses pochvalila, to je potreba :slight_smile:))

Josef: jasne ze te bereme do party

dobrou noc pa pa M.
20. kvě 2008 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojte ako sa mate?no ja som sa konecne dostala na pc.......
25. kvě 2008 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
zase se po tydnu ozyvam....

Majko: jak rostete ? zvladate a vubec ? nic jsi nenapsala

S garsonkou pomalu finisujeme, v sobotu musi byt hotovo, zitra dodelame koupelnu a ceka mne velky uklid. Em bud poslu s babickou nebo mi bude asistovat v lehatku, je to holka sikovna :slight_smile:))

Nicmene pristi tyden muzu na prochazky:
pondeli cca od 13:30 (po doktorovi), utery nebo ctvrtek. Pujdete nekdo ???? Pet kdy jedete na tu dovču ?

Mejte se krasne, pa pa Monika
26. kvě 2008 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky, tak mi se ve středu chystáme na UZ, tak doufám, že uvidím, jak je to s tím plozením a rozením holčiček na Praze 6 :grinning: No, ale je fakt, že miminko jsme počali na Praze 8, tak těžko říct... :grinning: :grinning: :grinning:

Pod okny mám rozestavěnou mimoúrovňovou silnici Malovanka s obrovskými nápisy "Praha město pro život". Docela ironie, měla bych to vyfotit :wink: S mimískem už naštěstí budeme bydlet na Petřinách, tady je to fakt na prd - s větráním..
26. kvě 2008 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkujeme za přání naší princezničce, jsem tu dlouho nebyla, jak se holky a miminka máte?
Holky, hoďte den a čas, kdy se jde procházkovat s mimi a my se rády přidáme
Příští týden můžem středa čtvrtek :wink: Tak kdybyste měla některá zájem :grinning:
tanuki, tam je to teď hustý, jak staví tu silnici :unamused:
27. kvě 2008 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás stále nic nového - vlastně ano, hodně nového!!!

Takže: Manža dla výpověď v práci páč ho štval šéf a jde jinam - ke konkurenci :grinning: :grinning: Bude se tam mít líp, mít lepší plat, lepšího šéfa a to je to nejdůležitější! Včera jsme to "slavili". Manža vínem a slivovicí, já džusem :grinning: Páč Markétka moc víno nemusí :grinning: :grinning: :grinning:

Markét už má 5 zubů - během víkendu jí vyrostly horní jedničky - jsou obrovské - vypadá to na veverku :slight_smile: A já myslela, že máme Raka :grinning:

Dneska s ní plánuju jít na Petynku - tak uvidíme, jestli se tam dokopu a jak to půjde, pak písnu! Slibuju :sweat_smile: Miluje plavání, na plavču vždy děsně řádí a "skáče" do vody. Spíš tam teda padá ze žlábku :grinning: :grinning: :grinning:

My odjíždíme do Chorvatska příští pátek - 6.6. Takže já můžu ven Po - St.

čt budeme vše připravovat, balit atd a v pá budeme s manžou přes den spát - Markét bude u babičky - a v 8 večer vyjíždíme. Jsem zvědavá, jestli se nám to do toho našeho autíčka vejde - pro sebe nic moc nepotřebujeme, ale pro Markét toho je!!!!

Tanuki: Praha město pro život - jo jo, nad tím se taky vždy směju, když vyjíždímeze Strah. tunelu a tam ta cedule! A ta rozkopaná silnice! Bydlíš někde tam? Tam to musí být děsné!
Jinak co já vím, tak některé holčičky z Prahy 6 byly počaté dokonce i mimo ČR - tak snad to nebude mít vliv - ta vaše P-8. Pravda je, že Markét byla počatá tady.... NO uvidíš :slight_smile:
Když ti vyjde kluk, tak se stěhuju na plodné dny na P-8 :grinning: :grinning: :grinning:

Takže já se nabízím pondělí až středa. Věřím, že se dohodneme - Mem, Sylvar.... :sunglasses:

Mějte se a omlouvám se za dlouhý příspěvek
27. kvě 2008 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
JO a Majko!!!!!!!!!!! Koukej taky napsat, jak se s Leuškou máte - nikdy nic nenapíšeš :frowning2: To tě tolik zaměstnává ta vaše kočka :fearful: Taky by ses mohla přidat!

A s tebou ještě Josefa :dizzy_face:
To se pak nevejdeme na žádný chodník :grinning:
27. kvě 2008 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady nikdo, tak se ještě pochlubím :slight_smile:

S Markétkou se budu chlubit - a to se může :slight_smile:
Takže: Markét už dělá "jak je veliká", "pá pá" na rozloučenou i přivítanou, "malá" když se jí řekne, ať to udělá - babičce, tátovi, kočičce... jen to "paci paci" jí nejde! To už asi vzdám - to prostě odmítá .....
Krásně se potápí a plave sama pod vodou - "skočí ze břehu bazénu a doplave pod vodou - cca 2 m za námi - tam ji vyzvedneme! To vše ji naučili, tam, kam chodíme plavat! Je to skvělé! Nebo ji jen instr. hodí do vody - celkem z výšky - tak půl metru určitě a ona tam žbluňkne a plave k nám a tam se vynoří - my ji zvedneme z vody!

Je to fakt šikula :sunglasses:
27. kvě 2008 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj peta prepac ze som neprispievala do diskusie ale v sobotu vecer sme prisli po mesiaci zo slovenska a potrebovali sme sa udomacnit tu. :slight_smile: leuskaje zlata rastie ako s vody. v noci nam pekne spinka zobudi sa niekedy az nad rano o 4 hod. a potom zas zaspinka. cez den spi po etapach 15 min.pospi a potom je zas hore ale ked je vonku dokaze spat 2,3,hod. v kuse kedy jak ma naladu.minule som ju dala lahnust na brusko a sama sa naspät otocila na chrbat ale to sa jej podarilo iba raz. no a stale sa niekam dyvha nepolezi ani minutku kludne.tak ju uz sem tam davam sadnut ale to ju drzim este nevie udrziat rovnovahu v sede sak je este preca len malinka.inak je dobrucka place ked sa jej nieco nepaci alebo ked chce papat
aj my mame ist na dovolenku do chorvatska ale to az 30.6tak som zvedava ako to dopadne hmmm :unamused:
27. kvě 2008 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek