• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
Majko, no tak to je teda neskutečný rychlík!!!! Musí ti dělat velikou radost!!! A jak krásně spinká! Závidím! (Markét už teď spí taky celou noc ale až od 7 měsíců - do té doby jsem se nevyspala :unamused: )

Tak teď už chápu, že jsi tu dlouho nebyla - když jste byli na Slovensku! Ráda bych Leušku viděla - zase malinké miminko po dlouhé době :slight_smile:

A kolik ti ta holka měří a váží víš? Píšeš, že je drobounka.... No musí to být vážně kočka :grinning:

Nechceš se taky příští týden k nám přidat?
27. kvě 2008 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peta. to neviem teraz kolko presne meria a vazi to budem vediet az 12.6 ked pojdeme na poradnu.
no mozno by som sa uz pridala k vam ale okrem stredy lebo idem s leuskou na vysetrenie s kyčlama.
a ty kde chodis s Marketkou na prechacky. ja som akurat dnes bola sa prejst s Leou hore ku kastanu a naspät.

takze ty ides tiez na dovolenku a kde idete presne do chorvatska??
27. kvě 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja Vás nestíhám číst, docela mi vyhovovalo pomalejší tempo této diskuze :grinning: :grinning: :grinning:
Co se plození holčiček na šestce týče, musím oponovat....máme kluka a místem splození jsem si jistá :sunglasses:
Ráda se na procházku přidám k Vám, nedokážu si to ale představit, když nás bude víc :grinning: Den nechám na Vás a podle toho uvidím, zda tu budu, mě se vždy na poslední chvíli něco nabalí :wink:
27. kvě 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
petamarket, jste odvážný, jít opět do mimi tak brzo, držím palce,aŤ SE brzo povede :wink:
28. kvě 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Praha 8 opravdu neměla vliv, takže hlásím, že to vypadá na Verunku ( UZ přístroj tam mají velmi kvalitní a Dr. si byla jistá :grinning: ) Málem jsem se tam rozplynula štěstím, když nám to potvrdila :dizzy_face: Nevím proč, ale fakt jsem hodně moc toužila po dceři :wink: (teda tuším proč, bála jsem se, abych třeba neměla samé syny :grinning: )
28. kvě 2008 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanuki: gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je krásná zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
(Taky jsem chtěla alespoň jednu holčičku :sunglasses:
29. kvě 2008 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata,

tan: gratulace velika !!!, ja mela taky ohromnou radost, ze je to holka, hrozne jsem si prala Emu.... no a dal se uvidi, my bychom ty holky chteli 3 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pet: Marketka je silkula, koukala jsem zase na fotky, hezke :slight_smile:
na prochajdu bychom mohly tedy po a ut, jenom nevim podle pocasi jak pres poledne, mozna bych i sla trochu pozdeji, kvuli hicu a asi do Hvezdy pod stromy - co myslis ?
Kdo se pridate ????

My asi zacaly bojovat se zubama, nic tam sice nevidim, ale jinou pricinu "mrceni" jsem neobjevila, tak jsem zvedava na prubeh.....

V pondeli jdeme na pulrocni prohlidku, tak pak podam info, asi tam zas strhneme vahu
:slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:

Jinak vam preji hezky patek
pa M
30. kvě 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky! :wink: Je to hrozně fajn znát pohlaví - teda zvykám si mluvit o ní v ženském rodě :grinning: Je to hned takové osobnější, když vím, že mě tam dole šťouchá moje malilililililinkatá holčička :slight_smile:

Mem a co taťka, ten by si nepřál synátora? Ten náš budoucí taťka včera viděl, co přivezla budoucí babička ze Španělska - super unisex námořnické tričko, ale riskla i růžové body (je úžasné) a on se na mě smutně koukl, že doufá, že ale nebude mít půlku věcí růžovou :grinning: On tu barvu dost nemá rád..no a já nemám problém mít holčičku třeba v zelené atd, hlavně, že Martin nebude nešťastný :grinning:
30. kvě 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj tan: tak aj ja sa pidavam ku gratulaci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nech ti malinka pekne rastie v brusku :wink:
no ja ked som bola tehotna sme nevedeli co budeme mat tak sme sa nechali prekvapit. hmm ale stale som mala takeho tušaka od zaciatku ze to bude holcicka aj tak bolo :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tan: tatka chce prave taky ty 3 holky, ze bude jako pan kral :slight_smile:, no uvidime, kdyz to bude kluk, tak to taky neva

ad: ruzova barva - ja ji nesnasim, pribuznym jsem ji zakazala, stejne jsem se nejakych nevyvarovala a neco zdedeneho od sestrenky bylo taky do ruzova. Mam hruzu z holky, co vypada jako bonbon. A barevnej variant je spousta.......
30. kvě 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Majko :slight_smile:
Jojo, myslím, že holčičkám sluší všechny barvy :wink: Vtipné je, že to body je úplně lehoulililinký nádech růžové, skoro bílá a taťku to stejně vyděsilo :grinning:
Já mám v plánu zakázat kupovat cokoliv ve velikosti 1-3měsíce! Už jsem podědila první várku a je jich tam hafo a jak vidno i nenošených... klasika...

Mem, tak uvidíte, jak se to vyvrbí :slight_smile: a máte už představu, jaké věkové rozdíly byste chtěli?
30. kvě 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tan: planujeme rozdil tak 2 roky, ale jeste uvidime, jak to uivot zaridi. Kbyby byly vsechny deti jako nase Ema, tak v pohode, je zlata....

a urcite holcickam slusi vsechno, cancat se daji do ruznych barev :slight_smile:))
31. kvě 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte tak co ako sa mate?leuska mi este spinka tak mam trocha cas....to moje dievcatko vedie isla spinkat o 22.00hod. zobudila sa az o 5.00 na papkanie a zas zaspala a spi az doteraz... juuuu perfektne vyslo pocasie na vikend.........vcera som bola s Leuskou a svagrinou na ladronke boly sme sa slnit na slniecku :grinning: :grinning: no a dnes mozno ked pan manzel pride s prace na obed domov tak niekam vyrazime k vode sa pozriet.

peta: ty nemas nahodou cervenej farby auto????
1. čer 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile: po krásném víkendu. Koukám, že je tu poslední dobou živo :grinning: :grinning:
Takže, ohledně růžové barvy s vámi nesouhlasím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mně se totiž líbí - na holčičkách..... Na mně ne :slight_smile: Jasný, nesmí se to přehánět - růžový kočár, růžové šatečky, růžové botičky, růžový klobouček a růžová sponečka do vlasů - to je pak fakt šílený (Tak mě napadá, že krom růžového kočárku a sponečky do vlasů, kt. zatím nepotřebujeme, má Markét vše z výše uvedeného :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) No, ale nepřeháním to :grinning: :grinning: :grinning:

Manželovi jsou barvy fuk a tak jsem ráda.. Vadí mu ale takové ty čepičky nebo kapucky jak mají uši jako třeba zajíček, medvěd a tak. To šílí, že ze svého dítěte vola dělat nebude. Tak takové věci nemáme....
1. čer 2008 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko: jo jo, máme červené auto - Fabii :slight_smile: Kde jsi nás viděla :grinning:

My trávili víkend na Petynce. Včera tam bylo mraky lidí, ale dnes to celkem šlo. Markét tam byla nadšená!!! viz fota v albu.

JO a Majko, ptala ses mě kam jedeme do CHor. Jedeme do Grebaštice - je to kousek pod Šibenikem...
Jste odvážní, že už jedete taky! Ať vám vše vyjde!!!!!!!
1. čer 2008 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a Markét v pátek přestala pít moje mlíčko - ze dne na den! Řve, jen co se připravuju, že jí dám. Začnu vyhrnovat tričko a už se kroutí a nechce a nechce. Už je třetí den bez mlíčka. Prostě nechce. Dnes na večer jsme zkoušeli UM a to se tvářila, jako že se jí z toho chce zvracet. Dávila se a snažila se to ze sebe dostat- Jen si cucnula. Nevypila nic..... Ale zle jí z toho bylo.... Tak řeším, jak na ní.... A nějak na nic nemůžu přijít. Přišlo to v tu nejhorší dobu - akorát před dovolenou.... :unamused:
1. čer 2008 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem: zítra se těším ven. Pokud je takovéhle horko, tak chodím až kolem třetí hod. Do té doby jsem na zahradě, tam je krásný chládek. Tak napiš, jak ti to vyhovuje. Když tu nebudeš, písnu ráno sms. Kdybys chtěla, tak můžeme být klidně i u nás na té zahradě... Jak chceš.... Samozřejmě to platí i pro vás ostatní!
1. čer 2008 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, počet příspěvků už mám slušný a tak zase končím :slight_smile: Dnes tu asi budu. Tak když písnete, možná přijdu :slight_smile:

Pa P.
1. čer 2008 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj peta: neisla si vcera neco po 17.00hod. domov autom????
1. čer 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko, určitě, to jsme byli my :slight_smile: I s manželem a Markétkou :grinning: Kde ty jsi byla?
1. čer 2008 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja som akurat isla dole liborovou ulicou s leuskou a svagrinkou boli sme hore na ladronke
1. čer 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, ty jsi dobrý špión :slight_smile: Kam vy jedete do Chorvatska? Jedete taky vlastním autem?
1. čer 2008 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my ideme na ostrov Vir vlastim autom ale este s nami idu svokrovci, svagrina s priatelom a svagor s manzelkou takze ideme 3 autami
1. čer 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO, Majko, tak to jo! TO se máš, to si i krásně užijete. O Leušku bude postaráno ze všech stran! To vám závidím. My jedeme s manžou sami. Jen my tři. :grinning:
1. čer 2008 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja som dneska bola s leuskou a manzelou pri Džbane ale neisli sme k vode len sme sa tak prechadzali po lesiku........chcela som ist tiez na petynku ale manzelovi sa nechcelo.
1. čer 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmm to bude fajn na dovolenke len sa troska bojim jak cestu zvladne ale ked zvladla 12.hod.cestu domov na slovensko tak zvladne to aj do chorvatska aspon dufam
1. čer 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
O víkendu je tam mraky lidí, ale co jsem tam byla ve všední den, tak tam je poloprázdno... Což je super. Je tam teda spousta mamin s úplnýma miminkama a pak spousta s dětmi jako je Markét. V tomhle horku je to jediná možnost, jak přežít, Kor u nás v bytě. Máme tu 27 stupňů... šílené. V noci to klesá na 26 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. čer 2008 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko, jo, to zvládne. Jeli jste přes noc? Spinkala?
My se té cesty trošku bojíme... Ale v noci spinká, na noc jedeme, tak snad to prospí!!!!

Nechceš zítra s námi ven?
1. čer 2008 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je fakt nenormalne to horko v byte v noci je to tiez hrozne my spime stale pri otvorenom okne.....este dobre ze okna mame s druhej strany ze nemusime tak pocuvat ten zvuk tranvaji :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my ked ideme domov na slovensko tak cez den ale do chorvatska asi pojedeme v noci... no ked to bude o 15.00hod tak by som aj konecne isla.. a kam ty tak chodis s marketkou na prechadzky?? rano asi budem musiet ist na prosek na poistovnu ohladom karticky zdravotnej pre leu......
1. čer 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek