Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

Ahojte
petamarketka
1. čer 2008
Já chodím nejčastěji na Ladronku, občas ke klášteru, ale pokud je takhle, tak jsme jen na zahradě. Tam je chládek 😃

Takže jste jeli přes den 12 hodin a ona byla hodňounká jo? No to si neumím u Markét představit! :-p
petamarketka
1. čer 2008
Tak manža zavelel a jdeme spát 😃 😃 😃 Mějte se a zítra pa... Dáme si vědět, mob. na sebe máme 🙂 Nebo tady 🙂 pa
majka225autor
1. čer 2008
ok tak ja idem tiez spinkat tak papa zajtra sa pripojim alebo cez sms-ku sa dohodneme papa
mem
1. čer 2008
ahoj holky,
ja driv nemohla, zehlila jsem kosile, zvladla jsem pulku, jsem hotova a jdu spat....

behem soboty jsme dodelali byt, s jazykem na veste, dovytrela jsem ve 21h. V noci manza stahnul postu a pani psala, ze z rodinnych duvodu posouva termin nastehovani o tyden, no vtipny 🙂)) tak jsme se jen smali... dneska tam jeste probehly nejake male dodelavky, v tydnu jeste jednou vytru, ale mame to !!!!, jsem fakt moc rada.

My jdeme zitra na 12:30 k doktorce na pulrocni prohlidku a III.hexu. Myslim, ze bychom tak kolem 15te mohly vyrazit ven, doufam, ze reakce zadna nebude, ted mi napadlo, aby k necemu neprispelo to vedro.

Emca ted spinka povetsinou doma i pres den, loznici mame na zapad, takze dopoledne je tam chladek a odpo to jeste nejak jde, protoze udelam pruvan. Zahrada je fajn, ale protoze je orientovana na jihozapad, je tam slusna vyhen a bohuzel se ten vzduch moc nehybe ani pod jabloni, kde je na celkem velke plose stin

v patek jsem byla s kamaradem ve Hvezde a bylo tam krasne, hodne stromu, takze stin a prijatelno.

tak se domluvime zitra po sms na case, ale rada bych s vami vyrazila. Super Majko, ze se pridas !!!
petamarketka
2. čer 2008
Ahoj holky,
Markét opět usnula a tak než se pustím do vaření oběda, tak vám ještě napíšu, třeba budete mít čas si to tu napsat.

Mem: zkus se zeptat dr. na sluníčko po očkování... Kdyžtak bychom to nechali na zítřek....

Jinak navrhuji sejít se v 15:00 na Bělohorské ulici - křižovatka s Kutnauerovým náměstím - je tam na rohu ten mamashop myslím. Že bychom šly na Hvězdu přes Klášter - to aby Majka nemusel šplhat nahoru za námi, tak my seběhneme z kopečka... Souhlas?

Hlavně nepůjdeme přes Ladronku, kde paří slunce.... No jen můj návrh...

Tak se mějte a já jdu vařit

Jo a já mám dnes čas jen do 16:30 - v pět odjíždíme totiž na plavčo s Markét.... Tak se kdyžtak od vás odpojím.
mem
2. čer 2008
Ahoj,
Em uz taky spinka a ja vyrizuji neco do prace.

Pet: ty jo, mne vubec nedoslo, ze treba nebudeme moci jit ven vubec 😞, no zeptam se a napisu sms

jinak mi sraz vyhovuje mistne urcite a casove myslim take, pekne jsi to vymyslela 🙂

na Ladronku ani nahodou, tam je vyhen a muze tam jit leda blazen 🙂

zatim pa pa la la
petamarketka
2. čer 2008
Děkuji za pochvalu 🙂 Já tak ráda organizuju (stesk po učitelství 😃 😃 😃 😃 😃 ) A Markét zatím organizuje mě místo já jí! O manželovi nemluvě 😃 😃 😃 😃 😃

No, zeptej se a uvidíš.... Nedivila bych se, kdyby se na sluníčko nemohlo, ale třeba je to fuk....
😕
mem
2. čer 2008
ja taky organizuju rada 🙂 (stesk po oddeleni v praci ??? neee) 🙂)

mno zeptam se, bojim se, ze to fuk nebude
ale urcite tam strhneme vahu 🙂
josefa
2. čer 2008
ahoj holky, ja se asi nepridam, nevim jestli muzu s prckem ven, v patek i v sobotu se mi prehral, tak jsem vcera radeji byla doma a sprchovala.... :-|
petamarketka
2. čer 2008
Josef: vždyť není všem dnům konec 🙂 Markét byla včera taky celkem horká a rudá (přestože ji mažu krémem s faktorem 50!) - taky jsem ji chtěla zchladit studenou sprškou, ale nakonec jsme to zvládli bez toho. Dnes je už ok....
Oběd uvařen a můžu se "flákat" - doma je po víkendu vždy vše hotové, uklizené 😃
mem
2. čer 2008
teda Peti ty se mas 🙂
ja mastim praci, mam tu zehleni, mela bych uvarit a uklidit
vedle je byt ok, ale doma to stalo 🙂 ach jo pomoc, to je porad dokola
ale venku je krasne, tak co by mi to trhalo zily, nekdy to zvladnu

josef: tak priste, hlavne ze prcek je ok
mem
2. čer 2008
holky ted mi doslo, my jdeme v patek na svatbu kamaradum, docela se tesim, maji to v Sazave, na zahrade klastera

uz to bude rok od te nasi - uteklo to jako voda a pulrocni Em v postylce 🙂)
josefa
2. čer 2008
holky vy uklizite? a proc? 😃

mem, my jsme se taky brali pred rokem, utíká to rychle...
mem
2. čer 2008
jsem ten typ, co ma rad poradek 🙂)), nekdy bohuzel, ale jsem holt takova, MM se mi smeje

utika to jako voda
majka225autor
2. čer 2008
ahojte mne Leuska taky spinka neviem niejaka je nervozna rano mala troska zvysenu teplotu na 37,3 dufam ze jej to klesne co najskor....
josefa
2. čer 2008
my jsme meli 37,6 vcera, ale dnes jsem jeste nemerila :-N
majka225autor
2. čer 2008
potom jak sa zobudi tak jej este raz zmeram teplotu jak natom je ........ :-|
petamarketka
2. čer 2008
holky, klidně to můžeme nechat na zítřek, at si ty naše holky trošku orazí doma od sluníčka! Jak chcete!!!!!

Já markét raději neměřím - ještě bych byla nervózní 🙂
majka225autor
2. čer 2008
no leuska sa mi zobudila zmerala som jej teplotu a stale ma 37,3
:-|
mem
2. čer 2008
ja taky radeji nemerim 🙂, tedy ne moc casto
za chvili razime k mudr, tak se ozvu jo ?
ale zitra mame cely den volno:)
majka225autor
2. čer 2008
ja tiez nemeriam jej teplotu casto ale rano sa mi zdala niejaka horuca tak som zmerala pre istotu.
petamarketka
2. čer 2008
Holky a nenecháme to tedy na zítřek? Bude to klidnější? Leuška bude snad bez teploty, Em nebude po očkování a já nebudu pospíchat domů? Ve stejný čas na stejném místě?
majka225autor
2. čer 2008
hmm no to by slo ja suhlasim 😉 leuska mi uz zase zaspava asi je jej hrozne v takovem horku chudinke malej :-|
mem
2. čer 2008
Ahoj holky,
tak od Peti vim, ze se presouva sraz na zitra, ok

U mudry jsme dopadly dobre, miry: 10,20kg, 71cm, 45cm obvod hlavicky, je to kus zensky
jinak vse dobre, ockovani ok, neplakala.
Ven bychom jit klidne mohly (podle mudr), ale Em se zklidnila hned v kocarku cestou domu, chtela jist a ted usnula., tak ji necham spat a navecer ji treba soupnu na chvilku na zahradu. Bude to lepsi nez s placicim ditetem bezet domu z Hvezdy.

Majko: neboj, zitra to bude ok

doktorka rikala otirat chladnou plinou ruce nohy, aby jim bylo dobre

cekam na bazenek, mel by prijit tenhle tyden 🙂
mem
2. čer 2008
jinak Em ji od vcera mrkev, vcera pulku maly sklenicky, dneska druhou. Celkem to snedla vsechno, krome nejakych 6ti lzicek, co sly mimo 🙂 a zda se ze ji to chutna

Pet: varis Bio zeleninu?, Trnkova rikala, ze jenom bio nebo kupovane sklenicky
majka225autor
2. čer 2008
mem: jeeee ta tvoja holcicka musi byt hodne krasna s takymi mierami 🙂 🙂
v stredu idem s leuskou na vysetrenie kycli a na buduci tyzden v stredu na kalmetizace a na 3 mesacnu poradnu.....hmm som zvedava kolko ta moja holka meria a vazi 🙂
petamarketka
2. čer 2008
Tak jsenm dala Markét spinkat- zatím si tam povídá, no, snad brzy usne.

Mem: já jsem Markétce dávala první měsíc a půl (možná dva) jen skleničky. Vařit jsem začala až ke konci 8. měsíce. A vařím převážně z normální zeleniny. Výjimečně koupím bio. Fakt málo kdy. Jen ať si zvyká .... Ten začátek byla na kleničkách, které jsou jako bio, a teď už si musí zvykat....

Vybírám samozřejmě takovou mrkev, aby byla normální velikosti a ne nápadně rovná jak podle pravítka. Čím pokřivenější, tím pro mě zdravější...

Je teda pravda, že brambory jsme měli bio - měli jsme je z chaty od jednoho pěstitele.... 😃

Občas má skleničku (třeba o víkendu když jdeme na výlet), ve všední den má mnou uvařené. Jí obojí.... Někdo říká, že když se dítěti jen vaří, nechce pak skleničky a když má jen skleničky nechce vařený.... Já nevím, já to čas od času kombinuju a jí všechno!

Jinak super míry!!!!!!!!! Teda, Em nosit bych fakt nechtěla! To musí být šílený :-p
petamarketka
3. čer 2008
Tak to vypadá, že dnes bude přijemně. Takže ve tři?
mem
3. čer 2008
ahoj holky,
dnes bude snad pekne, sraz ve 3 plati, my tedy asi budeme kolem 4 ve Hvezde kojit, ale to vam snad nevadi 🙂))

Moznna tedy ale prijde lijavec, od zapadu vidim trochu cerno, no uvidime

Pet diky za nazory a rady, jeste probereme ustne

Ohledne Eminy vahy: ja se snazim tolik nenosit, ale ver ze jinak to ani neprijde, nesmi, postupne jsem si zvykla, ze je velika. Ona ted uz tolik pribirat nebude 🙂

pa pa
majka225autor
3. čer 2008
ahojte holky tak ve 3 ok....... dufam ze pocasie vydrzi a nebude prsat.....

Začni psát odpověď...

Odešli