• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
Já chodím nejčastěji na Ladronku, občas ke klášteru, ale pokud je takhle, tak jsme jen na zahradě. Tam je chládek :grinning:

Takže jste jeli přes den 12 hodin a ona byla hodňounká jo? No to si neumím u Markét představit! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2008 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manža zavelel a jdeme spát :grinning: :grinning: :grinning: Mějte se a zítra pa... Dáme si vědět, mob. na sebe máme :slight_smile: Nebo tady :slight_smile: pa
1. čer 2008 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok tak ja idem tiez spinkat tak papa zajtra sa pripojim alebo cez sms-ku sa dohodneme papa
1. čer 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
ja driv nemohla, zehlila jsem kosile, zvladla jsem pulku, jsem hotova a jdu spat....

behem soboty jsme dodelali byt, s jazykem na veste, dovytrela jsem ve 21h. V noci manza stahnul postu a pani psala, ze z rodinnych duvodu posouva termin nastehovani o tyden, no vtipny :slight_smile:)) tak jsme se jen smali... dneska tam jeste probehly nejake male dodelavky, v tydnu jeste jednou vytru, ale mame to !!!!, jsem fakt moc rada.

My jdeme zitra na 12:30 k doktorce na pulrocni prohlidku a III.hexu. Myslim, ze bychom tak kolem 15te mohly vyrazit ven, doufam, ze reakce zadna nebude, ted mi napadlo, aby k necemu neprispelo to vedro.

Emca ted spinka povetsinou doma i pres den, loznici mame na zapad, takze dopoledne je tam chladek a odpo to jeste nejak jde, protoze udelam pruvan. Zahrada je fajn, ale protoze je orientovana na jihozapad, je tam slusna vyhen a bohuzel se ten vzduch moc nehybe ani pod jabloni, kde je na celkem velke plose stin

v patek jsem byla s kamaradem ve Hvezde a bylo tam krasne, hodne stromu, takze stin a prijatelno.

tak se domluvime zitra po sms na case, ale rada bych s vami vyrazila. Super Majko, ze se pridas !!!
1. čer 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Markét opět usnula a tak než se pustím do vaření oběda, tak vám ještě napíšu, třeba budete mít čas si to tu napsat.

Mem: zkus se zeptat dr. na sluníčko po očkování... Kdyžtak bychom to nechali na zítřek....

Jinak navrhuji sejít se v 15:00 na Bělohorské ulici - křižovatka s Kutnauerovým náměstím - je tam na rohu ten mamashop myslím. Že bychom šly na Hvězdu přes Klášter - to aby Majka nemusel šplhat nahoru za námi, tak my seběhneme z kopečka... Souhlas?

Hlavně nepůjdeme přes Ladronku, kde paří slunce.... No jen můj návrh...

Tak se mějte a já jdu vařit

Jo a já mám dnes čas jen do 16:30 - v pět odjíždíme totiž na plavčo s Markét.... Tak se kdyžtak od vás odpojím.
2. čer 2008 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Em uz taky spinka a ja vyrizuji neco do prace.

Pet: ty jo, mne vubec nedoslo, ze treba nebudeme moci jit ven vubec :(, no zeptam se a napisu sms

jinak mi sraz vyhovuje mistne urcite a casove myslim take, pekne jsi to vymyslela :slight_smile:

na Ladronku ani nahodou, tam je vyhen a muze tam jit leda blazen :slight_smile:

zatim pa pa la la
2. čer 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za pochvalu :slight_smile: Já tak ráda organizuju (stesk po učitelství :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) A Markét zatím organizuje mě místo já jí! O manželovi nemluvě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No, zeptej se a uvidíš.... Nedivila bych se, kdyby se na sluníčko nemohlo, ale třeba je to fuk....
:fearful:
2. čer 2008 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky organizuju rada :slight_smile: (stesk po oddeleni v praci ??? neee) :slight_smile:)

mno zeptam se, bojim se, ze to fuk nebude
ale urcite tam strhneme vahu :slight_smile:
2. čer 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja se asi nepridam, nevim jestli muzu s prckem ven, v patek i v sobotu se mi prehral, tak jsem vcera radeji byla doma a sprchovala.... :unamused:
2. čer 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Josef: vždyť není všem dnům konec :slight_smile: Markét byla včera taky celkem horká a rudá (přestože ji mažu krémem s faktorem 50!) - taky jsem ji chtěla zchladit studenou sprškou, ale nakonec jsme to zvládli bez toho. Dnes je už ok....
Oběd uvařen a můžu se "flákat" - doma je po víkendu vždy vše hotové, uklizené :grinning:
2. čer 2008 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Peti ty se mas :slight_smile:
ja mastim praci, mam tu zehleni, mela bych uvarit a uklidit
vedle je byt ok, ale doma to stalo :slight_smile: ach jo pomoc, to je porad dokola
ale venku je krasne, tak co by mi to trhalo zily, nekdy to zvladnu

josef: tak priste, hlavne ze prcek je ok
2. čer 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted mi doslo, my jdeme v patek na svatbu kamaradum, docela se tesim, maji to v Sazave, na zahrade klastera

uz to bude rok od te nasi - uteklo to jako voda a pulrocni Em v postylce :slight_smile:)
2. čer 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy uklizite? a proc? :grinning:

mem, my jsme se taky brali pred rokem, utíká to rychle...
2. čer 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ten typ, co ma rad poradek :slight_smile:)), nekdy bohuzel, ale jsem holt takova, MM se mi smeje

utika to jako voda
2. čer 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte mne Leuska taky spinka neviem niejaka je nervozna rano mala troska zvysenu teplotu na 37,3 dufam ze jej to klesne co najskor....
2. čer 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme meli 37,6 vcera, ale dnes jsem jeste nemerila :sweat_smile:
2. čer 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
potom jak sa zobudi tak jej este raz zmeram teplotu jak natom je ........ :unamused:
2. čer 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, klidně to můžeme nechat na zítřek, at si ty naše holky trošku orazí doma od sluníčka! Jak chcete!!!!!

Já markét raději neměřím - ještě bych byla nervózní :slight_smile:
2. čer 2008 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no leuska sa mi zobudila zmerala som jej teplotu a stale ma 37,3
:unamused:
2. čer 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky radeji nemerim :slight_smile:, tedy ne moc casto
za chvili razime k mudr, tak se ozvu jo ?
ale zitra mame cely den volno:slight_smile:
2. čer 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja tiez nemeriam jej teplotu casto ale rano sa mi zdala niejaka horuca tak som zmerala pre istotu.
2. čer 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a nenecháme to tedy na zítřek? Bude to klidnější? Leuška bude snad bez teploty, Em nebude po očkování a já nebudu pospíchat domů? Ve stejný čas na stejném místě?
2. čer 2008 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmm no to by slo ja suhlasim :wink: leuska mi uz zase zaspava asi je jej hrozne v takovem horku chudinke malej :unamused:
2. čer 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak od Peti vim, ze se presouva sraz na zitra, ok

U mudry jsme dopadly dobre, miry: 10,20kg, 71cm, 45cm obvod hlavicky, je to kus zensky
jinak vse dobre, ockovani ok, neplakala.
Ven bychom jit klidne mohly (podle mudr), ale Em se zklidnila hned v kocarku cestou domu, chtela jist a ted usnula., tak ji necham spat a navecer ji treba soupnu na chvilku na zahradu. Bude to lepsi nez s placicim ditetem bezet domu z Hvezdy.

Majko: neboj, zitra to bude ok

doktorka rikala otirat chladnou plinou ruce nohy, aby jim bylo dobre

cekam na bazenek, mel by prijit tenhle tyden :slight_smile:
2. čer 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Em ji od vcera mrkev, vcera pulku maly sklenicky, dneska druhou. Celkem to snedla vsechno, krome nejakych 6ti lzicek, co sly mimo :slight_smile: a zda se ze ji to chutna

Pet: varis Bio zeleninu?, Trnkova rikala, ze jenom bio nebo kupovane sklenicky
2. čer 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mem: jeeee ta tvoja holcicka musi byt hodne krasna s takymi mierami :slight_smile: :slight_smile:
v stredu idem s leuskou na vysetrenie kycli a na buduci tyzden v stredu na kalmetizace a na 3 mesacnu poradnu.....hmm som zvedava kolko ta moja holka meria a vazi :slight_smile:
2. čer 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsenm dala Markét spinkat- zatím si tam povídá, no, snad brzy usne.

Mem: já jsem Markétce dávala první měsíc a půl (možná dva) jen skleničky. Vařit jsem začala až ke konci 8. měsíce. A vařím převážně z normální zeleniny. Výjimečně koupím bio. Fakt málo kdy. Jen ať si zvyká .... Ten začátek byla na kleničkách, které jsou jako bio, a teď už si musí zvykat....

Vybírám samozřejmě takovou mrkev, aby byla normální velikosti a ne nápadně rovná jak podle pravítka. Čím pokřivenější, tím pro mě zdravější...

Je teda pravda, že brambory jsme měli bio - měli jsme je z chaty od jednoho pěstitele.... :grinning:

Občas má skleničku (třeba o víkendu když jdeme na výlet), ve všední den má mnou uvařené. Jí obojí.... Někdo říká, že když se dítěti jen vaří, nechce pak skleničky a když má jen skleničky nechce vařený.... Já nevím, já to čas od času kombinuju a jí všechno!

Jinak super míry!!!!!!!!! Teda, Em nosit bych fakt nechtěla! To musí být šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2008 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá, že dnes bude přijemně. Takže ve tři?
3. čer 2008 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
dnes bude snad pekne, sraz ve 3 plati, my tedy asi budeme kolem 4 ve Hvezde kojit, ale to vam snad nevadi :slight_smile:))

Moznna tedy ale prijde lijavec, od zapadu vidim trochu cerno, no uvidime

Pet diky za nazory a rady, jeste probereme ustne

Ohledne Eminy vahy: ja se snazim tolik nenosit, ale ver ze jinak to ani neprijde, nesmi, postupne jsem si zvykla, ze je velika. Ona ted uz tolik pribirat nebude :slight_smile:

pa pa
3. čer 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky tak ve 3 ok....... dufam ze pocasie vydrzi a nebude prsat.....
3. čer 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek