• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy 6. Popovídáme si?

25. srpna 2013 
autor
no akurat isla Leuška vonku s babkou tak si troska odychnem :slight_smile:
3. čer 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera to bylo fajn. Jen je pravda, že vejít se se třemi kočáry na chodník je umění :slight_smile:

Dnes je venku pěkně hnusně, tak asi budeme trčet doma.... :unamused:

Kdybyste se chtěli podívat, jaké krásné počasí nás čeká v chorvatsku, mrkněte sem... To je k vzteku!!!!!

http://weather.edition.cnn.com/weather/intl/forecast.jsp?locCode=LQSI&zipCode=355632538373 :angry:
4. čer 2008 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte babenky tak co ako sa mate?????hmm to je ale dnes pocasie ale aspon dobre ze nie je tak horko. my sme boly na tie kycle je to ok a este mame ist na kontrolu 1.10 . ale to bude asi troska problem mne 20.6 konci pracovní pomer so spolocnosti kenvelo a tym aj automaticky zdravotne poisteni moje aj Leuškine a teraz budem musiet ist vsetko vybavovat na slovensko :unamused: to mi ani tak nevadi ze mi dali vypoved stejne som to chcela urobit ja lebo ktovie urcite by som tam po 3 rokoch nenastupila. aj tak som to čakala skor ci neskor ze mi daju vypovet lebo ja som skušobnej dobe otehotnela a pritom mi mohli dat vypoved.....

peta: tak co uz sa pomalicky balite na dovolenku??? :slight_smile: :slight_smile:

ja len dufam ze nam vijde ta nasa dovolenka vobec ci do konca mesiaca stihneme leusku zapisat do cest.pasu a bez rod.listu to neide. my sme ten nas rod.list česky museli posielat do Bratislavi aby nam dali slovensky rod.list a to sa caka nato 3 mesiace pokial to spravia. takze do toho 20.by mal byt uz rod.list slovensky no len som zvedava ci to tak bude lebo to u nas na slovensku je hrozne ked chce niekto nieco vybavovat :angry: :angry: :angry:
4. čer 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
uzavrela jsem dnesni kancelar a jeste pred odchodem do perin vam jdu napsat

vcera to bylo super, musime zopakovat.... hlavne ze se vejdem na chodnik v parku :slight_smile:))

Pet diky za info ohledne plavani, zitra jdeme, tak to tam hnedka domluvim. Vubec jsem nestihla odepsat, mela jsem dneska trochu honku, jely jsme s Emou na navstevu za 2mesicni holcickou, kamaradka, co jsme byli v Mexiku rodila. No je roztomila, takova malinka:slight_smile:

jo a pocasi se neboj, ono to vyprsi a bude krasne, nez vybalite a dospite cestu, tak mate urcite azzuro :slight_smile:))

Majko pokud o tehotenstvi v zamestnani vedeli, tak te vyhodit nemuzou ani ve zkusebni dobe, alespon myslim
snad taky na dovcu odjedete

mizim spat, jsem mrtva, mejte se pa pa
4. čer 2008 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte tak co ako sa mate holky a ako vase krasavice malicke??? :slight_smile: :slight_smile: my sme dneska spinkali do 6 rana a vcera dokonca do 6.30hod. musim priznat ze je dobrucka no len zeby som to nezakrikla :grinning: :grinning: no akurat sa budim tak ja idem zatim papa
5. čer 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jééé, majka má albumek :slight_smile: Takže Leuška má věrného chlupatého ochránce? :slight_smile: To bude teda otrava se zařizováním, hlavně aby se Vám podařilo necestovat v největším parnu. No ale stejně je to s tou výpovědí divné..
5. čer 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj tanuky: no ma chlupateho ochrancu caspera :grinning: :grinning: leuška je jeho milacik ved jak nanu dava pozor niekedy nechce k nej pustit tatinka a svagrinku vrciiii na nich :grinning: :grinning: :grinning: sak ked casper vidi ze sa s leuškou mazlime tak aj on sa chce pomazlit havo maly :grinning:
5. čer 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj peta: prajem stastnu cestu ma dovolenku aby ste to zvladli pohode :wink: :wink: :wink:
6. čer 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se s vámi jdu také rozloučit.... Už vše balíme, vypínáme, začne velké nošení věcí do auta.... a v osm odjezd. Pokoušeli jsme se usnout společně s Markétkou, ale nemůžeme zabrat... Tak to holt budeme muset vydržet! Hlavně, aby Markét spinkala.
Nu, mějte se tu hezky, ať vám mimča rostou a 21.6. tu jsem jak koni...
6. čer 2008 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.. já se omlouvám, že jsem vám sem tak vpadla, ale potřebovala bych poradit ohledně dětského doktora... nemáte některá zkušenosti s pediatrem na praze6? v okolí kulaťáku? vůbec nevím, podle čeho si mám vybírat a myslím, že ta volba je celkem důležitá.. děkuji moooc :slight_smile:
6. čer 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko, to je krásné, že si jí tak oblíbila! Někdy naopak žárlí... My možná vyfasujeme do nového bytu číču, asi si jí budeme střídat s rodičema, oni jsou totiž hodně často pryč... ale u ní se spíš obávám, jak se postaví k miminu, taky je to žárlivka žárlivá.

Misule, naše sousedka si hrozně pochvalovala Dr. někde tam, tak já se jí zeptám, jak se jmenuje a písnu ti IP. Tady na diskuzi jsou hlavně holky břevnovské, takže doktoři taky v těchto končinách.
7. čer 2008 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky tak co ako sa mate???
10. čer 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj men: ako sa mate s Emuskou??? mi zme dnes boly na kalmetizace tak nam vravlea aby ju doktorka neočkovala ze este mam jej davat obklady s rumancekoveho caju na to miesto kde bola očkovana aby jej to zacalo troska hnisat.... no a potom po 2 tyz. mam ist tam zas... zajtra ideme na poradnu o 10hod. a hnet vyrazame na cestu na slovensko. budeme tam asi tyz.a pol. kedy prideme tuna naspät tak sa ozvem s Leuškou zatim papa majte sa tu pekne a uzivajte si :wink: :wink: :wink:
11. čer 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
jsem tu zas a mam novinu, Em se zacala pretacet ze zad na bricho !
musely jsme to trenovat, protoze tech 10kg ji da trochu praci, ale je to holka moje sikovna a uz to zvladla.... a taky jsem zkusila uvarit jidlo doma a ji to stejne jako sklenicky, tak mam taky radost

majko mejte se pekne na Slovensku a ozvi se az se vratite, to uz tady bude i Petra a zase vyrazime spolecne na prochajdu
a dobre zvladnete ty hermankove obklady.....
11. čer 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj mem: jej tak to je super ze uz sa Emuska pretaca tak to je sikovna holcicka :wink: :wink: :wink: jasne ze sa ozvem ked pridem...... tak sa mejte drzte sa tu....papapa
11. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím z nádherné dovolené! Bylo to fakt super, Markét je vodní ďábel, ta se nám jednou utopí, pud sebezáchovy na bodě mrazu, skáče do moře i z mola.... Vše proběhlo tak, jak jsem si to předem vysnila. Prostě báječně :slight_smile:
20. čer 2008 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte tak ja sa hlasim ze uz sme naspät tuuuu :slight_smile:
24. čer 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky ako sa mate?? no my uz sme konecne vcera dorazili :slight_smile: :slight_smile: dnes som bola s Leuskou pri doktorke a dostala prve ockovanie do nozicky holka sikovna ani nezaplakala drzala sa statocne :grinning: :grinning: a teraz spinka uz od 14.hod. sak aj ja som s nou doteraz spinkala v tom horku to je strasne :unamused: Leuska nam uz vazi 6750g a meria 59cm.....
25. čer 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky tak co kde ste vsetky??????
26. čer 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
opět po dlouhé době.
Peťko vítám tě z dovolené, myslela jsem na tebe, ale nezvládala jsem jit na koně, tak tak jsem stihla praci :(

Určitě jste se měli báječně, už se těším na vyprávění a fotky, koukala jsem do alba a to co tam máte vypadá super.

My nějak válčíme pořád na domě, vyklízeli jsme půdu, sešli se tu kamarádi na pomoc, takže víkendová starost o 12 lidí co se cateringu týká, k tomu Emču, no ještěže tady byla jedna kámoška na babysitting, tak měla Em zábavu ke hraní. Tolik si nehraje ani se mnou:slight_smile:)), zvládla to krásně. No byla jsem hotová, ale máme to prázdný ! MM to odstonal hnusnou anginou, už je druhý týden doma, teď už je to dobrý, ale minulý týden jsem ještě běhala kolem něho, měl horečky.

Jinak v tom horku jsme přes den víc doma, uděláme průvan, zatažený žaluzky a jde to, na zahradu vypadneme až po sváče, kolem 4. V noci spíme celkem dobře, posledních pár dnů se mi přestala budit kolem 4-5 a zase spí celou noc. Mažu jí na noc spodní dásničku, tak to možná pomáhá a bylo to zubama. Pořád něco kouše, ale zub ještě nikde.

Příští týden můžu 100% v pondělí ven, nezajdeme ? Pak ještě nevím, v pátek jedeme do KV na festival, tak budu nějak balit apod

Jej to je tedy román.

Mějte se krásně a paa
M.
26. čer 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mohla byste mi prosím některá poradit dětského doktora na Praze 6? Nejlépe někde v okolí Vítězného náměstí. A pište mi to prosím do IP, já sem tak často nechodím. Děkuju. Martina
28. čer 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky co ste porabali cez vikend??? tak my uz sa pomali balime zajtra odchadzame na 10 dni na dovolenku uz sa nevieme dockat len sa bojim troska ako to dopadne po preca Leuska je este malinka...zatila sa majte mozno ze este zajtra sem zajdem ked mi zvysi cas..papa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,prosímn, máte zkušenost s koupalištěm na petynce?chcem tam s malou,tak jaké to tam je atd.na fotkách to vypadá OK
2. črc 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petynka je super,jen je tam moc lidí a vstup na čipové karty jinak je to tam fajn :wink:
11. črc 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky tak my sa hlasime ze uz sme dorazili nespät s dovolenky. :slight_smile: :slight_smile: bolo tam super len strasne horko ja som mala problem zvyknut si nato horko ale Leuska to zvladla vyborne bola zlatucka........potom pidam foto.... a vy co ako ste sa tu maly co mate noveho..........????????
12. črc 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Majko, tak to je super, že jste si dovolenku užili! My byli alespoň v Rakousku, ale jezera průzračná jak Jadran, paráda. Příští rok se tam chceme vrátit s mimčem, kolama+vozíkem na mimčo a krosnou na mimčo :wink: Jsem zvědavá, jak nás tyhle dobrodružné touhy budou s mimčem držet!
Tak Praha 6 očekává každým dnes narození další princezny, viď Rossib :wink:
Já začínám připravovat výbavičku, abych se v září mohla soustředit na nový byt, škoda, že se nemůžeme nastěhovat dřív :frowning2:
13. črc 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
majko, teď nevím,letěli jste nebo autem?my poletíme v září do Bulharska, jsem fakt zvědavá...fotečky máte krásný :slight_smile:
rossib už rodí, ne?teda už snad porodila :sweat_smile: jestli ne,tak lituju
14. črc 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj sylvar: my sme jeli autem....tam sme isli v noci a nasät sme isli cez den....no do Blharsa je najlepsie ist leteci lebo autom by to bolo strasne dlho a este ktomu s malim babom.....to vam poviem strasne rapidna zmena z horuceho pocasia do uprsaneho a zamreceneho to bolo pokial sme sa aklimatizovali
14. črc 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, autem?no to my ani neuvažujem, nikam,jedině letecky :wink:
15. črc 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to do Chorvatska este sa da zvladnut s autom ale dalej uz nie.....sak my mame skoro taku istu dlhu cestu na slovensko no len o 100km menej....
15. črc 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek